Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:39




Створити нову тему Відповісти  [ 75 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
23984
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2010, 18:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
luka2 написав:
Братик написав:
Існує точка зору, що телевізор віруючим дивитися не можна. Чи ви з цим погоджуєтесь?


Той хто любить Христа , телевізор не дивиться...

Я також так думаю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
23986
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2010, 19:03 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 серпня 2010, 14:29
Написано: 9
Думаєете , чи не дивитесь....У мене його нема 15 років, і ні разу не пожалкував....




Я люблю Ісуса...
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
23990
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2010, 19:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
luka2 написав:
Братик написав:
Існує точка зору, що телевізор віруючим дивитися не можна. Чи ви з цим погоджуєтесь?


Той хто любить Христа , телевізор не дивиться...

Тоді чому комп’ютер маєте + інтернет. Хіба той що любить Ісуса собі таке позволить? Яка різниця між комп’ютером, Інтернетом, телевізором?

Але в загальному погоджують, але ваше твердження не правильне.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
27866
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 09:56 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 грудня 2011, 01:14
Написано: 15
Я думаю,телевізор не варто зовсім викидати з хати. Адже не все,що показується з голубого екрану-погане. Якщо людина навчилася розрізняти добре і зле,може чітко провести між ними кордон,їй можна дивитися телевізор. Інша річ що не все підряд. Чи помішає вашій дитині вечірня казка? Там же поганому не навчають?! Можна все,якщо бачиш в цьому користь. Це моя думка.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
27894
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2010, 20:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Геннадій написав:
Чи помішає вашій дитині вечірня казка?

Я вам не суперечу.
Але розкажу вам як у нас у Тернополі по Т-4 казку розказує, постійно вживає Казкар слово "дурний". Думали що це в одній казці, але вийшло що він постійно так говорить. Ми більше його не включали.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
34902
UNREAD_POSTДодано: 28 лютого 2012, 21:31 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Саме радіо, телевізор, компютер не є гріхом, але після того як наше серце буде з тим телевізором чи компютером, це вже є гріх. Я ще не бачила такого щоб у хаті в когось стояв телевізор і вони його ніколи не дивилися, хіба що коли він спорчений :D :D :D В моєї подружки є телевізор, в неї мабуть небуло такого дня щоб вона недивилася якісь фільми чи серіали. Я декілька раз дивилася телевізор, там нічого цікавого немає, самі глупості, аж бридко після того стало. Там нічого корисного для віруючих немає, хіба що християнські передачі, але поки та передача почнеться десять реклам пройде :( :( Віруючим він не потрібен, це своєрідна диявольська заманка. В одній церкві було таке пророчиство:"Якщо не винесете ідолів зі своїх домів, будете виносить своїх дітей!"




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
+5
(5-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
34921
UNREAD_POSTДодано: 04 березня 2012, 19:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2012, 19:54
Написано: 81
Віровизнання: християнин
luka2 написав:
Думаєете , чи не дивитесь....У мене його нема 15 років, і ні разу не пожалкував....

у мене ніколи і небуло телевізора


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
34924
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2012, 18:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Промінчик написав:
Я декілька раз дивилася телевізор, там нічого цікавого немає, самі глупості, аж бридко після того стало.

Так, це правда. Коли ми у Христі, то світ чужий для нас. Там де люди цього світу знаходять насолоду, то християнину воно приносить лише смуток.

А якщо нам подобається те, що показує диявол, то це вже свідчить про те, що ми втратили спільність з Богом. Що бо спільного світла з темрявою!?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
34940
UNREAD_POSTДодано: 08 березня 2012, 20:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Я радію тим, що є ті, які проти! Я ПРОТИ! Знаєте, наш пастор говорить: " я не на стільки сильний, щоб у мене був телевізор і я обмежувався лиш переглядом новин. " І компютер не зрівняєш з телевізором. По телєку завжди готова приготовлена "їжа".




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
34956
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2012, 14:08 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Промінчик написав:
Я ще не бачила такого щоб у хаті в когось стояв телевізор і вони його ніколи не дивилися, хіба що коли він спорчений :D :D :D "

У мене був телевізор, я зо півроку попри нього ходила і не вмикала (не до нього було). Але якось, в момент духовної слабкості ввімкнула, щоб відволіктися від надокучливих дум. Опісля вже часто тягнуло щоб подивитися і розслабитися: почалося емоційне звикання. Добре, що він потім зламався. Так і стоїть досі. Не знаю що з ним робити, бо не живу на третьому поверсі, щоб викинути з вікна цей непотріб :D
Цитата:
Там нічого корисного для віруючих немає, хіба що християнські передачі, але поки та передача почнеться десять реклам пройде :( :( Віруючим він не потрібен, це своєрідна диявольська заманка
Коли я була невіруюча, то не пропускала такі передачі, навіть повторяла молитву покаяння. Але покаялася і навернулася значно пізніше через особисте свідчення.
А для віруючих ці "християнські передачі" малокорисні, тим більше, що там мало здорового євангельського вчення, наприклад на каналі СNL. Краще вже по радіо щось християнське послухати.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
34980
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2012, 17:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Читаю посилання і дивуюся: наче не в 90-ті роки вони писалися... Невже в наш час телевізор може когось спокушати? Не знаю як в Україні, але в США він давно вже відійшов на другий, якщо не на третій план. Зараз головний крадій вільного часу комп"ютер. А телевізор я включаю лише щоб переглянути власну продукцію: фотографії, інколи якийсь фільм з компютера, якщо є час. А до кабеля він у мене навіть не підключений.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
34983
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2012, 18:51 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Читаю посилання і дивуюся: наче не в 90-ті роки вони писалися... Невже в наш час телевізор може когось спокушати?

Виходить що може- тих у кого комютера немає.




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
34985
UNREAD_POSTДодано: 10 березня 2012, 22:03 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Читаю посилання і дивуюся: наче не в 90-ті роки вони писалися... Невже в наш час телевізор може когось спокушати? Не знаю як в Україні, але в США він давно вже відійшов на другий, якщо не на третій план .
Думаю, інтернет ще не скоро витіснить телебачення із домів рядових українців. А всі пусті телепередачі, розпусні фільми та глупі мультфільми, що створюють американські телекомпанії, то не для американців, а для глядачів із менш розвинутих країн у економічному, технологічному плані. Наші ж простодушні люди ковтають все підряд, що їм показують не думаючи, що їх та їхніх дітей просто зомбують, підсвідомо нав`язуючи якісь моральні стандарти, спосіб мислення та життєві ідеали. Таким чином антихрист готує собі дорогу.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
35005
UNREAD_POSTДодано: 12 березня 2012, 02:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Може й так. В США не побачиш розпустний фільм на безкоштовних каналах, лише на платних, тобто діти доступу до цих каналів не мають. Хоча тупих мультиків з стріляниною та монстрами вистачає.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
35598
UNREAD_POSTДодано: 22 квітня 2012, 14:27 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 травня 2012, 07:43
Написано: 167
Віровизнання: невіруючий
По моєму відключитися від телевізора християнам може порадити лише якась секта, щоб таким чином відключити людей він навколишнього середовища.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 75 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>