Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:10




Створити нову тему Відповісти  [ 75 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
35707
UNREAD_POSTДодано: 23 квітня 2012, 04:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ми тут обговорюємо про шкідливий вплив телебачення на людей, особливо на дітей. І це не тільки моя думка, це думка науковців, громадськості. Не записуйте в секту хоча б науковців.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
36679
UNREAD_POSTДодано: 06 липня 2012, 01:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
06 липня 2012, 01:58
Написано: 1
Віровизнання: п'ятидесятник
Ні не можна,це не я говорю, а Бог так відкривав для Своєї церкви через пророцтва ще з часів появи телебачення, а ще й до того. Тому якщо ти - Христова вівця, то маєш бути слухняним своєму Пастирю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
36780
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2012, 18:58 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 липня 2012, 23:44
Написано: 104
Звідки: Україна
Віровизнання: атеїст
Неможна, бо будете горіти в вічному пеклі


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
36790
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2012, 23:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Бородатий написав:
Неможна, бо будете горіти в вічному пеклі
Що вами керує,пане коли ви вдаєтесь до таких насмішок??Краще поясніть тим людям що пекло це абсрд,а телевізор іноді буває дуже корисним,поприте що може бути і дуже шкідливим.Лишень слід до цього підходити врівноваженно.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
36824
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2012, 04:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Жоден, з телевізора можна почерпнути і корисну інформацію. Але загалом, від телевізора більше шкоди. Телевізор - це вбивця часу номер 1 (тепер номер 2). Сатана не хоче, щоб люди читали Біблію, він хоче вкрасти в людей побільше часу, щоб на корисні справи у нух не залишилося часу. Тому Бог і заборонив телевізор через відкриття. А вчені лише зараз починають вивчати цю проблему негативного впливу телевізора на людей і особливо дітей.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
36832
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2012, 15:20 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 липня 2012, 23:44
Написано: 104
Звідки: Україна
Віровизнання: атеїст
Ну який сатана, ну що ви таке пишете, невже зовсім розуму не лишилося?
Тут так пахне безнадійністю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
36885
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2012, 19:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Бородатий написав:
Ну який сатана, ну що ви таке пишете, невже зовсім розуму не лишилося?
Вам цього не зрозуміти))) :D :D та й воно вам не грозить.
Цитата:
Тут так пахне безнадійністю.
Не обовязково-"В релігійній общині релігійна людина це вийняток".Спробуйте не зважати на такі екземляри :) :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Vero | 25 серпня 2012, 14:07.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
40251
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2013, 16:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
Я вважаю що телевізор християнину краще не дивитися. Дивлячись телевізор християни лише марнують час. За цей час що подивився телевізор, можна було почитати Біблію, зайнятися справами які приносять користь для душі, а від телевізора для душі мало користі. Звичано залежить що дивитися, якщо подивитися якусь християнську передачу, що збудовує душу, то я думаю що можна так подивитися телевізор, але не міняти перегляд християнських передач на читання Біблії, молитву. якщо подивитися на те, що у наш час показують по телебаченню, то краще телевізора не дивитися. Телебачення насичене насильством, гріхом, і перегляд всяких телепередач буде руйнуввати душу християнина. Диявол всякими способами хоче збити християн із правдивого шляху, і це один із ефективних способів,за допомогою якого йому вдається багатьох християн звести із дороги,яка веде у небеса. Краще не дивитися телевізор, а використати час,який би ви потратили на телевізор, на збудову душі.




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
+5
(5-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
40703
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2013, 05:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Памятаю як колис атеїсти звинувачували віруючих, що ті лишали дітей дитячих радощей, забороняючи дітям дивитисіа телевізор. У нас в сімї телевізора не було і я дякую Богу, бо якби був, то не було б такого щасливого дитинства. У невіруючих, замість того щоб проводити час у спілкуванні з дітьми, батьки проводили свій час біля екранів телевізорів, а діти теж виховувались тими фільмами, які втоптувала в дитячі душі атеїстична система, замість того, щоб читати книги і нормально розвиватись. Як результат, діти віруючих виростали розумнішими і розвинутішими за своїх однолітків, не ґоворячи за вихованість. Плодами "щасливого" комуністичного дитинства стали бандитизм, алкоголізм, коруптсія, неправда. Діти, маючи батьків, виростали як сироти.




Хай благословить тебе Господь!
+5
(5-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
40902
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2013, 12:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
Братик написав:
Памятаю як колис атеїсти звинувачували віруючих, що ті лишали дітей дитячих радощей, забороняючи дітям дивитисіа телевізор. У нас в сімї телевізора не було і я дякую Богу, бо якби був, то не було б такого щасливого дитинства. У невіруючих, замість того щоб проводити час у спілкуванні з дітьми, батьки проводили свій час біля екранів телевізорів, а діти теж виховувались тими фільмами, які втоптувала в дитячі душі атеїстична система, замість того, щоб читати книги і нормально розвиватись. Як результат, діти віруючих виростали розумнішими і розвинутішими за своїх однолітків, не ґоворячи за вихованість. Плодами "щасливого" комуністичного дитинства стали бандитизм, алкоголізм, коруптсія, неправда. Діти, маючи батьків, виростали як сироти.

Це гірка правда того, що приносить телевізор у життя людей. Діти втрачають можливість на нормальний розвиток, а батьки звязок з Богом!!!




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
41377
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2013, 21:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 липня 2013, 18:45
Написано: 113
Віровизнання: греко-католик
Погоджуюсь з думкою що дивитись телевізор не гріх, важливо що ми дивимся і скільки? Вважаю у всьому повинна бути міра є цікаві передачі які можуть нас збагатити то чи варто себе обмежити цим винаходом людства?!?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
45475
UNREAD_POSTДодано: 18 вересня 2013, 18:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Хороший ролік про телевізор, але є тільки силка в однокласниках http://www.odnoklassniki.ru/video/4312664307




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
45492
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2013, 23:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Проблема телевізора була актуальною в 90-х роках. Зараз телевізор вже давно не на першому місці у відбору вільного часу. Зараз з неменшим успіхом цю роль відіграє компютер, або навіть смартфон.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи можна дивитися телевізор?
45502
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2013, 21:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Проблема телевізора була актуальною в 90-х роках. Зараз телевізор вже давно не на першому місці у відбору вільного часу. Зараз з неменшим успіхом цю роль відіграє компютер, або навіть смартфон.

Згідний з Братиком, ціль сатани вкрасти в людини час, а час даний для того:
(Дії 17:27) щоб вони шукали Бога, чи не вiдчують Його i чи не знайдуть, хоч Вiн i недалеко вiд кожного з нас:
Познайомився з дописами про телевізор і прийшов на думку:
Псалтир 100 (Переклад Куліша)
1 Про милість і правосуддє засьпіваю; похвальні пісьні засьпіваю тобі, Господи.
2 Буду розумно ходити правою дорогою; коли завитаєш до мене? В домі моїм буду в чистоті серця мого жити.
3 Не поставлю перед очі мої нічого нечестивого; діла відступників ненавиджу; не приліпляться до мене.
4 Серце нечестиве нехай обминає мене, злого не хочу знати.
5 Хто тайно обмовляє ближнього свого, того б я знищив; хто має горде око і пиху в серці, не стерплю того.
6 Мої очі на вірних землі, щоб були коло мене. Хто ходить правою дорогою, той нехай служить мені.
7 Не буде в моїй хаті жити, хто творить підступ; хто брехню говорить, не сьміє стояти перед очима моїми.
8 Кожного ранку нищити му всіх беззаконних землі, щоб вигубити з города Господнього всіх, що ділають беззаконнє.


Читав переклад цього псалму випуску 60 х років і були там такі слова:
Не поставлю я перед очима своїми речі белійяара,

(Мт.24:15) Тож, коли ви побачите ту гидоту спустошення, що про неї звіщав був пророк Даниїл, на місці святому, хто читає, нехай розуміє,
(1Сол.2:4) який противиться i звеличується над усiм, що зветься Богом‚ або святинею, так що в храмi Божому сяде вiн, як Бог, і за Бога себе видаватиме.
(2Кор.6:15) Яка згода в Христа з белійяаром? Або яка частка вірного з невірним?
(2Кор.6:16) Або яка згода поміж Божим храмом та ідолами? Бо ви храм Бога Живого, як Бог прорік: Поселюсь серед них і ходитиму, і буду їм Богом, а вони будуть народом Моїм!
(2Кор.6:17) Вийдіть тому з-поміж них та й відлучіться, каже Господь, і не торкайтесь нечистого, і Я вас прийму,
(2Кор.6:18) і буду Я вам за Отця, а ви за синів і дочок Мені будете, говорить Господь Вседержитель!
Без коментарів. Хто читає, хай розуміє!




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 75 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>