Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:42




Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Тіло і Кров
14436
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2008, 00:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
53 А Ісус їм: «Істинно, істинно говорю вам: Якщо не споживатимете тіло Чоловічого Сина й не питимете його кров, не матимете життя в собі.
54 Хто тіло моє їсть і кров мою п'є, той живе життям вічним, і я воскрешу його останнього дня.
55 Бо тіло моє - їжа правдива, і кров моя - правдивий напій.
56 Хто споживає тіло моє і кров мою п'є, той у мені перебуває, а я - в ньому.
57 Як мене Отець живий послав, і я Отцем живу, так і той хто споживає мене, житиме мною.
(Иоан.6:53-57)

19 І, взявши хліб, віддав хвалу, поламав, дав їм і мовив: “Це - моє тіло, що за вас віддається. Чиніть це на мій спомин.”
20 Так само чашу по вечері, кажучи: “Ця чаша - це Новий Завіт у моїй крові, що за вас проливається.
21 Одначе, ось рука того, що мене видасть, на столі зо мною.
(Лук.22:19-21)


Прошу, хто які думки має щодо цих місць Писання, -- вискажіться




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14437
UNREAD_POSTДодано: 23 січня 2008, 00:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А я ще додам:
1Кор.11 23 Бо прийняв я від Господа, що й вам передав, що Господь Ісус ночі тієї, як виданий був, узяв хліб, 24 подяку віддав, і переломив, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє, що за вас ломається. Це робіть на спомин про Мене! 25 Так само і чашу взяв Він по Вечері й сказав: Ця чаша Новий Заповіт у Моїй крові. Це робіть, коли тільки будете пити, на спомин про Мене! 26 Бо кожного разу, як будете їсти цей хліб та чашу цю пити, смерть Господню звіщаєте, аж доки Він прийде. 27 Тому то, хто їстиме хліб цей чи питиме чашу Господню негідно, буде винний супроти тіла та крови Господньої! 28 Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п'є. 29 Бо хто їсть і п'є негідно, не розважаючи про тіло, той суд собі їсть і п'є! 30 Через це поміж вами багато недужих та хворих, і багато-хто заснули.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14511
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2008, 17:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
09 червня 2014, 17:52
Написано: 211
Віровизнання: католик
І ще декілька цитат на обговорення.

42 І вони перебували в науці апостольській, та в спільноті братерській, і в ламанні хліба, та в молитвах.
(Дiї.2:42)


7 А дня першого в тижні, як учні зібралися на ламання хліба...
(Дiї.20:7)

Невже ніхто немає чим поділитися?*




Я хлоп з села -- люблю коней :)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14512
UNREAD_POSTДодано: 28 січня 2008, 23:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А що тут добавити? Все написано ясно і чітко - нічого добавити!
:arrow:
Я лише хочу всіх застерегти, що ламання хліба - це велика святиня:!: І приступаючи до цієї святині, члени церкви Христової повинні приготувати свою душу, щоб Божа благодать була з кожним.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло і Кров
15859
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2008, 14:59 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 листопада 2010, 15:31
Написано: 6
Про Тіло і Кров:
Ів.6,63 Дух оживляє, а тіло ніяк не допомагає. Слова, які Я вам сказав, є дух і життя.

І трошки прокоментую. Ісус про тіло і кров не казав у прямому значені. Тай взагалі Біблію можна і треба розуміти не тільки в прямому значенні. Підтвердження тому що казав Він у непрямому значенні можна зрозуміти по цьому:
57 Як мене Отець живий послав, і я Отцем живу, так і той хто споживає мене, житиме мною.

7 А дня першого в тижні, як учні зібралися на ламання хліба...
(Дiї.20:7)

А тут ламання хліба як на мене , то може означати не тільки Причастя, а те, що вони споживала той хліб про який говорив Ісус, ту науку якої Він вчив.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло і Кров
15889
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2008, 18:54 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
27 лютого 2017, 09:26
Написано: 119
Звідки: Тернопіль, Україна
Про тіло і кров Христос говорив, звичайно, в духовному значенні:
"А вони відказали до Нього: Давай, Господи, хліба такого нам завжди! Ісус же сказав їм: Я хліб життя. Хто до Мене приходить, не голодуватиме він, а хто вірує в Мене, ніколи не прагнутиме"(Ів.6:35)
І нижче Христос каже такі слова: "То дух, що оживлює, тіло ж не помагає нічого. Слова, що їх Я говорив вам, то дух і життя" (Ів.6:63).
Отже, ці слова, що Він говорив раніше про тіло і кров - це дух і життя, себто мають глибоке духовне значення. Це - Христова наука, яку ми повинні наслідувати, Його життя, що має стати прикладом для нас, Його страждання, якого ми також не повинні цуратися. Оце і є тіло й кров Христова.




Писання досліджували день-у-день, чи так воно є (Дії 17:11).
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло і Кров
15996
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2008, 17:15 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
А я бачу в уривку Ів.6:35-63 два смисли. І обидва вони мають духовне значення.
Перший смисл. Віра у Христа, прийняття Христа як Спасителя, наслідування Христа є тим хлібом, що нагодовує і дає справжнє вічне життя.
Другий смисл. Духовне тіло і кров воскреслого Христа є також хлібом життя вічного яке теж необхідне для спасіння. «А хліб, що дам Я, то є тіло Моє, яке Я за життя світові дам» Ів.6:51
Ці два смисли взаємодоповнюють один одного.
Загалом, ця тема розвиває тему «Що означає "увірувати" і "спастися"?». В ній я якось вже згадував ці два аспекти спасіння такими словами: Спочатку Господь, як зерно входить в душу і зачинається в ній по вірі, потім втілюється в чеснотах плотію своєю; потім поселяється і душею Своєю у знанні(віданні); нарешті втілюється своїм Божеством через сутнісне вселення в душу в таїнстві Євхаристії (Подяки і споживання тіла і крові Господа). Таке об’єднання з Христом переносить на людину всі плоди викуплення спасає і обожнює її.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло і Кров
16092
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2008, 17:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ні Віталек, учні ламали саме хліб, як прообраз тіла Ісуса Христа.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло і Кров
22299
UNREAD_POSTДодано: 15 квітня 2010, 16:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
сергій написав:
Прошу, хто які думки має щодо цих місць Писання, -- вискажіться


Я думаю що Сергій можливо католик або православний, хотів тим сказати що ми протестанти не маємо права (на їхньому язиці) на причастя, бо ми говоримо що це символ, а не справжня кров і тіло, бо кат. і прав. говорить що вони приймають справжнє і в буквальному розумінні кров і тіло І.Х. Але чому вони так говорять я не розумію, нехай скажуть???




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло і Кров
22300
UNREAD_POSTДодано: 15 квітня 2010, 16:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
ссс а чому ви не приймаєте тіло і кров І.Х. ??? Чому ви не достойні, а тільки 144 000 достойні??? А ви до якої категорії відноситися???

А Ісус їм: «Істинно, істинно говорю вам: Якщо не споживатимете тіло Чоловічого Сина й не питимете його кров, не матимете життя в собі




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Тіло і Кров
46872
UNREAD_POSTДодано: 08 липня 2014, 14:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
більше б взнати про ці два слова . Як написано в темі "Тіло і кров".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 11 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>