Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:10




Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Духовна боротьба.
17287
UNREAD_POSTДодано: 20 травня 2009, 17:05 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 червня 2009, 02:26
Написано: 9
Юліан написав:
сергій написав:
Я все-таки схиляюсь до того, щоб відокремити наше особисте "я" від сатани. Фактично людина "чує три голоси": свій, Божий і диявольський. А от до якого прислухатись це вже справа кожного.

Яких три голоси?
Боротьба відбувається між Богом і Його ангелами і між змієм (сатаною, дияволом) і його ангелами. Ця боротьба розпочалась на небі і перекинулась на землю, так як ми всі згрішили.
І ця велика духовна боротьба відбувається в нашому розумі. Ми чуємо голос Божий, також чуємо голос лукавого. Бог промовляє до нас з любов'ю, ніжно стукаючи в двері нашого серця. Лукавий просто вривається в наше життя штурмуючи наш розум, впливаючи на емоції і почуття; оскільки легше впливати на почуття, то він послабляє наш розум алкогольними напоями, які буквально вбивають наш розум. А свій голос ми не чуємо, ми або підкоряємося Божому голосу і живемо з Ним, або живемо своїм я, що рівнозначно життю без Бога (так як цього і добивається диявол). Є тільки два шляхи, третього не дано.


Я згідний з Юліаном


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Духовна боротьба.
24335
UNREAD_POSTДодано: 07 серпня 2010, 22:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
Leonid написав:
Я згідний з Юліаном

Я також.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Духовна боротьба.
27547
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2010, 00:44 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Чогось коли заходить бесіда про духовну боротьбу, то все зводиться до рівню самозахисту від нападок сатани :help: . Але хиба справжній воїн на війні лише захищаєтся, а не нападає, не руйнує твердині, не нападає :-| :-| . Так ми, християни, є на війні того, що воріг на нас напав чи ми розрушаєм його діла? Певно і те, і друге. Але перше чомусь більш поширене. А тоді не получається, що найкращий засіб захисту - напад.




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Духовна боротьба.
27549
UNREAD_POSTДодано: 10 грудня 2010, 01:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Assol написав:
Так ми, християни, є на війні того, що воріг на нас напав чи ми розрушаєм його діла? Певно і те, і друге. Але перше чомусь більш поширене. А тоді не получається, що найкращий засіб захисту - напад.

І сам Архангол Михаїл, коли сперечався з дияволом і говорив про Мойсеєве тіло, не наважився винести суду зневажливого, а сказав: Хай Господь докорить тобі! А ці зневажають, чого не знають; а що знають із природи, як німа звірина, то й у тому псуються. (Юд.1:9-10)
Точніше записано у російському перекладі: "да запретит тебе Господь".

І ще. Ісус був поведений Духом у пустиню, щоб диявол Його спокушав. То хіба Ісус нападав на спокусника? Він захищався Словом Божим. Напад - це робота злих сил, а наша справа - захищатися у Христі.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Духовна боротьба.
34903
UNREAD_POSTДодано: 29 лютого 2012, 14:37 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
сергій написав:
ДУХОВНА БОРОТЬБА
Який зміст несуть ці слова? Чи актуальні вони в житті сучасних християн? Чи існує взагалі таке поняття, і що воно для вас особисто приховує?
Одним словом пишіть все, що б ви сюди включили.
Якщо боротьба ведеться, то проти кого, і якими методами?

Я думаю,що духовна боротьба , це боротьба між добрим і злим, між тілесним і святим. Духовна боротьба може проходити в душі кожної людини, яка знає що є добре а шо гріх.




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 20 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>