Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:13




Створити нову тему Відповісти  [ 136 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Чи має першість Папа Римський?
13822
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2007, 16:18 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Як Ви думаєте, чи має першенство і непомильність в справах віри наслідник апостола Петра? Чи можна назвати Церквою тих, хто не є в злуці з апостольським престолом?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13827
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2007, 18:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
хто то має судити?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13833
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2007, 19:16 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
Ото точно! Як сам себе назвав непомильним, то най так і буде. Хто йому буде суддьою.
Але ше згадайте, шо пише Біблія: хто перший, той буде останній!
То най вже я буду ліпше останнім нині між людей, аніж першим.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13835
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2007, 21:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Членом Церкви Христової є той, хто у зрілому віці дав обітницю служити Богу через святе водне хрещення. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13842
UNREAD_POSTДодано: 16 листопада 2007, 00:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
А ше згадаємо про дискусії між ватиканом і Константинополем. І ті, і ті на себе ковдру "святого престолу апостольського" тягнуть.
А ше мені подобаються греко католики, які не знаючи історії твердять, що їх "віра" від самих апостолів.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13865
UNREAD_POSTДодано: 17 листопада 2007, 11:00 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Тарас написав:
А ше згадаємо про дискусії між ватиканом і Константинополем. І ті, і ті на себе ковдру "святого престолу апостольського" тягнуть.
А ше мені подобаються греко католики, які не знаючи історії твердять, що їх "віра" від самих апостолів.

Друже віра православних, католиків, і греко-католиків є одна. Я думав, що ти це вже знаєш :D . Різниця між ними лише обрядова. Щодо греко-католиків, то в них свій обряд - східний, і вони є в злуці з папою Римським.
Моє питання радше звучить до протестанських церков. Як ви інтерпретуєте цитату: "Тож і я тобі заявляю, що ти Петро(скеля), і що я на цій скелі збудую мою Церкву й що пекельні ворота її не подолають. Я дам тобі ключі Небесного Царства, і що на землі звяжеш, те буде звязане на небі; і те, що ти на землі розвяжеш, те буде розвязане на небі"(Мт. 16,18-19).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13866
UNREAD_POSTДодано: 17 листопада 2007, 11:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Протестантські церкви збудовані саме на тій скелі, про яку говорив Христос. Паша, я думав, що ти це вже знаєш :).
Пресвітерів рукопологають рукоположені, і так це передається від апостольських часів. Чи ти думав, що протестанти є самозванцями? :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13869
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2007, 00:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Паша ти знову з’їхав. Це ти вважаєш, що віра православних і католиків одна, але от папи римські і патріархи вважають по інакшому. Кожен з них себе вважає наслідниками Петра. До того ж, з історії відомо, що розкол відбувся тим, що папа і патріарх предали анафемі один одного.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13873
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2007, 11:10 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Сонячник написав:
Протестантські церкви збудовані саме на тій скелі, про яку говорив Христос. Паша, я думав, що ти це вже знаєш :).
Пресвітерів рукопологають рукоположені, і так це передається від апостольських часів. Чи ти думав, що протестанти є самозванцями? :)

На якій скелі? Часом не на тій, що собі поставили у 15 ст. А де тяглість від апостольських часів? :( Звязок був розірваний, коли вони відступили від Апотольського престолу. Я не думав, що протестанти є самозванцями я і далі так вважаю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13874
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2007, 11:22 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Тарас написав:
Паша ти знову з’їхав. Це ти вважаєш, що віра православних і католиків одна, але от папи римські і патріархи вважають по інакшому. Кожен з них себе вважає наслідниками Петра. До того ж, з історії відомо, що розкол відбувся тим, що папа і патріарх предали анафемі один одного.

Це не я так вважаю, а так вважають всі здоровомислячі релігієзнавці.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13875
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2007, 16:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
паша написав:
На якій скелі? Часом не на тій, що собі поставили у 15 ст. А де тяглість від апостольських часів? :( Звязок був розірваний, коли вони відступили від Апотольського престолу.
Яке 15 ст.? З чого взяв? Протестанти невідпали від Апостольського послідовництва. То може сам престол відійшов від Апостольського вчення. :(




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13877
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2007, 21:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Паша, стань критично мислити. Якщо папа і константинопольський патріарх віддали один одного анафемі, то або один з них в єресі, або обидва(якщо два непомильні назвали один одного єретиками, то вони обоє єретики:) )




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13883
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2007, 13:44 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
паша написав:
Тарас написав:
Паша ти знову з’їхав. Це ти вважаєш, що віра православних і католиків одна, але от папи римські і патріархи вважають по інакшому. Кожен з них себе вважає наслідниками Петра. До того ж, з історії відомо, що розкол відбувся тим, що папа і патріарх предали анафемі один одного.

Це не я так вважаю, а так вважають всі здоровомислячі релігієзнавці.

Підтверджую слова Паші. Тільки скоріше не релігієзнавці а богослови.
Цитата:
Тарас:Паша, стань критично мислити. Якщо папа і константинопольський патріарх віддали один одного анафемі, то або один з них в єресі, або обидва(якщо два непомильні назвали один одного єретиками, то вони обоє єретики )

Ті анафеми були більше на грунті тодішніх політичних суперечок. Серйозних єресей там не було. Власне тому їх і змогли взаємно зняти (скасувати) в 1965р.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13884
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2007, 13:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Svjat, мені здається що Ви більше обізнані в історії виникнення всіх деномінацій. Чи не могли б Ви пролити світло, щоб припинити ті суперечки щодо першості чи престолу та щодо виникнення протестантських конфесій?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13885
UNREAD_POSTДодано: 19 листопада 2007, 13:58 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Тарас написав:
Паша, стань критично мислити. Якщо папа і константинопольський патріарх віддали один одного анафемі, то або один з них в єресі, або обидва(якщо два непомильні назвали один одного єретиками, то вони обоє єретики:) )

Ну якщо ти Тарасе кажеш, що так добре знаєш історію, то ти повинен знати і те, що папа анафеми не давав. До Константинополя приїхав посланець Гумбурет. Коли він давав анафему папа Лев вже був мертвий. :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 136 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>