Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 20 травня 2024, 01:27




Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14574
UNREAD_POSTДодано: 05 лютого 2008, 12:25 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Братик написав:
Та дайте ви спокій з тою косметикою! Нічого спільного з духовним життям вона не має. Це те саме що защипати чи не защипати верхній гудзик на сорочці, або носіння гастука для мужчин :lol:

Ось це і воно.:!: :!: :!:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14867
UNREAD_POSTДодано: 08 березня 2008, 20:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Зі святом вас, сестрички! Будьте такими ж чарівними і гарними. А косметика хай лише підкреслює вашу красоту!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14895
UNREAD_POSTДодано: 11 березня 2008, 18:18 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Дякуємо!




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
15289
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2008, 10:16 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 травня 2008, 14:31
Написано: 15
Vasuk написав:
Не потрібно думати гріх користуватись косметикою чи ні, коли ми шкодимо своєму організму це вже гріх (а чому куріння вважається гріхом?)
Жінки які користуються косметикою втрачають назавжди свої природні риси!
Що для вас важливіше догодити Богові чи чоловікам? Бог побачить вашу щиру душу і дасть чоловіка від себе! :)

Я вважаю цю думку вірною, оскільки й сама відчуваю, що цим я засмучую Бога :( через те, не малююсь. Але з іншої сторони, це справа індивідуально з Богом - кожна людина має це вирішити на одинці з Ним.Хтось може бути не готовим одразу відмовитись від косметики :wink:Тим більше, що вона шкодить, але маю втішну новину:все відновлюється!(колір шкіри, вій і т.д. :o )


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
15295
UNREAD_POSTДодано: 29 квітня 2008, 22:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ага! Згоден з Вікусею!
Ми не повинні діяти за якимись правилами, а кожен з нас повинен сам допевнятися, що приємне Богу і в тому пробувати.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
16730
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2009, 16:27 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 жовтня 2021, 23:31
Написано: 40
Я вважаю, що в косметиці нічого доброго не має! Навіть якщо керуватися правилом, що вона прикриває недоліки, то всерівно це не пасує християнам.Ми - люди, які читають Біблію, намагаємось бути вірними Слову, а, отже, знаємо волю Божу (або мали б знати). Господь створив нас індивідуальними людьми, своїми ж руками! То хіба Він не бачив, що робить, що ми тепер (грішні люди) будемо шукати недоліки в Божій роботі і виправляти! Наша природна краса набагато вища, ніж у "ляльок" світу цього! Візьміть будь-яку красуню з журналу і вмийте - що лишиться! :yes:


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
16739
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2009, 17:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, я згідний з тобою, Ірино. І суть тут навіть не в оригінальному природньому вигляді жінки, а в гріховних бажаннях жінки спокушувати чоловіків. Краса жінуи - відносне поняття. Хтось вважає красивою жінку з обкладинок журналів, косметично підправлених, а хтось у смиренному вигляді жінки. Мені чомусь завжди подобалися дівчата без косметики...




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
16743
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2009, 17:18 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
а мене в ціркві "примушують" користуватися косметикою))) бо будучи у прославленні я маю нормально виглядати... а не зливатися із стіною...

тим більше це стосується людей публічних професій...

наприклад: при зйомках на телебаченні чоловікам навіть лисини пудрять,
не тому, що хочуть показати людину кращою ніж її задумав господь а лише тому що інакше на це дивитись буде страшно... :lol: - неохайність це просто не приємно =(

також про недоліки...
у мене є знайома у якої на обличчі - надзвичайно не гарна родима пляма...
коли до до цього звикаєш - вона тобі не заважає... але сторонні люди дуже болісно реагують...
я думаю що їй це додає багато зайвих клопотів... (((
тому що щоб там мі не казали - але тільки Господь не дивиться на обличчя! (а люди ще й як дивляться!!!)

Ірина написав:
Наша природна краса набагато вища, ніж у "ляльок" світу цього! Візьміть будь-яку красуню з журналу і вмийте - що лишиться!


Ірина, цілком згодна... але ці всі "ляльки" в журналах не просто "намальовані" а переважно дуже професійно оброблені фотошопом)
так що можете не переживати... і житті вони набагато природніші)

а взагвлі-то переші косметичні процедури згадуються у Біблії)
- люди, для видалення поганого запаху мастили себе ароматичними оліями,
а коли у людей було якесь горе... чи вони йшли у піст - тоді посипали голову попелом, - як результат утворювалось мило на голові :)
після посту - йшло ритуальне очищення, омиття)

і людина не тільки омивала себе чисто ритуально - але і милась милом) - після цієї процедури явно чистіше виглядаючи...
а потім знов мастили своє тіло та волосся олією)
масний блиск обличчя вважався дуже привабливим і показував що людина достить заможна щоб це собі дозволити.

косметика природні риси не затирає!
Грамотно підібрана косметика - ніколи не буде помітною на обличчі)
та і шкоди здоров'ю нанести не може... (хіба що користуватися чимось найдешевшим і протермінованим)

================
ЗІ: не думайте тільки що жінки косметику використовують для зваблення чоловіка :lol:
загалом дівчинка вже у віці 9-10 років починає у мами "позичати" помаду чи лак...
а в такому віці, ну чесно, жодна дівчинка про зваблення не думає... навіть не знає що це таке...




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
16751
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2009, 17:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Leri написав:
загалом дівчинка вже у віці 9-10 років починає у мами "позичати" помаду чи лак...
а в такому віці, ну чесно, жодна дівчинка про зваблення не думає... навіть не знає що це таке...

:lol: А це приклад того, що маленька дівчинка бере приклада від своєї ж матері... Якби мама не вимазувалася, то й дівчинці би не захотілося чимось себе мастити.

Дякую Лері за біблійний приклад косметики. Я вважаю, що косметика є корисною лише тоді, коли вона є природньою і служить для оздоровлення шкіри. Але в будь-якому випадку, дуже добре, коли цієї косметики не помітно.

До речі, я був у Франції і зауважив, що францужанки, яких без косметики важко уявити, виглядають дуже охайно, але зовні самої косметики навіть не видно. Вони здебільшого виглядають природньо, але навіть старенькі бабусі на вигляд є на років 20 молодшими за наших бабусь.

Мабуть, це просто наші дівчата не вміють користуватися косметикою, на стільки захопившись, що їхнього справжнього лиця за тою "штукатуркою" не видно, а іноді навіть ноздрі задихаються надмірним "запахом" духів.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
16752
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2009, 21:52 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 жовтня 2021, 23:31
Написано: 40
Сонячник написав:
Мабуть, це просто наші дівчата не вміють користуватися косметикою, на стільки захопившись, що їхнього справжнього лиця за тою "штукатуркою" не видно, а іноді навіть ноздрі задихаються надмірним "запахом" духів.

Цілком з тобою згідна. :ok:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
16760
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2009, 07:31 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Лері, та ніхто не каже що треба виглядати неохайно! І малюватися ніхто не забороняє, але малюйтесь як личить святим а не як ті путани :)
П.С. Жодних зауважень чи нарікань до наших сестер не маю. ;-D




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
16769
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2009, 11:45 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Братик написав:
але малюйтесь як личить святим а не як ті путани

безумовно!!!

найкраща (і доречі найдорожча) косметика - це та яка не порушує природній вигляд...




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
16771
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2009, 12:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 травня 2012, 22:39
Написано: 143
Звідки: Львів-Жовква, Україна
Сонячник написав:
До речі, я був у Франції і зауважив, що францужанки, яких без косметики важко уявити, виглядають дуже охайно, але зовні самої косметики навіть не видно. Вони здебільшого виглядають природньо, але навіть старенькі бабусі на вигляд є на років 20 молодшими за наших бабусь.

тут навіть не в бабусях справа... я навіть не сумніваюся що деякі бабусі у франції виглядають на рівні з 30літніми українками... :(

особисто мені дуже шкода, що дівчата які на 10 років молодші за мене виглядають від мене старшими...

раніше наприклад жінки фарбувалися щоб заховати сивину - а тепер спалюють волосся до рівня висушеного сіна...
нігті у дівчини що не досягла 20- ти літнього віку вже без лаку виглядають неживими...

а деякі у 20-25 років уже проходять процедуру лазерного шліфування обличчя (процедура задумана для жінок середнього і старшого віку, для того щоб зняти омертвілі клітини шкіри)

і це все реальність.... моя знайома працює у косметологічнійклініці то такого надивилася...що ойойой... =(

у всьому має бути розумна межа...

якщо не користуватися дезодорантами - будеш елементарно смердіти потом
якщо мазатися дезодорантами від п'ят по вуха і то кожен день - отримаєжш запалення потових залоз - і отруєння організму - бо з потом виділяються багато токсинів... а яко не виділяються - це все майже смертний вирок...

якщо зафарбувати прищ на носі - це і тобі приємніше і людям навколо тебе
яко класти щодня 3 кг штукатурки... - скоро від шкіри не залишиться взагалі нічого........ і потім без тих 3 кг - взагалі на тебе дивитися ніхто не захоче...

крапелька парфумів - це чудово...
пів-банки - це жахливо...!!!




Sola gratia, Sola fide, Sola scriptura
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
16778
UNREAD_POSTДодано: 24 березня 2009, 17:53 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 жовтня 2021, 23:31
Написано: 40
Leri написав:
якщо не користуватися дезодорантами - будеш елементарно смердіти потом
якщо мазатися дезодорантами від п'ят по вуха і то кожен день - отримаєжш запалення потових залоз - і отруєння організму - бо з потом виділяються багато токсинів... а яко не виділяються - це все майже смертний вирок...

якщо зафарбувати прищ на носі - це і тобі приємніше і людям навколо тебе
яко класти щодня 3 кг штукатурки... - скоро від шкіри не залишиться взагалі нічого........ і потім без тих 3 кг - взагалі на тебе дивитися ніхто не захоче...

крапелька парфумів - це чудово...
пів-банки - це жахливо...!!!

Саме це я і мала на увазі! Взагалі,якщо відверто, такі засоби як: крем для обличчя,рук,парфуми, гель для гоління чи після, шампунь, навіть мило - це,на мою думку, "не" косметика,а підгрупа косметичних засобів, яких в медицині (і не тільки) називають "засоби особистої гігієни".Я вважаю, що ці поняття слід відрізняти, а не прикривати все одним словом " косметика".Не кажу,що це різні речі,ні,вони з однієї сім'ї,але "різні види". На мою думку, всі ці вище перераховані засоби були створенні з однією метою - підтримки особистої гігієни! А косметикою у всій своїй красі я вважаю: туш для вій, помади, тіні і все ,що змінює природні риси обличчя!Я цілком погоджуюсь, що треба підтримувати красу шкіри, але я проти декоративної косметики!Що стосується прищів, то,звичайно, це не приємна річ,особливо для носія, і погоджуюся з тим, що їх,за бажанням, можна прикрити, і то в міру.


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
16798
UNREAD_POSTДодано: 25 березня 2009, 19:07 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я колись десь читав що парфуми дуже небеспечні для людини, бо шкіра як губка вбирає отруйні речовини від парфумів, тож треба бути обережним.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>