Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 05:29




Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
ДописДопис був видалений | видалив: Валерій Курилович | 12 січня 2013, 22:39.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40296
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2013, 22:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
Протестант написав:
Валерій Курилович написав:
Але я би не хотів щоб моя сестра, чи дружина, чи дівчина, чи мої діти використовували косметику!!!

А я хотів щоб мої ..... були красиві і легка косметика цьому не мішає. І спортом не мішає займатися для підтримки фігури як дівчатам та і хлопцям.

Невже природної краси, даної Богом, мало???




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40300
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2013, 23:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Валерій Курилович написав:
Невже природної краси, даної Богом, мало???

Ну давайте відкрито поговоримо. От у жінках ростуть вуса, вони бриють ноги, нігті заростають шкірою то їм так ходити, чи краще поправити?

От люблю коли вії підрівняє дружина, а ваші це не роблять?

І щоб ви не говорили природа у чоловіків однакова, ми любимо очима, чи ви ні?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40302
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2013, 23:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
Протестант написав:
Валерій Курилович написав:
Невже природної краси, даної Богом, мало???

Ну давайте відкрито поговоримо. От у жінках ростуть вуса, вони бриють ноги, нігті заростають шкірою то їм так ходити, чи краще поправити?


І щоб ви не говорили природа у чоловіків однакова, ми любимо очима, чи ви ні?

Не у всіх жінок ростуть вуса. Ми любимо очима, але я думаю що лобов серцем важніша за любов очима. Якщо вже крайній випадок, що у жінки виросли чорні великі вуса, то тоді нехай вона сама вирішує як правильно зробити. Але я бачив жінок невіруючих, які ходять із вусами, звичайно вони не такі як колись у козаків були, але вуса. Що ж вони зроблять коли їх такими створила природа.




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40306
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2013, 23:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Валерій Курилович написав:
Але я би не хотів щоб моя сестра, чи дружина, чи дівчина, чи мої діти використовували косметику!!!
Ось так і виникають конфлікти. А якщо сестра чи дружина чи діти захочуть використовувати косметику, то ви їм будете забороняти?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40322
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2013, 00:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
Сонячник написав:
Валерій Курилович написав:
Але я би не хотів щоб моя сестра, чи дружина, чи дівчина, чи мої діти використовували косметику!!!
Ось так і виникають конфлікти. А якщо сестра чи дружина чи діти захочуть використовувати косметику, то ви їм будете забороняти?

я їм забороняти не буду, але перед тим як використовувати косметику, вони мають самі подумати чи це добре в Божих очах.




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40701
UNREAD_POSTДодано: 15 січня 2013, 04:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А мені подобаються дівчата без косметики :)




Хай благословить тебе Господь!
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
41686
UNREAD_POSTДодано: 21 січня 2013, 19:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
У одному християнському журналі я знайшов дещо на цю тему:
Спустошена
«А ти, спустошена дочко Сіону, що будеш робити? Хоч ти зодягаєш себе в кармазин, хоч прикрашуєшся золотою оздобою, хоч очі свої підмальовуєш фарбою – та надаремно прикрашуєшся: погордували тобою коханці твої, - на життя твоє важать вони!» Єр. 4:30

Спустошена дочка Сіону – це та, що загубила вірність і чистоту, яка не зберегла свого звання. Господь показує, що порожнеча внутрішня, як наслідок, починає прикрашати свою зовнішність, тіло. І хто має очі, той бачить, що це підробка, яка не потрібна Господу, ні вірним Йому дочкам. Христос для Церкви – Жених, а світ цей – коханець, і ці прикрашування тіла: непристойний одяг, фарбування лиця – це все робиться виключно для коханця (світу цього), або ж для тих, котрі мають тільки вигляд благочестя, але сили його відреклися;котрі носять ім’я ніби живі, але вони мертві. Щоб привернути до себе їхню увагу, спустошена прикрашає своє тіло, знаючи, що не коханець зацікавлений нею, але вона, загубивши внутрішню чистоту, шукає його.
Господь відкриває своїм невірним дочкам, що коханець не прикрашеного тіла шукає, а душі, щоб погубити її через осквернення тіла. А потім насміється і з презирством відкине як Амнон Тамару. Писання попереджує: «Нехай прикрасою вашою не зовнішнє заплітання волосся, не золоте вбрання або нарядність в одязі, а потаємна людина серця в нетлінній красі лагідного й мовчазного духа, що є дорогоцінним перед Богом» (1Петр. 3:3-4).

«Нехай буде» - це у ап. Перта заповідь, веління. А у ап. Павла доповнення: «Так само й жінки, - у скромному убрання, з соромливістю та невинністю, - нехай себе прикрашають не плетінням волосся, не коштовними шатами, але добрими вчинками, як то личить жінкам, що присвячують себе на побожність» (1Тим. 2:9-10) . Про яку соромливість може йти мова, коли під прозорим одягом оголене тіло виставляється на огляд усіх очей? Адам і Єва після гріхопадіння почали ховати свою наготу під листям, але для Бога цей одяг був безсоромним і Він дав їм одяг зі шкіри тварини, щоб заховати їхню тілесну наготу. Сучасні Адами і Єви мають вдосталь пристойного одягу, але добровільно повертаються до «листя», яке неспроможне прикрити наготу. Що змушує їх оголюватися? Які почуття наповнюють їх? Тільки сатані це до вподоби, щоб в зібранні, де проповідується про страждання Господа, відводити погляд від Розп’ятого на тіла тих, які водяться «різними пожадливостями».

Христос сказав учням, щоб зреклися себе, взяли хреста і йшли за Ним. За ким ідуть сучасні Єви, на словах посвятивши себе благочестю? Вдумливо прочитайте 1Івана 2:15-17 і не заспокоюйте себе: «Ми не під законом, і під благодаттю». Бо правдива благодать Божа ніколи і ніде не дає ніякого приводу до розпусти. По закону проливалася кров тварин, а по благодаті Божій пролилася кров Однородженого Сина Божого. Відчуваєте різницю? Вона пролилась за гріхи а не для підтримки гріха! І як будуть винні ті, хто використовує благодать Божу в привід для розпусти!
Наскільки легше було б жити, прийнявши настанову: «Маючи поживу та одяг, будьмо тим задоволені». Це слово не міняється ні для якого часу. Лаодикія зовні була багатою, а Бог бачив внутрішнє спустошення: нужденний, мізерний, вбогий, сліпий, голий. І присуд: «Виплюну тебе з Моїх уст». Як страшно! Багато хто обманює себе та інших, що Бог не дивиться на зовнішність, маючи на увазі непристойну одіж та поведінку. І посилаються на 1Сам. 16:7. Але тут йдеться про лице та зріст, тобто – на красу не дивиться Господь, а на серце. Ці місця Писання не суперечать, а доповнюють одне одного. Спустошена прикрашає тіло, а ап. Павло благає віруючих людей віддати свої тіла «в жертву живу, святу, приємну Богові, для розумного служіння…» (Рим. 12:1)
Нерозумне служіння – тимчасове, земне. У вічності перед правосуддям Господа, що будеш робити ти, спустошена, маючи тільки вигляд благочестя? Ісав первородство проміняв за їжу, а ти за що? Дочки Сіону, це слово Святого Писання через служителів Господніх направлене до вас. І від вас залежить, як ви сприймете його. Поставте на своєму життєвому шляху попереджувальний знак: «Не обманюйтеся, - Бог осміяний бути не може. Бо що тільки людина посіє, те саме й пожне!» (Гал. 6:7).

Християнська косметика:
Одну ревну християнку запитали, якою косметикою вона користується. Вона охоче поділилася своїми секретами. «Для рук, - сказала вона, - я використовую доброчинність; для обличчя - привітність; для уст застосовую істину; для очей – співчутливість; для голови – смирення. Тіло ж своє вдягаю у праведність, у поведінці дотримуюся чистоти і пристойності, ноги в готовність благовістити мир».
Всі ці якості дають прекрасні результати і женуть геть сум, тому що хоч стара людина й тліє, внутрішня день від дня обновлюється. І душа радіє, що не подала нікому приводу до спотикання й спокуси і буде разом з тими, хто шанує Бога не язиком, а серцем. Адже істинна благодать Божа ніколи й ніде не дає приводу до розпусти.




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
+6
(6-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
41792
UNREAD_POSTДодано: 22 січня 2013, 05:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Чудова відповідь християнки!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
46423
UNREAD_POSTДодано: 23 березня 2014, 18:28 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 жовтня 2014, 23:25
Написано: 214
http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?p=16778#p16778
Я теж проти декоративної косметики, але якщо кому потрібно приховати деякі недоліки, то нехай використовують косметику...це справа кожного особисто...тільки не наносити тої "штукатурки" аж надто на себе...парфуми теж не люблю з досить різким запахом... краще вибирати з більш слабким ароматом...щоб оточуючим людям не боліли голови... :lol: І саме головне - турбуватись в першу чергу потрібно про ВНУТРІШНЮ красу, а не зовнішню (хоча і це важливо).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
46435
UNREAD_POSTДодано: 27 березня 2014, 22:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
Про парфуми згідний. Дехто, таке враження виливає на себе півбанки і за ним такий "шлейф", що не можливо нормально дихати (особливо в кого алергія) :)
хлопцям в цьому питанні простіше, а дівчат-сестер хіба можемо тільки просити: ні - штукатурці!))




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
47931
UNREAD_POSTДодано: 16 серпня 2015, 17:12 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
18 серпня 2015, 07:53
Написано: 7
Мені здається у маленькій кількості косметики немає нічого страшного, якщо ви вмієте нею користуватись і вона вам іде :)
Мене ж мій чоловік попросив не користуватися косметикою декоративною, бо я йому так більш подобаюсь ;-D
Якщо ви одружені, узгоджуйте це із своїми чоловіками. Я ж думаю, що на спасіння косметика не впливає ;-D і це не гріх.
Ви згадайте жінок із Біблії : Сара- вона десь під 90 років сподобалась царю і він захотів взяти її собі за жінку...я не думаю , що вона була старенька" замухришка", а навпаки догдянута жінка...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
47932
UNREAD_POSTДодано: 16 серпня 2015, 22:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
alinacribna написав:
Ви згадайте жінок із Біблії : Сара- вона десь під 90 років сподобалась царю і він захотів взяти її собі за жінку...я не думаю , що вона була старенька" замухришка", а навпаки догдянута жінка...

пише, що Сара була вродливою з обличчя, а ще інша екологія була і люди тоді довше жили, тому не думаю, що це була справа косметики в Сари. це була природна краса (але так, напевно доглянутою).
а щодо того, чим себе прикрашали Сара і інші побожні жінки, то читаємо:
А окрасою їм нехай буде не зовнішнє, заплітання волосся та навішання золота або вбирання одеж,
але захована людина серця в нетлінні лагідного й мовчазного духа, що дорогоцінне перед Богом.
Бо так само колись прикрашали себе й святі ті жінки, що клали надію на Бога й корились своїм чоловікам.
Так Сара корилась Авраамові, і паном його називала. А ви її діти, коли добро робите та не лякаєтесь жадного страху.
1Петр.3:3-6




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
47934
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2015, 17:34 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
18 серпня 2015, 07:53
Написано: 7
taras, я з вами згідна що найбільше жінку прикрашає не зовнішність, а її внутрішній світ.Але кому з чоловіків не хотілось , щоб його жінка була ще й вродливою)))))
Екологія була тоді дійсно інша, але все ж думаю , що вона доглядала за собою: слідкувала за одягом ( плаття її були із гарних тканин і фасони теж не як мішок)))і думаю користувалась тодішньою косметикою ))))( правда вона тоді була на 100 % натуральна, наприклад мед і тп.) Царі ,думаю ,тоді прискіпливо вибирали жінок (дуже часто вибирали саме за вроду) .І Сара була гарною жінкою раз її сам цар у такому віці захотів взяти за дружину.
Зараз прийшов час коли природню косметику замінили на зроблену у лабораторіях. Її став набагато більший вибір ( декоративна у тому числі). Мені здається це просто прогрес ( так як наприклад від листів до мобільних телефонів). Я теж не прихильниця надмірної кількості декоративної косменики, бо природня краса, то природня краса, але якщо комусь подобається, то нехай))))


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
47935
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2015, 17:49 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
18 серпня 2015, 07:53
Написано: 7
І ще одне. Якщо комусь сподобається якась сестричка))),захоче на ній одружиться, то хіба так важко буде її попросити не користуватись косметикою... Є брати яким подобається , щоб дівчина трішки підфарбовувалась... Всім не вгодиш))))


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>