Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 12:00




Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40173
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 21:24 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
А моя думка: Коли косметика прикрашає людину, то це нормально, а коли із неї робить як говорить "чучало розфарбоване" то не потрібно користуватися.
Молодим людям косметика потрібно менше, бо їх прикрашає природня краса, старшим більше.

Більше потрібно косметика одруженим людям, щоб чоловіки на інших не заглядали.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40175
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 21:32 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
03 лютого 2017, 23:02
Написано: 834
Звідки: м.Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
А тепер уявіть що у вас народилася донечка, яку ви так довго чекали, з синіми нігтями, червоним волоссям...коротше розфарбована. Її так красиво, але чи ви будете задоволені? Чи можливо будете нарікати чому вона не така як всі?




І все, що тільки робите словом чи ділом, - усе робіть у Ім"я Господа Ісуса... (Кол.3:17)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40181
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 21:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
Якби народилася така донька, то прийшлося би змиритися з тим яка вона є, але звичайно хотілося б щоб вона була як і всі інші діти:), а не розфарбоване...




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40186
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 22:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
і я сестричка написав:
А тепер уявіть що у вас народилася донечка, яку ви так довго чекали, з синіми нігтями, червоним волоссям...коротше розфарбована.

А чому такий страшний приклад привели?

Не падайте у крайність, як в одну, так і в другу.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40190
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 22:24 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
03 лютого 2017, 23:02
Написано: 834
Звідки: м.Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
Моя думка така: якою людину Бог створив, такою і хоче їі бачити. Кожну людину Бог створив особливою. Раджу переглянути дитячий мульфільм про дерев'янних чоловічків-вемиків(головні герої Панчинелло та Люсія) "зеленьіе носьі."




І все, що тільки робите словом чи ділом, - усе робіть у Ім"я Господа Ісуса... (Кол.3:17)
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40193
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 22:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
якою людину Бог створив, такою і хоче їі бачити-це 100% правда. Богу непотрібно щоб людина використовувала косметику, і Бог приготував для кожної людини ту людину, яка полюбить її без косметики. Творіння Боже не може бути не красивим.




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40197
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 22:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Давайте продовжимо...

Для чого звертаєтеся до лікарів? Якщо Бог створив що наші органи зношуються, хіба можна лікуватися?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40200
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 22:53 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
03 лютого 2017, 23:02
Написано: 834
Звідки: м.Чернівці
Віровизнання: п'ятидесятник
У Ісуса теж був улюблений лікар -Лука.




І все, що тільки робите словом чи ділом, - усе робіть у Ім"я Господа Ісуса... (Кол.3:17)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40205
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 23:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
і я сестричка написав:
У Ісуса теж був улюблений лікар -Лука.

Відступ від теми, але Лука із Ісус саме скоріше не був знайомий:Вiд Луки 1 1 Через те, що багато-хто брались складати оповість про справи, які стались між нами, 2 як нам ті розповіли, хто спочатку були самовидцями й слугами Слова, 3 тому й я, все від першої хвилі докладно розвідавши, забажав описати за порядком для тебе, високодостойний Теофіле, 4 щоб пізнав ти істоту науки, якої навчився.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40210
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 23:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
Протестант написав:
Давайте продовжимо...

Для чого звертаєтеся до лікарів? Якщо Бог створив що наші органи зношуються, хіба можна лікуватися?

Бог дав ще людині розум, і тому люди звертаються до лікарів. Бог був лікарем для інших людей коли жив на землі, часто в Біблії зустрічається, що Він оздоровляв, зцілював.




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40212
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 23:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Валерій Курилович написав:
часто в Біблії зустрічається, що Він оздоровляв, зцілював.

Перейшли до Біблії,то що Біблія забороняє користуватися косметикою? Вона говорить що найперше потрібно про "духовну косметику" піклуватися, але при тому не забороняє про тілесну.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40219
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 23:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
В Біблії сказано дбати про духовний стан людини і тілесний. Людина повина дбати про тіло, але залежить як вона про нього дбає? Надміру про тіло дбати не можна. Якщо християнин буде ходити грязний, не охайний, то це буде не правильно. Християнин як і усі люди повинен дбати про чистоту і охайність свого тіла,адже на нього дивляться люди, і я не думаю що комусь буде приємно ходити грязним.Косметика, 'на мою думку' зайве дбання про тіло, це те, без чого можна жити християнським чудовим життям. Я нікого не збираюся судити, кожен має право ходити перед Богом і перед людьми так,як він вважає за правильне, але без косметики християни виглядають краще...




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40234
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2013, 00:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Валерій Курилович написав:
Бог створив людину без косметики, і тому я вважаю що можна обійтися і без косметики, хоча пояснити це дівчатам дуже важко :)
А це і не потрібно дівчатам пояснювати. Нехай кожна дівчина виглядає відповідно до своєї внутрішності. Подивишся на дівчину, і відразу видно якою є її внутрішність. А в тих церквах, де встановлюють порядки як дівчатам слід виглядати - то там відразу не побачиш, що в середині. ;)

Але якщо серйозно, то я розумію, що сама косметика, прикраси чи одяг не є гріхом, але це може втягнути слабкого у вірі в гріх осуду. Гріхом є, коли ми встановлюємо людські правила і принципи, а потім зневажаємо інших, які не дотримуються цих правил. І нехай кожен сам визначає як йому виглядати, щоб інші не показували пальцем та не зневажали і не блазнилися. У кожній країні та у кожної общини є свої звичаї і свої правила. Отож, не будемо більше осуджувати один одного, але краще судіть про те, щоб не давати братові спотикання та спокуси... Отож, пильнуймо про мир, та про те, що на збудування один одного! Не руйнуй діла Божого... Добре не їсти м'яса, ані пити вина, ані робити такого, від чого брат твій гіршиться, або спокушується, або слабне. (Рим.14)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40248
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2013, 15:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
У кожного своя думка, і кожен сам має вирішувати чи буде користуватися косметикою чи ні. Але я би не хотів щоб моя сестра, чи дружина, чи дівчина, чи мої діти використовували косметику!!!




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40289
UNREAD_POSTДодано: 12 січня 2013, 22:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Валерій Курилович написав:
Але я би не хотів щоб моя сестра, чи дружина, чи дівчина, чи мої діти використовували косметику!!!

А я хотів щоб мої ..... були красиві і легка косметика цьому не мішає. І спортом не мішає займатися для підтримки фігури як дівчатам та і хлопцям.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>