Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 06:08




Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
47936
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2015, 19:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
згідний, що колись косметика була повністю природною, але я не про то. пише, що Сара була вродливою з обличчя і так само ап. Петро доповнює чим себе такі побожні жінки прикрашали, а решта щось додавати до цього, що вона користувалася косметикою і т.п., то буде вигадка і філософія.

alinacribna написав:
І ще одне. Якщо комусь сподобається якась сестричка))),захоче на ній одружиться, то хіба так важко буде її попросити не користуватись косметикою... Є брати яким подобається , щоб дівчина трішки підфарбовувалась... Всім не вгодиш))))

не знаю за тих братів, але я думаю, що віруючим дівчатам не личить фарбуватися і подібне до цього робити. чому? бо це керується тілесними і пожадливими мотивами, а також, що так само в світі роблять, а Писання каже не любити світу і того, що в світі. я не можу комусь приказувати чи забороняти, бо хто я такий? і не хочу інших судити, бо сам ще гірше можу робити (і роблю); бо кожен сам за себе перед Богом відповідатиме.
і я не розумію, нащо тоді одружуватися на такій, що фарбується, а потім просити її не фарбуватися?.. а якщо жінка не послухається? або зовні послухається, а в серці буде бунт?
хіба це все буде угодне перед Богом?
питання, а для чого фарбуватися? щоб звабити когось? більшість будуть казати, що ні. тоді для чого? а особливо заміжнім. хіба віруючі брати будуть любити тільки нафарбовану дружину, а так, то ні? абсурд. вибачте, що багато питань ставлю; просто хочу, щоб кожен сам подумав відверто перед Богом.
згадайте з Писання про нечестиву царицю Єзавель: І прийшов Єгу до Їзрееля, а Єзавель почула про це, і нафарбувала очі свої, і прикрасила голову свою, та й виглянула через вікно. 2Цар. 9:30 який мотив був в Єзавелі це зробити?
далі А ти, поруйнована, дочко Сіону, що будеш робити? Хоч ти зодягаєш себе в кармазин, хоч прикрашуєшся золотою оздобою, хоч очі свої підмальовуєш фарбою, та надаремно прикрашуєшся: обридили тобою коханці твої, на життя твоє важать вони! Єр. 4:30
і ще раджу прочитати із книги Ісаї 3:16 і нижче вірші.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
47937
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2015, 20:39 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
18 серпня 2015, 07:53
Написано: 7
Так це мої догадки, але судячи з історії, саме так жінки підтримували красу...
taras,тобто ви в цьому бачите гріх?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
47938
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2015, 20:52 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
18 серпня 2015, 07:53
Написано: 7
А в Ісаї 3:16 говориться про жінок безбожних гордих....
У наш час є такі сестри, що вважають себе центром всесвіту і наряжаються так , що братам приходиться все зібрання в підлогу дивитись :shock: це їх духовний стан такий...
Я ж говорю про сестричок які можуть трішки підфарбуватись і стильно, але скромно вдягнутися ...і прицьому всьому у них хороші відносини з Богом ( вони є відродженними людьми) ...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
47939
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2015, 21:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
alinacribna написав:
taras,тобто ви в цьому бачите гріх?

ні, я не кажу, що це гріх. але я думаю, що це все і тому подібне наштовхує на пожадливість і тілесні думки, а ми знаємо, що пожадливість зачавши породжує гріх. розумієте, на деякі речі Біблія конкретно не пише, що то гріх або не гріх, але Писання подає критерії і принципи, щоб розрізняти добро і зло; те, що угодне Богу і що ні. і хто щиро буде хотіти служити Богу, того Божа благодать навчить, як зодягатися і поводитися, як личить святим.

alinacribna написав:
А в Ісаї 3:16 говориться про жінок безбожних гордих....

там так і пише, що Сіонські дочки загорділи... чи ви думаєте, що скромні і богобоязні будуть так себе поводити, як пише Ісая?.

alinacribna написав:
Я говорю про сестричок які можуть трішки підфарбуватись і стильно, але скромно вдягнутися ...і прицьому всьому у них хороші відносини з Богом ( вони є відродженними людьми) і нікому дискомфорту не приносять...
Як на мене косметика не буде гріхом, якщо у людини добрі відносини з Богом ( треба віддчувати міру)

я не знаю тих сестричок і не можу казати. але самі подумайте, як може бути, за вашими словами, трішки підфарбовано і стильно(!) і при тому скромно?? тому я питаю, як і вище питав: яка мета отого фарбування? чому це роблять?
і так, все напевно залежить від особистих відносин з Богом і міри віри, раз одні вважають нормальним ходити напівголому і розфарбованому, а інші - скромно, невизиваюче і пристойно.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
47940
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2015, 21:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 серпня 2015, 21:59
Написано: 1
Віровизнання: баптист
Шановний Тарас, я зустрічав таких людей (членів церкви) як Ви.. Схожих.. одні казали, що неможна дивитись фільми, інші казали що неможна дивитись телевізор, ще одні в церкві забороняли грати на гітарі, інші говорили що неможна голосно сміятись, а ще інші недавали ставити ялинку... Коли проходив деякий час , майже про кожного з цих обманутих дияволом, на непотрібні змагання, вспливали сумні факти, такі як блуд,сплетні,мертве духовне життя поглинуте в традиціями, де ЖИВИМ БОГОМ і не пахне,і плоду немає... як правило коли при владі церкви такі люди то там росту немає, хібашо за рахунок дітородження... Я незаймав ніколи крайніх позицій, розуміючи те що головне це Євангеліє, і життя в Христі.. незнаю чому вам відписую(в основному такі спори обхожу стороною) але почніть шукати Живого Бога, і вам небуде коли займатись такими пустими речами, як спори про те що ніяк не впливає на спасіння, чи побожне життя..
А про косметику скажу, що нема тут нічого грішного... бо опоганює не те що ззовні.. і місця які ви навели , подивіться самі, вони не критикують зовнішні ознаки, а внутрішні...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
47941
UNREAD_POSTДодано: 17 серпня 2015, 22:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
можливо ви і праві... я не хотів сперечатися чи нав'язувати своє бачення і нікого засуджувати; просто написав, як я міркую. а де я гостро відписував, то прошу вибачення.
знаєте, не раз чув, що кажуть, що те чи інше не впливає на спасіння і т.п., але чомусь про це в Писанні все є. а раз є, значить ті речі важливі також.




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
47942
UNREAD_POSTДодано: 18 серпня 2015, 01:52 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
29 лютого 2016, 06:44
Написано: 4
Якщо заявляти щодо користування косметики ЯК ФАКТ що це є гріх, або не є, то потрібно аргументувати цю точку зору Словом Божим, бо інакше це звичайна субєктивна думка (хоч вона може бути і правильна).
Можна ще поставити питання необхідності і вміння користуватися косметикою.
Чи можна тим жінкам, які мають необхідність користуватися косметикою (напр., затоновувати пігментні плями на обличчі), заборонити її використання аргументуючись Словом Божим?
У моєї одногрупниці довгі білі вії... Її очі, намальовані тушшю - гарні, виразні голубі очі, з довгими чорними віями, без туші - кумедні:)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
48010
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2016, 16:47 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 грудня 2017, 20:23
Написано: 2
Звідки: Киев
Віровизнання: християнин
Всього повинно бути в міру, макіяжу це також стосується. Головне - це підкреслити природню красу


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
48178
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2016, 10:28 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
21 грудня 2016, 10:28
Написано: 2
Віровизнання: п'ятидесятник
Чи можна християнкам користуватися кремами депіляторами та кремами для збільшення грудей(коли є комплекс щодо цього)? Чи не шкодять вони здоров'ю?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 4, 5, 6, 7, 8


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>