Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 06:46




Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13653
UNREAD_POSTДодано: 06 листопада 2007, 22:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я вважаю, що дівчина нищить свою красу надмірним фарбуванням та всілякими прикрасами. Мені важко зрозуміти що заставляє дівчат розмальовуватися так, як це роблять дикуни африканських племен.
Мені справді цікаво: вам так прикольніше чи ви думаєте, що хтось буде від того в захваті? ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13654
UNREAD_POSTДодано: 06 листопада 2007, 23:52 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Сонячник написав:
Я вважаю, що дівчина нищить свою красу надмірним фарбуванням та всілякими прикрасами. Мені важко зрозуміти що заставляє дівчат розмальовуватися так, як це роблять дикуни африканських племен.
Мені справді цікаво: вам так прикольніше чи ви думаєте, що хтось буде від того в захваті? ;)

Просто іноді, проснувшись зранку, і глянувши на себе в дзеркало, розумієш, що краще вже бути схожим на дикуна з африканського племені :wink:
А якщо серйозно, то я останнім часом чогось взагалі косметику закинула. Фарбуюсь тільки на вихідних (братів у церкві лякати ;-) )




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13659
UNREAD_POSTДодано: 07 листопада 2007, 10:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Якщо і для того щоб хтось був у захваті - то явно що не брати, а то вони все думають дай думають що сестри наряджаються для них :lol:, занадто високої думки про себе ці браття :evil: Жінки стараються самі ж для себе, щоб бути кращою за інших жінок, а тобто комплімент від собі подібної набагато приємніше, бо рідко чуєш і жінки одна одній рідко льстять :wink: .




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13675
UNREAD_POSTДодано: 08 листопада 2007, 00:39 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Сабна написав:
Якщо і для того щоб хтось був у захваті - то явно що не брати, а то вони все думають дай думають що сестри наряджаються для них :lol:, занадто високої думки про себе ці браття :evil:

Ну-ну, от і я завжди так кажу :lol: Я наряджаюсь виключно для свого кота, і більш ні для кого :lol:
Сабна написав:
Жінки стараються самі ж для себе, щоб бути кращою за інших жінок

Це все одно, що сказати: виробники рекламують свій товар, щоб довести, іншим виробникам, що вони найкращі ;)
Можливо десь так і є, але ж основна ціль інша, основна ціль довести це покупцю ;)
Так і в нас. Звичайно ми намагаємось бути кращими, розумнішими, вродливішими, хазяйновитішими саме для вас, чоловіки ;) Точно так же як і ви намагаєтесь чогось досягти, щось зробити, підкорити, щоб сподобатись нам :)




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13676
UNREAD_POSTДодано: 08 листопада 2007, 07:05 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
03 березня 2012, 21:48
Написано: 154
Звідки: зі Львова
До речі, в книзі Естер 2:12 ми читаєм що дівчатам було установлено 12 місяців для причепурення! Для того, щоб явитись перед лецем царя... і справити найкраще враження про себе. І тут нема нічого поганого що ми хочем добре виглядати і деколи підправити, те що знищилось(змарнілось)... :)

Дівчата, жінки хочуть гарно виглядати, насамперед щоб добре почуватись, мати добрий настрій (після щирого комплемента. неважно, від жінки чи чоловіка), щоб подивитись в дзеркало і усміхнутись! Щоб людям було приємно гланути...
На роботі я працюю з людьми і мені треба завжди гарно виглядати... І тут немає ніякого відношення до підкорення чоловіків.

Інша справа для заміжніх жінок: їм треба причепурюватись для свого чоловіка! Щоб він незаглядав за іншими охайнішими жінками.




Tak!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13678
UNREAD_POSTДодано: 08 листопада 2007, 11:55 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Ну от браття, скажу як каже мій тато на цю тему: в кого з вас є автомобілі, десь трішки поржавіла чи якась подряпина чи шось барахлить - то ми зразу ж лагодимо і підфарбовуємо, то чого ж забороняти жінкам заховати деякі недоліки, які особливо з'являються з роками.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13680
UNREAD_POSTДодано: 08 листопада 2007, 12:19 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Я не розумію чому дехто бачить в цьому проблему, що жінки користуються косметикою. :?: Це нормально, коли дівчина хоче виглядати гарно, і вона мала б так виглядати. :!: :!: :!:
Тут хіба що слід сказати про тих, які мають манію і хочуть відрізнятися від інших своїм радикалізмом. Вони хочуть виділятися з середовища і прагнуть бути в центрі уваги. Тоді одягаються і розмальовуються зовсім неординарно, а часом, для когось, і дико.
В таких випадках варто прислухатися до поради інших і можливо змінити свій стиль. :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13689
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2007, 00:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Сабно, я особисто не проти косметики, але все має бути в міру... Тобто так, щоб не було видно косметики, щоб вона не кидалася в очі.
Хоча знаю, що серед багатьох віруючих і не тільки, особливо в селах на Західній Україні, вважається ненормальним розфарбовуватися.

Я згоден з пашою: надмірне розмальовування не прикрашає, а навпаки виглядає дико. Особливо негарно, коли фарбуються старші жінки.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13690
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2007, 09:19 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Ага у нас це вообще рахується гріх, але багато користуються косметикою, ну не ходять же канєшно як попугаї а так просто приховати недоліки.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13691
UNREAD_POSTДодано: 09 листопада 2007, 18:13 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Дивно, але хто в цьому бачить гріх :?: В чому тут є провина перед Богом :?:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13755
UNREAD_POSTДодано: 12 листопада 2007, 22:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
паша написав:
Дивно, але хто в цьому бачить гріх :?: В чому тут є провина перед Богом :?:

Дивно, а хто в цьому не бачить гріха? (якось по дитячому) :wink: Знову сліди демагогіки.
Паша, ти висловлюєшся так, ніби твоя позиція апріорі правильна. І правильна вона тому (на твою думку) тому що ти так вважаєш.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13759
UNREAD_POSTДодано: 12 листопада 2007, 23:49 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Тарас написав:
Дивно, а хто в цьому не бачить гріха?

Я не бачу абсолютно ніякого гріха. І не бачу нічого дитячого... Чи слабо зізнатись, що нема жодного аргументу, окрім "я так хочу" і загальних фраз з Бібліі, які можна притягнути до 80% ситуацій нашого життя...
Тарас написав:
Паша, ти висловлюєшся так, ніби твоя позиція апріорі правильна. І правильна вона тому (на твою думку) тому що ти так вважаєш.

Тарасе, ти теж висловлюєшся так, ніби твоя позиція апріорі правильна. І правильна вона тому (на твою думку) тому що ти так вважаєш.
Оце вже точно дитяча заява :lol: Тому що, якщо хоч на хвилину включити мізки й подумати, то можна прийти до досить несподіваного висновку. А саме, що для кожної людини її думка є найвірнішою. І знаєш, Тарасе, чому? А тому, що людина з самого початку, зіштовхуючись з якимось питанням приймає для себе якусь точку зору, яку вважає найбільш істинною.
Погодься, Тарасе, було б парадоксально, якби якась людина свою власну точку зору вважала невірною...




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13769
UNREAD_POSTДодано: 13 листопада 2007, 13:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Ольго, ти мене зовсім не зрозуміла. Я цей провокативний вислів написав не тому, щоб знову "наша песня хороша, начинаем всё сначала". Я свою думку стосовно даного питання висловив раніше і не хочу повторюватись.
Просто є деякі учасники форуму, які думають, що від того, що вони більше разів і твердіше повторять свою думку, вона буде здаватись більш авторитетною і правильною. В принципі, якщо їм так подобається, то хай.
Ось це для мене виглядає по дитячому. Тому я на контрасті хотів дещо показати.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13773
UNREAD_POSTДодано: 13 листопада 2007, 14:02 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Тарас написав:
паша написав:
Дивно, але хто в цьому бачить гріх :?: В чому тут є провина перед Богом :?:

Дивно, а хто в цьому не бачить гріха? (якось по дитячому) :wink: Знову сліди демагогіки.
Паша, ти висловлюєшся так, ніби твоя позиція апріорі правильна. І правильна вона тому (на твою думку) тому що ти так вважаєш.

Тарасе до кожної речі потрібно підходити раціонально, а не фанатично. І коли хтось питає чому? Не кричати: "Бо так!" :D :D :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13789
UNREAD_POSTДодано: 13 листопада 2007, 18:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Паша написав:
Тарасе до кожної речі потрібно підходити раціонально, а не фанатично. І коли хтось питає чому? Не кричати: "Бо так!"

Почитай свій допис у темі "Дівицтво діви Марії" і порівняй його з цим, може ти щось побачиш.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>