Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 09 травня 2024, 00:18




Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
36913
UNREAD_POSTДодано: 19 липня 2012, 10:25 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 липня 2012, 23:44
Написано: 104
Звідки: Україна
Віровизнання: атеїст
Так я й не мав на увазі хизуватися грошима, ні в якому разі. я згоден з тим, що ви написали, я мав на увазі проявляти себе в суспільстві як самозадовлену самозабезпечену людину, незалежну, яка маючи гроші, позволяє собі розкоші.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
36923
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2012, 02:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Зустрічають людину по зовнішності, а проваджають по розуму.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
36973
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2012, 13:10 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Сонячник написав:
Як правило себе на показ виставляє той, хто нічого не має...
Ліпше простий, але роботящий на себе, від того, хто поважним себе видає, та хліба позбавлений. Прип. 12:9)
Найчастіше захоплюються декоративною косметикою ті, хто комплексує з приводу своєї зовнішності. Також ті, хто намагається привернути увагу до того, чого нема, а домалювали)) , щоб справити враження.
От Єзавель намалювалася : : "І прийшов Єгу до Ізрееля, а Єзавель почула про це, і нафарбувала очі свої, і прикрасила голову свою, та й виглянула через вікно. А Єгу входить до брами. І сказала вона: Чи все гаразд, Зімрі, убивце пана свого?" 2 Царів 9:30,31 Яка мета в неї була?




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
36976
UNREAD_POSTДодано: 28 липня 2012, 17:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
Найчастіше захоплюються декоративною косметикою ті, хто комплексує з приводу своєї зовнішності. Також ті, хто намагається привернути увагу до того, чого нема, а домалювали)) , щоб справити враження.

Не завжди косметика прикрашає, але деколи і підкреслює красу. Треба вміти нею користуватися.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37020
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2012, 20:44 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 січня 2015, 22:36
Написано: 225
Віровизнання: християнин
Помоєму, природна краса набагато гарніша за штучну,косметика є різна і шампуні, всякі креми, духи,, мило це навіть тра використовувать, )) а от краситься, то віруючим внашій церкві не дозволяють)) Мені геть неподобаються коли красяться старі жінки, моя бабуся некраситься зовсім і вона мені лучше виглядає ніж якісь там накрашені та перекрашені)
Чомусь хлопці некрасяться а тільки жінки чи дівчата)) А цікаво було б подивиться на накрашено дядька :lol: :lol: :lol:




ВІРЮ!!!!!!!!!!!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37023
UNREAD_POSTДодано: 01 серпня 2012, 20:35 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Підсніжник написав:
Найчастіше захоплюються декоративною косметикою ті, хто комплексує з приводу своєї зовнішності. Також ті, хто намагається привернути увагу до того, чого нема, а домалювали)) , щоб справити враження.

Не завжди косметика прикрашає, але деколи і підкреслює красу. Треба вміти нею користуватися.
А як поєднати скромність сестри-християнки з використанням декоркосметики, щоб підкреслити власну привабливість? Хіба не достатньо природньої привабливості, елементарної доглянутості плюс привабливості від смиренного, доброзичливого, багатого на чесноти, характеру?
(Даруйте, що останній час я розмовляю переважно запитаннями, робота така ;)




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37320
UNREAD_POSTДодано: 04 вересня 2012, 17:32 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
04 вересня 2012, 17:38
Написано: 1
Віровизнання: баптист
Доброго дня!!!Я тут новенька,та все ж, хочу відповісти з власного досвіду.Коли я була студенткою і гадки не мала ,Хто такий Бог і що таке Біблія-фарбувалася так,що тепер жах та сором дивитися...Та,з того часу,як пізнала істину спасіння,зрозуміла-що то було даремна трата часу та грошей.пояснити словами не можу,як таке може бути,та скажу одне,бажання саме відпало!Хіба ж краса,дарована Богом не дорога,хіба ж я стала страшнішою?Ні!
Треба спершу задати собі питаня,а чи мені це потрібне?І яка мета мого використання косметики??
Не кажу,що взагалі не можна нею користуватися,чи гріх...ні!Просто для себе не бачу сенсу :-?


+6
(6-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37329
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2012, 20:29 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 жовтня 2012, 18:12
Написано: 126
Віровизнання: атеїст
Знаєте, є люди - християни, на чию " природню привабливість" дивитися гидко. Це ваш бог дарує їм такі щедрі подарунки чи що?


-3
(0-3)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37330
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2012, 21:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 липня 2013, 09:10
Написано: 1256
Звідки: Рівненська обл.
Віровизнання: п'ятидесятник
Краще вже бути "непривабливим" фізично християнином, що має чисте серце, ніж моральною потворою, і виродком, що маскує своєю "штукатураною" зовнішністю, гнилу внутрішність.




Якщо хоч бути до Бога близько- держи серце високо, а голову низько.
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
37342
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2012, 23:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Раціоналіст написав:
Знаєте, є люди - християни, на чию " природню привабливість" дивитися гидко. Це ваш бог дарує їм такі щедрі подарунки чи що?

Природність краща за штучність, підробність. У справжніх християн, навіть фізично не привабливих, є внутрішня краса, котру відображає щира посмішка і світлий погляд. Чого не скажеш, приміром, про голівудських красунь, що як ляльки: ідеальні ззовні, але з пластмасовими усмішками і холодними, а то й хтивими очима. А у наш "прогресивний" вік натуральність все більше стає дефіцитом, тому їй шукають альтернативу у всілякому штучному покращенні зовнішнього чоловіка, нехтуючи запитами внутрішнього.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+2
(2-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Апостол1 | 07 вересня 2012, 20:52.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40161
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 16:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
Я вважаю, що використовуючи косметику дівчина марнить своє лице. Християни повині відрізнятися від цього світу, але не рідко можна зустріти дівчину "християнку", яку не відрізниш по зовнішності від невіруючої(косметики стільки на ній, що аж страшно робиться). Якою Бог створив дівчину, такою вона повина бути, кожна дівчина по своєму красива. Бог створив людину без косметики, і тому я вважаю що можна обійтися і без косметики, хоча пояснити це дівчатам дуже важко :)




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40166
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 19:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Валерій Курилович написав:
Бог створив людину без косметики....

Бог створив людину без одягу, тоді що робити?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40167
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 20:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 березня 2013, 19:01
Написано: 217
Віровизнання: християнин
Протестант написав:
Валерій Курилович написав:
Бог створив людину без косметики....

Бог створив людину без одягу, тоді що робити?

А одяг людині і не був потрібний, поки людина не "зрозуміла" що вона "розумніша" від Бога, і "краще знає" що їй потрібне.




Заплата за гріх- смерть. Заплата за СПАМ - бан ))
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Косметика
40170
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2013, 21:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 лютого 2017, 23:50
Написано: 1108
Звідки: Україна
Я повністю згідний із спамером. І подумай сам, чи личить настоящому християнину використовувати косметику?("штучна" краса ніколи не порівняється з природною) така моя думка:)




"Коли дому Господь не будує, даремно працюють його будівничі при ньому!" Псалом (126:1)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 114 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>