Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:05




Створити нову тему Відповісти  [ 42 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
23026
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 10:53 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
А ви що думаєте що Церква буде ще не забрана, під час правління антихриста?

Я не знаю. Та думаю, що не варто себе втішати думкою, що віруючим Нового заповіту не треба думати, що антихрист їм не грозить. Об. 13:7а: І їй (звірині) дано провадити війну зі святими, та їх перемогти Від влади антихриста чи відприхильників екуменізму, чи ще з якогось боку, але утиски для християн прийдуть. Напевне тоді і народ Божий збудиться від духовної сплячки.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
23028
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 11:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
Може не варто так вважати, бо пробудження може бути і під час правління антихриста.

Богослови не мають однієї думки коли буде забрана Церква, одні говорять перед приходом антихриста, другі що після 3,5 роки правління,коли він почне видавати себе за бога, а треті говорять в кінці правління антихриста.
Моя думка, що десь між другим - третім пунктом. Але як не гадай Писання говорить що Христом прийде "як злодій в ночі".




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Re:
23029
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 11:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
Я не знаю. Та думаю, що не варто себе втішати думкою, що віруючим Нового заповіту не треба думати, що антихрист їм не грозить. Об. 13:7а: І їй (звірині) дано провадити війну зі святими, та їх перемогти Від влади антихриста чи відприхильників екуменізму, чи ще з якогось боку, але утиски для християн прийдуть. Напевне тоді і народ Божий збудиться від духовної сплячки.


Бачу ви теж згідні що пробудження прийде тоді, коли прийдуть утиски? Бо чомусь воно так є, коли є свобода, то про духовні речі мало думаємо, а от коли утиски, тоді Церква сильна.
Sh_21 написав:
Проста завжди перед бурею, тишана настає.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пробудження
23031
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 11:44 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Бачу ви теж згідні що пробудження прийде тоді, коли прийдуть утиски? Бо чомусь воно так є, коли є свобода, то про духовні речі мало думаємо, а от коли утиски, тоді Церква сильна.

Ну так, коли утиски, то нема часу "займатися суєтою", тобто марнуванням часу. Хоча дуже прикро, що тільки в утисках ми починаємо проводити переоцінку цінностей. Справжнім християнам і тим, котрі прагнуть до цього слід завжди пильнувати, щоб не заснути, а це інколи так важко, з власного досвіду кажу.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пробудження
23033
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 11:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
От давав я на 2 ст. питання. Спочатку щоб говорити про пробудження, треба знати що це таке. Бо Христос сказав що Церква не зможе нічого здолати. От для мене не до кінця зрозуміло що таке пробудження, що у тому слові криється.

Цитата:
Пробудження значить спить, а як проснутися?
І від чого до чого пробуджуватися?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пробудження
23035
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 12:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Богослови не мають однієї думки коли буде забрана Церква, одні говорять перед приходом антихриста, другі що після 3,5 роки правління,коли він почне видавати себе за бога, а треті говорять в кінці правління антихриста.
Я знаю, що Господь говорив Духом Святим, щоб віруючі поспішали приготуватися, щоб Господь забрав від землі до початку скорботи, яка йде на землю, бо в час великої скорботи мало хто зможе спастися.
Sh_21 написав:
От для мене не до кінця зрозуміло що таке пробудження, що у тому слові криється.
Пробудження від духовного сну: Тож не будемо спати, як інші, а пильнуймо та будьмо тверезі! (1Сол.5:6)
Бути тверезим - це значить щоденно бути сповненим благодаті та завжди молитися.
А сплять нерозумні діви, ті, хто вважає себе спасеним, а ходить за тілом: Бо коли говоритимуть: Мир і безпечність, тоді несподівано прийде загибіль на них... (1Сол.5:3)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пробудження
23036
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 12:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
А сплять нерозумні діви, ті, хто вважає себе спасеним....

Напевно тре було написати що кінця, от і в тих дівах у мене виникає проблемо. А коли забаривсь молодий, то всі задрімали й поснули. . Як бачимо що всі заснули. А проснулися тоді коли почули голос жениха.
"Пробудження" – значить я сплю. Щоб проснутися потрібно а)збудитися самому б) щоб хтось збудив.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пробудження
23037
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 12:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Я знаю, що Господь говорив Духом Святим, щоб віруючі поспішали приготуватися, щоб Господь забрав від землі до початку скорботи, яка йде на землю, бо в час великої скорботи мало хто зможе спастися.


Скорбота це ті сім років правління антихриста?
Бо якщо подивитися що перші 3,5 роки люди будуть "говорити мир і безпечність", то я чомусь не бачу тут проблеми для спасіння.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пробудження
23038
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 12:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Sh_21 написав:
Сонячник написав:
А сплять нерозумні діви, ті, хто вважає себе спасеним....


Добре, згідний з тобою, що ті п’ять не розумних вважали що вони спасенні, але ті п’ять розумних вважали теж себе спасенними і не помилялися.. бо вони знали що вони запаслися. І я також думаю що кожен сам собі може дати на це питання відповіді " Чи я спасений" звісно без лукавства, а якщо так, то я повинен мати оливу.
Напевно тут питання не в тому, а в оливі. А якщо діло в оливі, то тоді виникає питання: А що тоді таке олива? І як можна практично запастися оливою?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пробудження
23039
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2010, 13:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Напевно тут питання не в тому, а в оливі. А якщо діло в оливі, то тоді виникає питання: А що тоді таке олива? І як можна практично запастися оливою?
Звісно, що розумні і нерозумні - це духовно хрещені християни, а олива - це благодать. Але розумні своєчасно сповнялися благодаттю, а нерозумні понадіялися на те, що вони й без благодаті спасені, а тому не запаслися.

Практично запастися оливою - це завжди сповнятися Духом Святим і ходити за духом. Сповнятися Духом Святим - це перебувати у Христі, тобто завжди шукати присутності Божої, а коли молимося, то не спішити вставати з колін, аж поки благодать Божа не злиється. А коли злиється благодать на благодать, то опісля берегти себе у святості, щоб благодать Божа перебувала з нами. І якщо ми згрішимо, то відчуємо, що благодать покинула нас, а тому ми визнаємо свій гріх, Господь простить, і так знову будемо перебувати у Христі. Це я коротко написав, як я розумію "ходити за духом": тобто завжди шукати присутності Бога.

А жити без благодаті - це вважати себе християнином, але не шукати присутності Божої. Такий навіть коли згрішить, то він цього не помітить і взагалі не вважатиме себе грішником, бо йде у тьмі з потухлим світильником - не бачить куди йде. Іншими словами - заснув і спить.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пробудження
31631
UNREAD_POSTДодано: 29 липня 2011, 23:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Протестант написав:
От для мене не
до кінця зрозуміло що
таке пробудження, що у
тому слові криється.

В нас, в Церкві,( тай не тільки в нас, я так думаю) часто заявляють, щоб Церква помолилась за пробудження рідних, близьких. Але один з наших помісних проповідників ремствує на те, що ми, християни, плутаєм значення слова пробудження. Він стверджує, що пробудження стосується до Церкви, до віруючих. А навернення стосується до невіруючих.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Пробудження
31632
UNREAD_POSTДодано: 30 липня 2011, 12:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Книга пророка Даниїла та Об'явлення є найтящими Книгами в Біблії. Тому дуже небезпечно, якщо нема відкриття від Бога, трактувати тонкі за глибиною місця. Маєм право висловлювати свої думки на якесь тяжке місце з Писання або ж свою схильність до чиїсь думок. Просто інколи буваєш свідком, коли проповідник починає трактувати глибокі за змістом місця, сам не розуміючи що говорить. А далі вже слідує поговорка: " Чим глибше в ліс, тим більше дров".
Цитата:
Може не варто так
вважати, бо
пробудження може бути
і під час правління
антихриста.

особисто на це питання я маю свою думку. Є написано, що війде повне число і двері спасіння для поган закриються. Тобто настане ера спасіння для ізраїльтям. А воно настане з приходом антихриста. Бо зараз євреї чекають приходу "месії". І дочекаються. Але вони зрозуміють, що обманулись. 0бманулись в тому, що справжнього Месію відкинули, а самозванця прийняли. І невернуться всі всім своїм серцем до Бога. Хоча християни, Церква Христова будуть в цей час на землі. Цей період буде часом випробування всіх віруючих людей. І аж ніяк не часом пробудження/навернення. Бо сказано, що поклоняться всі племена земні образу звіра, крім тих, чиї імена записані в Книзі Життя.
Тому, допоки є час, робім все можливе, щоб, як прийде той час, нам остатись вірним Своєму Господу!




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 42 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>