Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 22:36




Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Чи нормально для християнина дивитися телевізор?
Так, християнам жодна телепередача не зашкодить 20%  20%  [ 3 ]
Можна дивитися лише християнські та пізнавально-повчальні програми 13%  13%  [ 2 ]
Ні, християнам краще взагалі не мати телевізора 67%  67%  [ 10 ]
Всього голосів : 15
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Телеманія
12849
UNREAD_POSTДодано: 14 жовтня 2007, 17:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Як відомо у сучасному світі молодь потопає біля екранів телевізорів, витрачаючи години, дні, роки на перегляд телефільмів та телепередач.
Внаслідок цього сучасна молодь, порівняно зі старшим поколінням, гірше розвивається, притуплюється уява, деградує... Крім того, через телебачення масово пропагується насильство, еротика, наркоманія, рок-поп-музика тощо.

Багато християн ще досі вважають телебачення - головним інстументом диявола, як зброєю масового ураження, а отже у їх домівках навіть і немає телевізора. Крім того, знаю багатьох віруючих, які після покаяння викидали чи продавали телевізор.

Давид, який любив Бога, ще навіть тоді, коли не було телевізорів, заповідав:
Я буду ходити в невинності серця свого серед дому мого, не поставлю я перед очима своїми речі нікчемної, діло відступства ненавиджу, не приляже до мене воно... Пс.100:2-3

А як ви ставитесь до телеманії?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12852
UNREAD_POSTДодано: 14 жовтня 2007, 17:56 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Нормально ставлюсь...
Я вважаю комп"ютер з інетом більший гріх, ніж телек. Тут можна більше всякої гидоти знайти. Дивують християни, які вважаючи телевізор інструментом диявола, годинами сидять в інтернеті.
Телевізор вдома є. Правда дивлюсь я його рідко... І частіше не вдома... Але справа не в тому. Я не дивлюсь його, бо в мене не вистачає часу, а не тому, що вважаю це гріхом.




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12854
UNREAD_POSTДодано: 14 жовтня 2007, 19:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я вважаю, що дивитися корисні програми - не гріх, хіба трата часу... Але ж крім корисного, там показують таке, що негідне християнину, багато спокусливого показують...
А Христос застерігав:
Матв.5:29 Коли праве око твоє спокушає тебе, його вибери, і кинь від себе: бо краще тобі, щоб загинув один із твоїх членів, аніж до геєнни все тіло твоє було вкинене.

То коли краще виколоти очі, аби спаслося тіло, то чи не простіше просто викинути телевізор? ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12856
UNREAD_POSTДодано: 14 жовтня 2007, 20:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я думаю, що різниця в тому, що комп’ютером керуєш ти, а телевізором дядьки з телебачення.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12859
UNREAD_POSTДодано: 14 жовтня 2007, 21:01 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Тарасе, і часто в тебе дядьки з телебачення відбирають пульт?




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12874
UNREAD_POSTДодано: 15 жовтня 2007, 16:35 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Людина деградує, якщо нічим не цікавиться, крім телебачення та інтернету.

Але інколи перегляд телебачення (хоч програм, хоч будь-яких фільмів) може зашкодити. Не буду зачіпати тему пропагування насильства, еротики, але хочеться зазначити, що частий перегляд кримінальних телепередач, фільмів з нещасливою кінцівкою, "мильних опер" може відобразитися на внутрішньому стані. Все перечислене може викликати сум та пригніченість духу, інколи і паганий сон :) Тому треба вибирати, що дійсно слід дивитися.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12904
UNREAD_POSTДодано: 16 жовтня 2007, 23:07 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 квітня 2009, 19:51
Написано: 74
Звідки: м.Дрогобич
В телебаченні я не бачу нічого поганого. Ми ж самі можем вирішити що дивитися, а що ні. Не буду заперечувати, що по телевізору показують багато непотрібних речей.Так. Але показують і новини, і справді хороші фільми.




All you need is love )))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12923
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2007, 15:23 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 травня 2010, 11:48
Написано: 623
Звідки: Волинь
Замість того,щоб дивитися телевізор,краще б вже почитати книгу.




Будьте мудрі, наче змії, і прості, наче голуби.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13194
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2007, 12:30 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 травня 2010, 11:48
Написано: 623
Звідки: Волинь
Я дивився християнській документальний фільм, так от за підрахунком ФБР у США за 1994 р було вбито 24,530 людей, більшість жертв це підростки вбиті іншими підростками. За заключенням психологів головним винутатцем явдяється телевізор,а саме те, що по-ньому показують, це бойовики.До 15 років середній американець бачить більше 35,000 тисяч жорстоких вбивств.Дитячі мультфільми також мають багато жорстокості.До прикладу, персонажі Діснея Бівіс і Батхет, зазвичай мучать тварин, підпілюють меьлі і приймають участь у найрізноманітніших підроскових злочинах.І все це показують по телевізору, що дивляться наші менші брати чи діти, тому на мою думку телевізор - це ідол і краще його не дивитися.




Будьте мудрі, наче змії, і прості, наче голуби.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13257
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2007, 23:18 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Vitalik написав:
Замість того,щоб дивитися телевізор,краще б вже почитати книгу.

Стоїть у мене на поличці книжка... Автор Папюс. Називається "Чорна й біла магія". От і думаю, почитати, чи краще підти щось по телеку подивитись?




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13262
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2007, 00:19 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Краще Біблію почитати, а книгу рекомендую спалити.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13265
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2007, 09:26 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ольг@ написав:
Стоїть у мене на поличці книжка... Автор Папюс. Називається "Чорна й біла магія". От і думаю, почитати, чи краще підти щось по телеку подивитись?
Ольго, якщо це правда, то наполегливо раджу цю книгу спалити...

Звичайно, і телевізор, і сатанинські книги - створені для рабства наших душ. Якщо ми хочемо йти за Христом, то повинні зректися і себе, і всього що може нас поневолювати.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13272
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2007, 14:28 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Сонячник написав:
Ольго, якщо це правда, то наполегливо раджу цю книгу спалити...

Ага, спалити, а попел по вітру розвіяти :)
Для тих, хто не зрозумів:
я це написала для того, щоб показати, що справа не в телевізорі, магнітофоні, книзі чи комп"ютері. Справа в тому, з кими цілями всіма цими досягненнями цивілізації користуватись.
А якщо вам так сильно хочеться загнати себе в якісь рамки, придумати нові правила - ну що ж... Вперед. Але ви більше схожі на фарисеїв, з їхніма всіма заморочками й глупими правилами, ніж на нормальних людей-християн, що отримали свободу.




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13283
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2007, 23:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ольг@ написав:
...я це написала для того, щоб показати, що справа не в телевізорі, магнітофоні, книзі чи комп"ютері. Справа в тому, з якими цілями всіма цими досягненнями цивілізації користуватись.
А якщо вам так сильно хочеться загнати себе в якісь рамки, придумати нові правила - ну що ж... Вперед. Але ви більше схожі на фарисеїв, з їхніма всіма заморочками й глупими правилами, ніж на нормальних людей-християн, що отримали свободу.


Я зрозумів твій сарказм, але погодитися з тобою все ж не можу.
Виходячи з твоєї логіки, ідолів можна було не нищити... нехай собі будуть... а хто хоче Богу служити, нехай їм не поклоняється.

Але читаючи Біблію, ми бачимо, що мужі Божі, які любили Бога, чомусь розбивали та нищили ідолів та всякий непотреб:
Вих.32:20 І схопив він теля, що зробили вони, та й спалив на огні, та змолов, аж став порох...
І Господь наставляв:
Повт.7:5-6,25 Але тільки так будете їм робити: жертівники їхні порозбиваєте, а їхні стовпи поламаєте, святі їхні дерева постинаєте, а бовванів їхніх попалите в огні, бо ти святий народ для Господа, Бога свого... Бовванів їхніх богів попалите в огні, не будеш жадати срібла та золота, що на них, і не візьмеш його собі, щоб тим не впасти до пастки, бо то огида для Господа, Бога твого.
2Цар.18:1-4 ... зацарював Єзекія... І робив він угодне в Господніх очах, усе так, як робив був його батько Давид. Він понищив пагірки, і поламав стовпи для богів, і стяв Астарту, і розбив мідяного змія, якого зробив був Мойсей, бо аж до цих днів Ізраїлеві сини все кадили йому й кликали його: Нехуштан.
І читаємо Дії Апостолів 19: 18 І багато-хто з тих, що ввірували, приходили, визнаваючи та відкриваючи вчинки свої. 19 І багато-хто з тих, що займалися чарами, позносили книги свої та й перед усіма попалили... 20 Так могуче росло та зміцнялося Божеє Слово!

Звичайно, що всіх ідолів християнин може позбутися, отримавши свободу від них, прийнявши Духа Святого у своє серце.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13289
UNREAD_POSTДодано: 29 жовтня 2007, 01:54 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Ольго, я не розумію, чому думки і спостереження стосовно телевізора зразу ж сприймаються як рамки і фарисейство. Скажімо, це просто моє бачення сформоване на основі власного досвіду, мої рекомендації. Їх можна прийняти до уваги, а можна й ні. Так само, для чого рамки в їзді на дорозі, якісь правила. Та ми ж вільні люди і їздимо як хочемо. Я думаю, що застереження заради застережень нічого не варті, але справав в тому, що більшість застережень від чогось застерігають.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 22 повідомлень ]  На сторінку 1, 2  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>