Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 09:56




Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12779
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2007, 12:25 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 жовтня 2007, 17:11
Написано: 31
Я погоджуюсь з думкою Сонячника. мене дивує ось що: я так розумію усі тут нежонаті, а роздумують так, ніби мають 20-ти річний сімейний стаж. Поки це не торкнулося мене особисто, я теж мала такі наміри і погляди, але в реальності СВОЯ сім'я і СВОЯ Дитина (діти), сімейні обставини вносять СВОЇ корективи в такі ідеалізовані бачення сімейних стосунків, виховання дітей. Переконаєтесь згодом самі. як "обзаведетесь" сім'єю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12781
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2007, 12:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Сонечко написав:
в реальності СВОЯ сім'я і СВОЯ Дитина (діти), сімейні обставини вносять СВОЇ корективи в такі ідеалізовані бачення сімейних стосунків, виховання дітей. Переконаєтесь згодом самі. як "обзаведетесь" сім'єю.
А чи можеш Ти нас просвітити, що за СВОЇ корективи? ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12782
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2007, 12:56 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 жовтня 2007, 17:11
Написано: 31
Наприклад, ти плануєш виховувати свою дитину в суворому дусі, хочеш забороняти їй усе, що їй шкодить, а виходить навпаки, чи то від надмірної любові до неї, чи може від непостійності і відсутності твердості в своїх рішеннях. так само і в подружньому житті: бувають такі ситуації, коли ти не стримуєшся, не проявляєш покірності чоловіку, а чоловік в свою чергу десь не проявить послуху Богу- звичайно після таких випадків падаєш на коліна і просиш в Бога прощення - але це дає свої тріщини в сімейному житті - все таки легше руйнувати, аніж будувати. Добре коли сім'я відразу мириться, але ж є сім'ї, де подружжя не розмовляє днями, тижнями - це жах - і я знаю декілька таких сімей, атмосфера в них просто... Хоча до весілля вони і планували і узгоджували все. В мене знайома сестра(у них є синочок) після 3-х років шлюбу не хоче більш ніколи мати дітей через поведінку свого чоловіка, через ставлення його до дитини. Тому усе в першу чергу залежить від того, в яких стосунках з Богом перебуває подружжя.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12800
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2007, 21:09 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 жовтня 2007, 00:02
Написано: 15
Моя мати завжди хотіла більш ніж 3 дітей, однак Бог подарував їй 2 (але яких). Я хочу 5, але як там воно буде невідомо. Сучасні жінки не дуже сміливі в цьому плані.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12803
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2007, 21:31 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Сонечко написав:
Наприклад, ти плануєш виховувати свою дитину в суворому дусі, хочеш забороняти їй усе, що їй шкодить, а виходить навпаки...
Саме тому й так і виходить! Якщо дитині щось забороняти, то вона змушена це спробувати, щоб дізнатися якими будуть наслідки.
А якщо дитині не забороняти, а показати, які можуть бути наслідки, то вона цього вже на собі випробовувати не буде.

Чіпка написав:
Моя мати завжди хотіла більш ніж 3 дітей, однак Бог подарував їй 2 (але яких). Я хочу 5, але як там воно буде невідомо. Сучасні жінки не дуже сміливі в цьому плані.
Звичайно, не кожен може бути настільки сміливим...:( А я колись сам не міг зрозуміти, чому моїй мамі вручили свого часу медаль "Матері-героїні"...:)
Звичайно, породити та виховати п'ятеро чи десятеро діточок, не кожній матері під силу.:( Але віруюча мати, покладаючи всю надію на Бога, зможе знести будь-які труднощі.:)
Я б також хотів би хоча б трьох, та й від пятьох не відмовився би.:) Але не люблю загадувати, бо можна залишитися і бездітним... :(




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12806
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2007, 21:40 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 жовтня 2007, 00:02
Написано: 15
звичайно можна, якщо витрачати сили не в тому напрямку


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12820
UNREAD_POSTДодано: 11 жовтня 2007, 10:53 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
:lol: :lol: :D :D




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12844
UNREAD_POSTДодано: 12 жовтня 2007, 20:58 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Ну-ну... П"ять, десять, футбольна команда... А народжувати, хлопчики, самі будете? А пелюшки міняти?
Бо на роботі класно працювати, а потім, повертаючись додому, спілкуватись з дітками кілька годин на добу. Щоб не набридало...




http://allga.com.ua
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12845
UNREAD_POSTДодано: 12 жовтня 2007, 21:13 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 жовтня 2007, 00:02
Написано: 15
Ну я то взагалі по плану - холостяк. тому візьму декілька дітей, таких байдужих та переобтяжених роботою матерів, під крило. А діти мене люблять.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 24 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>