Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:28




Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28209
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 14:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Тішити себе можете себе скільки завгодно. Утім, паплюжити Догмат, при тому називаючи себе греко-католиком, у вас уже не получиться. По крайній мірі на цьому форумі..

Юра, я слідкую за вашою розмовою на Католицькому форумі, бачу скоріше вас не вважають католиком, а ніж Михайла. Чому ви не даєте конкретні відповіді на конкретне запитання, мені не дивно..... бо ви так постійно робите.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28226
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 17:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Юра, я слідкую за вашою розмовою на Католицькому форумі, бачу скоріше вас не вважають католиком, а ніж Михайла. Чому ви не даєте конкретні відповіді на конкретне запитання, мені не дивно..... бо ви так постійно робите.
Мені не залежить, хто щось вважає по-за очі. Я звик говорити відверто, а саме, коли людина не визнає католицького Догмату, така називати себе католиком не може.
До плідної розмови завжди готовий як і там, так і тут.
Тож коли маєте якісь запитання по-суті питання, прошу задавайте, обов'язково відповім.
Читайте уважно, що внизу, знадобиться.
==================================================================

Michail написав:
Я ж казав, що аналізую Ваші висловлювання, а догмат приймаю. І поки що я знаходив лише такі офіційні поснення, цитати яких наводив. І їх приймаю. Але там нема Вашої термінології "постать Богородиці вічна", "Божественність Богородиці вічна", "Очищення Святим Духом позбавляє від Земної створеності"
А при чому тут термінологія, кожен сам вибирає ті терміни, котрі підходять для озвучення власної думки.
Ви ж, пане Michail, не бажаючи прийняти вчення Цекрви, у своїй неспроможності щось заперечити вченню, вдаєтесь до дешевеньких уловок, "а покажіть де така термінологія написана".

Michail написав:
Але не навели на моє прохання ні одного офіційного документу, де б це було вжито.
Обманюєте, посилання неодноразово наводив.
488. Для этого Бог предвечно избрал, чтобы быть Ей Матерью Его Сына, дочь Израилеву, юную еврейку из Назарета в Галилее, "Деву, обрученную мужу, именем Иосифу, из дома Давидова; имя же Деве: Мария" (Лк 1,27); http://krotov.info/acts/20/2vatican/0484.html
488. Для цього від віків Бог вибрав Матір'ю для Свого Сина дівчину з Ізраїля, молоду єврейку з Назарета в Галилеї, «Діву, заручену чоловікові, на ім'я Йосиф, із Давидового дому; ім'я ж Діви було Марія» (Лк. 1,26-27):http://catechismus.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=38


Й про покликаність людини до несотвореного теж неодноразово наводив:
Но в чем же, по церковному учению, состоит человеческое величие. Не в подобии тварному миру, но в том, чтобы быть по образу естества Сотворившего. http://www.vehi.net/nissky/nissky.html

І як самі розумієте естество Сотворившого сотвореним бути не може.
Тож бачите, пане Michail, не безпідставні мої твердження, і ви це чудово розумієте. Тому й затіяли оту кумедію з "термінологією".

Michail написав:
А я це просив! Так що нових аналізів не наводжу, а смиренно чекаю Вашої відповіді на ці питання. Цей вираз Вам буду повторювати, допоки не виконаєте прохання. І на тому форумі і на УГКЦ.
Можете й далі виказувати вашу "смиренність". Утім, паплюжити Догмат і при тому називати себе католиком, у вас не получиться, по крайній мірі на цьому форумі.

Michail написав:
Бо якщо не виконаєте, то Ви нечесний. А якщо Ви неченсий, то нам нема про що говорити). І тоді Ваша інтерпритація існує.
Мені на людській опінії не залежить, а за всі свої слова я звик відповідати. Маєте якісь запитання прошу дуже, задавайте.

Michail написав:
Якщо Виконаєте, то мені хоч буде можливість подумати над тим, чого я дотепер не зустрічав.Скажіть чесно, Ви самі ці вислови додумали? Чи все-таки подасте їх у вченні Церкви?
З термінологією як бачимо усе в порядку, у чому й мали нагоду переконатись.

Michail написав:
Як мене охрестили, так і називаю. Як наші навчили і як вчить католицька Церква в своїх документах, так і приймаю. І термінологію, яка відноситься до пояснення Непорочного Зачаття також (такої як вжили ИВ - нема...).
Не знаю який вас піп учив, зате потроху виходить на поверхня ваша справжня антипкова сутність, коли намагаєтесь здійснити підміну понять, перключивши увагу з суті на термінологію.
Думаю навіть пан Протестант зараз уже на таке не поведеться.

Michail написав:
У Вас же не "получається" показати, що вжита Вами термінологія є і в офіційному поясненні догмату.
Все у мене получається як і з термінологією, так і те, що обгаджувати Догмат й називати себе греко-католиком вам доведеться припинити, рано чи пізно, бо сказитесь :( У вас немає шансів, як і в усіх антипкових, хто лузери за своєю природою. Єдиний шанс протистояти Слову у таких, це фізично видалити. Але на цьому форумі таке не пройде.

Michail написав:
Тому чекаю на цитування. Відкрито, не боячись. Ви ж у уникаєте відповіді на це моє питання.
Які іще питання, прошу, задавайте.

Michail написав:
І ще, Ви казали, що я не буду аналізувати Ваші вислови відповідно з цією статтею:
http://www.apologia.ru/maria-02.htm
Я ж аналізував. Ви не відповіли. Хто лукавить?
Не варто зі своїми аналізами, усе що я казав, тут збережено.

Michail написав:
"У Марии была та же человеческая природа, что и у нас. Она тоже обладала свободой, но никогда не злоупотребляла ею. Вся жизнь ее была направлена к добру, к исполнению воли Божией."
Ви ж казали, що походження в неї божественне. Чи Ви щось інше мали на увазі? Чим її походження відрізняється від походження всіх людей і первозданних Адама і Єви? От відсутністю гріха - відрізняється
Авжеж, походження Богородиці Діви Божествене. Так учить Католицька Церква. І хто це не приймає, католиком називати себе не може.
А те, що у неї була та ж людська природа що і у нас, це так. Як і у її Сина Ісуса Христа, -- Хто є Істиний Бог і істиний чоловік.

Казить вас це неймовірно, еге ж. Оце вам і підтвердження того, хто вами орудує.

Michail написав:
Yur написав:
Запросити ж сюди, ви нікого не запросите
Я запросив. Признаєте свою помилку на рахунок моєї "боязні"?
Й де ж усі ті, кого ви запроcили :) . Значиться так запрошували ..
На Богословський форум http://bohoslov.org.ua/distribution/post2823.html#p2823 де не треба реєстрації, чому не запросили.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28227
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 17:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Michail написав:
Я ж казав, що аналізую Ваші висловлювання, а догмат приймаю. І поки що я знаходив лише такі офіційні поснення, цитати яких наводив. І їх приймаю. Але там нема Вашої термінології "постать Богородиці вічна", "Божественність Богородиці вічна", "Очищення Святим Духом позбавляє від Земної створеності"
А при чому тут термінологія, кожен сам вибирає ті терміни, котрі підходять для озвучення власної думки.
Ви ж, пане Michail, не бажаючи прийняти вчення Цекрви, у своїй неспроможності щось заперечити вченню, вдаєтесь до дешевеньких уловок, "а покажіть де така термінологія написана".


Накінець хоч щось Ви написали.
Я не заперечую вчення. А аналізую Вашу інтерпритацію.

Цитата:
Michail написав:
Але не навели на моє прохання ні одного офіційного документу, де б це було вжито.
Обманюєте, посилання неодноразово наводив.
488. Для этого Бог предвечно избрал, чтобы быть Ей Матерью Его Сына, дочь Израилеву, юную еврейку из Назарета в Галилее, "Деву, обрученную мужу, именем Иосифу, из дома Давидова; имя же Деве: Мария" (Лк 1,27); http://krotov.info/acts/20/2vatican/0484.html
488. Для цього від віків Бог вибрав Матір'ю для Свого Сина дівчину з Ізраїля, молоду єврейку з Назарета в Галилеї, «Діву, заручену чоловікові, на ім'я Йосиф, із Давидового дому; ім'я ж Діви було Марія» (Лк. 1,26-27):http://catechismus.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=38


Я заперечував те, що Бог запланував Діву Марію ще від віків?
Але чим це відрізняється від того, що кожного з нас також перед віків Бог вибрав?

Лише тим, що її вибрав Богородицею (таке покликання), а нас - кожного по своєму покликанню. Це я також писав. І це не єресь. Це не вказує на те, що Богородиця не Створіння.

Цитата:
Й про покликаність людини до несотвореного теж неодноразово наводив:
Но в чем же, по церковному учению, состоит человеческое величие. Не в подобии тварному миру, но в том, чтобы быть по образу естества Сотворившего. http://www.vehi.net/nissky/nissky.html
Естество Сотворившого сотвореним бути не може.
Тож бачите, пане Michail, не безпідставні мої твердження, і ви це чудово розумієте. Тому й затіяли оту кумедію з "термінологією".

Термінологія в теології повинна бути чітка.
Отже Марія на землі Створіння. Та й по людській природі Ісус Христос також подібний у всьому до нас (крім гріха, звичайно, а також Марія - крім гріха!, а не крім сотвореності земної).
На небі ж і Марія і всі спасенні будуть подібні
"Не в подобии тварному миру, но в том, чтобы быть по образу естества Сотворившего."

Бог спустився на Землю, щоб людина осягнула небо. Бог став людиною, щоб люди змогли взяти участь в Божественній природі.
Але всі люди мають початок. Хоч заплановані предвічно. Далоі ж спасенні входять в Божественність Христа.
А Бог не має початку. Це чітка теологічна схема.

Мої слова перечать цим висловам?


Цитата:
Michail написав:
А я це просив! Так що нових аналізів не наводжу, а смиренно чекаю Вашої відповіді на ці питання. Цей вираз Вам буду повторювати, допоки не виконаєте прохання. І на тому форумі і на УГКЦ.
Можете й далі виказувати вашу "смиренність". Утім, паплюжити Догмат і при тому називати себе католиком, у вас не получиться, по крайній мірі на цьому форумі.


Думайте, що хочете, а наші одновірці самі визначать ким мене називати.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28228
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 17:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
У Вас же не "получається" показати, що вжита Вами термінологія є і в офіційному поясненні догмату.
Все у мене получається як і з термінологією, так і те, що обгаджувати Догмат й називати себе греко-католиком вам доведеться припинити, рано чи пізно, бо сказитесь У вас немає шансів, як і в усіх антипкових, хто лузери за своєю природою. Єдиний шанс протистояти Слову у таких, це фізично видалити. Але на цьому форумі таке не пройде
.

Дуже гарна поведінка. Це Ви так показуєте свою приналежність до греко-католицької Церкви?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28229
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 17:27 

Востаннє редаговано Michail 24 грудня 2010, 17:31 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
До речі висловіть усе це на форумах УГКЦ і Богослов.
Чекаю. Хай одновірці подивляться. І особливо те, що Дух Святий очищує від Земного Створіння.


Цитата:
Michail написав:
"У Марии была та же человеческая природа, что и у нас. Она тоже обладала свободой, но никогда не злоупотребляла ею. Вся жизнь ее была направлена к добру, к исполнению воли Божией."
Ви ж казали, що походження в неї божественне. Чи Ви щось інше мали на увазі? Чим її походження відрізняється від походження всіх людей і первозданних Адама і Єви? От відсутністю гріха - відрізняється
Авжеж, походження Богородиці Діви Божествене. Так учить Католицька Церква. І хто це не приймає, католиком називати себе не може.
А те, що у неї була та ж людська природа що і у нас, це так. Як і у її Сина Ісуса Христа, -- Хто є Істиний Бог і істиний чоловік.


Про походження Діви і Передбачення, або вибрання Діви предвічно ми уже говорили.
Вкажіть офіційну цитату такого вислову, будь-ласка.

Лише Ісус Христос не Створений людиною, а стася людиною. Оце Істина. Бо немає Земного батька. Марія мала обох біологічних батьків. Тому сотвореність є.
Нема первородного гріха.
А от пройшовши через успіння (як і ми пройдемо через успіння) Вона ввійшла в повноті в Божественність Христа, як і далі вхоять в Божественність спасенні.

Цитата:
Казить вас це неймовірно, еге ж. Оце вам і підтвердження того, хто вами орудує.


Помиляєтесь. :cry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28230
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 17:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Michail написав:
Yur написав:
Запросити ж сюди, ви нікого не запросите
Я запросив. Признаєте свою помилку на рахунок моєї "боязні"?
Й де ж усі ті, кого ви запроcили . Значиться так запрошували ..
На Богословський форум http://bohoslov.org.ua/distribution/post2823.html#p2823 де не треба реєстрації, чому не запросили.


Моє діло запросити. Ви запрошення на УГКЦ бачили. Заставити - не моя справа.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28233
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 17:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
"Обманюєте, посилання неодноразово наводив.
488. Для этого Бог предвечно избрал, чтобы быть Ей Матерью Его Сына, дочь Израилеву, юную еврейку из Назарета в Галилее, "Деву, обрученную мужу, именем Иосифу, из дома Давидова; имя же Деве: Мария" (Лк 1,27); http://krotov.info/acts/20/2vatican/0484.html
488. Для цього від віків Бог вибрав Матір'ю для Свого Сина дівчину з Ізраїля, молоду єврейку з Назарета в Галилеї, «Діву, заручену чоловікові, на ім'я Йосиф, із Давидового дому; ім'я ж Діви було Марія» (Лк. 1,26-27):http://catechismus.org.ua/index.php?option=com_content&task=view&id=29&Itemid=38"



Ви просто не там наголос ставите, брате Юр.
А оскільки передіснування Душ не існує, то реально Богородиця зявилась в Історії. Ісус же завдяки свої Божій природі Існував вічно в лоні Отця. Як і Дух Святий.
Його Отець не передбачив і не предвічно вибрав, а породив...

Різницю між "вибрав" і "породив" розумієте?
Тому до Ісуса застований термін "Єдинородни Син".

Якби Церква вчила те, що Ви кажете, це було б так і сформульовано.

Добре, Ви виконали прохання тут виставити свої висновки з цитат катехизму і святих отців.

Ще зостається на УГКЦ і на "Богослов".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28234
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 17:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Michail написав:
Як мене охрестили, так і називаю. Як наші навчили і як вчить католицька Церква в своїх документах, так і приймаю. І термінологію, яка відноситься до пояснення Непорочного Зачаття також (такої як вжили ИВ - нема...).
Не знаю який вас піп учив, зате потроху виходить на поверхня ваша справжня антипкова сутність, коли намагаєтесь здійснити підміну понять, перключивши увагу з суті на термінологію.
Думаю навіть пан Протестант зараз уже на таке не поведеться.


Я вчився в катехитичному інституті ім. Андрея Бачинського, Закарпаття.
Яка підміна понять? Я підбираю поняття і терміни, аналізуючи вчення.
Якщо таких термінів, як Ви пишете нема, то я шукаю такі, які є.
Що можете ячітко подивитись в кількох постах вище.

Ви казали, що Марія божественна, бо є в Біблії термиін "повнота благодаті". Так от Благодать Божа потрібна для Створіння (для життя, для спасіння), повнота благодаті потрібна для досконалого Створіння.

Де підміна понять?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28235
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 17:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Так, що чекаю Вас на УГКЦ і на Богослов. Представте таку ж інтерпитацію. Хочу подивитись, що скажуть наші одновірці. І це питання конкретне і я його вже давно задавав.
А тепер, щоб Ви зрозуміли, що мене не цікавить єресь, що мене цікавив лише аналіз Вашої інтерпритації, що не цікавить мене розпалення пристрастей і що мене не "тіпає", (бо я приймаю догматинашої Церкви, як Вона їх подає), я залишаю цю гілку. Щоб Ви не написали я не ввдповідатиму. (хіба що попросите гарно щось сказати, пояснити, чи відповісти на питання, і визнаєте, що я не маю на меті нічого поганого, то тут відповім).
Може хоч так Ви зрозумієте, що не хочу поганого (а просто хочу пізнати істину).
Вибачте за те, що Вас так сильно муштрував, може це Вас зачіпає....
Я не хочу сварок. Хай Вас Бог благословить!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28243
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2010, 18:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Я заперечував те, що Бог запланував Діву Марію ще від віків?
Але чим це відрізняється від того, що кожного з нас також перед віків Бог вибрав?
Тим, що ми народжуємося в гріху.
Діва Марія згідно Догмату, очищена від усіякої плями первородного гріху в момент зачаття, її походження Божествене.

Michail написав:
Ви просто не там наголос ставите, брате Юр.
А оскільки передіснування Душ не існує, то реально Богородиця зявилась в Історії.
Не усвідомлюєте. Син теж з'явився в історії. Про Діву як і про Сина знаходимо в Писанні.
Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить (Ісая 7:14)

Michail написав:
Лише Ісус Христос не Створений людиною, а стася людиною. Оце Істина. Бо немає Земного батька. Марія мала обох біологічних батьків. Тому сотвореність є.
М-мда., то виходить Ісус був нЕбіологічний.

Michail написав:
Отже Марія на землі Створіння. Та й по людській природі Ісус Христос також подібний у всьому до нас (крім гріха, звичайно, а також Марія - крім гріха!, а не крім сотвореності земної).
А Ісус хіба не така сама людина, як і ми, як Марія?. Чим же таким Ісус відрізняється від Своєї матері, що Він, ми кажемо роджений нестоворений, а Марію називаєте сотвореною?.
Не відповісте .. То ж послухайте.

Сотвореність Діви Марії неземна. Її сотвореність Небесна Духовна Божествена. А Син несотворений, бо Є Бог.
Теж можете собі занотувати і передати вашим семінаристам.

Michail написав:
Я вчився в катехитичному інституті ім. Андрея Бачинського, Закарпаття.
Вчився він .. Краще запитуйте, а то уже перед людьми соромно, й почніть з чогось одного стисло, адже користі жодної від усих цих сторінок. Конкретне запитання -- конкретна відповідь й так, з Божою поміччю дійдемо до порозуміння, коли справді цього бажаєте.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28271
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 11:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Цитата:
Запросити ж сюди, ви нікого не запросите, бо чудово усвідомлюєте гнилизну ваших думок і намірень. Будите й далі намагатися обгадити Догмат, сіючи сумніви й уникаючи конкретної розмови.
Бо для цього й прийшли сюди, -- аби гадити і паплюжити католицьку віру.НЕ ВИЙДЕ!

Є в писанні поради як нам поводитись:
"Ваша розмова нехай завжди буде люб'язна та приправлена сіллю, щоб знали, як треба вам кожному відповідати. (Кол.4:6)"
"А Господа Христа святіть у ваших серцях, і завжди готовими будьте на відповідь кожному, хто в вас запитає рахунку про надію, що в вас, із лагідністю та зо страхом. Майте добре сумління, щоб тим, за що вас обмовляють, немов би злочинців, були посоромлені лихословники вашого поводження в Христі. (1Петр.3:15,16)"
Слід нам завжди пам'ятати заповідь Господа нашого: " Люби свого ближнього, як самого себе. (Лев.19:18; Матв.22:39)" і "І як бажаєте, щоб вам люди чинили, так само чиніть їм і ви. (Лук.6:31)". Адже недаремно написано: "Коли я говорю мовами людськими й ангольськими, та любови не маю, то став я як мідь та дзвінка або бубон гудячий! І коли маю дара пророкувати, і знаю всі таємниці й усе знання, і коли маю всю віру, щоб навіть гори переставляти, та любови не маю, то я ніщо! І коли я роздам усі маєтки свої, і коли я віддам своє тіло на спалення, та любови не маю, то пожитку не матиму жадного! Любов довготерпить, любов милосердствує, не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться нечемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить у все, сподівається всього, усе терпить! Ніколи любов не перестає! Хоч пророцтва й існують, та припиняться, хоч мови існують, замовкнуть, хоч існує знання, та скасується. (1Кор.13:1-8)". Тож коли Бог покликав нас до любові бо перше і Сам дав нам приклад, то візьмімо за приклад самаритянина який заопікувався побитим чоловіком, і будьмо готові послужити ближньому, хто б він не був, терпінням і стриманістю - "Блаженні миротворці, бо вони синами Божими назвуться. (Матф.5:9)"




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28304
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 16:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Nurono написав:
Цитата:
Запросити ж сюди, ви нікого не запросите, бо чудово усвідомлюєте гнилизну ваших думок і намірень. Будите й далі намагатися обгадити Догмат, сіючи сумніви й уникаючи конкретної розмови.
Бо для цього й прийшли сюди, -- аби гадити і паплюжити католицьку віру.НЕ ВИЙДЕ!
Є в писанні поради як нам поводитись:
Бо тепер чи я в людей шукаю признання чи в Бога? Чи людям дбаю я догоджати? Бо коли б догоджав я ще людям, я не був би рабом Христовим. (Галатів 1:10)

Проповідуй Слово, допоминайся вчасно-невчасно, докоряй, забороняй, переконуй з терпеливістю та з наукою.
Настане бо час, коли здорової науки не будуть триматись, але за своїми пожадливостями виберуть собі вчителів, щоб вони їхні вуха влещували.
Вони слух свій від правди відвернуть та до байок нахиляться.
Але ти будь пильний у всьому, терпи лихо, виконуй працю благовісника, сповняй свою службу.
(2-Тим.4:2-4)

А тих, хто грішить, картай перед усіма, щоб і інші страх мали. (1-е Тим.5:20)




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28313
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 17:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
...Але ти будь пильний у всьому, терпи лихо, виконуй працю благовісника, сповняй свою службу. (2Тим.4:2-4)
Тимофій, як свідчить історія Церкви, був єпископом.
Це справа священства - пасти Церкву, а в тім докоряти, наставляти і т.д. А з Вашої відповіді розумію, що один з аспектів Вашої праці тут є наставляння. Якщо Ви є священником, тоді Ви дієте законно. Якщо ні, то маєте мати благословіння на такі дії, і тоді все законно. Але якщо ми з доброї волі прагнемо донести вчення Церкви до когось, тоді, прошу, поводьмось відповідно.
Пробачте, за відкрите звернення, - Ваша опція приватних повідомлень закрита.
Христос посеред нас!




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28320
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 17:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Nurono написав:
...Але ти будь пильний у всьому, терпи лихо, виконуй працю благовісника, сповняй свою службу. (2Тим.4:2-4)
Тимофій, як свідчить історія Церкви, був єпископом.
Це справа священства - пасти Церкву, а в тім докоряти, наставляти і т.д. А з Вашої відповіді розумію, що один з аспектів Вашої праці тут є наставляння. Якщо Ви є священником, тоді Ви дієте законно. Якщо ні, то маєте мати благословіння на такі дії, і тоді все законно. Але якщо ми з доброї волі прагнемо донести вчення Церкви до когось, тоді, прошу, поводьмось відповідно.
То ви вважаєте, що проповідувати і докоряти, мають право тільки священики, але не прості смертні :)

Nurono написав:
Пробачте, за відкрите звернення, - Ваша опція приватних повідомлень закрита.
Христос посеред нас!
За відкритість нема чого вибачатись. Тим паче тут, де кожен має право виступати під обраним ніком.
Мені нічого приховувати, думаю як і вам. Тож можемо розмовляти відкрито.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
28326
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2010, 17:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 серпня 2019, 12:31
Написано: 413
Звідки: Lemberg
Віровизнання: християнин
Не тільки священники! Але як написано: "І деяких поставив Бог у Церкві: поперше - апостолів, подруге - пророків, потретє - учителів, потім - дари чудес, потім дари зціляти, допомагати, управляти й говорити різними мовами. Чи ж усі апостоли? Чи ж усі пророки? Чи всі учителі? Чи ж усі чудотворці? Чи ж усі мають дар ізціляти? Чи ж усі мовами говорять? Чи ж усі тлумачать? Дбайте пильно про ліпші дари. Я ж показую вам путь куди значнішу. (1Кор.12:28-31)".
Проте є таке слово: "Зважайте на самих себе й на все стадо, над яким Дух Святий поставив вас єпископами, щоб пасли Церкву Божу, що її він придбав кров'ю власною. (Діян.20:28)" Отже, якщо ви не священник, то і пасти стадо Христове Ви права не маєте, хіба що - Ви маєте благословіння на певні дії. Якщо "так", дійте як вважаєте за потрібне.
А коли Ви побачили або знаєте яку провину одновірця, то і тут є правило: "А коли брат твій завинить супроти тебе, піди й докори йому віч-на-віч. Коли послухає тебе, ти придбав брата твого. Коли ж він не послухає тебе, візьми з собою ще одного або двох, щоб усяка справа вирішувалася на слово двох або трьох свідків. І коли він не схоче слухати їх, скажи Церкві; коли ж не схоче слухати й Церкви, нехай буде для тебе як поганин і митар. (Матф.18:15-17)". Якщо Ви обстоюєте справедливість то будьте справедливим - робіть все законно, пам'ятаючи про милосердя. Адже тут не йдеться про особисте, а про Боже.
***
"сам архангел Михаїл, змагаючись із дияволом і сперечаючись із ним про тіло Мойсея, не наважився винести зневажливого суду, а сказав: "Нехай тебе Господь судить" (Иуд.1:9)"




Люби Господа в усьому більше! Господь благословляє тебе, і дає тобі мир!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>