Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 16:50




Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27768
UNREAD_POSTДодано: 14 грудня 2010, 14:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Я йдалі дам цитати з того конспекту викладача Маріології, лише раз прочитайте останні пости!

І я дію чесно. Хочете на цю тему поспілкуватись, можемо продовжити на католицькому форумі.


Цитата:
Цитата:
Michail написав:
Yur написав:
Оте "паламівське обожествлення" й кламутить усю воду в УГКЦ. Але, гидка єресь не пройде.
Ну-ну. Якщо Ви не розумієте, що в Христа дві природи ,а в нас одна і буде спасенна...

Й що є дві природи очевидно теж до кінця не усвідомлюєте. ДВА як Боже й нЕбоже.


У кого Ви мали на увазі дві природи? У Христа чи і в Богородиці Марії також?
Ви незрозуміло написали..


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27770
UNREAD_POSTДодано: 14 грудня 2010, 14:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Це не чиясь інтерпритація. Так учить Церква. Бог людяний ЗАВЖДИ, на образ й подобу Кого сотворені.
359 ... Перший Адам, говорить він, був створений як людська істота, що отримала життя; останній є духовною істотою, що дає життя. Перший був створений останнім, від якого перший Адам отримав душу, що оживляє його... Другий Адам [Христос] умістив свій образ у першому, коли його створив. http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
То якщо образ Сина (другого Адама) існував до сотворення людини (першого Адама), отже й людяність Бога одвічна. Тож початок має сама сотвореність людини, себто її земська тілеснність.
Чи будете знову мимо вух пропусткати параграф з КАТЕХИЗМУ й називати цікавим.


Це все стосується чітко - Ісуса Христа.
Це я не пропускаю. І ні одну цитату з катехизму не пропускаю!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27777
UNREAD_POSTДодано: 14 грудня 2010, 18:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Yur написав:
Звідкіля ви берете, що мені дивно, що Бог воплотився?
в часі
Що в часі? Що ви дивного чули від мене про воплотіння Бога в часі?

Michail написав:
Yur написав:
Започатковане від непослуху, обожествленим бути не може.
Й цю тезу запам'ятайте і розкажіть вашим семінаристам.
Навколо неї могли б продовжити подальшу розмову, бо ті питання про Богородицю котрі тут виносимо, неодмінно пов'язані з розумінням тілесности і сотворености.
Цитату з вчення Церкви, будь-ласка, а не Ваш вивід з різних цитат...
От бачите, а кажете в обговоренні зацікавлені. Те що тут у нас відбувається, пане Michail, не обговорення і навіть не християнська розмова. Це протистояння протилежностей.
Ви не задумувалися над самим фактом того, що штовхає вас до отого всього, далеко не конструктивного, наперекір здоровому роззсудку. Задумайтесь.
Вам же можу сказати: припиніть виносити огидні єресі, бо коли не припинете, сказитесь.

Michail написав:
Yur написав:
Той не приплітайте сотворне до Божественого.
Я не приліпляю, Марія - створіння.
От і не дає вам спокую та гидота, постійно вилазить, проконтролювати себе не можете. І це в той час, коли цитати на які увесь час наголошуєте, про сотвореність Богородиці Діви так і не знайшли.

Michail написав:
Yur написав:
Не лукавте, вам уже вказувалось про одвічну Богообраність Діви Марії.
Святі також одвічно Богообрані. Це Вам також вказувалось. езважаючи на це - всі свторіння, лише Бог - несотворенний!
Авжеж, Бог несотворений і Його Боже Тіло.
щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового (Ефесян 4:12)
бо ми члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його! (Ефесян 5:30)

А отже Святі, що є члени Тіла Його від тіла Його й від костей Його, теж несотворені.
Бачите, пане Michai, усе чітко й обгрунтовано, вам же сказати нічого, як і очевидно вашим семінаристам (якщо існують такі). А той нікчемець зсередини вам далі спокою не дає.

Michail написав:
Я спокійно обговорюю тези.
Коли б спокійно, знаходили б час хоч нормально оформляти свої дописи. Вам же залежить, себто тому нікчемцю що вами поганяє, побільше виплеснути отієї антихристиянської гидоти й подалі від конструктиву.

Michail написав:
Yur написав:
Але ніхто ніде не називає Богородицю Діву тварью! Й вам раджу припинити богохульствувати.
це і є найбільшою провокацією антихриста, коли він через Вас перекручує те, що я мав на увазі. Я пишу, що створіння. На церковнословянській було написано "тварь" відносно всіх створінь.
Отже тварь і сотворіння це не одне й те ж? Так, чи ні?

Michail написав:
т Ви і є провокатор! Коли я наводжу цитати на іншій мові то це одне, а коли Ви вибираєте і репрезентуєте на нашій - це лукавство!
То все таки, тварь і сотворіння одне і те ж, чи ні??

Michail написав:
Коли я доводжу думку цитатами з катехизму, то показую, що там є терміни, які я назвав. Богородиця Марія - свторіння. І в катехизмі так написано.
Ви й тут обманюєте в живі очі, пане Michail.
ДЕ в КАТЕХИЗМІ сказано, що Богородиця сотворіння???

Michail написав:
Yur написав:
"Започатковане від непослуху, обожествленим бути не може.
Буть ласка. Марія якраз через повний послух була обожествленна.
Ви хоч при своєму розумі.
То по-вашому Богородиця Діва започаткована від непослуху :shock:

Michail написав:
Чи я не писав, що вонає в Тілі Христовім і одночасно його Матірю?
Ви писали, що не є в тілі... Чи не так? Я довіряю викладачу.
Ви просто обманюєте. Й підтвердженням цьому буде те, що не наведете цитати, де б я писав, що Богородиця Діва Матір членів Христових є окремо від Тіла Божого.

Michail написав:
Yur написав:
Й що є дві природи очевидно теж до кінця не усвідомлюєте. ДВА як Боже й нЕбоже.
У кого Ви мали на увазі дві природи? У Христа чи і в Богородиці Марії також? Ви незрозуміло написали..
Взагалі, навіщо за все це беретесь, коли каша в голові ..

Michail написав:
Я подумав і запитав про таке вчення на іншому - католицькому форумі. Мені відповіли, що ви неправий.
Цікаво, що це за такий католицький форум, не могли б дати координати. Чому б з цього форуму не запросити людей сюди.
А то знаєте, теж можу сказати, що запитував у психіатрів про подібну поведіку, й мені відповіли що так може вести себе педофіл.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27791
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2010, 03:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Наведу ще раз коротенький відривок з нашої розмови, пане Michail, що засвідчує ваше несприйняття Догмату про Непорочне Зачаття Богородиці й у цілому вашу антикатолицьку сутність.
Michail написав:
Yur написав:
започатковане від непослуху, обожествленим бути не може.
Буть ласка. Марія якраз через повний послух була обожествленна.
Якщо слідувати такій логіці й говорити про повний послух Марії, що первісно виявився у її словах Я ж Господня раба: нехай буде мені згідно з словом твоїм! (Луки 1:38), це означало б, що до того моменту Марія перебувала в непослуху, й виходить в гріху як і усі люди, бо всі згрішили (Рим.3:23)
І якщо протестанти, чи де-хто з православних говорять про це відкрито, бо так їм кажуть у їхніх церквах, то вовки в овечих шкурах намагаються це подати в замаскованому виді. Говорять, що приймають догмат, насправді ж несприймають вчення Церкви й осліплені видають себе.

Прийнятий Церквою догмат, якраз і вказує на безгріховне неземне походження Діви Марії. Якщо усі народжуються в гріху Отож я в беззаконні народжений, і в гріху зачала мене мати моя.(Пс.50) Діва Марія від моменту Свого зачаття позбавлена усякої плями первородного гріха. Вона Діва -- чиста душею і тілом, спасенна Богом від початку.
І якщо ми усі грішні спасенні й очищені кров'ю Ісуса, ВОНА ПРЕНЕПОРОЧНА і БЛАГОСЛОВЕНА є тим Святим Джерелом Пречистої Крові Сина Божого!

Віровідступники намагаються довести, що Діва Марія зробилася Богородицею, будучи започаткованою на цій грішній землі, як і всі ми. Й тим самим довести (можливо самі цього не усвідомлюючи), що започатковане від непослуху може стати божественим. Зрештою те саме що й обіцяє лукавець: і станете ви, немов Боги (Бут. 3:5). Згідно ж їхньої логіки виходить, що прабатьки таки добре зробили коли послухалася змія, залишивши первородний гріх нам у спадок. А тепер ми з цим вродженим багажем маємо обожествитися.
Вони, антипкові, й зараз так думають. Чи мо ні, пане Michail.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27800
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2010, 15:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Цікаво, що це за такий католицький форум, не могли б дати координати. Чому б з цього форуму не запросити людей сюди.
А то знаєте, теж можу сказати, що запитував у психіатрів про подібну поведіку, й мені відповіли що так може вести себе педофіл.


Отут і показана Ваша невихованість і нетерплячість. Я ж питав, чи хочете, щоб я подав силку?

Будь ласка:

http://forum.katolik.ru/index.php?showt ... 0&start=40


Форум російський.
Тому сюди католиків з цього форуму навряд чи закличеш.
Давате туди. Ми там Вашу теорію якраз тестуємо.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27802
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2010, 15:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Yur написав:
Наведу ще раз коротенький відривок з нашої розмови, пане Michail, що засвідчує ваше несприйняття Догмату про Непорочне Зачаття Богородиці й у цілому вашу антикатолицьку сутність.
Michail написав:
Yur написав:
започатковане від непослуху, обожествленим бути не може.
Буть ласка. Марія якраз через повний послух була обожествленна.
Якщо слідувати такій логіці й говорити про повний послух Марії, що первісно виявився у її словах Я ж Господня раба: нехай буде мені згідно з словом твоїм! (Луки 1:38), це означало б, що до того моменту Марія перебувала в непослуху, й виходить в гріху як і усі люди, бо всі згрішили (Рим.3:23)
І якщо протестанти, чи де-хто з православних говорять про це відкрито, бо так їм кажуть у їхніх церквах, то вовки в овечих шкурах намагаються це подати в замаскованому виді. Говорять, що приймають догмат, насправді ж несприймають вчення Церкви й осліплені видають себе.

Прийнятий Церквою догмат, якраз і вказує на безгріховне неземне походження Діви Марії. Якщо усі народжуються в гріху Отож я в беззаконні народжений, і в гріху зачала мене мати моя.(Пс.50) Діва Марія від моменту Свого зачаття позбавлена усякої плями первородного гріха. Вона Діва -- чиста душею і тілом, спасенна Богом від початку.
І якщо ми усі грішні спасенні й очищені кров'ю Ісуса, ВОНА ПРЕНЕПОРОЧНА і БЛАГОСЛОВЕНА є тим Святим Джерелом Пречистої Крові Сина Божого!

Віровідступники намагаються довести, що Діва Марія зробилася Богородицею, будучи започаткованою на цій грішній землі, як і всі ми. Й тим самим довести (можливо самі цього не усвідомлюючи), що започатковане від непослуху може стати божественим. Зрештою те саме що й обіцяє лукавець: і станете ви, немов Боги (Бут. 3:5). Згідно ж їхньої логіки виходить, що прабатьки таки добре зробили коли послухалася змія, залишивши первородний гріх нам у спадок. А тепер ми з цим вродженим багажем маємо обожествитися.
Вони, антипкові, й зараз так думають. Чи мо ні, пане Michail.


Питання до Вас?
До гріхопадіння Адам і Єва були створені неземним?
Їх тіла були нематеріальними?
Чи після гріхопадіня вони були створені вдруге - по земному?

"Діва Марія від моменту Свого зачаття позбавлена усякої плями первородного гріха. Вона Діва -- чиста душею і тілом, спасенна Богом від початку."

Відкуплена від початку - а спасенна протягом житя, бо Вона за свобідною волею не грішила. І це був теж задум Божий.
Очищена була, щоб мала змогу народити Ісуса Христа.

Ви ж Виключаєте Її свобідну волю. Я дав ссилку на вчення Церкви...
Ви не дали ссилок у документах Церкви, де є застосовані Ваші терміни, якими Ви описуєте своє твердження.


"Якщо слідувати такій логіці й говорити про повний послух Марії, що первісно виявився у її словах Я ж Господня раба: нехай буде мені згідно з словом твоїм! (Луки 1:38), це означало б, що до того моменту Марія перебувала в непослуху, й виходить в гріху як і усі люди, бо всі згрішили (Рим.3:23)"

Я казав, що опослух тоді лише первісно виявився? Ні. Послух був кожну секунду життя, але з свобідної волі!

"це означало б, що до того моменту Марія перебувала в непослуху"
Не означало б.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27803
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2010, 15:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Юр: Вона Діва -- чиста душею і тілом, спасенна Богом від початку."

Я ж кажу, що мала тіло (на Землі) як в Адама і Єви до гріхопадіння!
Це не означає що вічне. Бо Аам і Єва створені в часі.

Будь ласка, перейдемо на католицький форум. Чекаю Вас там.
Пропоную в першому ж пості детально викласти (на російській мові) Ваше розуміння Догмату напорочності і інших аспектів вічності і божественності Марії, і ті терміни, які Ви застосовували.
Чекаю!
Я Ваші цитати там навів. Побачите думку католиків.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27806
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2010, 16:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Michail написав:
Цікаво, що це за такий католицький форум, не могли б дати координати. Чому б з цього форуму не запросити людей сюди.
А то знаєте, теж можу сказати, що запитував у психіатрів про подібну поведіку, й мені відповіли що так може вести себе педофіл.
Отут і показана Ваша невихованість і нетерплячість. Я ж питав, чи хочете, щоб я подав силку? Будь ласка: http://forum.katolik.ru/index.php?showt ... 0&start=40
Форум російський. Тому сюди католиків з цього форуму навряд чи закличеш.
Давате туди. Ми там Вашу теорію якраз тестуємо.
Зайду, якщо вони згодні до мого спілкування з ними українською мовою.

Michail написав:
До гріхопадіння Адам і Єва були створені неземним? Їх тіла були нематеріальними? Чи після гріхопадіня вони були створені вдруге - по земному?
До гріхопадіння Адам і Єва були сотворені земними. Їхня РАЙська сутність була нЕфізична позаЧАСова. Після гріхопадіння внутрішнє/духовне самоутотожнення дюдини змінилося на зовнішньо/просторове.

Michail написав:
Відкуплена від початку - а спасенна протягом житя, бо Вона за свобідною волею не грішила. І це був теж задум Божий.
Очищена була, щоб мала змогу народити Ісуса Христа.
Згідно Догмату позбавлена усякої плями первородного гріху. Відсутність буудь-якого гріху і є остаточним спасінням.

Michail написав:
Ви ж Виключаєте Її свобідну волю. Я дав ссилку на вчення Церкви...
Ви не дали ссилок у документах Церкви, де є застосовані Ваші терміни, якими Ви описуєте своє твердження.
Не вигадуйте, й не приписуйте опоненту власні умовиводи, О.К.
Усе мною сказане, тут збережено.

Michail написав:
Я казав, що опослух тоді лише первісно виявився? Ні. Послух був кожну секунду життя, але з свобідної волі!
На мої слова "започатковане від непослуху, обожествленим бути не може" у противагу відповіли "Марія якраз через повний послух була обожествленна".
Й коли навіть допустити, що ви мали на увазі слухняність Марії ще раніше ніж з'явивися Ангел Господній, ваша відповідь на мої слова таки означає, що початок Марії був у непослусі.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27807
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2010, 16:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Yur написав:
Michail написав:
Michail написав:
Цікаво, що це за такий католицький форум, не могли б дати координати. Чому б з цього форуму не запросити людей сюди.
А то знаєте, теж можу сказати, що запитував у психіатрів про подібну поведіку, й мені відповіли що так може вести себе педофіл.
Отут і показана Ваша невихованість і нетерплячість. Я ж питав, чи хочете, щоб я подав силку? Будь ласка: http://forum.katolik.ru/index.php?showt ... 0&start=40
Форум російський. Тому сюди католиків з цього форуму навряд чи закличеш.
Давате туди. Ми там Вашу теорію якраз тестуємо.
Зайду, якщо вони згодні до мого спілкування з ними українською мовою.


Я ж кажу, десь є жилка, що Ви невідкритий. Чи Ви російською не вмієте?

Цитата:
Michail написав:
До гріхопадіння Адам і Єва були створені неземним? Їх тіла були нематеріальними? Чи після гріхопадіня вони були створені вдруге - по земному?
До гріхопадіння Адам і Єва були сотворені земними. Їхня РАЙська сутність була нЕфізична позаЧАСова. Після гріхопадіння внутрішнє/духовне самоутотожнення дюдини змінилося на зовнішньо/просторове.

?..... Пошукаю

Нам кзали, що все створене в часі! І Адам і Єва! І тіло Марії - в них також (в генах) було закладено. Отож очистившись від первородного гріха воно стало таким, як було закладено.
Це очищення здійснене наперед Хрестом Ісуса Христа. Так каже Церква Католицька. (Чи не так?). А спасіння в повноті прийшло все таки після успіння.
Доти Марія піддавалась спокусам, але мала витерпіти у вірі.
Та навіть стражданя в Її житі були.
Христос наперед погодився на все Це, бо в Божественості він реально був. Ви ж кажете, що наперед душа Марії не існувала, тому наперед на все вона не могла погодитись. Тому її згода потрібна була протягом земного життя. І Христос лише має власну святість, всі інші - освячуються Ним і вже в Ньому можуть власну святість здобувати.
Лише Бог має життя в собі!
Всім іншим Він життя Дає.
Це різниця між Богом і всім створеним!

Цитата:
Michail написав:
Відкуплена від початку - а спасенна протягом житя, бо Вона за свобідною волею не грішила. І це був теж задум Божий.
Очищена була, щоб мала змогу народити Ісуса Христа.
Згідно Догмату позбавлена усякої плями первородного гріху. Відсутність буудь-якого гріху і є остаточним спасінням.


Мала спокуси. Мала свобідну волю. Могла зробити або ні.
Не зробила з допомогою Божої благодаті. Так нас вчили.
Цитата:
Michail написав:
Ви ж Виключаєте Її свобідну волю. Я дав ссилку на вчення Церкви...
Ви не дали ссилок у документах Церкви, де є застосовані Ваші терміни, якими Ви описуєте своє твердження.
Не вигадуйте, й не приписуйте опоненту власні умовиводи, О.К.
Усе мною сказане, тут збережено.


Я не вигадую. А кажу, що в тому форумі всі терміни і Вашу інтерпритацію опишіть будь-лака.

Цитата:
Michail написав:
Я казав, що опослух тоді лише первісно виявився? Ні. Послух був кожну секунду життя, але з свобідної волі!
На мої слова "започатковане від непослуху, обожествленим бути не може" у противагу відповіли "Марія якраз через повний послух була обожествленна".
Й коли навіть допустити, що ви мали на увазі слухняність Марії ще раніше ніж з'явивися Ангел Господній, ваша відповідь на мої слова таки означає, що початок Марії був у непослусі.


Не означає.
Я ж писав що і від гріха очищена і свобідною волею все була слухняна. І в Тілі Христовім і Мати Тіла...

Як я можу Вашу інтерпретацію прийняти, якщо католики мене вчать так, як я Вам подаю? Якщо навіть семінаристам в конспекті лекцій пдано інакше. Звичайно спосіб спасіння Марії відрізняється, але в суті потрібна була її віра. Бо лише віра (включаючи довіру, а вній і повний послух) є для спасіння необхідною. Це ап. Павло чітко подав!
Причому прохання Марії про спасіня грунтується на тому, що ми просимо Її молити Бога про наше спасіння і просимо в Неї таку віру ,як вона мала. Так нам пояснив викладач з Маріології!
Так я вірю.

Ну-ну, давайте на католицькому форумі. Я на російській добре розумію.
Будьте відкритим. Хоча б попробуйте. Вас там чекають!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27809
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2010, 17:08 

Востаннє редаговано Yur 15 грудня 2010, 18:50 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Не означає.Я ж писав що і від гріха очищена і свобідною волею все була слухняна. І в Тілі Христовім і Мати Тіла...
Може годі викручувати. По-перше очищена Духом Святим, і якщо кажете очищена свобідною волею, отже в зрілому віці. Церква ж згідно Догмату, учить про очищення в момент зачаття, коли свобіідної волі нема.

Michail написав:
Як я можу Вашу інтерпретацію прийняти, якщо католики мене вчать так, як я Вам подаю?
На разі обманюєте і подаєте відверті єресі, що суперечать вченню Церкви.

Michail написав:
Ну-ну, давайте на католицькому форумі. Я на російській добре розумію.
Будьте відкритим. Хоча б попробуйте. Вас там чекають!
Завжди і до всіх відкритий. Уже казав, зайду, якщо вони згодні коли спілкуватимусь з ними українською мовою. Або ж коли хочуть можуть прийти сюди й до мене звертатися російською, я відповідатиму українською.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27810
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2010, 17:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Започатковане від непослуху, обожествленим бути не може.
Й цю тезу запам'ятайте і розкажіть вашим семінаристам.
Навколо неї могли б продовжити подальшу розмову, бо ті питання про Богородицю котрі тут виносимо, неодмінно пов'язані з розумінням тілесности і сотворености.
Цитату з вчення Церкви, будь-ласка, а не Ваш вивід з різних цитат...
От бачите, а кажете в обговоренні зацікавлені. Те що тут у нас відбувається, пане Michail, не обговорення і навіть не християнська розмова. Це протистояння протилежностей.


Я наводив джерела католицькі, які чітко підтверджують те, що я писав. Від Вас прошу чсітких цитат, щоб підтвердили Вашу інтерпритацію.
Ви самоусуваєтесь від обговорення.
Протистояння тоді лише від Вас.. Або вкажіть вчення Церкви. Бо цитати, які наводите, самі ж і трактуєте.
Не хватає, щоб і катехизм та святих це трактувати...
Досить що Біблію трактують.

Чекаю посиланя де чітко написано, що Богородиця Марія вічна, божественна (і в цьому відмінна від спасенних і святих, бо навіть ангели не вічіні а безмертні, і Вона теж безсмертна), лише Мати Христа, але не в тілі, несотворенна!
і на тому католицькому форумі також це напишіть будь ласка.
І подумайте, хто на такі вислови наводить Вас (якщо не подасте цитати Церкви, а як подасте, то я буду мати над чим думати,щоб мати що прийняти)...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27814
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2010, 18:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Я наводив джерела католицькі, які чітко підтверджують те, що я писав.
Що ви наводили і що підтверджує те, що ви писали? Чому зараз не наведете конкретно, що хочете сказати. Чи можете ви знайти і навести бодай якусь невідповідність у мною вищевикладеному до католицького віровчення? НЕ МОЖЕТЕ. То навіщо увесь цей цирк.

Michail написав:
Від Вас прошу чсітких цитат, щоб підтвердили Вашу інтерпритацію.
Інтерпритаціями не займаюсь, подаю вчення Церкви таким, яким воно є. При тому завжди намагаюсь використовувати Святе Письмо, КАТЕХИЗМ, праці святителів й інші офіційні документи, затверджені Церквою.

Michail написав:
Ви самоусуваєтесь від обговорення. Протистояння тоді лише від Вас..
Самоусуваєтесь ви, уникаючи розмови по-суті, зводячи її у русло догадок, аналізів, хтось-комусь-щось сказав. Це справа ваша. Одне скажу, виносити антихристиянську єресь, при тому називаючи себе католиком, на цьому форумі вам полюбому доведеться припинити, для вашого ж блага, а ні, сказитесь.

Michail написав:
Або вкажіть вчення Церкви. Бо цитати, які наводите, самі ж і трактуєте.
Не хватає, щоб і катехизм та святих це трактувати... Досить що Біблію трактують.
Оте і можете що, покажіть цитату, як зрештою усі віровідступники ..
Цитат було показано ціла купа, котрі ви попросто з'ігнорували, або назвали цікавими. Окрім того на форумі люди не одними цитатами розмовляють, а також своїми думками. Коли вважаєте, що мої думки у чомусь суперечать вченню (цитатам), виділіть їх і вкажіть на невідповідність.

Michail написав:
Чекаю посиланя де чітко написано, що Богородиця Марія вічна, божественна (і в цьому відмінна від спасенних і святих, бо навіть ангели не вічіні а безмертні, і Вона теж безсмертна), лише Мати Христа, але не в тілі, несотворенна!
Усе мною вищенаписане, грунтується на Святому Письмі, КАТЕХИЗМІ, працях святителів й інших офіційних джерелах. Тому й не знайдете жодної фрази у мої дописах, котра б йшла уперекір вченню. Доводиться у неспроможності опускатися до крутійства й вимагати аби мої фрази буква в букву відповідали фразам з офіційних джерел. Але тоді це будуть уже не мої думки.
Вірні думки тоді, коли вони не скопійовані, але співзвучні по-духу.

В нашому ж випадку цілком достатньо, що виявилося ваше антикатолицьке відношення до Богородиці Діви й до догмату зокрема.

Michail написав:
І подумайте, хто на такі вислови наводить Вас (якщо не подасте цитати Церкви, а як подасте, то я буду мати над чим думати,щоб мати що прийняти)...
Завжди думаю перед тим, як маю щось сказати й завжди готовий нести відповідь за свої слова. Ви теж можете думати, однак виносити гидкі єресі й при тому називати себе католиком на цьому форумі вам краще буде припинити. Не припинете, тим гірше для вас.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27829
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2010, 13:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Код:
Michail написав:
Або вкажіть вчення Церкви. Бо цитати, які наводите, самі ж і трактуєте.
Не хватає, щоб і катехизм та святих це трактувати... Досить що Біблію трактують.
Оте і можете що, покажіть цитату, як зрештою усі віровідступники ..
Цитат було показано ціла купа, котрі ви попросто з'ігнорували, або назвали цікавими. Окрім того на форумі люди не одними цитатами розмовляють, а також своїми думками. Коли вважаєте, що мої думки у чомусь суперечать вченню (цитатам), виділіть їх і вкажіть на невідповідність.

Michail написав:
Чекаю посиланя де чітко написано, що Богородиця Марія вічна, божественна (і в цьому відмінна від спасенних і святих, бо навіть ангели не вічіні а безмертні, і Вона теж безсмертна), лише Мати Христа, але не в тілі, несотворенна!
Усе мною вищенаписане, грунтується на Святому Письмі, КАТЕХИЗМІ, працях святителів й інших офіційних джерелах. Тому й не знайдете жодної фрази у мої дописах, котра б йшла уперекір вченню. Доводиться у неспроможності опускатися до крутійства й вимагати аби мої фрази буква в букву відповідали фразам з офіційних джерел. Але тоді це будуть уже не мої думки.
Вірні думки тоді, коли вони не скопійовані, але співзвучні по-духу.

В нашому ж випадку цілком достатньо, що виявилося ваше антикатолицьке відношення до Богородиці Діви й до догмату зокрема.

Michail написав:
І подумайте, хто на такі вислови наводить Вас (якщо не подасте цитати Церкви, а як подасте, то я буду мати над чим думати,щоб мати що прийняти)...
Завжди думаю перед тим, як маю щось сказати й завжди готовий нести відповідь за свої слова. Ви теж можете думати, однак виносити гидкі єресі й при тому називати себе католиком на цьому форумі вам краще буде припинити. Не припинете, тим гірше для вас.



Цитати я коментував, та Ви пропускали. Одні з них стосуються лише Ісуса Христа, інші - світих і взагалі християн.
Конкретно щодо Марії, цитати, які я просив і цитати з термінами, які Ви представили на даному форумі Ви не навели. Отож свою католицькість не кладіть на огляд.

Я також цитую Катехизм і Біблію. І кажу, що це мої думки. Де лекції викладачів, там вказую на те.

З Вами і точно краще не спорити, Ви ж думаєте, що лише Ви правий...

Хочете довести мені, що те, що Ви інтерпритували, вкажіть це в офіційному вчені Церкви.
А не тлумачте лише окремі вислови. Бо в катехизмі написано, що Марія Створіння. І це не єресь.
І не бійтесь своє баченя на католік.ру презентувати. МОже там щось вирішимо? Хочете, паралельно на форумі УГКЦ? Будь ласка. Я відкритий. Заодно побачимо думку католиків. Бо тут лише ваша думка проти моєї (і це не єресі, а роздуми).

Не захочете на католік.ру спілкуватись, ну що ж, значить невпевений Ви у своїх твердженях.
Я ж просто хочу дізнатись, чи те що Ви пишете, каже Церква і чи воно так і є. Тому все, що Ви пишете піддаю сумніву і аналізу.....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27837
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2010, 15:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Цитати я коментував, та Ви пропускали. Одні з них стосуються лише Ісуса Христа, інші - світих і взагалі християн.
Конкретно щодо Марії, цитати, які я просив і цитати з термінами, які Ви представили на даному форумі Ви не навели. Отож свою католицькість не кладіть на огляд.
Коли б ви і справді хотіли продуктивної розмови, ви б не розповідали що ви наводили, а взяли б і навели. Вказали б на мої цитати, котрі викликають у вас сумніви. Ваш же коньок каламутити водицю.

Michail написав:
Я також цитую Катехизм і Біблію. І кажу, що це мої думки. Де лекції викладачів, там вказую на те.
З Вами і точно краще не спорити, Ви ж думаєте, що лише Ви правий...
Хочете довести мені, що те, що Ви інтерпритували, вкажіть це в офіційному вчені Церкви.
А не тлумачте лише окремі вислови. Бо в катехизмі написано, що Марія Створіння. І це не єресь
І вам не соромно отак безперестану обманювати в живі очі. Чому ж так і не наведете де в катехизмі написано, що Марія Створіння.

Michail написав:
І не бійтесь своє баченя на католік.ру презентувати. МОже там щось вирішимо? Хочете, паралельно на форумі УГКЦ? Будь ласка. Я відкритий. Заодно побачимо думку католиків. Бо тут лише ваша думка проти моєї (і це не єресі, а роздуми).
Можемо на католік.ру, можемо паралельно на форумі УГКЦ, можемо де завгодно. Та тіки от вам самої розмови то й не потрібно. Вам потрібні інтриги, хтось-десь-щось сказав, як і будь-якому віровідступнику.

Michail написав:
Не захочете на католік.ру спілкуватись, ну що ж, значить невпевений Ви у своїх твердженях.
Я ж просто хочу дізнатись, чи те що Ви пишете, каже Церква і чи воно так і є. Тому все, що Ви пишете піддаю сумніву і аналізу.....
Ви просто займаєтесь пустозвонством.
На католік.ру я зареєструвався, але відправити свого повідомлення не можу, коли натискую "ответить" у мене виступає "У вас нет прав публиковать ответ в эту тему". Себто скоріше всього модератор мій нік так і не активував.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27842
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2010, 17:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Можемо на католік.ру, можемо паралельно на форумі УГКЦ, можемо де завгодно. Та тіки от вам самої розмови то й не потрібно. Вам потрібні інтриги, хтось-десь-щось сказав, як і будь-якому віровідступнику.


Ви пишете дурницю. Я пишу ві чистоїх совісті.
Ви ж цитати не навели з Вашими термінами? А я чекаю.

На католік.ру потрібно підтвердити свою регістрацію в своєму мейлі, або почекати доки Вас провірять. Почекаю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 30, 31, 32, 33, 34, 35, 36 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>