Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 18:00




Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27045
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 13:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Цитата:
"Michail написав:
Але відколи це Марія не може бути Божою дочкою? Вона і Матір Божа і Божа Дитина. Це одне одному не суперечить, якщо розуміти, що як спасенне Створіння Вона Божа дитина, а як Мати Богочоловіка - Мати Божа.

Юр: Про яке спасіння при народжені може йти мова, коли вона згідно Догмату позбавлена первородного гріху себто спасена у самому зачатті."


При чому до вислову "Дочка Божа" спасіння при народженні?

Зачата особа вже має душу. Так? Отож при зачатті була спасенна особа Марії, то ж тоді й стала дочкою Божою.

Чи Ви щось інше мали на увазі... Буду з Вами осторожний, а то ще скажете, що я мав на увазі одне, а Ви інше.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27046
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 13:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
"Michail написав:
Yur написав:
Цілком можливо, шо Церквою будуть прийняті й інші догмати, глибше розкриваючи її вчення.
Можливо, але не мають суперечити Біблії. Наприклад догмат про співвідкупительку суперечив би Біблії.
То навіщо самі вигадуєте й самі ж заперечуєте?. Мова ж не про спвівідкупительство, а про Божественість Богородиці."


Я не вигадую і заперечую, а пишу що є й такі "теологічні" гіпотези в католицькій церкві.
Цитата:
Michail написав:
В принципі вважайте як хочете. Богородиця для мене - свята жінка, Приснодіва, яка породила Богочоловіка. І це від Бога.
От у це я дійсно вірю...
Й диявол вірить й сектанти, і що з того. Християни ж вірять у божественість Діви Марії.


Сектанти - термін розмитий в наших країнах. Точно до них можна віднести лише СЕ бо не приймають шість правд віри...
А за Вашими словами виходить божественність Богородиці, а не Діви Марії... Бо якщо так, то й постать Діви Марії - вічна.

Я ж пишу за церковним вченням про обожествлення всіх спасенних людей.
І кажу, що ви якось специфічно (як мінімум) трактуєте вчення католицької Цуеркви, та ще й кажете, що я єресь пишу. Краще б у ПП все вирішили. Але якщо Ви самі кажете, що хочете відкрито, то що я зроблю?

Більшість християн навіть не здогадуються про такі речі, що ми тут пишемо та й про догмати знають лише коротко, (і все рівно спасенні) а не те що вірять... Може і є багато таких, що вірять так як Ви... Та я такого до нашої розмови не зустрічав.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27047
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 13:42 

Востаннє редаговано Michail 30 листопада 2010, 14:20 (всього 2 разів).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Ось пошукав я на сайтах:

"Марія зодягнена у червоний плащ, а це вказує, що Христос дав їй божественність, оскільки Вона Його прийняла, зробила місце для Бога. Ця нитка, таким чином, є не лише нитка тіла Христового, але й нитка її власного тіла: Марія одержує спасіння, поступаючись місцем Слову"

От я й пишу про обожествлення.

Такий же червоний одяг на синьому є у інших святих на іконах. Святі також прийняли Христа" Тут все логічно. Святі - обожествленні. Але Ви ж не скажете, що вони також вічні.


Синій одяг на іконах - нижче. Це вкказує на людську природу, що вона скоріше була.
Червоний - на обожествлену, що вона зявилась.
От про таку обожествленність і йде мова, а не про вічне Божество, яке притаманне лише Ісусу Христу.

Ви ж надали Богродиці (в своїй інтерпретації) точно того, що має Христос: вчіності і Божественності... Коли Церква з Біблії доводить Божество Христа.

Лише Христос як Богочоловік має такі властивості.

Богородиця, Діва Марія - Створіння, вище від усіх інших створінь.

Вибачте, а Ви випадково не "підгорецький" прихильник?


Бо дивіться, що каже Церква про таке вчення, як Ви інтерпретували:


Argumenta contra dognalismum: Коріння догналізму знаходиться в … Нью Ейджі (додаток №9)
ДОДАТОК № 9

До «Відкритий лист-відповідь так званим «підгорецьким «отцям» або угрупованню Догнала»

"8. Нью Ейдж прагне осягнути баланс між чоловічим і жіночим началом, вводячи в своє розуміння божественного жіноче начало.[16] Точнісінько те саме навчаєте і ви, навчаючи про божественність Богородиці.[17]"

http://www.traducionalist.info/forum/32-10-1

Вибачте, але не треба було мене називати "поширювачем єресей". Я шукаю правду.
Я розумію, що є вчення про обожествлення, але Ви не так інтерпретуєте.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27048
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 13:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Michail написав:
І говорячи про "Божественність Богородиці" Церква спровокує таких людей розмножувати їх вчення.
Помиляєтесь, провокатори по-за Церквою.



Я маю на увазі, що якби Церква дала таке вчення як Ви інтерпретуєте, бо з нього можуть вивести, що Богородиця, оскільким має "Божественність" такку як у Ісуса, є четвертою особою Бога.

Адже Ви надали Їй унікальнішу Божественність, ніж у святих.
Унікальним є лише те, що народила Христа в тілі і є Царицею Небесною.

Цитата:
"По-перше я не казав про неофіційність, мої слова: "Можливо не в повній мірі й не настільки офіційно". Але як бачимо справа не тільки в моїх словах, вам не довподоби й те, що виходить від Церкви"


Неправда. Ви не навели цитати від Церкви. А ті, які навели, ні на що не вказували.
А проблема у Вашій інтерпретації.

"Американські єпископи боготворять" означати може якраз обожествлення, а не те, що вважають її вічною.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27052
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 14:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Протестант написав:
Поясніть тоді цей вірш, тут же підкреслюється що Марія рідна і брати.
Хіба ж Він не тесля, син Маріїн, брат же Якову, і Йосипу, і Юді та Симонові? А сестри Його хіба тут не між нами?
Але ж послухайте, в Євангелії також сказано, що Йосиф є батьком Ісуса, хоча Ісус Є зачатий Духом Святим. То чому ж так наполягаєте на кровному родстві тих братів і сестер.

Не зустрічав такого, може погано читав і на це не звернув уваги.... тож покажіть. Крім слів людей які слухали Христа, чіткіше не сказано, але тут зрозуміло що це із сторони люди сказали.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27055
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 14:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
Сектанти - термін розмитий в наших країнах. Точно до них можна віднести лише СЕ бо не приймають шість правд віри...
...та ще й кажете, що я єресь пишу.
Однією з основних ознак тоталітарної секти є наявність вчення, яке приймається за аксіому, що ніхто з адептів не має права перевірити чи так воно є насправді, а чи не так. І якщо хтось починає роздумувати, то його об'являють єретиком. І не наша справа когось відносити до секти, а краще перевірити чи ми самі не попали у тенета секти, як Давид молився: Випробуй, Боже, мене, і пізнай моє серце, досліди Ти мене, і пізнай мої задуми, і побач, чи не йду я дорогою злою, і на вічну дорогу мене попровадь! (Пс.138)
І Христос говорив: Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене! (Iван.5:39)
Ці були шляхетніші за солунян, і слова прийняли з повним запалом, і Писання досліджували день-у-день, чи так воно є. (Дiї.17:11)
То ж сектанти не ті, хто досліджують Писання день-у-день, а чи так воно є, а ті, хто приймає вчення організації за аксіому, не допевняючись чи це правда.

У вченні свідків є багато помилок і перекручень, а тому їх заблудження є очевидним. Католицьке вчення начебто більше відшліфоване під Писання, ніби за буквою майже не суперечить, але за духом дуже відрізняється від апостольського вчення. Саме тому більшість католиків сприймають не букву вчення, а дух вчення. Лише вчені католики розуміють, що не можна поклонятися статуям Марії та іншим святим.
Yur написав:
Дякувати Богу в Піденній Америці є багато справжніх католиків, котрі згідно ВІРИ боготворять Діву Марію.

Так, в іспанців взагалі народний культ поклоніння статуї Марії, вони обожествляють Марію, возять її вулицями, а народ вклоняється цій статуї (я сам це бачив). Хіба це апостольське вчення?
Із вас самих навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою... (Дiї.20:30)
То що для католиків важливіше: вчення церкви чи апостольське вчення?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27057
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 14:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Yur написав:
Протестант написав:
Поясніть тоді цей вірш, тут же підкреслюється що Марія рідна і брати.
Хіба ж Він не тесля, син Маріїн, брат же Якову, і Йосипу, і Юді та Симонові? А сестри Його хіба тут не між нами?
Але ж послухайте, в Євангелії також сказано, що Йосиф є батьком Ісуса, хоча Ісус Є зачатий Духом Святим. То чому ж так наполягаєте на кровному родстві тих братів і сестер.

Не зустрічав такого, може погано читав і на це не звернув уваги.... тож покажіть. Крім слів людей які слухали Христа, чіткіше не сказано, але тут зрозуміло що це із сторони люди сказали.


"33. Иосиф же и Матерь Его дивились сказанному о Нем.
УПО: І дивувалися батько Його й мати тим, що про Нього було розповіджене.
KJV: And Joseph and his mother marvelled at those things which were spoken of him."


Три переклади цитати від Луки 2. 33.
Одні старі манускрипти подають, що Йосип... інші - батько... Кажуть, що у більшості більш старих (крім одного, з якого писали Євангеліє від луки для Біблії Короля Якова) написано "батько"...

Мені більше імпонує "Йосиф".

Але це ще не все. Є і інші місця, де Йосифа названо батьком.
Церква (вся істинна християнська) трактує, що мається на увазі "прийомний батько".


"Книга От Луки > Глава 2 > Стих 48:
И, увидев Его, удивились; и Матерь Его сказала Ему: Чадо! что Ты сделал с нами? Вот, отец Твой и Я с великою скорбью искали Тебя."

Але це ще не все. Той же автор подає:


"Книга От Луки > Глава 2 > Стих 48:
И, увидев Его, удивились; и Матерь Его сказала Ему: Чадо! что Ты сделал с нами? Вот, отец Твой и Я с великою скорбью искали Тебя."

Марія це сказала, яка добре знала, хто правжній Отець, але говорила про Йосипа, як про опікуна.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27058
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 14:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Сонячник написав:
Michail написав:
Сектанти - термін розмитий в наших країнах. Точно до них можна віднести лише СЕ бо не приймають шість правд віри...
...та ще й кажете, що я єресь пишу.
Однією з основних ознак тоталітарної секти є наявність вчення, яке приймається за аксіому, що ніхто з адептів не має права перевірити чи так воно є насправді, а чи не так. І якщо хтось починає роздумувати, то його об'являють єретиком. І не наша справа когось відносити до секти, а краще перевірити чи ми самі не попали у тенета секти, як Давид молився: Випробуй, Боже, мене, і пізнай моє серце, досліди Ти мене, і пізнай мої задуми, і побач, чи не йду я дорогою злою, і на вічну дорогу мене попровадь! (Пс.138)
І Христос говорив: Дослідіть но Писання, бо ви думаєте, що в них маєте вічне життя, вони ж свідчать про Мене! (Iван.5:39)
Ці були шляхетніші за солунян, і слова прийняли з повним запалом, і Писання досліджували день-у-день, чи так воно є. (Дiї.17:11)
То ж сектанти не ті, хто досліджують Писання день-у-день, а чи так воно є, а ті, хто приймає вчення організації за аксіому, не допевняючись чи це правда.

У вченні свідків є багато помилок і перекручень, а тому їх заблудження є очевидним. Католицьке вчення начебто більше відшліфоване під Писання, ніби за буквою майже не суперечить, але за духом дуже відрізняється від апостольського вчення. Саме тому більшість католиків сприймають не букву вчення, а дух вчення. Лише вчені католики розуміють, що не можна поклонятися статуям Марії та іншим святим.
Yur написав:
Дякувати Богу в Піденній Америці є багато справжніх католиків, котрі згідно ВІРИ боготворять Діву Марію.

Так, в іспанців взагалі народний культ поклоніння статуї Марії, вони обожествляють Марію, возять її вулицями, а народ вклоняється цій статуї (я сам це бачив). Хіба це апостольське вчення?


Із вас самих навіть мужі постануть, що будуть казати перекручене, аби тільки учнів тягнути за собою... (Дiї.20:30)
То що для католиків важливіше: вчення церкви чи апостольське вчення?



Я не це відповім, що народна релігія відмінна від офіційного вчення.

В нас також перед статуетками моляться, але істинні християни розуміють до кого, і своїм дітям чітко стараються пояснити.
Я вважаю, що краще перед іконами, якщо хочуть дотримуватись обряду. Але на практиці так я роблю лише в храмі. Взагалі молитва там найкраща, де Святий Дух надихне.

Звичайно, що для Церкви важливіше апостольське вчення. Чому тоді й передання важливе?
А ви почитайте роботи святих отців Цекви і побачите, що вони аналізують і виводять вчення з Біблії. Іноді і в деяких отців і у їх роботах є єресі. Але це проходить рецензію урядом Церкви.

Звичайно протестанти можуть назвати єрессю вчення інших церков...
Але ж і самі протестанти не дотримались книги Згоди, яку ухвалили дотримуватись.... і розпались наще менші гілки... А поряд виникали секти...


Це моя думка.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27059
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 14:52 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Але ж і самі протестанти не дотримались книги Згоди, яку ухвалили дотримуватись....

Що за це книга "книги Згоди"?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27060
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 15:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Книга канонів, в якій післія реформації намагались звести вчення Церкви протестанти - реформати кальвіністи, лютерани та інші напрямки, щоб не розпастися ще на менщі конфесії. Але...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27061
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 15:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Книга канонів, в якій післія реформації намагались звести вчення Церкви протестанти - реформати кальвіністи, лютерани та інші напрямки, щоб не розпастися ще на менщі конфесії. Але...

Де таке можна прочитати, бо ніколи таке не чув.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27063
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 15:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Michail написав:
Книга канонів, в якій післія реформації намагались звести вчення Церкви протестанти - реформати кальвіністи, лютерани та інші напрямки, щоб не розпастися ще на менщі конфесії. Але...

Де таке можна прочитати, бо ніколи таке не чув.


Взагалі є і тут:

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0% ... 0%B4%D0%B8


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27067
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 16:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Michail написав:
А ви почитайте роботи святих отців Цекви і побачите, що вони аналізують і виводять вчення з Біблії. Іноді і в деяких отців і у їх роботах є єресі. Але це проходить рецензію урядом Церкви.
Я раніше не цікавився історією католицизму, але коли дізнався про Ефеський собор, то був вражений, як швидко церква відступила від апостольського єдинства:
Приводом для скликання Собору був конфлікт між Константинопольським Патріархом Несторієм, який проповідував роздільне існування божественного та людського у Христі і називав Марію "Христородицею", та Александрійським архієпископом Кирилом, який проповідував з'єднання цих двох початків в Ісусі Христі і називав Марію "Богородицею". Несторія підтримували Антіохійські патріархи, тоді як Кирила - представники Папи Римського.

Феодосій II вирішив цей спір на користь Кирила Александрійського. В результаті Нестор був позбавлений сану і засланий у віддалену єгипетську оазу, де невдовзі і помер, а прибічники його вчення після наступного, Халкедонського собору 451 року були піддані анафемі і переслідувані.
Кирило Александрійський був канонізований.
Джерело: Wikipedia

Питання: за що вони були піддані анафемі і переслідувані??? Чи це не злочин проти Бога? То ж хіба вчення Несторія не основувалося на Біблії?
Чи не тоді ж почалося відступлення церкви від Бога? То хіба можна приймати вчення пануючої церкви, яка проливала кров святих, що були переслідувані за віру Христову?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27068
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 16:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
"Марія зодягнена у червоний плащ, а це вказує, що Христос дав їй божественність, оскільки Вона Його прийняла, зробила місце для Бога. Ця нитка, таким чином, є не лише нитка тіла Христового, але й нитка її власного тіла: Марія одержує спасіння, поступаючись місцем Слову"
Не намагайтесь викручувати і так з того нічого не вийде, пане Michail. Ніщо в цих словах не вказує про спасіння Марії у той момент коли народився Ісус.
Христос одвічний істииний Бог наш, Ким вікт сотворені. Марія ж, згідно догмату, спасена в момени зачаття, так як визволена від первородного гріху.

Michail написав:
Такий же червоний одяг на синьому є у інших святих на іконах. Святі також прийняли Христа" Тут все логічно. Святі - обожествленні. Але Ви ж не скажете, що вони також вічні.
Так. Святість вічна й людяність вічна.

Michail написав:
Синій одяг на іконах - нижче. Це вкказує на людську природу, що вона скоріше була. Червоний - на обожествлену, що вона зявилась.
От про таку обожествленність і йде мова, а не про вічне Божество, яке притаманне лише Ісусу Христу.
А яке Божество притамане Ісусу Христу, а яке не притамане?

Michail написав:
Ви ж надали Богродиці (в своїй інтерпретації) точно того, що має Христос: вчіності і Божественності... Коли Церква з Біблії доводить Божество Христа.
Лише Христос як Богочоловік має такі властивості.
Що я надав в моїй інтерпретації, які властивості протилежні тому, що доводить Церква? Наведіть мої слова, де я це говорив.

Michail написав:
Богородиця, Діва Марія - Створіння, вище від усіх інших створінь.
Жіночість, материнство -- несотворені Божі досконалості.

Michail написав:
Вибачте, а Ви випадково не "підгорецький" прихильник?
Вибачте, а ви часом не пацієнт з кульпарківської?

Michail написав:
Бо дивіться, що каже Церква про таке вчення, як Ви інтерпретували:
То ви може все таки вкажете на ці мої слова, на цю мою інтерпретацію, чи ото далі будуте вигадувати, приписуючи мені невіломощо й балакаючи сам з собою.

Michail написав:
Я маю на увазі, що якби Церква дала таке вчення як Ви інтерпретуєте, бо з нього можуть вивести, що Богородиця, оскільким має "Божественність" такку як у Ісуса, є четвертою особою Бога.
Чи ви десь від мене чули про четверту особу? А те, що хтось щось може не те винести, це уже його особисті проблеми, як і тих фарисеїв, що слухали Христа, а нічого путнього винести так і не змогли.

Michail написав:
Адже Ви надали Їй унікальнішу Божественність, ніж у святих.
Унікальним є лише те, що народила Христа в тілі і є Царицею Небесною.
Славніша від херувимів і незрівнянославніща від серафимів.
Діва Марія є Богородицею й цим все скаазно, як би не казилися віровідступники.

Michail написав:
Yur написав:
По-перше я не казав про неофіційність, мої слова: "Можливо не в повній мірі й не настільки офіційно". Але як бачимо справа не тільки в моїх словах, вам не довподоби й те, що виходить від Церкви"
Неправда. Ви не навели цитати від Церкви. А ті, які навели, ні на що не вказували. А проблема у Вашій інтерпретації
Проблема у вашому крутійстві, що постійно говорите про якусь мою інтерпретацію, так і не одусужившись навести посилання на мої слова. Зрештою як я це роблю, вказуючи на невідповідність ваших думок.

Michail написав:
Вибачте, але не треба було мене називати "поширювачем єресей". Я шукаю правду.
Я розумію, що є вчення про обожествлення, але Ви не так інтерпретуєте.
От ви себе й заінтерпритквали, пане Michail.
Такими методами крутійства й пересмикування правди не шукають. Ви поширюєте гидкі єресі очевидно як і від нерозуміння, так і самого внутрішнього бажання гадити. Як кажуть в народі, чим горшок накипів тим і смердітиме.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27069
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 17:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Сонячник написав:
Yur написав:
Дякувати Богу в Піденній Америці є багато справжніх католиків, котрі згідно ВІРИ боготворять Діву Марію.
Так, в іспанців взагалі народний культ поклоніння статуї Марії, вони обожествляють Марію, возять її вулицями, а народ вклоняється цій статуї (я сам це бачив). Хіба це апостольське вчення?
А фарбувати яйця, освячувати лозу, це хіба апостольське вчення.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>