Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:57




Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 48  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26976
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 14:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Брате Юр, я ще про розвитко догматики.
Щойно папа Римський заявив, що в окремих випадках допустимі презервативи, християни! уже за... Отже розвиток вчення продовжується.

Як на мене, краще чітке вчення апостолів... Особливо Павла, який сказав, що якщо хтось буде вччити інакше.... ух!


Чому англікани переходять до Католицької Церкви? Бо поки що чітке вчення.
Слава Богу!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26980
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 15:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
"Michail написав:
А то Ви робите з Марії дочку Божу по аналогу Сина Божого... Це не так.... Щоб стати істиним чоловіком Бог прийшов через просту жінку, тільки передбачену Богородицею.

Юр: Не обманюйте. Ніде про Діву Марію, як про Божу дочку я не говорив.
Вона Божа матір й цим усе сказано."


Вибачте, я таке не мав на увазі, що Ви говорили.

Але відколи це Марія не може бути Божою дочкою? Вона і Матір Божа і Божа Дитина.
Це одне одному не суперечить, якщо розуміти, що як спасенне Створіння Вона Божа дитина, а як Мати Богочоловіка - Мати Божа.

Про одвічне народження і про народженні в серцях я вже пояснив.

І це не викрутаси.

А Богородиця стала нею, коли в ній Христос воплотився, а потім народився:

http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38

"Суб'єктом людської природи Христа є тільки Божественна Особа Сина Божого, Який її прийняв і зробив Своєю від часу Свого зачаття. Тому Собор в Ефесі проголосив 431р., що Марія стала правдиво Матір'ю Божою через людське зачаття Сина Божого у Своєму лоні: «Вона є Матір'ю Божою не тому, що Слово Боже взяло від неї Свою Божу природу, [url]а тому[/url], що Слово поєднане іпостасно зі святим тілом, наділеним розумною душею, яке народилось від неї, - кажемо, що Слово народилось "у плоті"» (Ефеський Собор: DS 251)."

Брате Юр. Якби у Вас був відкритий ПП, я б Вам спочатку туди цей приклад з катехизму навів...


Вибачте, але це дуже важливо. Це було сказано на Вселенському Соборі. Це сказано в катехизмі. Що я ще можу сказати.

Що б не прийняла далі Церква, воно не має цьому суперечити.

Я думаю, що Ви просто специфічно думаєте. ХайВам благословить Бог. Буду і надалі за Вас молитись.


Віра у правдиве Воплочення Сина Божого є визначальною рисою християнської віри: «З цього спізнавайте Божий Дух: кожен дух, який визнає, що Ісус Христос прийшов у плоті, той від Бога» (1 Iв. 4,2). Таким є радісне переконання Церкви від самого початку, коли вона оспівує «велике таїнство побожності»: «Христос явився у плоті» (1 Тим. 3,16).

Ось що важливе. Якщо вірите, будете спасенні.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26981
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 15:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Сонячник написав:
Michail написав:
Я вірю, що Бог дав Марії можливість вислухати нас... Адже Аврааму дав можливість вислухати багача з шеолу... Тільки пізно вже тоді було багачу щось просити.

Ну так, а також Саул звертався до покійного Самуїла:
І сказав Самуїл до Саула: Нащо ти непокоїш мене, мене викликаючи? А Саул сказав: Дуже тяжко мені, филистимляни воюють зо мною, а Бог відступився від мене, і не відповідає мені вже ані через пророків, ані в снах. І покликав я тебе, щоб ти навчив мене, що я маю робити. (1Сам.28:15)



Саул не слухав Бога, а хотів допомоги від Самуїла... Так не можна. Можливо тому й не допоміг Самуїлів дух ...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26982
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 15:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Саул не слухав Бога, а хотів допомоги від Самуїла... Так не можна. Можливо тому й не допоміг Самуїлів дух ...

Лев.19:31 Не звертайтесь до духів померлих та до ворожбитів, і не доводьте себе до опоганення ними. Я Господь, Бог ваш!
2. Лев.20:6 А душа, що звертається до померлих духів та до чарівників, щоб блудити за ними, то Я зверну Своє лице проти тієї душі, і винищу того з-посеред народу його.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26984
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 15:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Michail написав:
Саул не слухав Бога, а хотів допомоги від Самуїла... Так не можна. Можливо тому й не допоміг Самуїлів дух ...

Лев.19:31 Не звертайтесь до духів померлих та до ворожбитів, і не доводьте себе до опоганення ними. Я Господь, Бог ваш!
2. Лев.20:6 А душа, що звертається до померлих духів та до чарівників, щоб блудити за ними, то Я зверну Своє лице проти тієї душі, і винищу того з-посеред народу його.



І це правильно. Мається на увазі спірітизм.
Тому в словосполученні є "і ворожбитів"...

І тому дух Самуїла не допоміг також...

Але ця ситуація реально вказує на життя після життя...

Я думаю, якщо просити в молитві святих про молитву до Бога, то це інше.
Це як би "Моліться один за одного"... тільки ми просимо, щоб і церква спасенна молилась за нас...
Ми ж їх не виклтикаємо.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26991
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 16:10 

Востаннє редаговано Yur 29 листопада 2010, 19:20 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
В принципі вважайте як хочете. Богородиця для мене - свята жінка, Приснодіва, яка породила Богочоловіка. І це від Бога.
От у це я дійсно вірю...
Й диявол вірить й сектанти, і що з того. Християни ж вірять у божественість Діви Марії.

Michail написав:
При чому тут моє розуміння чи ні... Істинно позачасові каитегорії відносно інших створінь будуть зрозумілі людині поза часом... Тепер же це гіпотези. Про позачасові характеристики Бога знаємо лише те, що в Біблії дано...
Мова ж не про емпіричні знання, а про розуміння, котре може бути логічноаналітичним.

Michail написав:
Нічого я не викручую, а пишу про взаємозалежність теологічних тверджень.
Та от тільки це доказує, що Божество притаманне тільки Богу і постаті Богочоловіка - Христа Ісуса. ні ангелам ні людям...
Мова про Богородицю. Її постать Божествена. Тут і глибокої аналітики не треба.

Michail написав:
Yur написав:
Цілком можливо, шо Церквою будуть прийняті й інші догмати, глибше розкриваючи її вчення.
Можливо, але не мають суперечити Біблії. Наприклад догмат про співвідкупительку суперечив би Біблії.
То навіщо самі вигадуєте й самі ж заперечуєте?. Мова ж не про спвівідкупительство, а про Божественість Богородиці.

Michail написав:
І говорячи про "Божественність Богородиці" Церква спровокує таких людей розмножувати їх вчення.
Помиляєтесь, провокатори по-за Церквою.

Michail написав:
Діва Марія - вона ж Мати Божа, Створіння. І преображена, обожествленна так як будуть обожествленні спасенні люди, тільки наперед взята з тілом в Небо наперед. (про що я й сказав трохи вище). При чому смерть, а краще сказати успіння (як і успіння кожного спасенного християнина), відбулась легко і тіло не зазнало зотління, як і тіло Ісуса... До речі як і тіла деяких святих...
Що тут особливого? тільки те, що вознесіння її тіла відбулось через три дні. І цього ніхто не бачив.
Ну да, фарисеї теж хотіли побачити ознаку з неба.

Michail написав:
Нажаль Південна Америка і католики багатьох інших країн в багатьох випадках моляться до Богородиці.. про Бога якось забуваючи...
Так, що краще б не займались розвитком догматів, а розвитком істинної любові між християнами в першу чергу - а на їх основі між людьми!
Дякувати Богу в Піденній Америці є багато справжніх католиків, котрі згідно ВІРИ боготворять Діву Марію.

Michail написав:
Я вже писав, що Син відвіковічно народжується Від Отця! Віб Марії народився в часі.
То хіба Бог не Один і у вічності і у часі?

Michail написав:
А таїнство постійного народження в серцях - то якраз народжується і воскресає в кожному з істинних християн!
То по вашим словам, якщо це вказує на божественність Діви Марії, Богородиці (бо особа це одна й та сама, а що має означати "постать" взагалі незрозуміло), то й на божественність кожного християнина відродженого від Святого Духа це також вказує.
Бо як Марія сказала, що хай буде по волі Божій, так і кожен відродженийй християнин, що це сказав, стає спасенним!
ТомуХристос і сказав на істинних своїх послідовників "Це моя мати і мої брати" Єв. – Лк. 36 зач.; 8, 16-21. [color=#FF0000]20. Його повідомили: «Мати твоя і брати твої стоять надворі, хочуть побачитися з тобою.» 21. Він же у відповідь сказав їм: «Мати моя і брати мої це ті, що слухають слово Боже й його виконують.»
Ну то як?
Та ніяк, пане Michail, для секти зійде.

Michail написав:
Я вже писав, що греко-католик *тому і Вас називаю братом, як і кожного істинно віруючого християнина). Тому і кажу, що такої інтерпритації, як подали Ви, не чув. Хоч і стараюсь більше пізнати, слава Богу.
Вище ви кажете, ваші слова: "говорячи про "Божественність Богородиці" Церква спровокує таких людей розмножувати їх вчення", то як можете себе до цієї церкви відносити.

Michail написав:
Тут я неговорю про якісь достоїнства, а радше чим глибше пізнаю християнську суть, тим більше бачу свій гріх.
Може це вчення якраз Ваша інтерпритація? Тобто Ваше розуміння? Ви ж самі написали, що це неофіційне.... Чи ви щось інше мали на увазі?
По-перше я не казав про неофіційність, мої слова: "Можливо не в повній мірі й не настільки офіційно". Але як бачимо справа не тільки в моїх словах, вам не довподоби й те, що виходить від Церкви.

Michail написав:
Я вірю в факти (описані в Біблії, подані Церквою). Також розрізняю вчення христянської віри і христянські легенди.
В даному випадку попросту суперечите вченню Католицької Церкви.

Michail написав:
Про вічність Богородиці взагалі мовчу. Вічний лише Бог!
М-да,.. Бог вічний, а Богородиця не вічна. Навіщо сиплете отими фразами, котрі обстояти не можете.

Michail написав:
І будь ласка, не думайте, що я щось кручу. Пишу про те що знаю, пишу про закономірності теологічної науки, пишу про те, що розумію і у що вірю. Якщо не чув такого і не знаходжу у вченні Церкви, то як можу вірити? Або в те, що суперечить Біблії, як можу віри
Та пишіть. От тільки чи воно буде на користь вам, це вже питання ..




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
26995
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 16:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Yur написав:
Наприклад це могли бути діти Йосипа.
А це як :shock: .... діти Йосипа, без Марії, що всиновив? Чи ви вірите що Йосип був старенький дідусь і це діти від попередньої жінки?
Таке цілком можливе.

Michail написав:
Таке передання... Східне. Передання західної церкви - про молодого Йосипа.
Це свідчить про неточність. Але оба передання на основі аналізу Біблії (інкаше б ісус не передав материнствоМарії - ап. Івану) показують, що Марія - Приснодіва. Це точність.
Передання взяті з апокрифму. http://www.vehi.net/apokrify/iakova.html

Сонячник написав:
Протестант написав:
А це як :shock: .... діти Йосипа, без Марії, що всиновив? Чи ви вірите що Йосип був старенький дідусь і це діти від попередньої жінки?
Я також не думаю, що у Йосипа були діти від іншої жінки - якось не логічно.
Звісно, у віровідступників своя логіка.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27003
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 17:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Michail написав:
Але відколи це Марія не може бути Божою дочкою? Вона і Матір Божа і Божа Дитина. Це одне одному не суперечить, якщо розуміти, що як спасенне Створіння Вона Божа дитина, а як Мати Богочоловіка - Мати Божа.
Про яке спасіння при народжені може йти мова, коли вона згідно Догмату позбавлена первородного гріху себто спасена у самому зачатті.

Michail написав:
І це не викрутаси. А Богородиця стала нею, коли в ній Христос воплотився, а потім народився:
http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
"Суб'єктом людської природи Христа є тільки Божественна Особа Сина Божого, Який її прийняв і зробив Своєю від часу Свого зачаття. Тому Собор в Ефесі проголосив 431р., що Марія стала правдиво Матір'ю Божою через людське зачаття Сина Божого у Своєму лоні: Вона є Матір'ю Божою не тому, що Слово Боже взяло від неї Свою Божу природу, а тому, що Слово поєднане іпостасно зі святим тілом, наділеним розумною душею, яке народилось від неї, - кажемо, що Слово народилось "у плоті"» (Ефеський Собор: DS 251)."
То чому ж не хочете брати на віру те, що самі ж й наводите. В даному розділі йдеться про людскість і божественість Бога Сина.
Бог Син став чоловіком, Богородиця стала матір'ю. Син Є Богом завжди й Діва є Богородицею завжди.
Так і написано далі в КАТЕХИЗМІ:
467 .. Він же народився задля нас і задля нашого спасіння, по людському порядку, від Діви Богородиці. http://catechismus.org.ua/index.php?opt ... &Itemid=38
Згідно пророцтва:
Тому Господь Сам дасть вам знака: Ось Діва в утробі зачне, і Сина породить (Ісая 7:14)

Michail написав:
Брате Юр. Якби у Вас був відкритий ПП, я б Вам спочатку туди цей приклад з катехизму навів...
Добре буде коли й читатимете, те що наводите.

Michail написав:
Вибачте, але це дуже важливо. Це було сказано на Вселенському Соборі. Це сказано в катехизмі. Що я ще можу сказати.
Вам і не треба нічого казати, прийміть вчення Церкви таким, яким воно є у його повноті й не доведеться попадати в подібні ляпсуси.

Michail написав:
Що б не прийняла далі Церква, воно не має цьому суперечити.
Отож бо.

Michail написав:
Я думаю, що Ви просто специфічно думаєте. ХайВам благословить Бог. Буду і надалі за Вас молитись.
Думаю це найкраше, що можете робити, я ж залишаю за собою право викорінювати оту антихристиянську облуду, котру розносите.

Michail написав:
Щойно папа Римський заявив, що в окремих випадках допустимі презервативи!
Наведіть посилання.

Michail написав:
Як на мене, краще чітке вчення апостолів... Особливо Павла, який сказав, що якщо хтось буде вччити інакше.... ух! Чому англікани переходять до Католицької Церкви? Бо поки що чітке вчення.
Тож тримайтеся цього вчення й не скочуйтесь до огидних єресей.

Michail написав:
Слава Богу!
Слава навіки!




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27010
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 21:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Це як би "Моліться один за одного"...
це місце Писання стосується живих християн

Michail написав:
тільки ми просимо, щоб і церква спасенна молилась за нас...

А звідки ви знаєте хто точно спасенний?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27012
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 21:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
Протестант написав:
Yur написав:
Наприклад це могли бути діти Йосипа.
А це як :shock: .... діти Йосипа, без Марії, що всиновив? Чи ви вірите що Йосип був старенький дідусь і це діти від попередньої жінки?
Таке цілком можливе.

Як ви говорите "у віровідступників своя логіка".

Сонячник написав:
Протестант написав:
А це як :shock: .... діти Йосипа, без Марії, що всиновив? Чи ви вірите що Йосип був старенький дідусь і це діти від попередньої жінки?
Я також не думаю, що у Йосипа були діти від іншої жінки - якось не логічно.
Звісно, у віровідступників своя логіка.[/quote]
Це ваші слова, а не Слова Бога, ви в Писанні покажіть, бо це виходить ви чистий катехизм і єрись.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27014
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 21:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Yur написав:
Протестант написав:
Yur написав:
Наприклад це могли бути діти Йосипа.
А це як :shock: .... діти Йосипа, без Марії, що всиновив? Чи ви вірите що Йосип був старенький дідусь і це діти від попередньої жінки?
Таке цілком можливе.
Як ви говорите "у віровідступників своя логіка".
В даному випадку логіка цілком нормальна. У Йосипа могли бути діти, перед тим, як узяв Марію.

Сонячник написав:
ви в Писанні покажіть, бо це виходить ви чистий катехизм і єрись.
У Писанні ніде не сказано, що Марія іще народжувала дітей.




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27020
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 22:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Yur написав:
У Йосипа могли бути діти, перед тим, як узяв Марію.

Як кажуть ваші покажіть де історія про це говорить, бо так це брехня.

Yur написав:
Сонячник написав:
ви в Писанні покажіть, бо це виходить ви чистий катехизм і єрись.
У Писанні ніде не сказано, що Марія іще народжувала дітей.


Читайте уважніше
Протестант написав:
Michail написав:
Можливо 2 з них були синами Йосипа. Хоча є дані, що двоюрідними братами

Як це синами Йосипа, без Марії?

Поясніть тоді цей вірш, тут же підкреслюється що Марія рідна і брати.
Хіба ж Він не тесля, син Маріїн, брат же Якову, і Йосипу, і Юді та Симонові? А сестри Його хіба тут не між нами?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27021
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 22:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Yur написав:
В даному випадку логіка цілком нормальна. У Йосипа могли бути діти, перед тим, як узяв Марію.
Я згоден. Могли це бути старші діти Йосипа, а могли бути й двоюрідні брати та сестри. Це немає принципового значення. Просто раніше при читанні особливо не вникав і вважав, що це сини Марії від Йосипа.
Michail написав:
Протестант написав:
Лев.19:31 Не звертайтесь до духів померлих та до ворожбитів, і не доводьте себе до опоганення ними. Я Господь, Бог ваш!
2. Лев.20:6 А душа, що звертається до померлих духів та до чарівників, щоб блудити за ними, то Я зверну Своє лице проти тієї душі, і винищу того з-посеред народу його.

І це правильно. Мається на увазі спірітизм.
Тому в словосполученні є "і ворожбитів"...
...
Я думаю, якщо просити в молитві святих про молитву до Бога, то це інше.
Це як би "Моліться один за одного"... тільки ми просимо, щоб і церква спасенна молилась за нас...
Ми ж їх не викликаємо.
Моліться один за одного та Носіть тягарі один одного, і так виконаєте закона Христового. (Гал.6:2) - це стосується живих праведників.
А коли ми звертаємося в молитві до духів померлих, то тим самим тривожимо їх, якщо вони вислуховують нас. Саме тому сказав Самуїл до Саула: Нащо ти непокоїш мене, мене викликаючи?
Навіщо звертатися до померлих духів, якщо є Господь Бог, Який вислуховує молитви рабів Своїх?
Але Саул відповів Самуїлові: Бог відступився від мене, і не відповідає мені вже ані через пророків, ані в снах. (1Сам.28:15)

Але закон Божий твердить: Нехай не знайдеться між тобою такий... хто викликає духа померлого та духа віщого, і хто питає померлих. Бо гидота для Господа кожен, хто чинить таке. (Повт.18:10-12)
І помер Саул за своє беззаконня, що він ним спроневірився проти Господа через Господнє слово, якого не тримався, а також через те, що питався віщого духа, щоб вивідати, а не вивідував від Господа.
А коли вам скажуть: Запитуйте духів померлих та чародіїв, що цвірінькають та муркають, то відповісте: Чи ж народ не звертається до свого Бога? За живих питатися мертвих? (Iс.8:19)

Навіщо звертатися до духа матері Ісусової, коли Сам Христос сказав:
Поправді, поправді кажу вам: Чого тільки попросите ви від Отця в Моє Ймення, Він дасть вам.
Не просили ви досі нічого в Ім'я Моє. Просіть і отримаєте, щоб повна була ваша радість.
(Iван.16:23-24)
І коли що просити ви будете в Імення Моє, те вчиню, щоб у Сині прославивсь Отець. Коли будете в Мене просити чого в Моє Ймення, то вчиню. (Iван.14:13)
Коли ж у Мені перебувати ви будете, а слова Мої позостануться в вас, то просіть, чого хочете, і станеться вам! (Iван.15:7)
Чи ж народ не звертається до свого Бога?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27023
UNREAD_POSTДодано: 29 листопада 2010, 23:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 жовтня 2013, 14:19
Написано: 1122
Звідки: Chicago Il.
Віровизнання: католик
Протестант написав:
Yur написав:
У Йосипа могли бути діти, перед тим, як узяв Марію.
Як кажуть ваші покажіть де історія про це говорить, бо так це брехня.
Те саме можу запитати у вас, коли кажете, що Марія іще народжувала дітей.

Протестант написав:
Поясніть тоді цей вірш, тут же підкреслюється що Марія рідна і брати.
Хіба ж Він не тесля, син Маріїн, брат же Якову, і Йосипу, і Юді та Симонові? А сестри Його хіба тут не між нами?
Але ж послухайте, в Євангелії також сказано, що Йосиф є батьком Ісуса, хоча Ісус Є зачатий Духом Святим. То чому ж так наполягаєте на кровному родстві тих братів і сестер.
====================================================================

Хоч апокрифми й не належать до Святого Письма, все ж подаючи один з них, радив би звернути увагу з якою щирою любов'ю і пошаною написано про Марію. У ті далекі часи (приб. 150 р.), коли християнське вчення було ще зовсім не зформованим.
http://www.vehi.net/apokrify/iakova.html




Кажу ж вам, що за кожне слово пусте, яке скажуть люди, дадуть вони відповідь судного дня! (Матвія 12:36)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чи є діва Марія матір’ю Божою?
27044
UNREAD_POSTДодано: 30 листопада 2010, 13:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Цитата:
Цитата:
Michail написав:
Брате Юр. Якби у Вас був відкритий ПП, я б Вам спочатку туди цей приклад з катехизму навів...
Добре буде коли й читатимете, те що наводите.


Michail написав:
Вибачте, але це дуже важливо. Це було сказано на Вселенському Соборі. Це сказано в катехизмі. Що я ще можу сказати.
Вам і не треба нічого казати, прийміть вчення Церкви таким, яким воно є у його повноті й не доведеться попадати в подібні ляпсуси.


Я й приймаю, та от тільки не те, що Ви кажете, а те що Церква:

"Вона є Матір'ю Божою не тому, що Слово Боже взяло від неї Свою Божу природу, а тому, що Слово поєднане іпостасно зі святим тілом, наділеним розумною душею, яке народилось від неї"


Якщо Ви не розумієте, про що тут сказано. То ретранслюю.
Вона є Богородицею (Матірю Божою) не тому що Слово Боже взяло від неї Свою Божу природу (бо Божа природа від Отця).

"а тому, що Слово поєднане іпостасно зі святим тілом, наділеним розумною душею, яке народилось від неї"
Тобто тому, що тіло взяв від Марії і людська душа також від людини.

Нас так вчили.



Michail написав:
Що б не прийняла далі Церква, воно не має цьому суперечити.
Отож бо.

Michail написав:
Я думаю, що Ви просто специфічно думаєте. ХайВам благословить Бог. Буду і надалі за Вас молитись.
Думаю це найкраше, що можете робити, я ж залишаю за собою право викорінювати оту антихристиянську облуду, котру розносите. [/quote]


Так що в облуді Ви помиляєтесь і в ляпсусах теж.


Цитата:
Michail написав:
Щойно папа Римський заявив, що в окремих випадках допустимі презервативи!
Наведіть посилання.

Та в Інтернеті і в ЗМІ повно, хоча б.
http://ua.glavred.info/archive/2010/11/21/134731-7.html
А ще дайджест "Седьмица" пише:

"В Кении многие католики с радостью восприняли слова Папы римского Бенедикта XVI о возможности применения презервативов "в определенных случаях". В этой африканской стране, которая занимает одно из ведущих мест в мире по числу ВИЧ-инфицированных, использование презервативов может помочь предотвратить распространение смертельной болезни.

"Думаю, что люди, и, в первую очередь, католические лидеры начинают осознавать, что времена меняются и мы не можем больше противостоять сегодняшним проблемам с помощью вчерашних методов, — говорит один из прихожан церкви в Найроби. — СПИД — это реальность, и я надеюсь, что Папа и все руководство Католической Церкви поняли, что нам нужно бороться с ним".

Своим мнением о противозачаточных средствах глава Ватикана поделился в книге-интервью "Свет мира", выдержки из которой опубликовала официальная газета Ватикана. Бенедикт ХVI заявил о том, что использование презервативов допустимо "в определенных случаях"."
Хоча словацькі теологи, які мене вчили і так про це вже говорили пару років тому.

Я то розумію про вийнятки, а от дляя широкої маси - вони новина. От Вам і неінформованість вірників у Церкві.
Як можуть вірники вірити у вчення Церкви, якщо його навіть не знають...




Цитата:
Michail написав:
Як на мене, краще чітке вчення апостолів... Особливо Павла, який сказав, що якщо хтось буде вччити інакше.... ух! Чому англікани переходять до Католицької Церкви? Бо поки що чітке вчення.
Тож тримайтеся цього вчення й не скочуйтесь до огидних єресей.


Я Вам вчення показав. Божественність означає, що Христос вістинний Бог.

Створіння можуть лише бути обожествленні. Вічність же Створіння - в ідеї Творця, а саме Створіння - в часі створене.

Ви що, заперечуєте що ойкономія спасіння і історія спасіння трохи різні речі? Але теологи вчать що це не одне й те ж.

Звичайно, вбачаю у вас такого собі твердого греко-католика... Я аналізую інформацію, а Ви мене ще й обговорюєте. Може в своїй критиці й правильно роблять протестанти, коли критикують затверділих в серці католиків і православних (не вчення Церкви).


Взагалі я вчення про Богородицю не поширюю. А розповідаю коротко і ясно.

В такі глибокі зарослі лише з Вами заліз.

Ще раз наголошую - вічність притаманна лише Богу!
(Отцю і Сину і Святому Духу)!
А що таке потсать Богородиці і як розділяється вона від постаті Марії, Витак і не пояснили... Може проблема в тому, що Ви якось специфічно це розумієте?

Я думаю що ці дві постаті - нероздільні.
Так як і постать Христа з постаттю Ісуса.
А отже - постать Христа - вічна, і лише названа Ісусом при народженні:

А постать Марії створена і безсмертна, а вже названа Богородицею (це не вкилючає того, що запланована вона Богом у вічності, але реально відбулася в часі, бо й Створіння відбулося в часі).

От у цьому відмінність.

Якщо я Вам показав вираз з катехизму, чому Марію названо Богородицею, а Ви не приймаєте, що я можу зробити? Хай Вас Святий Дух направить.


Michail написав:
Слава Богу!
Слава навіки![/quote]

І нині і присно і вовіки віків!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 715 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25 ... 48  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>