Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 08:13




Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12493
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2007, 12:56 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Бачиш Соняшник, ти сам розумієш, що кожна людина впадає у гріх і християни не є виключенням. А як ти розумієш народжені згори?
Ми люди є слабкими і часто впадаємо в тяжкі гріхи, а потім нам складно з них вибратися. Тому найкраще , що ми зараз можемо зробити так це молитися за загублені душі і просити в Господа просвітити наш світ.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12500
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2007, 21:59 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 жовтня 2007, 14:44
Написано: 18
Ольг@ написав:
А якщо хтось заявляє, що може змінити свідомість людини - то він або бреше, або до смішного наївний

Ви вже забули Марію Цвігун і її подільника Кривошеєва?
Деяких їх адептів лікарі і досі не можуть повернути до власної свідомості. Люди навчилися створювати життя на замовлення, а з змінами свідомості експерементував ще, наприклад, Вольф Мессінг.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12696
UNREAD_POSTДодано: 05 жовтня 2007, 02:17 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
05 жовтня 2007, 02:05
Написано: 2
Бог дав Бог забрав! Людина не має права управляти чиїмсь життям! І те, що кажуть про згвалтування, то я вважаю, що люди говорять вже всякі причини, лиш би перекрутити Біблію! І взагалі, якщо ти справжня ХРИСТИЯНКА, Бог ніколи не допустить, щоб тебе згвалтували!!!! ЦЕ НЕ МОЯ ДУМКА, А ЦЕ ТЕ ЩО БІБЛІЯ ГЛАСИТЬ!!!! 6 ЗАПОВІДЬ "НЕ ВБИВАЙ"

::Увага! На форумі заборонено писати латиницею, якщо у користувача на клавіатурі немає українських літер - для цього на форумі є трансліт.::
::Перекладено українською:: jerelo


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12707
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2007, 08:43 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Йов також був праведником, але диявол зіслав на нього хворобу і страждання. Каріна, а як би ти переконала людину, яка планує зробити аборт, не робити цього?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12709
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2007, 09:45 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
karinka_07 написав:
I vpshe esli ti nastoyaschaya XRISTIANKA Bog nikogda ne dopustit chtob gtebya iznasilovali!!!! ETO NE MOYO MNENIE, A ETO TO CHTO BIBLIYA GLASIT!!!!

Хм... І де семе Біблія це говорить? Мені от навпаки згадалась історія з Діною, або з Фамар"ю, дочкою Давида. Невже они не були вірними Богу?
Це звичайно добре, уповати на Господа. Мені теж хочеться вірити, що в моєму житті Бог цього не допустить... Але на все воля Божа...




http://allga.com.ua
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: І знову аборт!!!
18898
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2009, 16:05 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
22 березня 2010, 14:17
Написано: 51
Господи! Недавно я дізналася, що моя мама робила аборт.Дізналась я випадково.Перескладувала старі документи і знайшла мамину медичну карточку.......Це був для мене шок!!! З мамою я нерозмовляла, та в принципі навіть незнаю як почати розмову......мені зараз настільки тяжко....Допоможіть! Підкажіть що робити ?????


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І знову аборт!!!
18909
UNREAD_POSTДодано: 06 грудня 2009, 03:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А навіщо щось робити? :sorry: Що ти можеш зробити? Хіба що висновки...




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І знову аборт!!!
30240
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2011, 14:05 
Безбожник

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 січня 2014, 20:58
Написано: 244
Звідки: з планети Земля
Віровизнання: у пошуках Правди
Аборт є одним з варіантів розвитку проблеми небажаної вагітності. Усі жінки хочуть мати дітей. У разі якщо жінка завагітніла не бажаючи цього, і вона приймає рішення зробити аборт, то очевидно що у неї є на це серйозні підстави. Це або юний вік і бажання завести дітей після 20 років а не в 14 років. Це може бути неготовність виховувати дитину внаслідок власної несамостійності, коли людина й собі не може дати ради - не кажучи вже про якісне виховання дитини. Мати може бути алкоголічною або наркоманкою, і розуміти що якщо дитина народиться то вона внаслідок своєї хвороби (своєї залежності) не зможе дати дитині якісного виховання і дитина буде страждати. Це може бути бідність і наявність вже 3-5-10 дітей. Якщо жінка і її діти і так живуть в бідності, то народження додаткових дітей зробить життя і існуючих дітей гіршим, і нова дитина не буде мати належної уваги. В жінок сильне інстинктивне бажання мати дітей, тому якщо вже жінка вирішує йти на аборт - то на це зазвичай є дуже сильні причини.

Таким чином у разі небажаної вагітності ми маємо 2 варіанти розвитку подій - обидва погані:
1. народження нікому не потрібної дитини, яка буде страждати все дитинство а можливо і все життя.
2. припинення вагітності на ранньому етапі, коли розмір зародка такий ж як і незаплідненої яйцеклітини, тобто вага менше одного грама.

До чого я веду: проблема починається задовго до аборту - проблема полягає у небажаній вагітності. Коли вже справа дійшла до розмірковуванням про прийняття рішення про аборт або народження небажаної дитини - вже пізно. Вже є 2 погані варіанти, коли справа дійшла до небажаної вагітності - хороших варіантів вже нема! Якщо жінку яка має небажану вагітність загітувати або примусити народити замість аборту - то все одно буде погано! Народиться небажана дитина, і буде як мінімум 2 нещасні людини - мати яка не готова до народження дитини, і нікому не потрібна дитина яка буде рости в нещасті.

Якщо Ви дійсно хочете допомогти жінкам, якщо Ви дійсно хочете щоб було менше нещасних жінок, щоб було менше абортів - то слід запобігати небажаним вагітностям. Саме небажані вагітності - джерело абортів, і так само вони джерело дітей які ростуть без батьків у дітдомах, джерело дітей які ростуть нещасними в батьків-алкоголіків, джерело підліткової злочинності. Не буде небажаних вагітностей - не буде і абортів! Не буде дітдомівців! Не буде безпритульних дітей які мерзнуть в підвалах!

А тепер давайте разом подумаємо як можна запобігати небажаним вагітностям.




Отець Ігор, думаючий а не віруючий. Чого і Вам бажаю, думати а не вірити.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І знову аборт!!!
30241
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2011, 14:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Ігорко написав:
народження нікому не потрібної дитини, яка буде страждати все дитинство а можливо і все життя.
Ігорко, нікому не потрібна людина може стати потрібною Богові, а відтак стати найщасливішою. Щастя не у батьківській любові, а у радості, яку дає Бог всім, хто любить Його. Я знаю, що є щасливі люди, які вижили від невдалого аборту.
Ігорко написав:
А тепер давайте разом подумаємо як можна запобігати небажаним вагітностям.
Щоб запобігти гріха, потрібно жити у Христі. Тоді жодні спокуси не матимуть влади над нами.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: І знову аборт!!!
30242
UNREAD_POSTДодано: 07 березня 2011, 16:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Ігорко написав:
А тепер давайте разом подумаємо як можна запобігати небажаним вагітностям.
Щоб запобігти гріха, потрібно жити у Христі. Тоді жодні спокуси не матимуть влади над нами.
Підтримую. Коли людина народжена із гори/від Бога, то вона не грішить. Ну крайність, якщо уже завагітніє то точно не зробить аборт.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди роблять аборти???
30257
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2011, 19:05 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ігоре, я б з тобою був згідний, якби не факт, що вбивається хоч ненароджена, але вже людина. Навіть з точки зору нехристиянської моралі, чи це гуманно вбивати дітей тільки тому, що мати не була готова?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди роблять аборти???
30907
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2011, 09:51 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
23 травня 2011, 15:28
Написано: 1
Віровизнання: баптист
Привіт, я на форумі вперше, потрібно велика порада. Я християнка (баптистка), чоловік ходить до правосл. церкви, у нас двоє дітей. Я завагітніла втретє, маю бажання народжувати, але чоловік навіть слухати не хоче, примушує мене зробити абот. Я не знаю, що робити? Піти проти його волі?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди роблять аборти???
30911
UNREAD_POSTДодано: 22 травня 2011, 21:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А ти б вбила свою вже народжену дитину, якщо чоловік так скаже? Жінка повинна коритись чоловіку, але в тому випадку, якщо чоловік кориться Богу. В даному випадку, чоловік заставляє зробити вбивство, а ти як жінка відповідаєш не лише перед чоловіком, але і перед Богом дасиш відповідь, а Бог вище від чоловіка. Це подібно на питання, чи повинен солдат виконувати злочинний приказ командира.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди роблять аборти???
30917
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2011, 09:56 

Востаннє редаговано Протестант 23 травня 2011, 17:00 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Марійочка написав:
Я християнка (баптистка), чоловік ходить до правосл. церкви

Марійочка, ви зайшли на християнський сайт. Ну хто вам тут скаже що можна робити аборти? Якщо ви обоє християни, то це питання навіть мало б не підніматися. Православна Церква теж забороняє робити аборти, відправте його до священика.

Цитата:
у нас двоє дітей. Я завагітніла втретє, маю бажання народжувати

У мене теж є троє дітей. Моя дружина саме більше тішиться третім. Ця дитина така мамина, що без мами ні кроку не вступить. Постійно обнімає, всюди за нею ходить. Навіть до мене говорить"Мама" :)

Марійочка написав:
...примушує мене зробити абот. Я не знаю, що робити? Піти проти його волі?

Апостоли теж мали таку ситуацію. Дiї.4:19 І відповіли їм Петро та Іван, та й сказали: Розсудіть, чи це справедливе було б перед Богом, щоб слухатись вас більш, як Бога?

Перегляньте відео про аборти. http://www.youtube.com/results?search_q ... D0%B8&aq=f




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Чому люди роблять аборти???
30919
UNREAD_POSTДодано: 23 травня 2011, 16:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Та ніхто не примушує мене робити аборт! :D Я такого не казав :lol:




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>