Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 07:45




Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12363
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2007, 08:18 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
А якщо це не приближає а віддаляє від Бога?




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12367
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2007, 09:22 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Братик написав:
Мертві церкви (законники) піднімають цю тему, бо вони не можуть виконати закону Христового, тому зосереджують всю увагу на законі Мойсеєвому. Бо неможливо виконати закону Христового не будучи відродженим християнином. А Христос нам казав: хто ненавидить брата свого (чи будь-кого) - той вбивця! Тож навіщо нам опускатися до рівня фізичних вбивств. Звичайно, фізичне вбивство це неприпустимий гріх, але нам в першу чергу потрібно піклуватися щоб не було ненависті у нас. Якщо буде у нас любов, то й вбивств не буде.

Якщо фізичне вбивство це неприпустимий гріх, то є нормальним про це говорити. Де ти бачив, що ця тема піднімалась би і обговорювалась не в контексті християнської любові, про яку ти згадав?
Цікаво, а які ж то мертві церкви (законники) не можуть виконати закону Христового і по чому це видно?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12375
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2007, 12:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братику, не будь гордим та самовпевненим.
З твого першого допису я зрозумів, що ти одобряєш аборти, у другому трохи зїхав... А чи не здається тобі, що у твоєму зверхньому ставленні до "мертвих" церков зовсім не проявляється любов, а скоріше - гордість?

Якщо дитина живе в материній утробі, то аборт - є людиновбивство. А з твоїх дописів я зрозумів, що ти одобряєш вбивство заради "любові"? То що це за любов? Любов до себе?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12381
UNREAD_POSTДодано: 19 вересня 2007, 17:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
аборт і мертві церкви??? Я не можу зрозуміти під яким критерієм визначають мертві церкви?

Аборт тут ні до чого. Аборт це є загальносвітова проблема і ця проблема виникла від небажання народжувати дітей від чужих людей через різні причини (звалтування, відмова чоловіка у подальшому утриманні, випадкова незапланована вагітність, здоровя жінки і т.д.)
А релігія і аборт? - важко сказати. У нашому світі є багато атеїстів і то вони ведуть боротьбу за аборти. А ті що рілігійні то вони за заборону абортів. І ось в чому є проблема...

Тема потрохи йде в дві підтеми...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12399
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2007, 11:19 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Слухай "братик"(якщо тебе так можна назвати), що ти говориш нісенітниці і без вагомих причин називаєш Церкву мертвою? Я б швидше тебе назвав членом мертвої "Церкви", яка складається з мертвих членів. :cry: Мені Тебе шкода, бо ти зовсім не розбираєшся в моральності, не говорю вже про духовність. Без вагомих і раціональних ідей просто заперечуєш справді актуальні в контексті сьогодення істини.
Відповідь Ользі:
-Якщо не буде організації, яка не згуртовує людей, не плекеє любов і лагідність один до одного, і не вчить Закону Божого, ось тоді настане хаос, війни і непорозуміння. Я знаю, можливо, Тобі б подобалося нікого не слухати і жити за своїми законами, але коли такий час настане то він принесе егоїзм і вбивства. Тоді нестане Тебе. :cry: [/b]


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12417
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2007, 18:20 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
ПРИЧИНИ АБОРТІВ:

http://www.noabort.net/print/node/203
http://www.noabort.net/print/node/13
http://www.noabort.net/print/node/12


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12422
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2007, 21:49 

Востаннє редаговано Ольг@ 20 вересня 2007, 22:44 (всього 1 раз).
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
паша написав:
Якщо не буде організації, яка не згуртовує людей, не плекеє любов і лагідність один до одного, і не вчить Закону Божого,

Згуртовує людей не тільки церква. Наприклад може згуртовувати кулінарний гурток. Або, що ще більш зближує - так це заняття йогою. Це справді місце, де можна знайти багато цікавих друзів :)
З приводу "плекає любов і лагідність" - так це не організація повинна робити. Бо жодній організації це не під силу. Це може тільки Бог. А якщо хтось заявляє, що може змінити свідомість людини - то він або бреше, або до смішного наївний
паша написав:
ось тоді настане хаос, війни і непорозуміння.

Вже настали хаос, війни і непорозуміння. Новини давно дивився?
паша написав:
Я знаю, можливо, Тобі б подобалося нікого не слухати і жити за своїми законами, але коли такий час настане то він принесе егоїзм і вбивства. Тоді нестане Тебе. :cry:

А я й нікого не слухаю. З людей. Слухаю лише Бога та свою совість. І живу не за своїми законами, і не за людськими забобонами а так, як Господь того хоче.

А приналежність до огранізації під назвою "церква" ніколи не робила людей менш егоїстичнішими.

До речі, ти так і не відповів, яка саме церква дозволяє очищуватись від сперматозоїдів, на чому вона основується і як це відбувається (я маю на увазі, в кого просити дозволу)




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12424
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2007, 22:40 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Сабна написав:
А якщо це не приближає а віддаляє від Бога?

Це привід задуматись про відносини з Богом.




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12429
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2007, 10:13 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Відповідь Ользі:
- Ти кажеш, що хаос вже настав, але ти помиляєшся, бо хаосу в прямому значенні цього слова ще нема. Повний хаос може принести диявол, зараз він всіми можливими способами намагається досягнути свого задуму. Церква(істинна) бориться проти сил зла. Ти кажеш, що її не потрібно, але ти помиляєшся. Поглянь одну гілку легко зломати, але коли звязати більше число гілок, тоді це зробити набагато важче. Звязані гілки це спільнота вірних в церкві, які мають спільну мету і до неї прямують. Такі спільноти, як робітнича, чи спільнота людей, що займаються йогою є короткотривалими. Вони мають ніби стільну мету, організацію, але там немає спільної остаточної цілі, яку ми прагнем досягнути в майбутньому. Там нема чинників для осягнення цієї цілі, і там немає, в якійсь мірі, спільної праці і підтримки один одного. Скажи будь-ласка, що тебе не задовільняє в Церкві і чи є для тебе авторитетом Святе Письмо :?:
Відповідь на друге питання:
-Щодо очищення, то монивацією такої дії є те, що згвалтована людина не мала свобідної волі, до вчинення цього акту.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12445
UNREAD_POSTДодано: 22 вересня 2007, 22:26 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
паша написав:
Церква(істинна) бориться проти сил зла. Ти кажеш, що її не потрібно, але ти помиляєшся

Де я сказала, що церква не потрібна?
паша написав:
Скажи будь-ласка, що тебе не задовільняє в Церкві і чи є для тебе авторитетом Святе Письмо :?:

Хіба я казала, що мене щось не задовольняє в церкві?
Якби Святе письмо не було для мене авторитетом, то на цьому форумі ти б мене не побачив.
паша написав:
Відповідь на друге питання:
-Щодо очищення, то монивацією такої дії є те, що згвалтована людина не мала свобідної волі, до вчинення цього акту.

Що ти маєш на увазі під поняттям "Церква"?
Чи можеш привести цитати з Писання у підтвердження своїм словам про очищення?




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12459
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2007, 20:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Братик написав:
Сабна добре відповіла, я якраз збирався сказати щось у цьому дусі. А взагалі, тема про аборти - це псевдохристиянська тема, хай нею ... мертві церкви та гуманісти займаються!

Братик правильно сказав, хоча не всі його зрозуміли. Суть зовсім не в тому, щоби тут встановлювати закон: гріх це чи не гріх. А суть у тому, що це є найперше суспільною проблемою, а не духовною. На таких темах мертві церкви роблять собі саморекламу, начебто відстоюючи якусь суспільну позицію.
Якщо говорити не із суспільних позицій, а з духовних, то людині найперше треба знайти Живого Бога, покаятися перед Ним у своїх гріхах, відродитися до нового життя - а тоді все стане зрозумілим для нього. Тоді його не треба буде переконувати у тому, що аборти - це вбивство і гріх.
Але тоді відроджена людина зрозуміє і те, що сказана вище фраза не може бути абсолютним Законом, і в деяких окремих випадках - це не буде гріхом.
Ось чому Братик сказав, що такі теми як аборти - є псевдохристиянськими темами.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12464
UNREAD_POSTДодано: 24 вересня 2007, 10:53 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 квітня 2016, 14:40
Написано: 173
Звідки: Київ
Таj, не погоджусь з твоєю логікою.
Церква Христова покликана преображати суспільство, все людство. Покликана свідчити правду Божу і осуджувати гріх. Ось тому цілком природно, що християни засуджують таку суспільну і просто людську проблему як аборти.
І засуджують християни аборти цілком з духовної позиції. Намагаючись свідчити Любов Божу говорити про наслідки такого гріховного вчинка і моляться за навернення цих жінок до Бога. Ось, для прикладу, звернення матері Терези Калькутської «Не убивайте зачатых детей!» http://www.noabort.net/node/99
То де тут псевдохристиянство?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12478
UNREAD_POSTДодано: 24 вересня 2007, 22:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А я все таки погоджуюся як з Таєм, так і зі Святом.:) Як я розумію, тема власне про те як запобігти вбивству дітей через аборти людьми, які не є християнами.
Зрозуміло, що самим християнам немає сенсу говорити, що це є гріхом, бо вони це розуміють самі...
Так, це - суспільна проблема, а не християнська.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12483
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2007, 15:01 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 листопада 2009, 19:42
Написано: 216
Я не до кінця погоджуюся з Соняшником, що проблема абортів не є християнською. З твоїх слів можна дійти висновку, що християни не роблять абортів, але в цьому ти помиляєшся, тому що християни не є винятком у цій проблемі. Нажаль але це факт. :(
Питання інше, що є причиною такої їхньої дії і що їх до цього спонукає. :?:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12487
UNREAD_POSTДодано: 25 вересня 2007, 20:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Пашо, на мою думку, відроджені згори християни абортів не роблять... Аборти можуть робити ті християни, які лише себе так називають, але такими не є.

Хоча кожен з нас може впасти в гріх. Від цього ніхто не застрахований. А все може початися з маленьких безобідних прогріхів. Якщо людина полюбить більше світ, аніж Бога, то та людина здатна вчинити ще більші гріхи. :(




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>