Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:24




Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12050
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2007, 08:43 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Ну добре нехай буде що жінка повинна розмножуватися (тваринне якесь слово), але ж як дивитися на Біблійних жінок то вони по багато дітей неродили, найбільше мабуть Лія.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12051
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2007, 10:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Сабна написав:
Перед Богом всі рівні, коли Ісус помирав, то він неказав що йде помирати тільки за чоловіків, а за всіх. І поміж іншим душа не має статті. Душа однакова у всіх. І нетреба жінку пригноблювати, я шо хтіла бути нею чи мені так добре!?! Краще неродитись ніж бути нею.
Безперечно, перед Богом усі рівні, і людина перед обличчям Бога немає жодної переваги ні через свою стать, ні через національність, колір шкіри тощо.
Але треба говорити про те, що у жінки і чоловіка є різне призначення. Так само, як і те, що чоловік не може народжувати. Цей привілей даний лише жінці. Так і у всьому іншому.
Звичайно, що це не може стосуватися будь-яких домашніх обовязків, які однаково покладені на жінку і чоловіка. Тут можна говорити лише про те, що у будь-якій справі повинна бути відповідальна особа.
Усі домашні турботи можна поділити на поточні і стратегічні.
Оскільки жінка є хранителькою домашнього вогнища, більше володіє усіма побутовими проблемами, то і відповідальність за поточні справи може взяти на себе. А якщо відповідальність лежить на комусь, то всі інші у колективі повинні коритись відповідальній особі. Тому я вважаю, що у поточних справах чоловік зобовязаний всіляко допомагати дружині, і виконувати все, що вона скаже. Але тільки за умови, що це не суперечить важливим стратегічним цілям, оскільки головою сімї все ж залишається він.
Чому так?
Та тому, що жінка і чоловік відрізняються фізіологічно (сподіваюся, що у цьому ніхто не сумнівається :) ). У тому числі за способом мислення. Так ось, жіночий розум здатний миттєво і точно оцінити поточну ситуацію та прийняти у ній правильне адекватне рішення. Тоді, як чоловіку для цього потрібен деякий час. Так влаштований розум чоловіка і жінки.
Але в той же час, розум чоловіка краще пристосований для абстрактного мислення, що дає безумовні переваги для стратегічного планування. Жінка на це значно менше здатна. А для стратегічного планування дуже часто (майже завжди) доцільно чимось пожертвувати тепер, можливо і важливим, для отримання більших переваг у майбутньому.
Тому можна дійти висновку, що чоловік повинен коритися дружині у поточних справах, а жінка чоловіку - у всіх глобальних питаннях.
Але коли поточна ситуація може зашкодити досягненню глобальних цілей (про що знає чоловік, але може не розуміти дружина), тоді саме чоловік повинен приймати рішення.
Саме тому Біблія відводить чоловікові роль голови у сімї, тому що він несе загальну відповідальність за сімю. Але він повинен знати, у яких випадках йому належить коритися жінці заради любові до неї. У цьому полягає Біблійна гармонія, яка панує у євангельських сімях, що живуть по Слову Божому.
Коли жінка намагається брати верх - нічого окрім конфліктів вийти з того не може, бо вона намагається брати верх у всьому. А чоловік знає, коли потрібно йти на компроміс заради згоди і любові, а коли такий компроміс неможливий.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12160
UNREAD_POSTДодано: 10 вересня 2007, 20:29 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 вересня 2007, 19:57
Написано: 1
Сабна написав:
А я ось останнім часом незнаю чого живу, ціль пропала. Незнаю ну нащо Богові така людина як я, нічого хорошого нема. Як в нас кажуть призначення жінки на землі - заміж+табір дітей. А я може нехочу такого, може я нехочу бути жінкою, і нехочу жить, я ж непросилася на світ.


Дорога Сабна,
хочу трошки зохотити тебе. З твоїх дописів виглядає що ти ще молода, як і я була колись. Бачу себе такою ж наївною, в такому віці мені здавалось, що я можу щось важливіше зробити. Мені так не хотілось змарнити свого життя, не хотіла обмежувати себе лише дітьми і послушністю чоловікові. Я так мріяла прожити краще ніж моя мама (вона мала нас 8-меро). Мріяла про кар"єру, про широке коло друзів, подорожі, служіння, і т.д. Але сталось так що вийшла заміж за традиційного українського віруючого і... і моїм мріям прийшов кінець. Зараз в мене є 3-є діточок, вони стали моїм світом, моїми мріями, моїм щастям... Коли ти стаєш мамою, твій світогляд змінюється. Життя набуває зовсім іншого змісту. І в тебе буде так само, повір. Пишу тобі пораду однієї старшої сестри, яка колись давно підбадьорила мене. Тому, молись, і я впевнена Бог дасть такі обставини в яких ти неодмінно побачиш зміст життя...


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12163
UNREAD_POSTДодано: 11 вересня 2007, 09:23 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Дуже дякую за пораду. Ну я правда недуже то і молода. І рожевих мрій немаю, просто хочу жити не так, ще поки немає ярма то дьоргаюся але помаленьку втягує. :lol: Реалії життя і буде колись для мене найкращим подарунку то новий халат з тапочками. :( а не каблуки.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12426
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2007, 23:16 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Тю... Сабна, не хочеш заміж, не виходь. Хіба тебе хтось під дулом пістолета змушує це робити? Роби те, що тобі подобається. Вчися, працюй, захоплюйся, кохай.
А от коли закохаєшся по-справжньому, та ще й взаємно, тоді таке запитання просто відпаде саме собою... Захочеться домашнього затишку :) А може й не захочеться.
Ніколи не розуміла, навіщо змушувати себе робити те, шо робити не хочеться?
Для того, щоб найкраще прославити Господа ми повинні йти своїм єдиним і неповторним шляхом,прокладеним Богом лише для нас, а не слідувати за людськими стереотипами :)
Якщо Господь не дав тобі таланту й бажання бути хранителькою домашнього затишку й мамою півтора десятка карапузів, значить дав якийсь інший талант. Дав те, завдяки чому ти зможеш розповісти про Нього, показати Його своїми ділами іншим. І що саме головне, будеш при цьому щасливою.
І не бійся порушувати людськи правила й переступати через стереотипи. Ти ж живеш не для сусіда Васі, яка тобі різниця, що він подумає? ;)
Живи для Бога, живи для себе и не слухай людей. Тоді й перестанеш боятися халатів з тапочками ;)




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12454
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2007, 17:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Гарно сказано!




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12502
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2007, 22:13 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 жовтня 2007, 14:44
Написано: 18
Так, сказано гарно! Тільки з сказанного не ясно, чи готова сама Ольг@ на протязі п'ятнадцяти років поспіль видати на гора п'ятнадцятеро карапузів?
Агов, Ольг@ ? Чи Ви готові, ідучи своїм єдиним і неповторимим шляхом, до такого подвигу віри?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12525
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2007, 12:19 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
То таки точно знамените Горнятко пише :) - його стиль. І як то його не годен заблокувати, аби не знущався з форумчан?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12527
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2007, 12:34 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
RoStik, ти мабуть або не дочитав, або не зрозумів, що я мала на увазі :)
Ні, не готова. Саме тому й кажу, що не треба за це переживати... Навіщо? Господь приготував для нас найкраще :)
Для когось це п"ятнадцять діточок, для когось служіння, а для когось робота, де можна реалізувати себе й прославити Бога.
Але якщо Господь дасть мені откровіння, що моє призначення 15 дітей? Куди ж я від того дінусь? :)




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12547
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2007, 22:37 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 жовтня 2007, 14:44
Написано: 18
Мабуть що я не зрозумів.
Я і зараз не все розумію. Хлопці переважно кажуть: призначення жінки бути продовжувачем роду людського. Фахівці кажуть, що якщо европейці не будуть мати у сім'ях у середньому п'ятеро дітей, через 100 років у Європі будуть жити мусульмани.
А дівчата кажуть: з якої радості ми повинні рожати! Ольга наприклад впевнена, що Господь приготував найкраще! Навіть не буду сперичатися з тезою: "реалізувати себе й прославити Бога".
Все Евангеліє каже "облиш себе, іди за Богом". А тут теорія, яка лестить слуху: реалізувати Себе!.
Ми справді ходимо откровенням, а не вірою Богу і тим, що Богодухновенно вже написано?
А якщо откровінням Бога буде для вас здоровий фізично українець-муж з нормальною фізиологічною функцією, ви не станете симулювати головну біль і втому?
Вибачте за прямоту! Ні в якому разі не хочу вас зачепити і образити!
Тільки час жеманства і ігор минув. Бог готує Вам откровіння!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12556
UNREAD_POSTДодано: 28 вересня 2007, 08:25 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
І яке ж откровіння??? і здорових тим більше фізично людей немає, а тому так і так виродяться європейці, якщо життя буде йти так і далі. Багато людей підсвідомо нехочуть дітей, бо знають що вони будуть хворі, і проживуть максимум до 40 років.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12563
UNREAD_POSTДодано: 28 вересня 2007, 10:19 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
19 жовтня 2007, 12:42
Написано: 42
Звідки: Київ
Сабна написав:
А я ось останнім часом незнаю чого живу, ціль пропала. Незнаю ну нащо Богові така людина як я, нічого хорошого нема. Як в нас кажуть призначення жінки на землі - заміж+табір дітей. А я може нехочу такого, може я нехочу бути жінкою, і нехочу жить, я ж непросилася на світ.



Сабна, я розумію твої роздуми...."на своїм віку" зустрічала дуже різні християнські трактування, часто навіть суперечливі, про призначення жінки (дівчини) на землі....Дійсно, має бути відповідь, бо ж Бог ніколи не тримає нас примусово у невизначеності...і не має на меті гнобити нас "Ти мусиш!"....

зараз читаю дуже цікаву християнську книжку саме про призначення чоловіка та жінки, і чому ми такі різні....
хотіла б навести пару цитат звідти, саме тих, які були важливі особисто для мене..;) прошу пробачити, що пост досить великий... :oops:
"Єва була створена серед розкішної краси Едемського саду. Адам же, коли пригадуєте, був створений за межами саду, посеред дикої природи.І тільки потім був розміщений у Едемі"
"...я лише поділюся з вами одним простим спостереженням: створивши чоловіків та жінок по Своїй подобі, Бог створив їх різної статі. =і створив Бог людину по подобі Своїй, по подобі Божій створив її;чоловіка та жінку створив їх=(Буття 1:27)Далі, ми знаємо, що у Бога немає тіла, тому наша схожість з Ним не може бути фізичною.Отже, інакше кажучи, існує серце чоловіче і серце жіноче, яке, кожне по-своєму, відображує та відтворює якусь частинку Божого серця"

"Часто, спілкуючись з жінками, я запитував себе: "Що жіноче єство може розповісти мені про Бога?"...і дійшов висновку: Бог прагне нашої любові. Він бажає бути найголовнішим у нашому житті.Як ми не розчули цього?Від самого створення світу Боже серце кричить до нас: "Чому ви не обираєте Мене?" Просто приголомшує те, настільки смиренний, настільки вразливий Господь у цьому питанні."І знайдете мене, - говорить Господь, -коли шукатимете Мене всім серцем вашим"(Єр. 29:13) Інакше кажучи: "Шукайте Мене, добивайтеся Мене - Я хочу, щоб ви досягали Мене".Як сказав Е.Тозер,"Бог чекає, коли ви відчуєте у Ньому потребу". Його серце прагне спілкування та пригод, які ми переживемо разом з Ним.......Отже, Адам, що несе в собі подобу Божу, дістав палке, неприборкане і пристрастне серце.Однак лишався ще один, останній штрих. Так з`явилася Єва. Творіння досягло своєї найвищої відмітки, Єва стала його кульмінацією. І Адам, побачивши її, зміг лишень прошепотіти: "Ух ти!"Єва успадкувала від Бога красу, тайну та ніжну вразливість"

і саме про призначення Єви:
"....Вона була дана Адаму, як його ezer kenegdo - чи, як ми звикли читати у перекладі, "помічник". Не дуже визначна роль, чи не так? Однак, як сказав Роберт Альтер, це є "неймовірно складне для перекладу словосполучення". Воно означає дещо більше, ніж "помічник", воно значить "рятівник життя". Саме з цими словами ми звертаємося лише до Бога, коли відчайдушно потребуємо Його. "Немає такого, як Бог, Єшуруне, що їде по небу на поміч тобі, а Своєю величністю їде на хмарах" (Повт.закону 33/26) (Хоча значно краще зміст передається у російському перекладі:"Нет подобного Богу Израилеву, Который по небесам принесся на помощь тебе и во славе Своей на облаках". Єва дає життя, вона - союзник Адама. Їм обом надано дозволу на участь у пригодах. Вони обидва мають дбати про продовження родоводу. І обидва мають битися пліч-о-пліч.
Єва була обдурена...і досить легко, як помітила Джен Майерс: "Єва була впевнена, що Бог дещо приховує від неї". Навіть розкіш Едему не переконала її в тому, що у Бога - добре серце.Коли Єва була обдурена, її жіноча суть змінилася, і вона опиниласяу безплідних місцях самотності та контролю". З цього моменту кожна дочка Єви прагне "контролювати своє оточення, свої відносини з людьми, навіть Бога" Вона перестала бути ранимою й стала чіпкою. Вона вже не хоче посто приймати участь у пригодах, вона хоче контролювати їх. Та ж метаморфоза відбулася і з її красою: вона або ж ховає її у страху і злості, або ж використовує її, щоб забезпечити собі місце під сонцем. "В страсі, що за нас ніхто не заступиться, що ніхто не захистить нас, ми починаємо заново творити себе і свою роль у історії. Ми маніпулюємо своїм оточенням, щоб не відчувати себе такими беззахисними".
Занепала Єва стає або жорсткою і суворою, або прилипливою.Коротше кажучи, Єва перестала бути просто привабливою. Вона або ховається за маскою ділової леді, або ж вимагає, щоб Адам займався її справами; зазвичай ми зустрічаємо дивне поєднання того і іншого..."


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12689
UNREAD_POSTДодано: 04 жовтня 2007, 21:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Сильні речі описуються.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
37846
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2012, 21:23 

Стать: Він
Востаннє тут були:
23 жовтня 2012, 17:27
Написано: 5
Віровизнання: п'ятидесятник
А що тут поганого якщо чоловік зварить їсти, випере свій одяг і інше, хіба цим він принижує чи ображає жінку, ні. Думаю це приємно, що чоловік дбає за неї.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Обов"язки жінки та її призначення на землі
37859
UNREAD_POSTДодано: 21 жовтня 2012, 15:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
кок написав:
а що тут поганого якщо чоловік зварить їсти, випере свій одяг і інше. хіба цим він принижує чи ображає жінку. ні. думаю їце приємно, що чоловік дбає за неї.
Звісно, у тому нічого поганого нема, але на чоловіка покладено ще важливіші обов'язки та більше відповідальності. Якщо чоловік занедбає Божу справу через те, що жінці допомагає, то яка користь сім'ї буде? Згадується приклад: 1 Тими ж днями, як учнів намножилось, зачали нарікати на євреїв огречені, що в щоденному служінні їхні вдовиці занедбані. 2 Тоді ті Дванадцять покликали багатьох учнів та й сказали: Нам не личить покинути Боже Слово, і служити при столах. (Дiї.6:1-2)
А ще я думаю, що не можна обов'язки жінки банально зводити лише до помочі у господарці. Важливою є її допомога в молитвах перед Богом - успіх чоловіка багато залежить від молитовної підтримки дружини.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 32 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>