Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 07:14




Створити нову тему Відповісти  [ 35 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13152
UNREAD_POSTДодано: 25 жовтня 2007, 12:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
tOksana написав:
ЧИ Буває таке:
хлопець, чи двічина спеціально робить щось, щоб викликати почуття ревності аби вона/він більше цінила/в його/її і щоб боялись втратити один одного...
Цікаве питання! 8-)
Я думаю, що так поступають дуже часто. Причиною цього може бути невпевненість у тому, чи любить коханий/кохана. І щоб засвідчитися у взаємній любові (а просто так запитатися незручно), то мабуть він/вона вдаються до такого притворства.
Але це не правильно, і так не повинно бути між християнами. Краще бути відвертими, і краще не допускати до ревнощів, а зізнаватися один одному в коханні.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13368
UNREAD_POSTДодано: 01 листопада 2007, 05:01 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
03 березня 2012, 21:48
Написано: 154
Звідки: зі Львова
Сонячник написав:
Краще бути відвертими, і краще не допускати до ревнощів, а зізнаватися один одному в коханні.


Правильно! відвертість дуже важлива.




Tak!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ревнивість: любов чи недовіра
22311
UNREAD_POSTДодано: 15 квітня 2010, 22:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Зі свого опиту скажу, що я не ревною до своєї дружини і це тому що я знаю що вона мене кохає. Можливо ревнуть ті що мають сумніви у любві, у протилежнії статті???




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ревнивість: любов чи недовіра
34461
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2012, 14:02 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Я чула як одна моя знайома казала:Ревнує- значить не довіряє ;) ;) :cry: А любов і не довіра це дуже різне!!!
В першому посланні св.Апостола Павла до Коринтян 13:4-7 написано:
"Любов довготерпить, любов милосердствує,не заздрить, любов не величається, не надимається, не поводиться не чемно, не шукає тільки свого, не рветься до гніву, не думає лихого, не радіє з неправди, але тішиться правдою, усе зносить, вірить в усе, сподівається всього, усе терпить!"
Любов-це чисте, почуття від Бога, адже Бог є любов :yes: а ревнивість- недовіра нічого спільного немають з цим святим почуттям! ;-D ;-D
Ревнивість призводить до злих помислів, іноді навіть злих діл, а любов не може робити щось погане!!!




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
+3
(3-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Підсніжник | 14 січня 2012, 00:12.
Причина: Повторний допис
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ревнивість: любов чи недовіра
34468
UNREAD_POSTДодано: 13 січня 2012, 23:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Промінчик написав:
Я чула як одна моя знайома казала:Ревнує- значить не довіряє ;) ;) :cry: А любов і не довіра це дуже різне!!!
Можливо й так, якщо ревнивість є безпідставною. Однак, жінки самі часто провокують чоловіків до ревнощів, випробовуючи їх терпіння, бо їм бачте цікаво чи буде їх чоловік ревнувати.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ревнивість: любов чи недовіра
34475
UNREAD_POSTДодано: 14 січня 2012, 10:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячник написав:
Однак, жінки самі часто провокують чоловіків до ревнощів....

і чоловіки теж провокують...




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ревнивість: любов чи недовіра
34525
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2012, 14:41 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Я вважаю що справжня любов, якщо вона є взаїмна, буде довіряти а не ренувати :???: :???: :???:




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ревнивість: любов чи недовіра
34530
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2012, 19:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Якщо є любов, то перевіряти її ревностями немає сенсу. Чи це типу: якщо ревнує, значить не любить?




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ревнивість: любов чи недовіра
34539
UNREAD_POSTДодано: 17 січня 2012, 23:15 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Промінчик написав:
Я чула як одна моя знайома казала:Ревнує- значить не довіряє ;) ;) :cry: А любов і не довіра це дуже різне!!!

А по-моєму, ревнощі не завжди зло. Бо коли даний привід до ревнощів, а почуття байдужні, то це приємно, це нормально? Злом вони є, коли їх вживати щоб маніпулювати людьськими почуттями, це не по любові. Коли хтось провокує на ревнощі, чи ревнує безпідставно, то варто просити в Бога мудрості, щоб терпляче та спокійно поводитися в таких ситуаціях. Бо довіра до людини виникає лише з часом, та й ту можна розбити. Моя позиція: ревнощі, як почуття допустимі, а подальші ставлення і поведінка визначає наскільки справжня і зріла наша любов. Адже любов - то хіба лише спочатку стріла з неба, а далі - праця над її збереженням цього подарованого скарбу.
Ще ревність чимось нагадує мені гнів: він виникає, як реакція на несправедливість, але Бог навчає нас відкидати його, покриваючи любов`ю.
Цитата:
Ревнивість призводить до злих помислів, іноді навіть злих діл, а любов не може робити щось погане!!!
То як розуміти написане: "Или вы думаете, что напрасно говорит Писание: "до ревности любит дух, живущий в нас"?
"Положи меня, как печать, на сердце твое, как перстень, на руку твою: ибо крепка, как смерть, любовь; люта, как преисподняя, ревность; стрелы ее - стрелы огненные; она пламень весьма сильный." Песн.8:6
:?: Хіба Божа любов до народу Свого не є зразком для пар у Христі?
І ще слова Писання для роздумів: "Побої коханого вірність показують, а в ненависника поцілунки численні." Прип.27:5




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ревнивість: любов чи недовіра
34546
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2012, 15:25 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Дякую Підсніжнику за цитати з Біблії!!!
Дійсно є над чим подумать!
Але чому тоді часто трапляються випадки в світі, що людина яка ревнує може помститися дуже жорсиоко тій людині до якої ця ревність ( я читала в інтернеті що деякі люди навіть вбивали))) звичайно це люди світу, і та людина мабуть заслужувала покарання)Цю ревність ніяк назвати не можна чимось хорошим!




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ревнивість: любов чи недовіра
34547
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2012, 16:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Промінчик написав:
Але чому тоді часто трапляються випадки в світі, що людина яка ревнує може помститися дуже жорсиоко тій людині до якої ця ревність ( я читала в інтернеті що деякі люди навіть вбивали))) звичайно це люди світу, і та людина мабуть заслужувала покарання)Цю ревність ніяк назвати не можна чимось хорошим!
Є закон про ревність:
...коли на чоловіка найде дух ревнощів, і він буде ревнивий за жінку свою, то поставить ту жінку перед Господнім лицем, а священик виконає над нею ввесь цей закон. (Чис.5:30)
Той закон полягав в обряді, коли жінці давали випити воду, що наводить прокляття... і станеться, якщо була вона занечищена й спроневірила своєму чоловікові, то ввійде в неї та вода, що наводить прокляття, і дасть гіркий біль, і опухне живіт її, і западе стегно її, і стане та жінка прокляттям серед народу свого. А якщо та жінка не була занечищена, і чиста вона, то буде очищена, і буде здатна родити дітей. (Чис.5:27)
Як бачимо, Господь не судив за ревнощі, а ось жінка повинна була пройти перевірку, якщо чоловік щось недобре запідозрив щодо неї. Тому краще не подавати приводу для ревнощів.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ревнивість: любов чи недовіра
34567
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2012, 19:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
І ще слова Писання для роздумів: "Побої коханого вірність показують, а в ненависника поцілунки численні." Прип.27:5

Це місце як розуміти? Якщо жінка любить чоловіка, то б"є його, а якщо ненавидить - то цілує? :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ревнивість: любов чи недовіра
34568
UNREAD_POSTДодано: 19 січня 2012, 19:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, згідний, ревність має право на існування, так само, як і образа. Питання лише в тому, чи ця ревність має підстави, чи надумана. Бо так само правильно сказати, що безпідставна ревність - це ознаки самолюбства, гордість. А любов не шукає свого.
І ще одне. Дуже часто надмірну ревність мають ті чоловіки, які самі зраджують своїм жінкам.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ревнивість: любов чи недовіра
34579
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2012, 00:10 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Братик написав:
Цитата:
І ще слова Писання для роздумів: "Побої коханого вірність показують, а в ненависника поцілунки численні." Прип.27:5

Це місце як розуміти? Якщо жінка любить чоловіка, то б"є його, а якщо ненавидить - то цілує? :)

Побої коханого, а не коханої. Цікаво, що в Біблії дозволяється ревнувати лише чоловікам жінок, а жінки мають мовчки ревнувати, терплячи в покорі. Так краще. Бо дуже часто чоловіки люблять показати свою не-залежність від своїх супутниць, та краще вони б показували свою відданість. А ревнощі, думаю, дозволені в сімьї, коли стосунки узаконені. Іначе ревнувати нема права - бо ти ще чи вже не повинен мати претензій до симпатій іншого.




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 35 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>