Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 11:41




Створити нову тему Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
21910
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2010, 22:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Vitalik написав:
Одна молода сім'я місіонерів, яка трудиться в Криму має дитину, і вона завжди просить у Бога в молитві, щоб Бог не давав їй тимчасово ще одну дитину, адже вони не зможуть при народженні ще одної дитини трудитися, і Бог їм не дає.

На мою думку це повний маразм про таке просити, думаю їхній труд є менш важливий, якщо вони так думають.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
22266
UNREAD_POSTДодано: 14 квітня 2010, 09:16 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 квітня 2010, 09:16
Написано: 1
ПРОТИЗАПЛІДНІ ТАБЛЕТКИ?
Періоди вагітності, пологів та годування грудд. супроводжуються відсутністю періоду овуляції і менструального циклу. Аналоги гормонів, що регулюють ці процеси, є в протизаплідних таблетках. Прийом названих оральних контрацептивів допоможе жінці уникнути небажаної вагітності. Перед їх застосуванням обов'язкова консультація лікаря.


КОМБІНОВАНІ ОРАЛЬНІ КОНТРАЦЕПТИВИ
Мільйони жінок у всьому світі за останні 30 років приймають гормональні контрацептиви.
Оральна контрацепція — достатньо досліджена область медицини. Цей вид контрацепції вважається найефективнішим методом регулювання народжуваності, оскільки таким чином жінка сама вирішує, коли має стати матір'ю. Всі комбіновані ОК включають два види жіночих статевих гормонів — естрогени та прогестогени. Для визначення цих препаратів, зазвичай, користуються такими термінами: «протизаплідні таблетки», «таблетки», «комбіновані оральні контрацептиви», а спрощено — КОК.
Типи:
1. Монофазові: 21 активна таблетка містить однакову кількість естрогенів та прогестагенів (Е/П);
2. Двофазові: 21 активна таблетка містить 2 різні комбінації (Е/П);
3. Трифазові: 21 активна таблетки містить З різні комбінації (Е/П);
Механізм дії:
• пригнічують овуляцію, не допускають дозрівання яйцеклітки; згущують слиз в шийці матки, що є перепоною для проходження сперматозоїдів; змінюють ендометрій, роблять його тонким, що зменшує ймовірність імплантації.
Коли починати прийом:
• з 1 дня менструального циклу;
• через 3 тижні після пологів, якщо жінка годує грудьми;
• після аборту в той самий день.


ПЕРЕВАГИ
Контрацептивні:
• висока ефективність при збереженні систематичного прийому;
• негайний ефект;
• метод не пов'язаний зі статевим актом;
• мінімум побічних ефектів;
• легкий у застосуванні;
• жінка сама може припинити прийом;
• тривалість застосування низькодозованих гормональних таблеток (35 мгк етинілестрадіола і менше) необмежена.
Неконтрацептивні:
• коротші і менш об'ємні менструації;
• зменшення менструального болю;
• зниження анемії;
• регулярний менструальний цикл;
• не допускають розвитку доброякісних пухлин молочної залози; знижують ризик розвитку кист яєчників; захищають від позаматкової вагітності;
• знижують ризик розвитку деяких запальних
захворювань органів малого тазу.
НЕДОЛІКИ:
необхідно дотримуватися системи прийому; можлива нудота, незначна болючість молочних залоз, а також виділення, що мажуться (зазвичай це проходить через 2 — 3 цикли);


ефективність може падати при одночасному прийомі протисудомних чи протитуберку
льозних ліків;
необхідність регулярно купувати препарат;
не захищає від інфекцій, що передаються статевим шляхом, також вірусного гепатиту
та ВІЛ/СНІД


:D :D :D :D :D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
38501
UNREAD_POSTДодано: 03 грудня 2012, 15:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
11 грудня 2012, 07:51
Написано: 54
Звідки: Львів
Віровизнання: у пошуках Правди
Сонячник написав:
...обмежувати кількість дітей протизапліднюючими засобами - є гріхом.

Хочеться побільше інформації - бажано з біблійними підтвердженнями.
Сонячник написав:
А мати несе відповідальність перед Богом за виховання своїх дітей.

А батько - зробив і до побачення... :D
Сонячник написав:
І тому, якщо діти будуть віруючими, то жінка спасеться через чадородіння, якщо звісно пребуде у вірі, любові та святості.

А якщо жінка не захоче народжувати, то що не спасеться???
Сонячник написав:
А якщо дівчина не готова народжувати та виховувати дітей чи боїться багатодітності, то нехай краще сидить вдома і не виходить заміж. Отак от! :P

Сонячний а у вас є дружина, діти... Схоже у вашій "хрестиянській" релігії гірше ніж у мусульман... :shock:




Існує лише один Бог і лише один посередник між Богом і людьми - Ісус Христос(1Тим.2:5, WBTC)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
46193
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2014, 12:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 грудня 2016, 21:41
Написано: 17
Віровизнання: п'ятидесятник
Не бачу гріха в тому що я хочу мати 5 дітей, а не 15.Неодружений про речі Господні клопочеться. В мене одна зараз дитина, але я б хотів як колись за руку з жінкою на зібраня,мусимо по черзі через місяць приймати спомин. Будь у мене15 дітей я не впевнений, що взагалі мав би час досліджувати Слово і ходити в зібрання, особливо коли є кілька свиней на господарстві, корова, кури, гіг землі...1 Кор7:33 а одружений про речі життєві клопочеться..
Не згідний з такою практикою пускати виховання дитини самотьоком, так біблія не вчить, вважаю що потрібна мудрість від Бога правильно виховати дитину.15 дітей виховати цілком можливо, але потрібно тільки тим і займатись.
Написано не вхилятись одному від одного, щоб диявол не спокушав нестриманням. В мене така ситуація, моя дружина мала операцію і лікар сказала щоб ми хоча б два роки береглись від запліднення,що маю робити? Не боятись,надіятись на Бога і далі плодитися(відповідно якщо ні то потрібне стримання від сексу) ? Тільки не потрібно зараз про щасливі випадки" от у нас жінка одразу після кесерового заплідніла, і все було гаразд".Де факт що моє ігнорування щодо застережень лікарів і наше стримання не вилізе мені та моїй сім'ї боком?
Знаєте чомусь так Бог створив людину, щоб вона від цього мала задоволення,будь то не так можливо і цієї теми в форумі не було б.
А Онана Бог покарав не за те,що він нехотів відновити нащадків для брата і насіння "на бік" теж не заслуговувало смерті. Він був покараний за блуд. Знавши те що він не відновить насіння, йому не потрібно було з Тамарою сходитись. Оце було зле в Божих очах.
Звичайно якщо препарати можуть шкодити чийомусь здоровю то їх не можна вживати.
Така моя думка.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
46194
UNREAD_POSTДодано: 08 лютого 2014, 13:49 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
мені важко про це щось судити, бо я неодружений. але з того, що Біблія пише, і ті історії, що я чув і читав, хочу написати.
Є багато свідчень, де в сім'ї було 5, 8 і навіть 12 дітей, і їх всіх батьки виростили щирими християнами (Сонячник може підтвердити). Є свідчення, де була в сім*ї і одна дитина, і вона відходила в світ...
Є в Біблії багато місць, де пише, що Бог "відкрив утробу" і "закрив утробу". Якщо Божа воля, щоб ця чи інша сім*я мала 7-ро дітей. А вони тільки народили напр. троє. А решту, сказали, заважко буде, і більше не народжували. То чи це не буде порушенням волі Господа?
мені ще важче про це писати, бо я не можу розуміти жінок, які народжують, і їх всі переживання і проблеми. Але хіба Господь втратив силу, щоб помагати, навіть коли лікарі одне кажуть, навіть коли здоровий глузд протилежне говорить? Якщо Бог хоче дати стільки-то дітей, то Він і поможе, про них піклуватися. Згадайте, що Давид був останньою дитиною в сім*ї, і з його роду прийшов на землю Спаситель. (я нікого не осуджую, це просто моя думка)




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
+4
(4-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
46609
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2014, 22:17 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
08 жовтня 2014, 23:25
Написано: 214
Рома написав:
Я хотів би почути ваші думки відносно використання в статевих відносинах чоловіка і жінки
протизапліднюючих засобів (презервативи, різні таблетки і т д.). Або такі речі як робив Онан
" марнував насіння на землю" Бут 38:9. Бо я чув що багато віруючих, для того, щоб не було дітей
поступають одним з цих методів. Чи це гріх чи ні ?


І Бог на Свій образ людину створив, на образ Божий її Він створив, як чоловіка та жінку створив їх.
І поблагословив їх Бог, і сказав Бог до них: Плодіться й розмножуйтеся, і наповнюйте землю, оволодійте нею, і пануйте над морськими рибами, і над птаством небесним, і над кожним плазуючим живим на землі!
(Буття 1:27,28)

І поблагословив Бог Ноя й синів його, та й промовив: Плодіться й розмножуйтеся, та наповнюйте землю!
(Буття 9:1)

Псалми 126:3
Діти - спадщина Господнє, плід утроби - нагорода!
____________________________________________________________________________________
Коли Бог створив перших людей, то, благословляючи, сказав до них "плодитись і розмножуватись"... Для Ноя так само Бог промовив "плодіться й розмножуйтеся". А також в книзі Псалмів написано- "Діти - спадщина Господнє, плід утроби - нагорода!"...Когось Бог благословляє дітками і вони радіють, разом прославляючи Бога... є такі сім'ї, які не бажають приймати ті "подаруночки"...а знов інші сім'ї довгі роки чекають і моляться, щоб Бог їм подарував дитинку...Тому, вважаю що не потрібно щось придумляти...приймати якісь там таблетки (що навіть є шкідливо для жінки)... Якщо Бог посилає вам діток...приймайте їх і благословляйте. Моє побажання для кожної сімейки -нехай буде "Твоя жінка в кутах твого дому як та виноградина плідна, твої діти навколо твого стола немов саджанці ті оливкові! Оце так буде поблагословлений муж, що боїться він Господа!"
(Псалми 127:3,4)

А також пригадується ще таке з Біблії...
Був чоловік у країні Уц, на ім'я йому Йов. І був чоловік цей невинний та праведний, і він Бога боявся, а від злого втікав. І народилися йому семеро синів та три дочки.
(Йов 1:1,2)
Йов мав теж гарну сімейку.. :) ...і це також є добрим прикладом для одружених. Нехай Божі благословіння будуть у Ваших сім'ях!


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
47008
UNREAD_POSTДодано: 16 липня 2014, 10:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
Підсніжник написав:
Sh_21 написав:
Виходить сімейні життя це одне дітонародження. Але жінки теж хочуть бути красивими, поїхати відпочити, просто пожити хорошим сімейним життям.
Сімейне життя - це також самопожертва, а народження та виховання діток - дуже відповідальна праця для Бога, за яку Бог теж скаже дати звіт, я в цьому переконана. А хіба може працівник ставити свої умови Роботодавця? І ще: чомусь ті, хто не бажають мати багато діток думають тільки про велику ціну за це, а не про нагороду і радість від того, що всі ці дітки можуть в майбутньому прославити Господнє Ім я. Особисто я би з Божою поміччю народити та виростити для господа багато діток, не менше 5-ти :) :) :) :) :) :) :)


це дуже добре але ті що зараз в Донецьку чи в Слов'янську теж чиїсь діти, вони теж кимось народжені і хто їм підскаже, допоможе, роскаже що треба робити а що ні, хто з них попаде в Рай хто ні, народжується дитина що її чекає на землі, що на небі добре як добре, вірогідність того що народжена людина яка її буде доля. От і получається що його робити народжувати чи як. Сто відсотків немає що народжені проживуть і попадут в рай немає що тоді скажете.......


0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Tanjuwa | 20 лютого 2015, 15:22.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
47407
UNREAD_POSTДодано: 20 лютого 2015, 15:37 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
16 липня 2018, 18:52
Написано: 22
Віровизнання: християнин
Сабна написав:
Ото вже розумник!!!Був би жінкою то іншої заспівав би!!!

Мир вам! Я жінка і повністю згідна з Ромою. Мені 25 я 4 роки одружена і маю 2 дітей і жодного разу не береглися. Легко мені нічого не далось, але думки не поміняла. Коли молимося кажемо "нехай буде твоя воля" ? Чи не обманюємо ми Бога коли насправді робимо волю свою? Бог краще знає наші можливості і становище (теперішнє і майбутне) ніж ми самі. І покерує нашим життям в тому випадку -якщо ми здамося на Нього з вірою. Віра в Бога це і довір'я теж і підтверджується ділами (до Жидів 11гол.). І ще, ніхто не сказав що християньська дорога широка і легка. Гонитва за кар'єрою і куротами не для Бога. Як бачимо, за таким здається не винним і щирим питанням " чи зможу, як прогодувати,у що одягнути" ховається ГЛИБОКИЙ ГІРКИЙ КОРІНЬ ЗНЕВІРЯ' , який штовхає людину у гріх.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
47408
UNREAD_POSTДодано: 20 лютого 2015, 20:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
згідний! як жаль, що в наш час шлюб так зневажений, а інтимна близкість між чоловіком і дружиною така збезчещена.
шлюб, то свята таємниця і порівнюється в Писанні з Христом і Церквою! а близкість в шлюбі дарована Богом, як найвища форма єднання і спільності між чоловіком і дружиною в любові. і звичайно, природнім наслідком цього є вагітність і народження дитинки. це плід любові!
але так, як гріховна природа хоче задовольнити забаганки плоті, тут великою силою викривилося поняття і шлюбу, і близості в ньому. чому? тільки задля задоволення, задля пожадливих і пристрасних похотей, щоб утвердити самолюбне "я". і немає для цього виправдання. а дитинка при цьому тільки заважає, звідти і аборти, і засоби контрацепції, і взагалі життя поза шлюбом. а це все велика гидота перед Богом: Нехай буде в усіх чесний шлюб та ложе непорочне, а блудників та перелюбів судитиме Бог. Євр. 13:4




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
47412
UNREAD_POSTДодано: 03 березня 2015, 21:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Вживати всілякі протизапоіднюючі засоби, таблетки, контрацепти - це гріх! Саме небажання народжувати дітей є гріхом! Бог дивиться на серце: які мотиви, яку ціль переслідує людина. Можна народити дітей і притому суворо прийдеться відповідати перед Богом через небажання їх народжувати. Але так прийнято в церкві, а що скажуть інші - змусили народжувати.
На рахунок того, що жінка спасається через дітородження - це елемент єресі. Ділами закону не спасеться жодне тіло. Людина, яка надіється на діла закону, знаходиться під прокляттям. Вона автоматично відкидає Жертву Ісуса. Спасаємось виключно по милості і по благодаті Божій.
Але ненароджвати дітей або ж небажання їх мати - це є гріх! Бог в подружнє життя дав секс. Але в половий акт між жінкою і чоловіком заложено не лише задоволення і оргазм, а майбутнє сім'ї, майбутнє всієї нації, так як сім'я - це комплексна одиниця суспільства. Тому, використання сексу в сім'ї лише для задоволення чи оргазму, є неповнотою. Це є невиконання Божої заповіді про "Плодіться і розмножуйтеся!"




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
47413
UNREAD_POSTДодано: 03 березня 2015, 21:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Вище наводилось приклад за Онана. Роздумів є багато, але причиною його загибелі є не небажання відновити насіння своєму братові, бо в майбутньому в Сінайському законі про таких не було заповіді вбити, але лише виставити на загальне висвітлення цієї справи, після чого його називали "Дім роззутого"(5М. 25:10) Написано, він марнував насіння! От саме про насіння в Законі Мойсея було сказано не мало. "А з насіння свого не даси на жертву Молохові - не зневажиш Імени Бога свого. Я - Господь!" (3М. 18:10). Левит, 20:2 - "І скажеш до Ізраїлевих синів: Кожен чоловік із Ізраїлевих синів та з приходька, що мешкає в Ізраїлі, який дасть із насіння свого Молохові, буде конче забитий, народ краю закидає його камінням."
Блуд і нечистота заключається у самозадоволенні власного егоїзму. Тому, половий акт несе не лише задоволення людини, але продовження роду людського на землі, тим більше Божого. Ненароджувати дітей - це є один із головних стратегічних планів сатани у війні проти людей, проти народу Божого, проти Самого Бога. Сім'я без дітей - сім'я без майбутнього, нація без сім'ї - нація без майбутнього, вона, рано чи пізно, приречена на припинення свого існування. Саме ті народи, племена, де стиралися грані сім'ї, нормальні відносини чоловіка з жінкою, припинили своє існування. Пам'ятаєм фараона, як прообраза диявола, який говорив Мойсею: Служіть Богу, але на моїй території; служіть Богу, але без ваших ДІТЕЙ; служіть Богу, але без ваших маєтків. Тому, наука про планування сім'ї - це зловіщий диявольський план проти Церкви Христової. Світ давно живе по таким принципам. Але сучасним горе-вчителям чудесним образом "відкрилася ця глибока мудрість" в останній час. Далеко не треба копатися: як прокормити, як вивчити, як одягти, як побудувати. Христос говорив, що про все це думають язичники. Я живу на Поліссі, де багато багатодітних сімей. Але коли попасти в Центральну Україну чи Східну, то наші села видаються якімись мегаполісами. Живе процвітає поліське село з "ненормальними" людьми, які народжують дітей.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
47414
UNREAD_POSTДодано: 03 березня 2015, 21:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
На рахунок природнього протизапліднення із циклами, які бувають в жінки, то таке допустити можна. "Відстрочка" вагітності через фізичну неспроможність жінки чи, можливо, через якусь іншу вагому причину, можна використати саме такий природній метод. Але в цьому не лежить небажання родити, але просто вагомі аргументи стали причиною такої "відстрочки".
Тому, християни, не томіться. Це все душевні роздуми: жінці тяжко, як одягти, як виховати, як...як....як.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
47415
UNREAD_POSTДодано: 04 березня 2015, 01:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
початківець написав:
На рахунок того, що жінка спасається через дітородження - це елемент єресі. Ділами закону не спасеться жодне тіло. Людина, яка надіється на діла закону, знаходиться під прокляттям. Вона автоматично відкидає Жертву Ісуса. Спасаємось виключно по милості і по благодаті Божій.

Хіба ділами закону не спасеться жодне тіло? Хто виконає весь закон - спасеться! Але ділами ніхто не може себе оправдати, бо всі в чомусь згрішили, і стали винними перед Богом.
А от без діл віри точно не спасеться жодне тіло!

Про жінок написано: І Адам не був зведений, але, зведена бувши, жінка попала в переступ. Та спасеться вона дітородженням, якщо пробуватиме в вірі й любові, та в посвяті з розвагою. (1Тим.2:15)
Тобто спасеться не лише дітородженням, але при умові, якщо буде пробувати у вірі та любові та святості.
Чому дітородженням? Я думаю, що це сказано в загальному до того: бо Господь до жінки промовив: Помножуючи, помножу терпіння твої та болі вагітности твоєї. Ти в муках родитимеш діти, і до мужа твого пожадання твоє, а він буде панувати над тобою. (Бут.3:16)
Тобто можна це розуміти так, що жінка за гріх непослуху Єви несе покуту (відплату), у болях народжуючи дітей.

Звичайно, що самим дітородженням ніхто не спасеться. Це в загальному сказано, в контексті, що жінка повинна мовчати і коритися чоловікові. Якщо жінка покірна чоловікові, і перебуватиме у вірі, любові та святості - спасеться!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
47416
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2015, 14:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячнику, я за і тілька за дітородження. Да що там я, Писання так учить. Моя думка нічого була б не варта, якби так не вчила б свята Божа книга. Тому, хто не бажає народжувати, нехай оскоплюють себе і не мучать ні себе ні іншого. :lol:




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>