Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 08:49




Створити нову тему Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Протизапліднюючі засоби.
11784
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2007, 15:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Я хотів би почути ваші думки відносно використання в статевих відносинах чоловіка і жінки
протизапліднюючих засобів (презервативи, різні таблетки і т д.). Або такі речі як робив Онан
" марнував насіння на землю" Бут 38:9. Бо я чув що багато віруючих, для того, щоб не було дітей
поступають одним з цих методів. Чи це гріх чи ні ?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
11786
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2007, 16:32 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Рома написав:
Я хотів би почути ваші думки відносно використання в статевих відносинах чоловіка і жінки
протизапліднюючих засобів (презервативи, різні таблетки і т д.). Або такі речі як робив Онан
" марнував насіння на землю" Бут 38:9. Бо я чув що багато віруючих, для того, щоб не було дітей
поступають одним з цих методів. Чи це гріх чи ні ?

Перед тим, як провести серед тебе "разяснітьєльную роботу", хочу запитати: "а жити чутками, це гріх чи ні?".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11802
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2007, 20:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Рома, у твоєму питанні вже є відповідь.
Так, я вважаю це гріхом. Хоча такими чутками (як каже ЮРА) не цікавився, хоча і без чуток можна припустити, що християни цим грішать.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11821
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2007, 22:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Але розумієте, що у нашому братстві справді є дві думки, одні кажуть, що це не гріх, а інші, що гріх.
Юрку, а що ти скажеш на те що писав Павло до Коринтян "Есть верный слух, что у вас [появилось] блудодеяние 1Кор.5:1" Причому я маю вірну інформацію.
Я сам важаю, що це гріх.
Ну бачиш Сонячнику відносно Онана наші брати кажуть, що гріх був в тому, що він не відновив насіння братові, а не те що марнував його.
А от ти соняшнику на чому основуєшся, коли говориш що це гріх?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11845
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2007, 08:43 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Рома написав:
Юрку, а що ти скажеш на те що писав Павло до Коринтян "Есть верный слух, что у вас [появилось] блудодеяние 1Кор.5:1"

Скажу, - Павло був грішником!
Рома написав:
Ну бачиш Сонячнику відносно Онана наші брати кажуть, що гріх був в тому, що він не відновив насіння братові, а не те що марнував його.

Слухай, Рома! А якщо ти зараз "відновиш насіння" братові, то що на це
скажуть ваші брати?

Все, що не по вірі, гріх!
Зараз по вірі мати сотню наложниць? А колись було по вірі!
Зараз по вірі вирізати цілі народи? А колись було по вірі!
І ще можна привести тисячу прикладів, як на фоні фрази "Ісус Христос
вчора, і сьогодні і завжди той же" міняється наповнення змістом фрази "по вірі". То що таке тоді "ГРІХ"?
Я вже десь писав: не вір всьому тому ,що бачиш у "братів" і половині того, що від них чуєш, і не будеш мати гріха.
Хоча ти можеш поступати і по другому!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
11858
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2007, 16:35 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Рома написав:
Бо я чув що багато віруючих, для того, щоб не було дітей
поступають одним з цих методів. Чи це гріх чи ні ?


І я чула. І впевнена, що багато так роблять. І не розумію, чому це вважають гріхом? Як не цинічно це звучить, діти - це не тільки спадщина Господня, але й морока, недоспані ночі, багато втрачених нервів і переживань, турботи про те, як нагодувати, як дати саме необхідне, інколи - примушення виконувати егоїстичні потреби, жертва собою і взамін, звісно, нічого не отримуєш. Бо так заведено у людей, що батьки дітей люблять більше, ніж діти батьків.

Мене дивує, як можна, скажімо, упродовж 5 років сімейного життя, кожного року "робити" :oops: і народжувати дитину? Чоловіки задовольняють статеві потреби - жінки 9 місяців виношують і в муках народжують. А у кожної жінки, між іншим, свій організм, свої хвороби, свої проблеми, і лікарі можуть засвідчити: якщо інтервал між пологами складає менше, ніж півтора року - це шкідливо для здоров"я матері, і може бути шкідливим також для здоров"я дитини. Якщо не одразу, то з часом, з роками це дасть значний відбиток на здоров"ї.

Під час вагітності і післяпологового періоду огранізм жінки зазнає значних гормональних перебудувань, і це сказується на фізичному та психічному її стані.

1) Недарма чоловіки зазначають, типа, "як же все-таки вагітність жінок змінює" (вони помічають, що жінка стає примхливою, дратівливою, постійно втомлюється, і добре, якщо чоловік годен це терпіти, а є такі, що надалі вимагають виконання обов"язків - готуй, пери, прибирай, і мені увагу приділяй; і внаслідок цього виникають непорозуміння і сварки між подружжям), і недарма існує термін "післяпологова депресія". А депресія - це, якщо чоловіки не відчували такого, то можу їм сказати - стан важкий, ворогу не побажаєш.

2) Після пологів жінка більше уваги починає приділяти дитині, і чоловік інколи відчуває себе зайвим і обділеним, і через це також виникають непорозуміння

І напослідок приведу реальний приклад: в селі, на Луганщині, живе чоловік з 10 дітьми. Залишився без жінки одразу після народження 10-ї дитини. Жінка померла після важких пологів - організм не витримав навантаження. І тепер ледь викручується, і живуть вони переважно за рахунок допомоги добрих людей.

Чоловіки, жалійте жінок. Сама не народжувала (і не маю поки що бажання і можливості :D ), але, живучи чутками, знаю, як важко буває жінці під час вагітності і пологів. І яка це відповідальність - виносити, народити і виростити дитину ЛЮДИНОЮ. За 10 дітьми встигатимете спостерігати? Що ж, в добрий час.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
11870
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2007, 22:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Winslet написав:
І не розумію, чому це вважають гріхом? Як не цинічно це звучить, діти - це не тільки спадщина Господня, але й морока, недоспані ночі, багато втрачених нервів і переживань, турботи про те, як нагодувати, як дати саме необхідне, інколи - примушення виконувати егоїстичні потреби, жертва собою і взамін, звісно, нічого не отримуєш.


Вінслет, чи ти читала, що сказав Господь людям, коли їх створив:
"И благословил их Бог, и сказал им Бог: плодитесь и размножайтесь, и наполняйте землю"
Це повеління Боже щодо людей.
Чи ти знаєш, що основне завдання жінки на землі, це якраз і родити дітей.
"и не Адам прельщен; но жена, прельстившись, впала в преступление; впрочем спасется через чадородие, если пребудет в вере и любви и в святости с целомудрием."
Відносно переживань, забезпечення їжею, одягом і т д написано "Все заботы ваши возложите на Него, ибо Он печется о вас."
Тобто навіть якщо є певні труднощі, чи витрати повязані з утриманням сімї, то Господь не оставляє без помочі Своєї.

Цитата:
Чоловіки задовольняють статеві потреби
- А жінки, що ні??? Чи це тільки чоловікам потрібно? Просто такі речі повинні бути по згоді, а не "бо мені хочеться"

Звичайно, що чоловік повинен розуміти фізіологічні проблеми жінки і коли потрібно бути здержливим.

Цитата:
І напослідок приведу реальний приклад: в селі, на Луганщині, живе чоловік з 10 дітьми. Залишився без жінки одразу після народження 10-ї дитини. Жінка померла після важких пологів - організм не витримав навантаження. І тепер ледь викручується, і живуть вони переважно за рахунок допомоги добрих людей.


Вінслет, це одиничні випадки, коли є такі проблеми і взагалі цю ситуацію потрібно розглядати докладно, а не поверхнево, чому так сталось. Хоч скажу, що любима жінка Якова Рахіль теж померла при пологах. Він міг поступити, як Онан щоб жінка не народжувала і не вмерла часом при пологах, але він готовий був прийняти від Бога як вже буде, лиш би не йти на всякі ухіщренія і не лукавити перед Богом.
Бо це получається як лукавство - задоволення хочу, а дітей не треба.

Ще скажу що знаю людей які мають і по 16 і по 14 дітей (звичайно це теж вийнятки) і мають все необхідне і щасливі, хоч приходилось дома родити, а наступного дня йти і працювати "для блага нації", і такі були часи.
Бог знає наші можливості, сили, хто скільки може народити, якщо жінці може бути не по силах родити, Бог може закрити утробу.


-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11880
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2007, 10:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Це важке питання, щоби однозначно робити якісь висновки. Але Вінслет навела доволі серйозні аргументи, щоби не зважати на них.
Мені особисто важко пристати на якусь сторону, хоча, думаю, що названі напочатку Ромою проблеми радше надуманими.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11919
UNREAD_POSTДодано: 02 вересня 2007, 16:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Taj написав:
хоча, думаю, що названі напочатку Ромою проблеми радше надуманими.

Раджу тобі почитати книгу Радчука "Праведний цвіте, як пальма", де автор описує наслідки таких дій християн в статевому житті.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
11937
UNREAD_POSTДодано: 03 вересня 2007, 10:55 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Рома написав:
Вінслет, чи ти читала, що сказав Господь людям, коли їх створив: "И благословил их Бог, и сказал им Бог: плодитесь и размножайтесь, и наполняйте землю"
Це повеління Боже щодо людей.

Ти сприймаєш це буквально? Ти цей уривок навів по відношеню тільки до віруючих чи до невіруючих також?


Рома написав:
Чи ти знаєш, що основне завдання жінки на землі, це якраз і родити дітей.

Вперше таке чую, що основне завдання жінки на землі - родити дітей. А якщо жінка раптом залишилася незаміжньою все життя і не народила дітей? А якщо жінка з тих чи інших причин була безплідною? Це означає, що вона не виконала своє покликання? А тільки чоловікам дозволено духовно розвиватися та працювати, йдучи вгору по службових сходах?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11939
UNREAD_POSTДодано: 03 вересня 2007, 11:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Рома написав:
"и не Адам прельщен; но жена, прельстившись, впала в преступление; впрочем спасется через чадородие, если пребудет в вере и любви и в святости с целомудрием."


Змушена була підкреслити не тільки слово "чадородие", але й залишок цього вірша. Є ще один уривок:

"26. Бо ви всі сини Божі через віру в Христа Ісуса!

27. Бо ви всі, що в Христа охристилися, у Христа зодягнулися!

28. Нема юдея, ні грека, нема раба, ані вільного, нема чоловічої статі, ані жіночої, бо всі ви один у Христі Ісусі!"

Спасіння для всіх - через віру в Христа. І ніяке "чадородие" не є гарантією спасіння для жінки.


Рома написав:
Відносно переживань, забезпечення їжею, одягом і т д написано "Все заботы ваши возложите на Него, ибо Он печется о вас."
Тобто навіть якщо є певні труднощі, чи витрати повязані з утриманням сімї, то Господь не оставляє без помочі Своєї.


"Бог кормит своих птиц, но не сыпет корм им в гнезда"

Рома написав:
Чоловіки задовольняють статеві потреби - А жінки, що ні??? Чи це тільки чоловікам потрібно? Просто такі речі повинні бути по згоді, а не "бо мені хочеться"


Як показала статистика, жінки менше зациклюються на сексі, ніж чоловіки.


Рома написав:
Цитата:
І напослідок приведу реальний приклад: ...........


Вінслет, це одиничні випадки, коли є такі проблеми і взагалі цю ситуацію потрібно розглядати докладно, а не поверхнево, чому так сталось.

Це не одиничні випадки! І таке трапляється доволі часто. На іншому форумі прочитала тему-заклик до молитви за 23-річну віруючу дівчину, яка хвора на рак і має 4 дітей (!!!) 4 дітей у 23 роки. Не знаю точно причини, чому вона захворіла, але факт є факт - вона померла, і діти залишилися з батьком, батько в депресії, сама менша дитина, коли ховали матір, кричала, плакала, "хочу до мами!" Що не кажи, але ніхто і ніколи цим дітям матір не замінить.

Рома написав:
Бог знає наші можливості, сили, хто скільки може народити, якщо жінці може бути не по силах родити, Бог може закрити утробу.

Тобі завжди Бог відповідає на молитви? Завжди приходить, коли ти Його чекаєш, без лукавства у серці? А може раптом статися несподіванка - те, чого ніяк не чекав. І треба не літати у хмарах, а РЕАЛЬНО дивитися на речі і з мудрістю у всьому.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12784
UNREAD_POSTДодано: 03 вересня 2007, 11:11 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Вибачаюсь, не пояснила, чому я підкреслила:
Рома написав:
"и не Адам прельщен; но жена, прельстившись, впала в преступление; впрочем спасется через чадородие, если пребудет в вере и любви и в святости с целомудрием."

На жаль, далеко не всі матері вміють виховувати дітей і слідкувати за ними так, як треба, щоб дитина виросла ЛЮДИНОЮ. Якщо мати, що наплодила, скажімо, 5 дітей, не дає їм потрібної турботи і діти змалку ростуть самі по собі, вона навіть не може їх навчити розмовляти, і вони відстають у розвитку, і при цьому інколи (чи навіть часто) вона морально чи фізично знущається з них ......... - спасеться вона через таке "чадородие" ?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12785
UNREAD_POSTДодано: 03 вересня 2007, 14:59 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Я на 100% згідна з Вінслет, майже всі діти з багатодітних сімей погано вчаться і поведінка дуже погана, про виховання хочаб елементарне навіть нейде мова. Я взагалі дивуюся як так вийшло, що я люблю вчиться і читать класику (наша молодь зовсім нас з сестрой нерозуміє).
А це якось спілкуючись з заміжніми подругами звернула увагу що тільки одній подобається секс, а інші просто ненавидять (бояться завагітніти бо мають по 2-3 дітей у 23-24 роки).




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12786
UNREAD_POSTДодано: 04 вересня 2007, 16:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Вінслет, відносно чадородия, то не я сказав, а Павло. Тому будь-ласка поясни для чого в чьому реченні <b>спасется через чадородие, если пребудет в вере и любви и в святости с целомудрием.</b>стоїть словосполучення <b>спасется через чадородие.</b>, це що для звязки слів ???
Цитата:
Ти сприймаєш це буквально? Ти цей уривок навів по відношеню тільки до віруючих чи до невіруючих також?

Це слово Боже яке направлене до всього людства і кожен дасть звіт як його виконував.

Цитата:
Якщо мати, що наплодила, скажімо, 5 дітей, не дає їм потрібної турботи і діти змалку ростуть самі по собі, вона навіть не може їх навчити розмовляти, і вони відстають у розвитку, і при цьому інколи (чи навіть часто) вона морально чи фізично знущається з них ......... - спасеться вона через таке "чадородие" ?

Через саме чадородиє без віри в Христа ніхто не спасеться, але якщо людина пізнала Бога і всякими методами ізбігає дітородження, то Господь за це спитає, і можливо ще тут на землі.

Цитата:
майже всі діти з багатодітних сімей погано вчаться і поведінка дуже погана, про виховання хочаб елементарне навіть нейде мова........Важко бути жінкою-християнкою

Сабно нас в сімї 7, про виховання і навчання батьки подбали, хоч самі незаможні і приходилось по 2 зміни працювати, тепер 5 сестер і я віруючі, 1 брат культурний грішник, фінансово забезпечені у кожного своє житло і ми не бізнесмени і високих освіт крім мене ніхто не має, просто мати завжди молилась Богу за нас. Моя мама щаслива, що має стільки дітей, хоч ~30 років сильно терпіла за Христа від батька. Коли мамі стало 60 то батько її залишив, але моя мати щаслива, що все це переносить за імя Христове.

Можливо по-християнськи жити не зовсім легко, але ми до цього призвані, ми приходьки і странніки на цій землі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12787
UNREAD_POSTДодано: 05 вересня 2007, 00:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Winslet написав:
Якщо мати, що наплодила, скажімо, 5 дітей, не дає їм потрібної турботи і діти змалку ростуть самі по собі, вона навіть не може їх навчити розмовляти, і вони відстають у розвитку, і при цьому інколи (чи навіть часто) вона морально чи фізично знущається з них ......... - спасеться вона через таке "чадородие" ?
Вінслет, ти мене дивуєш. :roll: і навіть трохи ображаєш...
Я також з багатодітної сімї: мама мене не балувала, ріс сам собою, виховувався на вулиці, АЛЕ
- мати за мене молилася Богу, тому ще з малку мене беріг і навчав Сам Господь;
- мати ніколи не знущалася наді мною, бо надіялася на Бога щодо дітей, і я мав повну свободу - що хотів, то робив, а отже розвивався;
- так, жили бідно, але не голодували - зате я знаю, що таке нужда і що таке достаток;
- я грався зі старшими братами у розумові ігри, бавився з молодшими, тому у розвитку не відставав (на відміну від одиноких синочків :? ).

І всі діти виросли віруючими, і мають освіту і певні досягнення у суспільстві.

Тому я згоден з Ромою, що обмежувати кількість дітей протизапліднюючими засобами - є гріхом. А мати несе відповідальність перед Богом за виховання своїх дітей. І тому, якщо діти будуть віруючими, то жінка спасеться через чадородіння, якщо звісно пребуде у вірі, любові та святості.

А якщо дівчина не готова народжувати та виховувати дітей чи боїться багатодітності, то нехай краще сидить вдома і не виходить заміж. Отак от! :P




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>