Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 16 квітня 2024, 17:00




Створити нову тему Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12003
UNREAD_POSTДодано: 05 вересня 2007, 08:25 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Ото вже розумник!!!Був би жінкою то іншої заспівав би!!!




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12788
UNREAD_POSTДодано: 05 вересня 2007, 08:54 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Я ще пам'ятаю один випадок, коли трохи менша була і зайшли в магазин і моя менша сестра дуже захтіла ляльку і так плакала що я в житті ніколи небачила щоб так плакали, просто стояла перед вітриною і сльози котилися як горошини просто беззвучно, тоді я собі вирішила що я ніколи нехочу бачити як будуть плакати мої діти від нестатку чогось. А коли моя мама мала народжувати останню то вона нас готовила що може померти, їй було дуже погано, а на дорогі ліки як завжди невистачало грошей.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12007
UNREAD_POSTДодано: 05 вересня 2007, 10:49 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 вересня 2007, 18:51
Написано: 6
Воно, звичайно, все можна поставити з ніг на голову, і стверджувати що так правильно.
Рома і Сонячник! На підставі яко Слова ви вважаєте, що мужчина має одну умову для спасіння, а жінка дві?
І чому думка жінки, яка не збігається з вашою, "дивує і навіть ображає"? А ваша, яка не збігається з жіночою, не може визивати здивування і образи? Чи це не йде від середньовікового розуміння жінка - це річ, і створена для використання?
І з чого ви взяли що, тільки мужчина ( а не чоловік ) може давти поради жінці ? ( а не супрузі), а не може бути навпаки?
Здається слову "жінка" (як вид) ви даєте значення "супруга" (як заміжня).
От коли Вінслет чи Сабна будуть по відношенню до вас у положенні "заміжніх", Слово дає вам право давати їм якісь поради.
А поскільки при теперішньому положенні ви за свої поради не несете ніякої відповідальності, то ви і ваші поради ніц не варті!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12789
UNREAD_POSTДодано: 05 вересня 2007, 11:51 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Відповідаю питанням на питання. Рома, а поясни, для кого ці слова:

1) Бо коли ти устами своїми визнаватимеш Ісуса за Господа, і будеш вірувати в своїм серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся (Римл. 10:9)

2) Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім. (Дії 16:31)

Для жінок, виходить, ще одна умова: "спасется через чадородие"??? А взагалі, ти вважаєш, "чадородие" і "багатодітність" - це одне й те ж саме??? І ще раз ставлю питання: якщо віруюча жінка все життя була незаміжня і не народила дітей, це означає, що вона не спасеться? Або якщо була безплідною?

Рома написав:
Раджу тобі почитати книгу Радчука "Праведний цвіте, як пальма", де автор описує наслідки таких дій християн в статевому житті.

Раджу тобі мати своє мислення, а не жити мисленням інших.

Сонячник написав:
Тому я згоден з Ромою, що обмежувати кількість дітей протизапліднюючими засобами - є гріхом.

Дивно, що ти не привів у пояснення цитати з Біблії, як ти завжди це робиш. Гріхом є все те, що не по вірі, за що осуджує совість, тим паче Бог.

А твоя образа не має ніякої підстави. По-перше, у своїх словах
Цитата:
Якщо мати, що наплодила, скажімо, 5 дітей, не дає їм потрібної турботи і діти змалку ростуть самі по собі, вона навіть не може їх навчити розмовляти, і вони відстають у розвитку, і при цьому інколи (чи навіть часто) вона морально чи фізично знущається з них ......... - спасеться вона через таке "чадородие" ?

я не писала "Якщо мати Сонячника.... і т.п.", а по-друге, я не заперечую, що є багатодітні родини, в яких виросли люди, а не будь-хто. Тільки ви не можете собі уявити, як важко матері (і інколи навіть неможливо!) віддавати всю турботу однаково всім дітям, щоб нікому не в образу було, і як важко батькам забезпечити їх всім необхідним. Коли матимете своїх дітей - зрозумієте.


Vladik, згодна повністю. Це саме я і хотіла сказати.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12790
UNREAD_POSTДодано: 05 вересня 2007, 13:01 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Вінслет та Сабна! А звідки ви взяли, що це тягар лише для жінки?
Так, це не легко, але ж і батькові так само не легко. Жінці навіть краще, бо буде більш здоровішою.

Головне посвятити дітей Господу... і тоді діти виростуть самі з Божою допомогою. І не потрібно дітей забезпечувати, якщо діти виростуть, то самі себе забезпечать, і батьків не залишать.

І чим менше батьки втручаються у виховання дітей, тим кращими виростуть діти, якщо звісно батьки будуть надію покладати на Бога.

А скільки я знаю сімей, що мали по одній дитині, і з нашої сім'ї насміхалися - то тепер, або дитина хвора, або померла, або є розумово відсталою.

Звісно, є й такі сім'ї, що не мають можливості мати дітей, або Бог більше одного-двох не дає... ну то в такому разі Господь може благословити і малодітних батьків.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12013
UNREAD_POSTДодано: 05 вересня 2007, 17:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
До речі, на сповіді слід також розповідати й про використання протизаплідних засобів...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12018
UNREAD_POSTДодано: 05 вересня 2007, 20:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
LMax написав:
До речі, на сповіді слід також розповідати й про використання протизаплідних засобів...
А ти думаєш, що сповідь тобі гарантуватиме безнаказанність за майбутні гріхи?
Якщо ти цим грішив, і покаявся, то сповідайся, якщо це тобі допоможе вподальшому цього уникати.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12019
UNREAD_POSTДодано: 05 вересня 2007, 22:54 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 вересня 2007, 18:51
Написано: 6
Хоча моя репліка і проігнорована, дозволю собі продовжити думку.
Я думаю, що полеміка, яка тут розгорнулася, є пошук не Божого, а своєго, чим завжди грішить людина. І розуміючи психологію сестер, ніяк не можу зрозуміти психологію братів: хоча є завіт з Адамом, Едемський завіт, завіт з Ноєм , Моісеєв завіт, Палестинський, Давидів і Новий, щоб доказати своє, вони апелюють тільки до Адамового завіту!
Чи є це правильним? А як же Новий завіт! Якщо буквально розуміти Рому і Сонячника, то найбільшим грішником у цьому питанні був апостол Павло, який казав що немає потреби виходити заміж і женитися! Це ж пряме заперечення "плодитесь і размножайтесь!".
Але видно, у Павла були, виходячи з Нового завіту, підстави так говорити. Разом з тим, сучасні християни-мужчини з егоістичною метою ігнорують Новий завіт, коли їм це вигідно, і намагаються заставити других, переважно жінок, жити по Ноєвому завіту.
Чи тільки Єва згрішила?
Но вони продовжують ту саму пісню: "Жена, которую Ты дал мне, сказала мне есть!"


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12026
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2007, 11:21 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Цитата:
А поскільки при теперішньому положенні ви за свої поради не несете ніякої відповідальності, то ви і ваші поради ніц не варті!

Вибач друже, але по твоїх поняттях Вінслет і Сабна теж повинні мовчати, бо не несуть відповідальності за свої слова!!! І взагалі ми тут обговорюємо, чи це гріх, а над такими речами ми можем розсуждати і не на основі власних амбіцій чи хотінь, а на основі Біблії.

Цитата:
Якщо буквально розуміти Рому і Сонячника, то найбільшим грішником у цьому питанні був апостол Павло, який казав що немає потреби виходити заміж і женитися! Це ж пряме заперечення "плодитесь і размножайтесь!".
Але видно, у Павла були, виходячи з Нового завіту, підстави так говорити

Мені не подобається, що ти маніпулюєш Писанням, ми не повинні виривати якісь окремі місця, а розглядати все, що сказано в Біблії по даній темі. Якщо жінка присвятила себе служінню Богу, залишившись незамужньою, то нехай Бог благословить її в тому, но коли вийшла заміж, то хай родить дітей.
"Ибо желаю, чтобы все люди были, как и я; но каждый имеет свое дарование от Бога, один так, другой иначе."
А інше місце каже:
"Дух же ясно говорит, что в последние времена отступят некоторые от веры, внимая духам обольстителям и учениям бесовским, через лицемерие лжесловесников, сожженных в совести своей, запрещающих вступать в брак [и] употреблять в пищу то, что Бог сотворил, дабы верные и познавшие истину вкушали с благодарением. "
І в цих місцях Павло не перечить собі, просто в одному місці він говорить, про дівство, як воно має бути, а в іншому, що загальне положення має бути таке, що жінки і чоловіки повинні одружуватись.

І ще: "Итак я желаю, чтобы молодые вдовы вступали в брак, рождали детей, управляли домом и не подавали противнику никакого повода к злоречию; "

Цитата:
Відповідаю питанням на питання. Рома, а поясни, для кого ці слова:

1) Бо коли ти устами своїми визнаватимеш Ісуса за Господа, і будеш вірувати в своїм серці, що Бог воскресив Його з мертвих, то спасешся (Римл. 10:9)

2) Віруй в Господа Ісуса, і будеш спасений ти сам та твій дім. (Дії 16:31)


Відповідаю:"Но хочешь ли знать, неосновательный человек, что вера без ДЕЛ мертва? "
Це говорить про те, що якщо ти віруєш в Господа, то твоя віра повинна супроводжуватись ДІЛАМИ ВІРИ (не закону звичайно), і в цьому випадку діло віри і є родити дітей, звичайно скільки кому дасть Бог, одним 6 іншим 2 ще комусь іншу кількість дітей. Головне, щоб не було втручання з людської сторони в цю справу.



Vladik, ти часом не ЮРА? Просто цікаво.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12033
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2007, 16:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Сонячник написав:
LMax написав:
До речі, на сповіді слід також розповідати й про використання протизаплідних засобів...
А ти думаєш, що сповідь тобі гарантуватиме безнаказанність за майбутні гріхи?
Якщо ти цим грішив, і покаявся, то сповідайся, якщо це тобі допоможе вподальшому цього уникати.

я про покаяння на сповіді, бо покаяння без присутності слуги Божого (не до святого отця Церкви, а будь-кому чи собі) лишає нас Божої благодаті.

Покаяння собі - це марні обіцянки, які потім не виконуються. Покаяння комусь - це як рознос сміття з власної хати до посторонніх. Покаяння у Церкві - це таїнство св. Сповіді.
Чому таїнство - бо про це ніхто не буде знати кому не потрібно, лише Бог, і відповідати будем перед Богом, а не перед собою чи кимось постороннім.


І сповідь не для того щоб гарантувати безнаказанність, а для того щоб очиститися від зробленого після хрещення беззаконня.
Зі сповіді людина виходить з чистою совістю (якщо не змовчала якихось гріхів), чистою як після хрещення.
І завдання в тому, щоб виробляти в собі силу волі противитися гріху та якнайдовше вистояти після сповіді у чистоті.
Чим довше - тим більший прогрес духовного очищення.
Тому варто позбуватися мирських пристрастей.

От чому багато святих відходить від мирського життя.
Але справжній хрест - це вистояти тут, а не втекти в печеру чи монастир.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12036
UNREAD_POSTДодано: 06 вересня 2007, 18:19 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
06 вересня 2007, 18:51
Написано: 6
Рома написав:
Вибач друже, але по твоїх поняттях Вінслет і Сабна теж повинні мовчати, бо не несуть відповідальності за свої слова!!! І взагалі ми тут обговорюємо, чи це гріх, а над такими речами ми можем розсуждати і не на основі власних амбіцій чи хотінь, а на основі Біблії..

Друже! Ти так нічого і не зрозумів! Обговорюйте, що хочете!
Але не робіть рекомендацій! Візьми собі жінку (супругу) і рекомендуй їй все, як ти розумієш по Біблії!
Цитата:
Мені не подобається, що ти маніпулюєш Писанням, ми не повинні виривати якісь окремі місця, а розглядати все, що сказано в Біблії по даній темі.

Саме це я і мав на увазі! Не вживати адамів завіт, коли це відповідає твоїм намірам, а керуватися і Новим Завітом. Іначе тобі потрібно обрізатися, не їсти сала і так подібне. А Павла я розумію, просто сказав, що при бажанні все можна перекрутити.
Цитата:
"загальне положення має бути таке, що жінки і чоловіки повинні одружуватись."

Амінь! І нарождувати діточок! Тільки коли цього бажає Бог, а не люди, то Він створює відповідні умови. Це і працевлаштування, і допомога держави, і ціни на коляски і пелюшки, і ще багато чого.
А коли це не так - то тільки "рожай, а там якось буде."
Можеш багато агітувати, но коли квадратний метр житла в середньому по Україні становить 600 зелених гривень, а зарплатня 100-200 зелені, то мене важко переконати що Бог хоче , щоб українки рожали по 10-15 дітей.
Цитата:
і в цьому випадку діло віри і є родити дітей, звичайно скільки кому дасть Бог, одним 6 іншим 2 ще комусь іншу кількість дітей. Головне, щоб не було втручання з людської сторони в цю справу.

Ти , друже, справді переконаний, що самими віруючими на цей день є цигани?
Цитата:
Vladik, ти часом не ЮРА? Просто цікаво.

Можеш це питання задати адміністрації сайту, яка декларуючи тайну при регістрації, коли їй це вигідно, розказує всім хто є хто, а коли не вигідно - соромязливо мовчить!
Хоча ти, друже, можеш мені довести що і це є "ділом віри"!?
А ще довести, що кругова порука це християнська цінність?
Якщо помимоволі когось образив, приношу свої вибачення!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12049
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2007, 08:41 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
А я ніколи небула на сповіді, бо в нас спостерігається тенденція, що після сповіді часто так стається що в церкві всі знають.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12052
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2007, 10:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Сабна написав:
А я ніколи небула на сповіді, бо в нас спостерігається тенденція, що після сповіді часто так стається що в церкві всі знають.

така церква значить. Обери собі іншу, там де тебе ніхто не знає і піди до сповіді.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12053
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2007, 10:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Vladik написав:
Друже! Ти так нічого і не зрозумів! Обговорюйте, що хочете!Але не робіть рекомендацій! Візьми собі жінку (супругу) і рекомендуй їй все, як ти розумієш по Біблії!

Я думаю, що тут ніхто рекомендацій не робить, а лише висловлює свою думку, позицію щодо цього чи іншого питання.
Наприклад, я застосування протизаплідних засобів не вважаю гріхом. Такі думки є серед віруючих Волині, Рівенщини, але підстави у Біблії для цього я не бачу.
Гріхом, як вірно підмітила Вінслет, є те, що не по вірі. За умови, що віра у мене Божа. А віра Божа у мене є тоді, коли я допевняюся, що є приємним для Бога. Якщо хтось допевняється приємного для Бога і вважає це гріхом - ніхто його за це осудити не може.
Але вищим критерієм Божої дороги є любов. Якщо я маю любов до дружини, а для її здоровя є шкідливим народжувати раніше, аніж через 1,5 року (за словами Вінслет), то я зроблю все, щоби не нашкодити своїй дружині. А, отже, використання протизаплідних засобів є не лише негріховним, а навіть бажаним для християн, які мають любов до ближнього, до дружини.
Треба вирішити для себе: що для мене є важливішим: передання старших про заборону використання протизаплідних засобів чи моя ЛЮБОВ ДО ДРУЖИНИ.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12061
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2007, 17:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Taj, а як щодо гріха марнування свого насіння?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>