Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:21




Створити нову тему Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12072
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2007, 19:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Будем вважати, що я поки що цього не розумію. Але з цього приводу досить влучно написав Рома як думку багатьох братів: гріх полягає в тому, що Онан не продовжив насіння брата. Саме цим він порушив Закон Божий. І саме в цьому полягає його гріх.
Тому не думаю, що нам потрібно ще щось фантазувати.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12086
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2007, 09:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Я теж не розумію. Треба з цим вияснити. Попитайте у своїх священників при нагоді. Добре?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12240
UNREAD_POSTДодано: 15 вересня 2007, 14:11 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
16 квітня 2010, 21:22
Написано: 14
Всім привіт!
Дуже цікава тема: що всі методи це є гріх, але є природній медичний термін - вираховування днів, він без ГРІХА? Так. Але коли ти починаєш вираховувати дні, то ти підсвідомо не хочеш мати ДІТЕЙ і це не є ГРІХ більший від тих.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12286
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2007, 16:43 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Ярослав ти можеш докладніше це описати, бо я не зовсім зрозумів суть того методу.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12503
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2007, 22:18 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 жовтня 2007, 14:44
Написано: 18
Рома написав:
Ярослав ти можеш докладніше це описати, бо я не зовсім зрозумів суть того методу.

Я міг би докладніше описати, якби знав, чи ти вже вивчив арифметику.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12522
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2007, 11:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Рома написав:
Ярослав ти можеш докладніше це описати, бо я не зовсім зрозумів суть того методу.

думаю тобі то не треба знати, бо захочш також так робити. А це гріх.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12535
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2007, 19:11 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
LMax написав:
думаю тобі то не треба знати, бо захочш також так робити. А це гріх.

Мені шкода що ти так думаєш, я не для цього це питаю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12541
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2007, 20:15 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
а для чого? Знаєш що любопитність в підозрілих темах теж буває на руку лукавому?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12543
UNREAD_POSTДодано: 27 вересня 2007, 22:01 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 жовтня 2007, 14:44
Написано: 18
А підоздрілість тем звичайно повинні визначати посвячені?
Людині цікаво, а ви його гріхами залякали!
Рома, я думаю Ярослав мав на увазі метод вирахування критичних днів у жінки з метою регулювання народжувальності.
Хоча цей метод не є точним. Ортодокси від віри вважають його , метод, гріхом. Ревізіоністи від віри вважають, що якщо є таке явище у жінки, то Бог дав їй цю властивість для прегулювання народжувальності.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12599
UNREAD_POSTДодано: 28 вересня 2007, 17:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Не можу сказати остаточно, але мені здається, що коли статеві відносини в ці дні відбуваються невимушено, тобто не по підрахунках, то нічого поганого в тому нема, а коли по підрахунках спіцяльно, щоб не було дітей, то яка різниця між тим і використанням презервативів чи тому подібному, це як на мене рівні речі.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12601
UNREAD_POSTДодано: 28 вересня 2007, 18:15 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 жовтня 2007, 14:44
Написано: 18
Отже ти блище до ортодоксів. Можна хтось буде ближче до ревізіонистів?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12688
UNREAD_POSTДодано: 04 жовтня 2007, 21:09 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Taj написав:
... але підстави у Біблії для цього я не бачу.

Може це тому, що ти не хочеш цього бачити.
До того ж, як я спостеріг, з одної з сторони є аргументи Писання, а з другої душевні здогади і побоювання.
Виходячи з такої логіки, можна сказати, що нетреба бути християнином, бо це ж важко, і є люди, які відходять від віри і це некорисно для здоров’я і т.п.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12747
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2007, 10:22 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 жовтня 2007, 17:11
Написано: 31
Привіт, дужедовго не заходила на цей сайт і ось ваша нова тема мене зацікавила, бо є дуже актуальною. і я ось що хочу сказати, це моя думка, яка сформувалалася протягом декількох років: усі контрацептиви, які вбивають запліднені яйцеклітини не можна використовувати, бо вони знищують "маленьке життя". і тут правильно підмітили, якщо чоловік кохає свою дружину, піклується про її здоров'я, то буде берегти її, а не змушуватиме народжувати рік за роком. і ще одне це вираховавання неплідних днів гарантує "безпечний секс" у тому випадку, коли в організмі жінки усі цикли налагоджені та регулярні. А взагалі то, якщо пара хоче мати багато дітей, то це її право нічим не користуватися, але це питання має бути впорядковане зі згоди двох сторін- чоловіка і дружини.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12791
UNREAD_POSTДодано: 08 жовтня 2007, 22:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Сонечко написав:
усі контрацептиви, які вбивають запліднені яйцеклітини не можна використовувати, бо вони знищують "маленьке життя". і тут правильно підмітили, якщо чоловік кохає свою дружину, піклується про її здоров'я, то буде берегти її, а не змушуватиме народжувати рік за роком. і ще одне це вираховавання неплідних днів гарантує "безпечний секс" у тому випадку, коли в організмі жінки усі цикли налагоджені та регулярні. А взагалі то, якщо пара хоче мати багато дітей, то це її право нічим не користуватися, але це питання має бути впорядковане зі згоди двох сторін- чоловіка і дружини.

Сонечко, звісно, всі такі питання повинні вирішуватися взаємною згодою чоловіка та дружини. А якщо буде незгода, то буде суперечка, а це вже гріх.
Але мене просто дивує те, що люди не хочуть мати дітей. Адже багато є таких, що б хотіли, але не можуть.
І на мою думку, боятися народжувати дітей не потрібно. Адже не гоже планувати, чи зможемо ми прокормити дітей. Просто потрібно довірятися Богу... і якщо Бог благословить дітьми, то допоможе їм стати на ноги. До речі, це дуже добре, якщо діти самі розвиваються - чим менше батьки втручаються у виховання дітей, тим кращими виростуть діти :).




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13421
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2007, 14:28 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 березня 2009, 12:12
Написано: 126
Я зовсім нова людина на вашому сайті! Тому спершу потрібно сказати: Вітаю вас Брати і Сестри у Господі Ісусі!
Це цікава тема! Дуже цікава і актуальна. Моя думка стосовно використання протизаплідних засобів і щодо цього:
Мати, яка "зобов*язана" народжувати щороку - не менш гріховна ніж та що користується протизаплідними засобами. Тому що часто такі матері (багатодітні) та й батьки також вже не хочуть мати дітей, але знають що зобов*язані народжувати. Я не маю наувазі ті сім*ї де бажають мати багато дітей. Але це для жінки важко. Вона просто як дітородна машина, яка не вилазить з пелюшок і горшків. Коли Господь наказав плодитися і розмножуватися- це був початок віку, люди повинні були виконувати місію - збільшення та продовження роду. Та й екологія тоді була не така як зараз. І жінки були фізично здоровими, у них не пропадало молоко, не було раку і ерозії матки, і середня тривалість життя була не 40 років.
Господь любить всіх однаково, ми всі є рівними перед ним, ми всі є його діти, він прагне від нас віри в нього, любові до ближнього, покаяння в серці. ось головні шляхи до Ісуса, до спасіння.
Хоча може я й не права, можливо ненародженні по нашій винні - є вбитими?
Як ви бачите, я ніколи не цитую слова з Біблії, бо бачу що багато християн цитуванням хочуть щось виправдати, і часто виправдати свої власні судження, хоча більшість використаних цитат були написані в Біблії за іншим призначенням.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>