Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:55




Створити нову тему Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13518
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2007, 18:07 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
07 листопада 2007, 16:12
Написано: 3
Далеко не всі християнські сімї не грішать в цьому плані, хоча і знають що це гріх.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13525
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2007, 18:27 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 травня 2010, 11:48
Написано: 623
Звідки: Волинь
Одна молода сім'я місіонерів, яка трудиться в Криму має дитину, і вона завжди просить у Бога в молитві, щоб Бог не давав їй тимчасово ще одну дитину, адже вони не зможуть при народженні ще одної дитини трудитися, і Бог їм не дає.




Будьте мудрі, наче змії, і прості, наче голуби.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
13527
UNREAD_POSTДодано: 02 листопада 2007, 18:30 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 березня 2009, 12:12
Написано: 126
це цікаво і повчально, я ніколи цього у Бога не просила


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14961
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2008, 02:13 
Безбожник
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
28 травня 2012, 15:19
Написано: 98
звичайно шо християни повинні грішити і використовувати протизаплідні засоби, бо в іншому випадку в них не вистарчить коштів і нервів шоб виховати більше ніж 2-х дітей. Справжні християнини як чисто логічно, так і теологічно повинні бути бідними, або середнього достатку. Багатими справжні христинянини не можуть бути впринципі (логічно), тому що заробляючи більші гроші вони скорше всього будуть порушувати якісь біблійні закони. Якшо не користуватись протизаплідними засобами то дітей буде як мінімум 5, по нашим міркам треба бути досить заможним шоб стільки виховати.
А в тезу "християнини утримуються від сексу" важко повірити. Ше Фрейд казав якшо немати регулярного сексу то починаються всякі нервові розлади, не кажучи вже про сексуальний потяг (який впринципі можна зменшити, але не відмінити)


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14995
UNREAD_POSTДодано: 21 березня 2008, 17:36 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Unker досліджував Фрейда?




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
17935
UNREAD_POSTДодано: 23 вересня 2009, 16:11 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
03 грудня 2009, 16:53
Написано: 2
Бачу, що на цю тему давно ніхто не писав. Не думаю, що вона втратила актуальність. Особисто для мене вона набула ще більшої значимості після народження дитини. До появи на світ нашої донечки ( і взагалі до одруження) це питання не було таким болючим. Зараз для нас з чоловіком це дуже важливо. Ми зустрічалися до одруження 2 роки і 4 місяці. Питання протизаплітних засобів було не важливим. Адже, ми знали, що що статеві стосунки до шлюбу не є благословення Богом. Не так гостро це питання ставилося до народження нашої донечки. А ось після народження, воно вийшло на новий рівень. Зараз в нас є дівчинка, якій тільки 9 місяців. Щоб зараз мати другу дитину, ми ще не маємо змоги (дуже тяжко матеріально, дитина дуже не спокійна, мені з медичної точки зору ще не бажано вагітніти). Але як жити далі?

Відмовитися від інтимної близькості... А ле чи це добре? Ми пробували. Витримали достатньо довго. Але це так само не вихід, бо не має сповнення подружнього обов'язку, відбувається мимомільне відділення подругів і т.д.

Знову ж таки, народження другої дитини не вирішить цієї проблеми. А народжувати до безкінечності...

Так, є природні методи. Але завжди є дуже великий ризик. В нашій ситуації він дуже-дуже великий, це повязано з особливістю мого організму.

Може хтось прочитиає мої роздуми і дасть якусь відповідь. Буду вдячна. Чекаю відповіді.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
18046
UNREAD_POSTДодано: 12 жовтня 2009, 13:49 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 жовтня 2009, 15:00
Написано: 2
Бачу що тема розмови розширилася за межі питання про протизаплідні засоби.
Що стосується мови про призначення людини на землі, то "розмножайтеся" це тільки один з пунктів призначення людини.
Я сказав ЛЮДИНИ, бо дивно що дехто не розуміє, що народити дитину без чоловіка жінка не може :). Так само як і для виховання бажані зусилля як батька так і матері. Та і період вагітності хіба це процес який не стосується чоловіка?
Найперше Бого сказав : "недобре чоловікові бути одному". Тобто повна сімя це уже сімя де подружжя люблять один одного, але діти це природній розвиток (прогрес!) їхніх відносин!
Дорогі жінки! не вірте феміністичній рекламі, що вона вас зробить щасливими...
Якщо дітей нема? Можна усиновити, якщо тільки своє положення не розглядати як дане для виконання спецпризначення. З причин виконання особливого призначення дехто також не створюють сімї, і це виправдано з точки зору Білійного вчення.

Мій друг з багатодітної сімї. Десять дітей і всі вірючі і половина з них служителі. Давид був 8-м в сімї, а з коліна Давида народився Христос (якщо хто не знає). Хочете живіть для себе - це вибір кожної людини, та й наше суспільство стає дедалі егоїстичнішим, але не потрібно багатодітність розглядати як прокляття.

Що стосується методів застереження то добре знати, що деякі із них НЕ Є ЗАСТЕРЕЖНИМИ. Тобто зачаття відбувається і по своїй суті кожний раз відбувається МІНІАБОРТ, а це уже дорогенькі вбивство!

ВІЙНА ДЕ НАЙБІЛЬШЕ ЛЮДСЬКИХ ЖЕРТВ ЦЕ ВІЙНА МАТЕРІВ ПРОТИ ВЛАСНИХ ДІТЕЙ


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
21182
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2010, 11:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Налякали ви тут не жонатих і не заміжніх. Прочитавши від початку аж сюди то виходить, якщо ти одружися то сам собі дорогу до гріха направив. Виходить сімейні життя це одне дітонародження. Але жінки теж хочуть бути красивими, поїхати відпочити, просто пожити хорошим сімейним життям. Чоловікові немає проблем забрався на роботу гроші заробляти і не чує плач дітей, а крім того жінка повинна ще прибирати, їсти варити, стирати.... виходить що вона як рабиня, тільки добровільна!
Я думаю що не можна 100% казати що це гріх дітей не мати, або мало мати, немає у Біблії на 100% відповіді на це питання. Я не маю конкретно своєї думки на це питання, але прочитавши відповіді і там не знайшов, тому можливо не варто говорити що це – гріх.

Не можу братів зрозуміти, а де поділися розмови про кохання, квіти, шоколодки або інш, згадайте!. Хіба після весілля не потрібна романтика?

У мене питання, а особливо до тих, хто вважає це за гріх, я хоті би побачити , чи ви те саме що пишете так і робите :
1. Скільки ви часу жонаті (заміжні)?
2. Скільки ви маєте на даний час дітей?


Почну із себе: 1. майже 7 років
2. маю 3 дітей

Рим.2:21 Отож, ти, що іншого навчаєш, себе самого не вчиш! Проповідуєш не красти, а сам крадеш!
Матв.7:4 Або як ти скажеш до брата свого: Давай вийму я заскалку з ока твого, коли он колода у власному оці?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
21575
UNREAD_POSTДодано: 26 березня 2010, 19:55 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Sh_21 написав:
Виходить сімейні життя це одне дітонародження. Але жінки теж хочуть бути красивими, поїхати відпочити, просто пожити хорошим сімейним життям.
Сімейне життя - це також самопожертва, а народження та виховання діток - дуже відповідальна праця для Бога, за яку Бог теж скаже дати звіт, я в цьому переконана. А хіба може працівник ставити свої умови Роботодавця? І ще: чомусь ті, хто не бажають мати багато діток думають тільки про велику ціну за це, а не про нагороду і радість від того, що всі ці дітки можуть в майбутньому прославити Господнє Ім я. Особисто я би з Божою поміччю народити та виростити для господа багато діток, не менше 5-ти :) :) :) :) :) :) :)




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
21576
UNREAD_POSTДодано: 26 березня 2010, 20:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Підсніжник написав:
І ще: чомусь ті, хто не бажають мати багато діток думають тільки про велику ціну за це, а не про нагороду і радість від того, що всі ці дітки можуть в майбутньому прославити Господнє Ім я. Особисто я би з Божою поміччю народити та виростити для господа багато діток, не менше 5-ти :) :) :) :) :) :) :)

Ти мене не зрозуміла, моя думка така, просто не можна навязувати скільки дітей кому родити і все.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
21736
UNREAD_POSTДодано: 29 березня 2010, 22:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Сабна написав:
майже всі діти з багатодітних сімей погано вчаться і поведінка дуже погана, про виховання хочаб елементарне навіть нейде мова

Вибач але я з тобою не погоджуюсь, це неправда у більшості діти з багатодітних сімей добре вчаться і поведінка в них хороша, вони швидше "привикають" до колективу, легше дають собі раду. А в сімї де 1 дитина, часто є егоїстом і більш замкнута. Не віриш відвідай Рівеньську область.


+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
21744
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 09:43 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
prostak написав:
Сабна написав:
майже всі діти з багатодітних сімей погано вчаться і поведінка дуже погана, про виховання хочаб елементарне навіть нейде мова

Вибач але я з тобою не погоджуюсь, це неправда у більшості діти з багатодітних сімей добре вчаться і поведінка в них хороша, вони швидше "привикають" до колективу, легше дають собі раду. А в сімї де 1 дитина, часто є егоїстом і більш замкнута. Не віриш відвідай Рівеньську область.

не треба навіть далеко ходити, у мене трохи дорослих двоє. То вони завжди граються, в садіку їх хвалять. Привикають що треба уступати один одному. Не жадні, бо привикли завжди ділитися.
А от у двох знайомих по одній дитині. То як у гості приїжали, то це кошмар був. Нікому нічого не дасть, все заберає, плаче постійно, мої малі більше не хотіли їхати до них.




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
21797
UNREAD_POSTДодано: 30 березня 2010, 23:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Unker написав:
звичайно шо християни повинні грішити і використовувати протизаплідні засоби, бо в іншому випадку в них не вистарчить коштів і нервів шоб виховати більше ніж 2-х дітей. Справжні християнини як чисто логічно, так і теологічно повинні бути бідними, або середнього достатку. Багатими справжні христинянини не можуть бути впринципі (логічно), тому що заробляючи більші гроші вони скорше всього будуть порушувати якісь біблійні закони. Якшо не користуватись протизаплідними засобами то дітей буде як мінімум 5, по нашим міркам треба бути досить заможним шоб стільки виховати.
А в тезу "християнини утримуються від сексу" важко повірити. Ше Фрейд казав якшо немати регулярного сексу то починаються всякі нервові розлади, не кажучи вже про сексуальний потяг (який впринципі можна зменшити, але не відмінити)

Позволь з тобою не погодитись
Unker написав:
Справжні християнини як чисто логічно, так і теологічно повинні бути бідними, або середнього достатку. Багатими справжні христинянини не можуть бути впринципі (логічно), тому що заробляючи більші гроші вони скорше всього будуть порушувати якісь біблійні закони.

Ти напевно в катехізі прочитав це ( в Біблії, я такого незустрічав, багатьох людей яких ставить в приклад Біблія були непросто багаті а дуже багаті)
Unker написав:
... то дітей буде як мінімум 5, по нашим міркам треба бути досить заможним шоб стільки виховати.
Я ніколи незістічав віруючих де 5 і більше дітей, щоб їх сімя була менш заможна ніж середня сімя де є 1-2-є дітей, це стосується США і України, за інші країни незнаю (може хтось напише).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
21873
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2010, 14:49 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 квітня 2011, 15:53
Написано: 36
Sh_21 написав:
У мене питання, а особливо до тих, хто вважає це за гріх, я хоті би побачити , чи ви те саме що пишете так і робите :
1. Скільки ви часу жонаті (заміжні)?
2. Скільки ви маєте на даний час дітей?


Почну із себе: 1. майже 7 років
2. маю 3 дітей

Рим.2:21 Отож, ти, що іншого навчаєш, себе самого не вчиш! Проповідуєш не красти, а сам крадеш!
Матв.7:4 Або як ти скажеш до брата свого: Давай вийму я заскалку з ока твого, коли он колода у власному оці?

Я 20лет
2. Умене 4 дітеі


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Протизапліднюючі засоби.
21908
UNREAD_POSTДодано: 01 квітня 2010, 21:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 23:51
Написано: 344
Vitalik написав:
Одна молода сім'я місіонерів, яка трудиться в Криму має дитину, і вона завжди просить у Бога в молитві, щоб Бог не давав їй тимчасово ще одну дитину, адже вони не зможуть при народженні ще одної дитини трудитися, і Бог їм не дає.

шось невiреться що Бог так робе


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 81 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>