Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 00:52




Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


За який блок Ви б хотіли проголосувати?
За партію Регіонів, я за стабільність 18%  18%  [ 3 ]
За БЮТ, я за український прорив 41%  41%  [ 7 ]
За НУ-НС, я проти депутатської недоторканності 24%  24%  [ 4 ]
За іншу партію, за нові погляди 6%  6%  [ 1 ]
Проти всіх - набридли... 12%  12%  [ 2 ]
Всього голосів : 17
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Вибори-2007
11484
UNREAD_POSTДодано: 21 серпня 2007, 21:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Хто за кого буде голосувати і чому?

Прошу поділитися своїми політичними поглядами напередодні виборів депутатів у Верховну Раду.
Чи є шанси Україні змінитися завдяки перевиборів?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11485
UNREAD_POSTДодано: 21 серпня 2007, 21:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я особисто за Блок Юлії Тимошенко. Я уже багато років спостерігаю за роботою Юлі та її команди - вони ніколи не підводили своїх виборців, і завжди виконували свої передвиборчі обіцянки.
Мені подобаються цінності Юлі та її патріотична державницька позиція, а також високо оцінюю науково-економічні розробки та вклад у розвиток України її команди.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11489
UNREAD_POSTДодано: 21 серпня 2007, 23:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
там самі жиди в її штабі


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11490
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2007, 01:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Проти всіх - вся політика в Україні грязна і переважає більше приватних інтересів у політиків.

Не попадайтеся на дурнички і гасла партій. Зараз такий еволюційний період що стане менше партій ніж 200.

Як вибори складуться - поживем побачим але на приємні підсумки я не сподіваюся.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11491
UNREAD_POSTДодано: 22 серпня 2007, 09:00 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
А мені взагалі не хочеться йти на вибори.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11498
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2007, 06:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Чи не здається вам що політика на християнському форумі зайва?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11500
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2007, 09:18 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Мені здається, ще й як здається. І хто за кого буде голосувати - то особиста справа, і не кожен захоче свою думку розповсюджувати.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11517
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2007, 17:45 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 травня 2010, 11:48
Написано: 623
Звідки: Волинь
Чому мені також цікаво за кого ж будуть голосувати християни?




Будьте мудрі, наче змії, і прості, наче голуби.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11518
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2007, 18:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Що ж, не думав вже торкатися цієї теми, але якщо є зацікавлення, то спробую провести невеличкий аналіз політичної ситуації в Україні, а також місце християн у цих процесах.
Мені здається, що справді не личить християнам залишатися зовсім осторонь політичних процесів. Я не маю на увазі брати участь у них, чи вступати у якусь партію. Але думаю, що вибори нехтувати не варто. Хоча би з тієї причини, що моя байдужість дозволить захопити владу у державі НЕРОЗУМНИМ можновладцям.
А це є прокляттям для країни, тоді як мудрий цар - благословінням.
Звичайно, найперше, треба просити Бога, щоби Він послав мудрого царя, мудрий уряд. Але й найменше, що можна зробити, що від нас залежить - то треба зробити.

Отже, найперше я вважаю, що голосувати треба за державницькі сили, які здатні дбати про свій народ.
До таких сил належать, на мою думку, дві: БЮТ і Наша Україна.
Про інших я і згадувати не хочу. Не можу сказати, що за ці дві сили можна ручатися - і там багато негативних особистостей, але вони хоча би намагаються щось добре зробити.
Якщо говорити про інтелектуальний рівень кандидатів, а також про змістовність реальних програм (а не декларацій), то безумовну перевагу я віддаю БЮТ. Вони доказали здатність ефективно керувати державою.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11520
UNREAD_POSTДодано: 23 серпня 2007, 22:09 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 січня 2014, 17:30
Написано: 66
Звідки: Київщина
Віровизнання: християнин
Хочу привести такі місця: Рим 13:1 "Нехай кожна людина кориться вищій владі, бо немає влади, як не від Бога, і влади існуючі встановлені від Бога." , Дан. 2:21 "Він зміняє часи та пори року, скидає царів і настановляє царів". Отож влада від Бога. А один брат якось сказав: "звідки я знаю, яку владу цього разу хоче встановити Бог? Я проголосую за одних, а у волі Бога може зовсім інші? І тоді я вилявлюсь супротивником волі Божої". Тоді, здається, краще зовсім не голосувати. Хоча і в мене є якісь свої погляди, та хіба ми можемо передбачити, яка буде тут воля Бога?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11654
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2007, 12:50 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Всі політики однаковісіньки. Але мені подобається Тимошенко (гарно одягається).




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11657
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2007, 12:52 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
24 травня 2010, 11:48
Написано: 623
Звідки: Волинь
А мені подобається Тимошенко своїм ораторством рідко бачу, щоб виступала з якимись паперами.




Будьте мудрі, наче змії, і прості, наче голуби.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11671
UNREAD_POSTДодано: 28 серпня 2007, 13:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Сабна написав:
Всі політики однаковісіньки. Але мені подобається Тимошенко (гарно одягається).
І коса прикольна! :)

А я, крім самої Юлі, ще поважаю таких політиків як Турчинов (у мене є його книга "Свидетельство", у якій він свідчив як покаявся і прийшов до Бога, і зараз він є пресвітером у баптистській церкві), Михайло Косів (знаю його ще зі школи - дуже богобійна людина, спілкувався з ним особисто), Пинзеник (знаю його ще зі студентських років, професор справжній, чесний, хоча не дуже віруючий), а також довіряю за принциповість і патріотизм таким як Томенко, Вінський, А.Шевченко, Г.Омельченко, А.Шкіль, В.Яворівський та інші.

Багатьох не знаю, але вцілому довіряю цьому блоку.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вибори-2007
11727
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2007, 18:20 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Сонячник написав:
Прошу поділитися своїми політичними поглядами напередодні виборів депутатів у Верховну Раду.
Чи є шанси Україні змінитися завдяки перевиборів?

Будь ласка, у порядку теперешніх рейтенгів:
"ПР". Тричі отримала від народу владу і тричі профукала!
На всі оголтілі викрики опонентів : вас треба гнати, саджати у тюрьми, бандити та інше, вперто стверджують: "а давайте поговорим".
Від їхньої ідеології обєднання того, що не хоче обєднуватися, тхне ідіалізованним християнством, яке не сприймається бо за ним стоїть московський патріархат. За думкою "свідомих" націонал-ідіотів як вмре Москва, то Україна розквітне. Профукали всі свої програмні обіцянки(НАТО, російська мова, і т.п. і т.д). Їхня здатність до компромісів сприймається як слабість і не дає їм авторитету.
"БЮТ" Йде з программою "Ураїнський прорив". Перший прорив був при Лазоренко, і допоміг йому отримати панамський паспорт.
Другий прорив був при Кучмі. Зараз настає третій прорив. Декларація про наміри видається як програма. Скрізь їздять і видають программу, при цьому наголошують, що ми разом будемо колись її складати.
Коли Хрущов у свій час казав "догонемо і перегонимо Америку"- з нього сміялися. Коли Юля каже "догонимо і перегонимо Японію, Китай, Корею, Сінгапур - це сприймається майже як прорив. Існує утка, що в команді є вчені. Детальний аналіз першої сотні показує, що її складають колишні треті секретарі обкомів і райкомів ЛКСМУ, теперішні історики, помінявші комсомольську риторику на християнську! У команді одиозні особистості: пастор Турчинов, у перервах боротьби за владу проповідуючий своїй пастві що гроші і влада можуть привести до ідолопоклонства, Йося Вінський, перший, хто зробив перехід з фракції у фракцію, за повторення цього "подвигу" іншими потім була розігнана вся Рада.(що дозволено Юпітеру - не дозволено Бику-сучасний постулат білого братства) Так і не написав заяву про вихід з ВР 5 скликання, тим самим забезпечив себе законними пільгами у разі фіаско. Поет Яворівський, ніхто не знає його поезій, але знають як душу нації. Ну був такий собі скандальчик з чернобильськими фондами, но як кажуть українці "їсти сало і не мати масними рук"?
"Народний союз "НУ" Значно підсилився "Народною самообороною". Ніхто не може пояснити це словосполучення. Народна оборона - зрозуміло. Народна самооборона має на увазі, що народ буде себе сам боронити! Якщо народ буде сам себе боронити, нащо йому Луценко. Чи без Луцценко це вже буде не самооборона і не народ. Включає у себе КУН (ялиночки і снігурочки по 100000 долярів, мерседеси Івченко. Важка і успішна боротьба за туркменський і російський газ , з яскравою перемогою і ростом цін майже у 6 разів.
За видатні заслуги став радником президента. Мені у складі "НУ" подобається тільки партія Костенко. Но куди йому до сучасних крикунів і популістів. "НУ2-Партія президента, який так і не став при всіх сподіваннях мессією, но успішно дескридитував інститут президентства.
"Соціалісти" Ще не було виборів, а вже сказали що вони не пройдуть! Хтось може сказати: Нашо на Україні проводяться найдемократичніші і найсправедливіші вибори, якщо ті хто гарантує їх справедливість вже зараз говорять: " не пройдуть". Театр абсурду?
Попри всі шарахання Мороза , далеко вони всі від світового соцінтерна.
"Комуністи" Веселі хлопці! Прямі, відверті, з почуттям гумору.
Мені подобаються Адам Мартинюк і Петро Симоненко!
Но є одно но: комуністи вже мали необмеженну , колосальну владу, і хоча я розумію що то були не ці комкністи - довіри не маю.
І всі інші, різні там тягнивбоки, наталії подуйвітер і проча , проча , проча. Американський посол дав наказ: щоб йому було простіще орієнтуватися у ситуації, має бути дві, ну хай три партії у парламенті!
Хай живуть другі, найдемократичніші вибори в Україні! (перші були, як казав Ющенко, у 2006, но дуже коротка дівоча пам"ять).
Хай живе і квітне Україна!
Боже!!! чому, як не голосуй, а вже відомі результати?..
P.S.
Цитата:
Чи є шанси Україні змінитися завдяки перевиборів?

Коли японцям потрібна риба - вони виходять у море!
Коли риба потрібна українцям, вони виходять на вибори!
От такий прорив!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12106
UNREAD_POSTДодано: 10 вересня 2007, 05:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Дивне тлумачення варіанту ПР: яка може бути стабільність, коли їхня політична платформа повністю протилежна принципам президента? Стабільність може бути лише коли влада буде цілісна а не розколота на ворогуючі гілки.
Взагалі, мене дивує, що знайшлися на християнському форумі люди, які готові підтримати тих, лідер котрих виступає проти всіх церков окрім православної, а у списку партії домінують, включаючи її лідера, кримінальні елементи, котрі повинні сидіти в тюрмі.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 66 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>