Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 23:29




Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Анафема Сандея Аделаджа
16347
UNREAD_POSTДодано: 31 грудня 2008, 14:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Але я щось ніяк не можу зрозуміти: А яке ж відношення до Сандея мають євангельські церкви?
Якщо вони його не призначали, то хіба можуть його відлучати? :?
А засудити його вчення і застерегти людей, що це вчення не відповідає євангельському - так це навіть і потрібно... :!:




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Анафема Сандея Аделаджа
16358
UNREAD_POSTДодано: 02 січня 2009, 07:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сандей Аделадж: якщо в цій країні є дві чесних людини, то я одна з них! :)




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Анафема Сандея Аделаджа
16366
UNREAD_POSTДодано: 03 січня 2009, 20:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Але я щось ніяк не можу зрозуміти: А яке ж відношення до Сандея мають євангельські церкви?
Якщо вони його не призначали, то хіба можуть його відлучати? :?

Просто самі попалися на цей лохотрон і тепер злостю плюються... А слово Боже попереджало наших служителів, що всякий, хто бажає розбагатіти - попадає в ловушку! Так що самі винуваті. Мені абсолютно не шкода тих людей, що лоханулися. Це ж скільки в Україні потрібно кинути людей, щоб вони нарешті зрозуміли, що легкого збагачення не буває (якщо ти сам не пройдисвіт). "Вони все життя вчуться, та ніколи не можуть навчитися"... Я впевнений, через пару років ті самі люди знову почнуть шукати чистих та бездоганних лідерів щоб понести туда свої гроші. Буратіни, блін! :D




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Анафема Сандея Аделаджа
16380
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2009, 11:00 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
26 січня 2011, 19:15
Написано: 76
Звідки: Київ, Україна
Цікаво, якого добра бажає Доброжелатель, якщо він роздублював повідомлення на 5 форумах і жодного разу навіть не поцікавився про його долю... Особливо зважаючи на невідповідність назви повідомлення його змісту.




Заходьте в гості - http://bmyr.kiev.ua/index_ua.htm
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
16381
UNREAD_POSTДодано: 08 січня 2009, 12:01 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Виправлено назву теми, а також об'єднано тему, що була створена Доброжелателем, з темою, яка вже піднімалася раніше щодо Сандея Аделаджа.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
16465
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2009, 11:44 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
29 березня 2009, 13:39
Написано: 11
Сабна написав:
Нехай би цей Сандей їхав в свою Нігерію і там проповідував. Нехай спасає свій народ, а не дурить наших.

Цілком підтримую! Сандей і йому подібні чвідцать, що вони не є слугами Божими. Їх плоди говорять, що вони є слугами нечистої сили, демонів.
Держава повинна укласти закони, які б унеможливлювали існування подімних харизматичних лохотронів, бо всі бачать, що харизматичні "богослужіння" - це спотворені, псевдохристиянські, демонічні зборища.
Христос попереджав, що будуть умільці, які Його ім"ям будуть зціляти, уздоровлювати, але так як це роблять люди, які відреклися Заповідей Божих та Його волі, все роблять силою Вельзевула.
ГАНЬБА САНДЕЮ і тим, хто його підтримує!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
18320
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2009, 20:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Не нам рішати добре Америка робить чи зле коли воює. Бог не раз благословляв Ізраїль у війнах, і навіть проклинав через те що євреї пошкодували і не вбили усіх фелистимлян! Як сказав один мудрий генерал, війна не приносить більше смертей! А життя справжнє лише коли воно вічне. І немає великої різниці чи безбожник помре раніше чи пізніше.
Щодо Сандея, то у нього потрібно брати приклад жертовності своїм благополуччям заради месіонерської праці. Чи Україна не потребує євангелізації?

щодо жертовності Братик ти явно мяко кажучи перебільшуєш. насправді він, на мою думку, аферист. Те що даром прийняли має даром віддати а не здирати з людей гроші. кінгз-кепітал є приклад. хоча Аделаджа знову з води сухий вийшов.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Анафема Сандея Аделаджа
18324
UNREAD_POSTДодано: 28 жовтня 2009, 22:32 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Сандей Аделадж: якщо в цій країні є дві чесних людини, то я одна з них! :)


Пастору церкви Посольства Божьего Сандею Аделадже на днях было выдвинуто обвинение в причастности к еще одной финансовой афере со средствами граждан - при участии ЧП Грант. Об этом сообщили в Центре общественных связей Главного управления МВД Украины в Киеве.



"На днях ему выдвинуто еще одно обвинение в мошенничестве, по Гранту. Меру пресечения пока не меняли. Он на подписке о невыезде, с ним проводят все следственные действия", - отметили в киевской милиции.



В отличие от вкладчиков "Кингз Кэпитал", пострадавшие от деятельности "Гранта" - исключительно киевляне. Журналисты разыскала человека, который дает показания против Аделаджи по новому делу о мошенничестве.



"Пастор в 2005 году начал так называемые учения об инвестициях, - рассказывает Геннадий Кучеревский, бывший прихожанин "ПБ". - Во время учений Сандей лично спрашивал, у кого есть квартиры в Киеве, просил поднять руки. Позже пастор представил "бабушку-миллионершу" - Елену Данильченко. Она скакала на сцене, потрясала какими-то грамотами от "Посольства Божьего", а пастор агитировал, чтобы все, кто хочет разбогатеть, шли к этой бабушке. Я в то время был без работы, и мне предложили стать водителем Ирины Данильченко - дочери "бабушки-миллионерши". В церкви говорили, что пастор вылечил Ирину от алкоголизма, и она стала бизнес-леди. Я ее возил с 2006 года на своей "Славуте", позже она купила "Ланос", и я уже работал на ее авто".



Вместе с пожилой матерью Ирина Данильченко была соучредительницей фирмы ЧП "Грант". Работала контора так: под долговые расписки и договора с прихожан собирались деньги на покупку недвижимости. Позже квартиры обещали перепродать и выплатить вкладчикам большие проценты. Так как Аделаджа лично рекламировал "бабушку-миллионершу", люди верили и вкладывали, кое-кто успел даже получить часть процентов.



"Я поверил не обещаниям Ирины Данильченко, а призывам Аделаджи. Под залог однокомнатной квартиры на ул. Шолом-Алейхема взял в банке кредит - $50 тыс., и передал под расписку Ирине, - продолжает обманутый вкладчик. - Все это я делал ради маленького сына, хотел купить квартиру побольше. В итоге Данильченко смогла вернуть мне только $25 тыс. в счет долга. Позже милиция задержала Ирину в Одессе. Сейчас она - в СИЗО, а в это время ее мама - та самая "бабушка-миллионерша", постоянно ходит под МВД и машет флагами, чтобы оставили в покое пастора. А ведь благодаря пастору ее дочь и попала за решетку. Думаю, Ирина была зависима от пастора, и он использовал ее "втемную".


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
18670
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2009, 18:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Хай його судить Бог та державні закони! А я тішусь тим, що він навіть якщо не щиро, та все ж проповідував євангеліє. Навіть якщо люди і попали фінансово, але є такі, що врятували душу свою від вічної смерті, то чи не коштує одна спасенна душа більше всіх грошей світу?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
18676
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2009, 20:36 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Навіть якщо люди і попали фінансово, але є такі, що врятували душу свою від вічної смерті, то чи не коштує одна спасенна душа більше всіх грошей світу?
З чого ти взяв, що його проповіді були євангельськими? Наскільки я чув, то скоріше антиєвангельськими. А якщо так, то хіба його проповіді могли спасти хоча б одну душу? Те що звів багатьох, задурманив їм голови, то так. А масові засоби інформації використали це лише проти віруючих. І тепер люди будуть остерігатися не лише харизматів, а й справжніх євангельських церков.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
18677
UNREAD_POSTДодано: 15 листопада 2009, 20:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Братик написав:
Хай його судить Бог та державні закони! А я тішусь тим, що він навіть якщо не щиро, та все ж проповідував євангеліє. Навіть якщо люди і попали фінансово, але є такі, що врятували душу свою від вічної смерті, то чи не коштує одна спасенна душа більше всіх грошей світу?

Та тут справа у тому, що у цієй справі зла більше, ніж добра. До євангельських церков ітак було не дуже доброзичливе відношення, а тепер стало ще гірше. На кожному куту тикають тим Сандеєм, ніби то він якесь має відношення до п'ятидесятників або баптистів. Треба було йому поводитись краще, але усе вийшло як завжди. Тепер запросто можуть сказати, що це прецендент, треба обмежити євангельські церкви. Наприклад, як у Россії, знайшли пару прецендентів у "свідків Єгових", почали їх забороняти, а потім тихесенько вже і до євангельських церков добрались. Це ми зараз у відносній тиші живемо, але до виборів небагато часу залишилось, хто зна який там лідер країни буде, можливо саме з-за Сандея він почне гоніння.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
18692
UNREAD_POSTДодано: 17 листопада 2009, 15:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Чи не написано в Біблії, що блаженні ви коли вас переслідуватимуть і гнатимуть за правду? То чи варто боятись цих переслідувань? А чи могли його проповіді спасти хоч одну душу, не тобі, Сонячнику, судити. Бо Слово Боже саме по собі сильне і діяльне. І він це слово сіяв. А те, що лохи довірилися йому а не Богу, то вони самі винуваті. Зрештою, духовна сторона більше вартує, ніж матеріальна.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
18695
UNREAD_POSTДодано: 17 листопада 2009, 18:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 лютого 2010, 00:35
Написано: 358
Братик написав:
Чи не написано в Біблії, що блаженні ви коли вас переслідуватимуть і гнатимуть за правду?

Ось тільки не треба зразу з афериста робити мученника віри, ніякої правди у Сандея не було. Вже те що його впіймали на брехні важить досить багато. Сандей то казав що про гроші ніколи не проповідував, та не призивав людей вкладувати гроші у його банк, а відеозаписи засвідчили зворотнє. Якби то був простий член церкви, його вже би давно розтоптали, відлучили та зганьбили. А для "Великих Служителів" чомусь немає такого покарання.

Цитата:
То чи варто боятись цих переслідувань?

Не переслідувань треба боятись, а Божої кари. Мабуть ті переслідування і є Божа кара.

Цитата:
А чи могли його проповіді спасти хоч одну душу, не тобі, Сонячнику, судити.

А скільки душ погубили його дії, судити можуть усі.

Цитата:
Бо Слово Боже саме по собі сильне і діяльне.

Матв.7:22 Багато-хто скажуть Мені того дня: Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? 23 І їм оголошу Я тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!

Цитата:
І він це слово сіяв. А те, що лохи довірилися йому а не Богу, то вони самі винуваті.

Тобто якщо довіряєшь своєму пастору то вже і лох?

Цитата:
Зрештою, духовна сторона більше вартує, ніж матеріальна.

Мда... Це щось нове з розряду лжевчень. Такими словами можна запросто виправдовувати будь-яке шахрайство, матеріальне або духовне. Прям індульценціями якимись запахло :-)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
18727
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2009, 19:34 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Братик написав:
Чи не написано в Біблії, що блаженні ви коли вас переслідуватимуть і гнатимуть за правду? То чи варто боятись цих переслідувань? А чи могли його проповіді спасти хоч одну душу, не тобі, Сонячнику, судити. Бо Слово Боже саме по собі сильне і діяльне. І він це слово сіяв. А те, що лохи довірилися йому а не Богу, то вони самі винуваті. Зрештою, духовна сторона більше вартує, ніж матеріальна.


Братику про шо ти говогиш? чого ти вигороджуєш, хоть трохи харизматів?
як тобі це місце з Писання?
1 Петра > Роздiл 4
15. Ніхто з вас хай не страждає, як душогуб, або злодій, або злочинець, або ворохобник,
16. а коли як християнин, то нехай не соромиться він, але хай прославляє Бога за те.
17. Бо час уже суд розпочати від Божого дому; а коли він почнеться перше з нас, то який кінець тих, хто противиться Божій Євангелії?
18. А коли праведний ледве спасеться, то безбожний та грішний де зможе з'явитись?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Про Сандея Аделаджа
18767
UNREAD_POSTДодано: 23 листопада 2009, 17:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
З цим Сандеєм, це просто комедія вийшла, це класичний приклад того, що стається, коли людина покладається не на Бога, а на "духовного" авторитета, чи пастора. Я бачив відео, де пастор московської харизматичної церкви виливав всю злість на Сандея зі словами: ми йому повірили, вложили всі гроші, а він нас "кинув". Яка бідна духовно ця людина, кому як не пастору потрубно знати Біблію, яка прямо застерігає нас, щоб ми не покладалися на людину, і наші гроші вкладали не в банки (навіть з вивіскою християнською), а НА НЕБО, де ні злодій, ні іржа, ні міль, і ні аферисти не зможуть їх украсти. Ця афера з людьми - це просто цінний практичний урок для всіх неутвердженних християн, які поступили не по Писанню. І навіть за цей урок я вдячний пастору Сандею.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 54 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>