Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 21:42




Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Ватикан сумнівається в "богоугодності" Православ'я
10659
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 10:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Ватикан засумнівався в "богоугодності" Православної церкви

Сьогодні Ватикан виступив з досить спірною заявою, що напевно викличе бурхливу реакцію всіх інших церков. "Христос створив на землі одну церкву, що представлена повною мірою лише католицькою церквою, - говориться в розповсюдженій тут заяві Святого Престолу. - Інші церкви - православна і протестантська - не можуть претендувати на таке положення".

Ватикан визнає, що в інших християнських церквах, зокрема, у православної, "присутні елементи святості й правди", однак у них є й серйозні "вади", у першу чергу тому, що вони не визнають "верховенство Петра". Інакше кажучи, те, що вони не підкоряються Папі Римському, у Ватикані вважають великим недоліком.

У заяві міститься також обвинувачення проти тих священнослужителів, які інтерпретують рішення Другого Ватиканського Собору як "визнання можливості існування церкви Христа не тільки в католицизмі, але й в інших християнських конфесіях". Такого роду "омани" Ватикан характеризує як "помилкові" і "безпідставні", повідомляє ІТАР-ТАРС.

текст рос. тут: http://news.mail.ru/society/1377182/


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10671
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 22:48 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Знову ж тут пахне політикою. Мені сумно за католиків, які себе утверджують такими заявами. Це мені нагадує харизматію, які думають, що чим більше будуть кричати, що вони спасенні, то тим швидше спасуться.

І тепер згадую Слова Ісуса Христа:
Івана 16:2 Вас виженуть із синагог. Прийде навіть година, коли кожен, хто вам смерть заподіє, то думатиме, ніби службу приносить він Богові! 3 А це вам учинять, бо вони не пізнали Отця, ні Мене.

А зрештою, справжні християни, які складають Церкву Христову, ніколи не претендуватимуть на "таке положення", яке зараз має церква, що поширює подібні заяви. :(




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10679
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 07:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячнику, причому тут харизмати? :) До чого тут "кричати що спасенні" до визнання тільки однієї церкви істинною? :) Та й ознака харизматичної церкви зовсім не в тому що вони "кричать що спасенні". Впевнені у спасінні - це спасенні грішники, діти Божі, а не харизмати. Харизмати, якраз, навпаки - такої впевненості не мають.
Вищезгадана заява католицької церкви - це ще одна ознака наближення приходу антихриста.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10700
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 13:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Сонячнику, мені не зовсім подобається те, що ти завеликий акцент робиш на харизматах. Складається, що єдина біда ХВЄ - це харизмати. Це далеко не так.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 4 повідомлень ] 


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>