Джерело
http://forum.jerelo.info/

ДЕПРЕСІЯ
http://forum.jerelo.info/viewtopic.php?t=451
Сторінка 1 з 5

Rastin [ 07 липня 2007, 14:01 ]  ДЕПРЕСІЯ

Як гадаєте, що таке депресія? Чи може трапитись таке у християнина? І який бачите вихід із цього?

Rastin [ 07 липня 2007, 14:13 ]  Дипресія

Заодно цікава стаття на цю тему:"Выход из депрессии"
Якщо хтось ще щось має - викладайте!!!
:arrow: ТУТ :wink:

LMax [ 07 липня 2007, 21:39 ]  

З моїх життєвих спостережень:

Нереалізована мрія або бажання сидить у підсвідомості: сільки не відвертай увагу іншими "непотрібними" для душі занняттями - тільки будеш відтягуати час, а проблему не вирішиш - вона буде обростати і робитися важким прихованим тягарем, тому жити треба сьогодні і робити то що хочеться, навіть якщо заради цього треба "перевертати гори" чи стрибати у прірву.

Це питання зводиться до цілі життя. Переважно стреси і дипресії це наслідок несвідомості свого існування, тобто життя не сьогоднішнім днем, а ілюзією майбутньої якоюісь події. В теперішньому часі, не маючи чим зайнятись, ми безтолково снуємо, і це визиває депресивний стан, сірість, починається нарікання на погоду, на оточуючих тощо, і звісно ж на самого себе!

Rastin [ 08 липня 2007, 10:14 ]  

Дякую тобі еЛьМакс за цінну і цікаву думку! Хороше спостереження! В мене зараз саме такий же погляд формується щодо того, що треба жити сьогоднішнім днем, а не вчорашнім, чи навіть завтрашнім... Бо саме "сьогодні" ми творимо для себе "завтра" та "післязавтра", як і художник який малює свою картину з дрібних мазочків та часто доторкаючись до полотна, так і ми, немов би, "малюємо" наше життя з багатьох "сьогодні", і так само як картину можна знищити(зіпсувати) одним неправильним розчерком, так і всі наші "напрацювання" за життя можна перекреслити одним невірним кроком... Тому якщо спостерігати за кожним своїм кроком, тобто за кожним "сьогодні", то й уся наша картина, тобто все наше життя буде "намальованим" так, як найкраще!

Тарас [ 09 липня 2007, 16:36 ]  

Думаю, Максе, що депресія це не нарікання на погоду, а насамперед стан душі.

LMax [ 09 липня 2007, 17:22 ]  

це як і один з прикладів наслідків депресії

Братик [ 09 липня 2007, 17:42 ]  

Дипресія виникає як внутрішній конфлікт бажаного і реального. А такий конфлікт виникає тоді коли наше "Я" піднімається вище реальності. Ось для чого Христос нам заповідав "вбивати" наше "Я".

Rastin [ 09 липня 2007, 20:35 ]  

:DДумаю Братику, що якщо би ти сказав це людині, яка страждає на депресію, то вона би мабуть швидше убила тебе і Твоє "Я"! :D

Rastin [ 09 липня 2007, 20:37 ]  

Можливо ще якісь будуть думки з цього приводу...

Сатурн [ 09 липня 2007, 22:28 ]  

Будуть. Усе залежить від віри людини, точніше від досконалості в вірі (якщо людина віруюча). Хоча можна сказати, що й у невіруючих це теж залежить від віри. Наприклад, в мене виникли якісь проблеми на роботі, і очікуючи завтрашній день вже уявляєш собі, що завтра, коли прийдеш на роботу, буде щось погане. І коли віриш у це, що тебе очікує щось погане, то це сильно впливає на настрій, виникає якась пригніченість, весь час сумно і т.д., а коли віриш, покладаючись на Господа, що все вирішиться, то зовсім інший настрій. Від віри залежить і стан душі (настрій, депресія), і наше спасіння, і взагалі, можна сказати, все. (Євр. 11).
Ще стосовно депресіі. Ісус сказав: „Це Я вам говорив, щоб радість Моя була в вас, і щоб повна була ваша радість!” (Iван.15:10), а радість і депресія одночасно не бувають.
1Сол.5:16 Завжди радійте!
1Iван.1:4 А це пишемо вам, щоб повна була ваша радість!
1Петр.1:8 Ви Його любите, не бачивши, і віруєте в Нього, хоч тепер не бачите, а вірувавши, радієте невимовною й славною радістю. – вірувавши, радієте...
Багато сказано про радість. Радість – стан душі. А стан душі залежить від віри, як я вже написав. Буває ще в деяких питаннях віра не досконала, наприклад у питанні „не журіться про завтрашній день”, той виникає поганий настрій при очікуванні завтрашнього дня.

Тарас [ 10 липня 2007, 12:52 ]  

Думаю, одною із причин депресії є СТРАХ, який навіяний дияволом. Цей страх може виникати на основі дуже різних речей, але його походження є від диявола. Я думаю, що на даний момент багато християн є в полоні того чи іншого страху і диявол їх контролює в тій чи іншій мірі через страх. Написано, що страх (окрім Божого страху) є від диявола. Саме на грунті страху диявол багатьох людей заганяє в депресію, безнадію.
Як з цим боротись? Поки що бачу два засоби: зростання в любові до Бога (досконала любов проганяє всякий страх), і віра (протистаньте твердою вірою, то й утече він від вас).

Rastin [ 10 липня 2007, 13:39 ]  

Дякую Тарас! Справді дуже влучні слова. Нема чого додати...

LMax [ 10 липня 2007, 16:15 ]  

Тарас написав:
зростання в любові до Бога (досконала любов проганяє всякий страх),
той хто в депресії не знає Бога, як можна любити не знати кого і якщо себе навіть ненавидиш (це ж депресія).

Цитата:
і віра (протистаньте твердою вірою, то й утече він від вас).

депресія це щей тотальне безвір'я. Я коли був в депресії пробував повірити але марно - мозок брав гору.
Я використав мозок щоб вийти з депресії (бо він якраз в неї мене й загнав страхами), а потім вже й підсилилась віра, коли ближче дізнався про Бога.

Братик [ 11 липня 2007, 08:24 ]  

Я думаю, з дипресією потрібно боротися залежно від причин виникнення дипресії. Неможливо надати універсальну формулу як виходити з дипресії, яка б була ефективною для всіх випадків дипресії. Причини можуть бути різними: покинула дівчина (хлопець, чоловік, жінка), втратив роботу, посварився з ближніми, у новоувірувавших часто буває дипресія пов"язана з пропаданням віри, або з страхом втрати спасіння.

Rastin [ 11 липня 2007, 18:14 ]  

LMax написав:
Я коли був в депресії пробував повірити але марно - мозок брав гору.
Я використав мозок щоб вийти з депресії (бо він якраз в неї мене й загнав страхами), а потім вже й підсилилась віра, коли ближче дізнався про Бога.

Можеш розповісти детальніше про це, еЛьМакс?
Як саме, тобі вдалося вийти з дипресії?

Сторінка 1 з 5 Часовий пояс UTC + 2 годин