Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:04




Створити нову тему Відповісти  [ 62 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Що таке депресія?
Стан глибокого смутку та непевності. 83%  83%  [ 29 ]
Захворювання. 17%  17%  [ 6 ]
Вигадки це все! 0%  0%  [ 0 ]
Всього голосів : 35
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10666
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 21:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я не знав, що таке депресія, а тому пошукав в інеті додаткову інфо:

Депресія (від латинського слова depressum - знижувати, придушувати, гнітити) - стан, що характеризується пригніченим чи сумним настроєм і зниженням психічної активності, що сполучаються з руховими розладами і різноманітними соматичними (тілесними) порушеннями (втрата апетиту, схуднення, запори, зміна ритму серцевої діяльності і т.п.).

Прихована (маскована) депресія. Не завжди депресія виявляється симптомами, що описані вище. Часто буває, що вона виявляється одним - двома симптомами, і це утруднює діагностику. Депресія може виявлятися тільки болями в груди, у животі, головними болями, болями в суглобах, болями у всім тілі, тільки ранніми пробудженнями, порушеннями подиху (утруднений вдих на відміну від бронхіальної астми, при якій утруднений видих), зловживанням чи алкоголем наркотиками, сексуальною розгальмованістю (людина хоче гострими відчуттями підняти настрій чи перебороти хворобливу психічну нечутливість).

Визначають наступні маски депресії:
1.Стриманість, крізь яку прориваються психовегетативні пароксизми, гіпертензійні кризи, інфаркт міокарда.
2.Ворожість. Частіше буває в юнацькому віці.
3.Підвищена трудова і соціальна активність.
4.Тяга до подорожей.
5.Іронія, сарказм, безшабашність, розгул.
6.Булімія (підвищений апетит), полідипсія (підвищена спрага), посилення тяги до паління, алкоголю, медикаментам.
7.Підвищена сексуальність, своєрідний запій.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10670
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 22:42 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
Сонячник написав:
Я не знав, що таке депресія, а тому пошукав в інеті додаткову інформацію...


Ну привіт Сонячнику! Як і завжди, в захваті від твого стилю! :D
Взагалі мені й дивно що ТИ проголосував як усі, бо відповідь в голосуванні "Вигадки це все!" я, взагалі-то, тільки заради тебе поставив... :D
Ну а якщо серйозно.... то тепер мусиш написати стільки ж про те як можна вийти з неї. :wink: (жартую, не мусиш, звичайно, а якщо тільки захочеш...) :)




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10672
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 22:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Як вийти? Дуже просто: покаятися у своїх гріхах перед Богом! :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10675
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2007, 23:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Сонячник написав:
Як вийти? Дуже просто: покаятися у своїх гріхах перед Богом! :)

це не допоможе людині в якої депресія церез невизначеність в житті, або через те що батьки окремо (такі причини в мене були). Тут гріхи батьків більше відіграли свою роль, а не власні вже похідні якісь мимолітні бажання (пристрасті) щоб відвернути увагу від основної проблеми - нестача уваги та батьківської любові...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10676
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 00:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Rastin написав:
Можеш розповісти детальніше про це, еЛьМакс?
Як саме, тобі вдалося вийти з дипресії?

Вихід був довгим та хвилеподібним і тривав - років так два, три. Після піку депресії я просто перестав ходити на роботу і почав займатись тим, чим мені хотілося: байдикував, спав до обіду, дивився купу фільмів, бавився підряд купу ігор, коли це починало набридати починав читати все що мене цікавило і на що я не отримував відповіді в житті. Так я вийшов на релігії і освіжив свою віру в Бога. Вона в мене була з дитинства, але така не більше ніж поняття "якогось вищого розуму". А коли почав розуміти механізми та закони по яких ВСЕ "крутиться", почав відслідковувати стереотипи, шаблони та негативні установки, та власні чорні думки міняти поступово на позитивні. Це було важко, дуже важко. З часом довкола і люди з'явилися нові. Молився також коли вже дуже погано було. І мама знала що мені погано і молилась. Думаю це відіграло важливу роль. Це важливо коли хтось, хто тебе добре знає, за тебе молиться, а ти за нього...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10683
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 07:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
ЛМаксе, а твоя мама католичка чи православна?
Я вже говорив, що для кожного виду депресії є свої шляхи виходу з цього стану. Покаятися, це добре, але у чому? Якщо тебе мучить депресія через зроблений гріх - тоді зрозуміло. А як бути, коли тебе зрадила дівчина? У чому каятися? Або тебе зрадив друг, якому ти довіряв? Або ти втратив роботу? А що робити коли депресія визвана втратою віри? Тоді й каятися немає сил, та й каяття без віри нічого не варте.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10685
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 09:13 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
Цікаві питання Братику. Мене особисто також цікавить це, так як не розумію чому потрібно каятись коли у тебе "депресія" ?! Так як тоді це означає, що у (справжніх) християн її неможе бути, а це не так. Добре було б якби Сонячник детально обгрунтував свою думку.




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10690
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 11:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
ЛМаксе, а твоя мама католичка чи православна?

ходить в католицьку церкву, бо там де вона зараз живе до православної тисячі км. Але вона завжди поважала православну віру, читала їхню літературу, їздила в Почаїв.
А що це міняє? Батьки розведені, а шлюб в церкві не брали...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10697
UNREAD_POSTДодано: 12 липня 2007, 13:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Я справді вважаю, що коли людина не протистане вірою дияволу, то їй з депресії не вийти. Згідний, що депресія характеризується безвір’ям, але тоді коли людина робить хоч якесь мізерне зусилля віри, то Бог виходить їй на зустріч і її віра від того зростає. Звичайно, здебільшого депресія не проходить відразу, але якщо людина дальше рухається шляхом віри, то вона з цього вийде.
Я знаю одну дуже цікаву історію, яку я читав, про одного місіонера, який попав у депресію, але це якось іншим разом, бо довго набирати.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10714
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2007, 00:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Rastin написав:
...Мене особисто також цікавить це, так як не розумію чому потрібно каятись коли у тебе "депресія" ?! Так як тоді це означає, що у (справжніх) християн її неможе бути, а це не так. Добре було б якби Сонячник детально обгрунтував свою думку.

Я вважаю, що вийти з депресії можна лише з Божою допомогою, по Його благодаті. А для того, щоб Господь вийшов на допомогу, потрібно смиритися перед Богом, тобто визнати себе прахом земним, визнати себе недостойним милості Божої, врешті визнати свої гріхи і недоліки, зненавидіти власну душу в цьому світі, і віддати своє життя для Бога! Тобто почати жити не для себе, а для Бога та ближніх!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10718
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2007, 07:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Хоча депресія психологічна проблема, а не духовна, я думаю у віруючих людей вона дуже сильно пов"язана з духовним життям.
Цитата:
потрібно смиритися перед Богом, тобто визнати себе прахом земним, визнати себе недостойним милості Божої

Це добра порада, але потрібно усвідомити: треба смиритися саме перед Богом: хто боїться Бога, той не боїться нічого! Це те, про що я писав в самому початку: треба вбити своє "я", смирится перед Богом і Бог підніме. Це не просто моя думка, вона заснована на особистому досвіді. Коли ми піднімаємося в своїх очах, то це неминуче призведе до депресії, бо "Бог гордим противиться". Смиренним же Бог дає благодать і піднімає їх в очах інших людей. Це універсальна формула виходу з депресії!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10728
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2007, 13:42 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
Братик написав:
Хоча депресія психологічна проблема, а не духовна, я думаю у віруючих людей вона дуже сильно пов"язана з духовним життям.
Цитата:
потрібно смиритися перед Богом, тобто визнати себе прахом земним, визнати себе недостойним милості Божої

Це добра порада, але потрібно усвідомити: треба смиритися саме перед Богом: хто боїться Бога, той не боїться нічого! Це те, про що я писав в самому початку: треба вбити своє "я", смирится перед Богом і Бог підніме. Це не просто моя думка, вона заснована на особистому досвіді. Коли ми піднімаємося в своїх очах, то це неминуче призведе до депресії, бо "Бог гордим противиться". Смиренним же Бог дає благодать і піднімає їх в очах інших людей. Це універсальна формула виходу з депресії!

:?: :?: :?: Братчики, про що ви говорите? :shock: :shock: :shock: Яким прахом земним??? :?: Та той хто перебуває в дипресії - вже й так нижче землі! :!:
...Проте я згоден, що так як ця недуга духовна (чи душевна), то Бог на першому місці з усіх, хто може допомогти вийти з неї.
Але як повязана з депресією гордість - хоч убийте не розумію! :?
(приклад: чоловік побив і покинув багатодітну жінку, через те що вона стала християнкою. У неї виникла затяжна дипресія...
Вона була горда?)




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10748
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2007, 20:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ні, але щоб вийти з цієї депресії, їй потрібне тісне спілкування з Богом, або поєднання з Духом Святим - Утішителем, що можливо лише при умові смирення. Той хто перебуває в депресії - нище трави по відношенні до оточуючих, та не по відношенню до свого "я"! Адже чому болить душа? Тому що зачеплене "Я", в серці живе образа, хтось ударив по власній гордості. А все що стається з віруючим - під контролем Бога, і ніщо що стається з віруючим не буває без Його на це допуску.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10750
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2007, 23:01 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 березня 2008, 10:38
Написано: 53
Братик написав:
Ні, але щоб вийти з цієї депресії, їй потрібне тісне спілкування з Богом, або поєднання з Духом Святим - Утішителем, що можливо лише при умові смирення. Той хто перебуває в депресії - нище трави по відношенні до оточуючих, та не по відношенню до свого "я"! Адже чому болить душа? Тому що зачеплене "Я", в серці живе образа, хтось ударив по власній гордості. А все що стається з віруючим - під контролем Бога, і ніщо що стається з віруючим не буває без Його на це допуску.

Я дуже тебе підтримую, Братик, у цьому, що потрібно спілкування з Богом, тобто молитва і Божий Святий Дух. Але не думаю що у цієї жінки проблема зі смиренням, або що у ній живе образа... Швидше вона просто пригнічена, і подавлена... Особливо після того, як її чоловік відсудив у неї квартиру і забрав більшу частину дітей туди від неї, як від "релігійної фанатички" (це цитата з рішення суду). Цей випадок стався в Росії, і досі нічого не змінилося, хіба-що тільки те, що він зараз забрав і тих дітей, що залишилися. Так як вони перестали вже бути грудними, і вже не потребують "особливого материнського догляду". Звичайно ж що чоловік не був рядовий роботяга, а якоюсь там великою шишкою в тій місцевості. Зараз у неї ще й проблеми з роботою, і (як вона здогадується) також не без вмішання її чоловіка. Ти запитаєш: Чому вона пригнічена? Та тому, що зробити нічого неможе, і в які тільки інстанції не зверталась!!! А змиритися з тим, що дітей від неї забрали "без права на спілкування" також не в силах... Ось тобі і які бувають причини для депресії... Я б іще навів, проте часу мало. Але повір, що ні в одній з тих причин у людей не бракувало смирення чи якихось інших християнських рис. Тому я б хотів щоб наше обговорення в цій темі більше зосереджувалось на тому, як вийти із депресії, а не на її причинах, чи чомусь іншому...
Бо я вважаю, наприклад, що тут потрібен цілий "комплекс" заходів, як наприклад говориться у тій статті, що я помістив на початку. Але хочу також щоб і ви щось сказали, шановні форумчани, з цього приводу, так як: "при численності радників спасіння буває"!




Ті,хто надію складає на Господа, силу відновлять, і крила підіймуть, немов ті орли, будуть бігати і не потомляться, будуть ходити і не помучаться! (...)
(Ісаї 40:30,31)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10763
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2007, 07:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Растіне, я саме й писав про те, як вийти із депресії. Ти пишеш вона вибилась із сил... А де ж іще шукати сили як не в Бозі? Адже Бог дає силу, потішає, знімає депресію. Їй може допомогти тільки віра в Бога (у виході з депресії).




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 62 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>