Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 20:13




Створити нову тему Відповісти  [ 62 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5


Що таке депресія?
Стан глибокого смутку та непевності. 83%  83%  [ 29 ]
Захворювання. 17%  17%  [ 6 ]
Вигадки це все! 0%  0%  [ 0 ]
Всього голосів : 35
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
42719
UNREAD_POSTДодано: 13 лютого 2013, 05:08 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Депресія - це відсутність віри у те, що наші життєві проблеми - це явище тимчасове, що Бог нам приготовив вічне життя, на фоні якого наші проблеми це взагалі дрібниці! Навіть тут на землі через деякий час ми навіть згадувати за них не будемо!




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: ДЕПРЕСІЯ
46009
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2014, 00:04 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 січня 2016, 15:03
Написано: 108
Звідки: Луцьк
Віровизнання: п'ятидесятник
Шляхи виходу з депресії:1.Якщо причиною є гріх,треба в ньому покаятись і залишити його.Якщо немає сили залишити гріх,піти на сповідь до служителя.Тобто зробити все,щоб налагодити зв'язок з Богом.2.Визнати перед собою,що ти в депресії.(Якщо я не бачу проблеми,я не буду з нею боротись).3.Сказати близьким,друзями,що знаходишся в депресії і попросити молитовної підтримки,відкрити кращому другу свої переживання. підтримки.3.Молитись.4.Читати Біблію.В Біблії є багато обітниць,порад,через Своє Слово Бог потішає.5.Написати на аркуші паперу Божі благословіння в житті,Божі милості і час від часу перечитувати їх.6.Порівняти себе з тими,кому ще важче(наприклад,я можу поділитися своїми проблемами з мамою,а у подруги мами немає).7.Бути активною.Якщо я нічого не роблю,мені нічого не хочеться,нічого не цікавить,то від цього легше не буде.




Якщо зник звук з небес,спробуйте "зачистити контакти" своєї совісті
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 62 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>