Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 15:15




Створити нову тему Відповісти  [ 240 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16


Чи готовий ти заявити "Я - спасений"!?
Так, бо я - спасений! 71%  71%  [ 17 ]
Я маю спасіння, але так заявляти не хочу. 25%  25%  [ 6 ]
Ні, бо я не маю спасіння. 4%  4%  [ 1 ]
Всього голосів : 24
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
34183
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2011, 02:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Верная написав:
Я думаю, що кожна людина має на це надію,і я в тому числі :) Проте це дуже важлива тема, і актуальна в на сьогодні.
Згоден, що тема важлива, а щоб не відхилятися від теми, дозвольте уточнити: на що саме ви маєте надію? Чи для вас спасіння як лотерея - повезе чи не повезе? Або ж що всім - то мені? ;)

Адже Христос сказав: Силкуйтеся ввійти тісними ворітьми, бо кажу вам, багато-хто будуть намагатися ввійти, та не зможуть! (Лук.13:24)
Причому це будуть віруючі, християни, які вважають себе спасенними, які все життя надіялися на життя вічне, бо будуть казати: Господи, відчини нам!.. Ми їли й пили перед Тобою і на вулицях наших навчав Ти... Господи, Господи, хіба ми не Ім'ям Твоїм пророкували, хіба не Ім'ям Твоїм демонів ми виганяли, або не Ім'ям Твоїм чуда великі творили? Але Христос оголосить їм тоді: Я ніколи не знав вас... Відійдіть від Мене, хто чинить беззаконня!
Бо так сказав Христос: Не кожен, хто каже до Мене: Господи, Господи! увійде в Царство Небесне, але той, хто виконує волю Мого Отця, що на небі. (Матв.7:21)
То ж нащо ви надієтесь?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
34187
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2011, 06:33 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник добре підмітив: "вчення надимає, любов же будує". Ссс теж добре підмітив, знання безсумнівно потрібне, Христос та апостоли заохочували учнів досліджувати Писання, та й з даної цитати теж випливає, що знання - це добра річ. Але чи знання є обов"язковою умовою для спасіння? Звичайно ні. Без знань безліч людей дітей Божих отримали спасіння та попали в рай, наприклад, той же розбійник на хресті. Він ж жодного знання не мав, проте потрапив у рай. Також життєвих прикладів можна назвати багато, коли люди каялися за кілька хвилин до смерті, взагалі не читавши Біблії. Знання нам потрібне для життя на землі, а не для вічності: там нам усе відкриється і без читання Біблії і набагато більше відкриється, ніж ми тут можемо знати. Знання потрібне для проповідування, навчання, вдосконалення, стійкості у вірі. Але саме знання Біблії без народження згори, без покаяння - марне. Знання, хоч і добре воно, але воно не є умовою спасіння.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
34199
UNREAD_POSTДодано: 19 грудня 2011, 23:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Сонячник добре підмітив: "вчення надимає, любов же будує". Ссс теж добре підмітив, знання безсумнівно потрібне, Христос та апостоли заохочували учнів досліджувати Писання, та й з даної цитати теж випливає, що знання - це добра річ. Але чи знання є обов"язковою умовою для спасіння? Звичайно ні. Без знань безліч людей дітей Божих отримали спасіння та попали в рай, наприклад, той же розбійник на хресті. Він ж жодного знання не мав, проте потрапив у рай. Також життєвих прикладів можна назвати багато, коли люди каялися за кілька хвилин до смерті, взагалі не читавши Біблії. Знання нам потрібне для життя на землі, а не для вічності: там нам усе відкриється і без читання Біблії і набагато більше відкриється, ніж ми тут можемо знати. Знання потрібне для проповідування, навчання, вдосконалення, стійкості у вірі. Але саме знання Біблії без народження згори, без покаяння - марне. Знання, хоч і добре воно, але воно не є умовою спасіння.
Розумію вас хлопці.Мусити хоч якось оправдати себе.Не плутай Браттіку ситуацію розбійника зі своєю та Сонячниковою.вам ніщо не стоїть на заваді набувати знання,на відмінну від того розбійника.Тому для вас знання всеж є вагомою умовою для спасіння,адже сам Христос про це сказав--"Життя ж вічне це те, щоб пізнали Тебе, єдиного Бога правдивого, та Ісуса Христа, що послав Ти Його".А як ви можете пізнати Бога та його сина не маючи знання про нього??І взагалі як вам Їх пізнати???Як знати у чому полягає Божа воля щодо вас???Без знання цього ви не зможете її виконувати,а значит і спасіння вам не видать.Чи не так Браттіку??.




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
34201
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2011, 13:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
Тому для вас
знання всеж є вагомою
умовою для
спасіння,адже сам
Христос про це
сказав--"Життя ж вічне
це те, щобпізнали Тебе,
єдиного Бога
правдивого, та Ісуса
Христа, що послав Ти
Його".А як ви можете
пізнати Бога та його сина
не маючи знання про
нього??І взагалі як вам
Їх пізнати???Як знати у
чому полягає Божа воля
щодо вас???Без знання
цього ви не зможете її
виконувати,а значит і
спасіння вам не
видать.Чи не так
Браттіку??.

повністю згоден. Нема ніякого мені оправдання, якщо в теперешній час погано знаю Писання. Мусим досліджувати, вникати, щоб без всяких догадок чи власної фантазії могли на основі Божого Слова заперечувати різні єресі.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
34202
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2011, 16:15 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Як думаєш, люди, які покаялися за кілька хвилин до смерті не читавши Біблії, вони пізнали Христа чи ні?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
34206
UNREAD_POSTДодано: 20 грудня 2011, 21:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
Гадаю, що таке можливе. Прощення дається не по нашому знанню чи незнанню, тобто не по нашим заслугам, ділам, преведності і т.п. Любов Божа могутня покрити будь-який гріх людини, при умові, якщо вона його визнає.




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
34211
UNREAD_POSTДодано: 21 грудня 2011, 07:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Я впевнений, що пізнали. Щоб пізнати Христа, достатньо покаятися і народитисЯ згори. Я вже казав, повторю ще раз: пізнати Христа та пізнати про Христа - різні речі.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
34218
UNREAD_POSTДодано: 22 грудня 2011, 20:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Я впевнений, що пізнали. Щоб пізнати Христа, достатньо покаятися і народитисЯ згори. Я вже казав, повторю ще раз: пізнати Христа та пізнати про Христа - різні речі.
А ну но прокоменуй ту різницю))).Та й чи можна пізнати Христа не пізнавши про Христа?? :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
34248
UNREAD_POSTДодано: 24 грудня 2011, 17:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Звичайно можна. Христос відкрився Павлу тоді, коли він мав зовсім невірне знання про Христа. І в одну мить він пізнав Христа так, що змінилися всі його переконання та знання. У цьому і полягає різниця.




Хай благословить тебе Господь!
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
34266
UNREAD_POSTДодано: 25 грудня 2011, 22:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Звичайно можна. Христос відкрився Павлу тоді, коли він мав зовсім невірне знання про Христа. І в одну мить він пізнав Христа так, що змінилися всі його переконання та знання. У цьому і полягає різниця.
Братіку,про що ти пишеш.Це була унікальна та одна їз небагатьох ситуацій коли Ісус зявився людині.Більш того з чого Павло зрозумів що це Ісус,той кого розпяли і кого називали Христом??Невже він не мав знання про нього??Як це невірне знання Павло мав про Христа??? :shock: Павло просто не вірив у те що Ісус є Христом та сином Бога який прийшов з неба.А про нього він чудово усе знав.Тож йому бракувало віри,а не знань.Тому ти не видавай бажанного за дійсне.Якось у вас це чомусь часто таке виходить.Браттіку та Ко,спершу добре вникніть у тему,а тоді пишіть.А то соромно ж вам потім буде)))) ;-D ;-D Ти братіку вже стільки сорому на свою голову приніс,може вже досить тобі.Неображайся,це лишень констатація фактів і нічого особистого.Бувай здоровий друже))) :)
Ну і Сонячник ,котрий тобі поставив плюсик,теж виявиви своє явне нерозуміння теми.Розумію чому.Треба ж якось виправдати оте незнання Слова. :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
34280
UNREAD_POSTДодано: 26 грудня 2011, 08:01 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ссс, від тебе отримати стільки недобрих слів - це компімент для мене :)
Цитата:
Павло просто не вірив у те що Ісус є Христом та сином Бога який прийшов з неба.А про нього він чудово усе знав.

Ага, Павло усе знав, але просто не вірив :))) то може й ви все знаєте, та не вірите?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
34316
UNREAD_POSTДодано: 29 грудня 2011, 14:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Ссс, від тебе отримати стільки недобрих слів - це компімент для мене :)
Цитата:
Павло просто не вірив у те що Ісус є Христом та сином Бога який прийшов з неба.А про нього він чудово усе знав.

Ага, Павло усе знав, але просто не вірив :))) то може й ви все знаєте, та не вірите?
Браттіку може -непоможе.Ми як і знаємо про Христа так і довіряємо йому.І завжди називаємо речі своїми іменами,а не топимо суть думки у пустословстві "прийміть Христа в серце і будете спасенні".




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
47054
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2014, 17:58 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
то може так якась людина сказати чи ні "я спасений".........


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
47055
UNREAD_POSTДодано: 17 липня 2014, 18:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
або можна якось про іншу людину сказати він або вона спасенні.

просто остані події на Україні в Донецьку та і в інших місцях, можна сказати ці люди будуть спасені чи ні.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
47075
UNREAD_POSTДодано: 20 липня 2014, 16:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Dmitro написав:
то може так якась людина сказати чи ні "я спасений".........
В залежності від чого??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 240 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>