Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 18:12




Створити нову тему Відповісти  [ 240 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Далі


Чи готовий ти заявити "Я - спасений"!?
Так, бо я - спасений! 71%  71%  [ 17 ]
Я маю спасіння, але так заявляти не хочу. 25%  25%  [ 6 ]
Ні, бо я не маю спасіння. 4%  4%  [ 1 ]
Всього голосів : 24
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
33095
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2011, 18:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Чи віриш, що спасеним можеш бути тільки через смерть Ісуса Христа на Голгофі за твої гріхи? Чи приймаєш Ісуса Христа як Господа і особистого Спасителя?

Невіруючий каже: - Вірю!
- Вітаємо, брате! Ваші імена записані на небесах! Ви такий самий як і ми... [mrgreen]

Стандартний, "християнський" тест, щоб вийти на широку дорогу, що веде до погибелі, і нею багато-хто ходять.

Братику, ти хоча б розумієш, що ти написав? Я наприклад цьому не вірю. Це неправда.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
33121
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2011, 17:57 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Чому саме не віриш?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
33125
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2011, 19:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Чому саме не віриш?
Я не вірю, що "спасеним можеш бути тільки через смерть Ісуса Христа на Голгофі за твої гріхи"... Неправильно так виражатися, Євангеліє інакше вчить.
Так, завдяки пролитій Крові нашого Господа, але не лише через смерть Агнця, але й через живу віру, духовне народження, і т.д.
І ця фраза "прийняти Христа як особистого Спасителя" настільки загальна, що кожен може розуміти як завгодно.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
33129
UNREAD_POSTДодано: 19 жовтня 2011, 20:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Братик написав:
Добре, якщо не заперечуєш. Чи віриш, що спасеним можеш бути тільки через смерть Ісуса Христа на Голгофі за твої гріхи? Чи приймаєш Ісуса Христа як Господа і особистого Спасителя?
А яке це має ввідношення до того що буцім я заперечую що Ісус-Божий син??Я питав де я це заперечував??Ти як завжди?)))
Сонячник написав:
Братик написав:
Чому саме не віриш?
Я не вірю, що "спасеним можеш бути тільки через смерть Ісуса Христа на Голгофі за твої гріхи"... Неправильно так виражатися, Євангеліє інакше вчить.
Так, завдяки пролитій Крові нашого Господа, але не лише через смерть Агнця, але й через живу віру, духовне народження, і т.д.
І ця фраза "прийняти Христа як особистого Спасителя" настільки загальна, що кожен може розуміти як завгодно.
В принципі можна погодитись.Але чомусь немає у тому переліку пізнання яке слід набувати аби віра була несліпою та міцною.Незабувайте про це)) ;)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
33517
UNREAD_POSTДодано: 18 листопада 2011, 05:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
Братик написав:
Чому саме не віриш?
Я не вірю, що "спасеним можеш бути тільки через смерть Ісуса Христа на Голгофі за твої гріхи"... Неправильно так виражатися, Євангеліє інакше вчить.
Так, завдяки пролитій Крові нашого Господа, але не лише через смерть Агнця, але й через живу віру, духовне народження, і т.д.

Ти знову плутаєш горох з капустою. Це те саме, що сказати: я не згідний, що до Києва можна добратися власним автомобілем. Для цього потрібно мати права, заправитися, їхати обережно і т.д.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
33565
UNREAD_POSTДодано: 20 листопада 2011, 15:03 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
sss написав:
Братик написав:
Добре, якщо не заперечуєш. Чи віриш, що спасеним можеш бути тільки через смерть Ісуса Христа на Голгофі за твої гріхи? Чи приймаєш Ісуса Христа як Господа і особистого Спасителя?
А яке це має ввідношення до того що буцім я заперечую що Ісус-Божий син??Я питав де я це заперечував??Ти як завжди?)))
Сонячник написав:
Братик написав:
Чому саме не віриш?
Я не вірю, що "спасеним можеш бути тільки через смерть Ісуса Христа на Голгофі за твої гріхи"... Неправильно так виражатися, Євангеліє інакше вчить.
Так, завдяки пролитій Крові нашого Господа, але не лише через смерть Агнця, але й через живу віру, духовне народження, і т.д.
І ця фраза "прийняти Христа як особистого Спасителя" настільки загальна, що кожен може розуміти як завгодно.
В принципі можна погодитись.Але чомусь немає у тому переліку пізнання яке слід набувати аби віра була несліпою та міцною.Незабувайте про це)) ;)
То як панове з пізнанням справи у вас обстоять??Чи потрібне воно всеж вам чи ні,для утвердження віри??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
33609
UNREAD_POSTДодано: 21 листопада 2011, 22:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 жовтня 2015, 23:22
Написано: 237
Звідки: Рівненщина
Віровизнання: п'ятидесятник
sss написав:
То як панове з пізнанням справи у вас обстоять??Чи потрібне воно всеж вам чи ні,для утвердження віри??

Шо по-твоєму є це пізнання?




"Ось пішов увесь світ услід за Ним"(Ів.12:19)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
33645
UNREAD_POSTДодано: 26 листопада 2011, 14:37 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
початківець написав:
sss написав:
То як панове з пізнанням справи у вас обстоять??Чи потрібне воно всеж вам чи ні,для утвердження віри??

Шо по-твоєму є це пізнання?
Чому про це питаєш?Хіба не ясно що це несе зміст як набуття знаннь,що є найперш необхібним для всього іншого про що тут пишуть люди.)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
33675
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2011, 03:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Хіба не ясно що це несе зміст як набуття знаннь,що є найперш необхібним для всього іншого про що тут пишуть люди.)))
Знання ж надимає, любов же будує!
Коли хто думає, ніби щось знає, той нічого не знає ще так, як знати повинно.(1Кор.8:1-2)
Все знати неможливо, і дитині Божій не потрібно знати все. Але вона чує голос Божий і слідує за Ним. Бо всі, хто водиться Духом Божим, вони сини Божі... (Рим.8:14)
І ще Христос сказав: Мого голосу слухають вівці Мої, і знаю Я їх, і за Мною слідком вони йдуть. І Я життя вічне даю їм, і вони не загинуть повік, і ніхто їх не вихопить із Моєї руки. Мій Отець, що дав їх Мені, Він більший за всіх, і вихопити ніхто їх не може Отцеві з руки. (Iван.10:27-29)
Поки вівці слухають голос Божий, ніхто не зможе вихопити їх.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
33699
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2011, 17:44 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
Хіба не ясно що це несе зміст як набуття знаннь,що є найперш необхібним для всього іншого про що тут пишуть люди.)))
Знання ж надимає, любов же будує!
Коли хто думає, ніби щось знає, той нічого не знає ще так, як знати повинно.(1Кор.8:1-2)
Все знати неможливо, і дитині Божій не потрібно знати все. Але вона чує голос Божий і слідує за Ним. Бо всі, хто водиться Духом Божим, вони сини Божі... (Рим.8:14)
І ще Христос сказав: Мого голосу слухають вівці Мої, і знаю Я їх, і за Мною слідком вони йдуть. І Я життя вічне даю їм, і вони не загинуть повік, і ніхто їх не вихопить із Моєї руки. Мій Отець, що дав їх Мені, Він більший за всіх, і вихопити ніхто їх не може Отцеві з руки. (Iван.10:27-29)
Поки вівці слухають голос Божий, ніхто не зможе вихопити їх.
:shock: Тобто ти натякаєш що Біблійних знань набувати не треба,бо воно надимає.Також це не слід робити бо таким чином ти нічого не знатимеш насправді?? :? :? А ну-но поясни)))




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
33703
UNREAD_POSTДодано: 27 листопада 2011, 19:11 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
:shock: Тобто ти натякаєш що Біблійних знань набувати не треба,бо воно надимає.Також це не слід робити бо таким чином ти нічого не знатимеш насправді?? :? :? А ну-но поясни)))
Це вже не по темі, але Боже дитя справді не потребує, щоб його хтось навчав: А помазання, яке прийняли ви від Нього, воно в вас залишається, і ви не потребуєте, щоб вас хто навчав. А що те помазання само вас навчає про все, воно бо правдиве й нехибне, то як вас навчило воно, у тім пробувайте.(1Iван.2:27)
І ці слова стосуються лише тих, хто насправді прийняв благодать, що навчає їх, відцуравшись безбожности та
світських пожадливостей, жити помірковано та праведно, і побожно в теперішнім віці.
(Тит.2:12)
Саме благодать Ісуса Христа і веде дорогою спасіння: зо страхом і тремтінням виконуйте своє спасіння. Бо то Бог викликає в вас і хотіння, і чин за доброю волею Своєю. (Фил.2:12-13)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
34128
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2011, 11:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
:shock: Тобто ти натякаєш що Біблійних знань набувати не треба,бо воно надимає.Також це не слід робити бо таким чином ти нічого не знатимеш насправді?? :? :? А ну-но поясни)))
Це вже не по темі, але Боже дитя справді не потребує, щоб його хтось навчав: А помазання, яке прийняли ви від Нього, воно в вас залишається, і ви не потребуєте, щоб вас хто навчав. А що те помазання само вас навчає про все, воно бо правдиве й нехибне, то як вас навчило воно, у тім пробувайте.(1Iван.2:27)
Так навіщо тоді у церкві вчителі??Або ж приміром коли ти читаєш уривок з Пр8:22-30,що тобі помазання говорить про написанне??.Про кого там йде мова??
Цитата:
І ці слова стосуються лише тих, хто насправді прийняв благодать, що навчає їх, відцуравшись безбожности та
світських пожадливостей, жити помірковано та праведно, і побожно в теперішнім віці.
(Тит.2:12)
Саме благодать Ісуса Христа і веде дорогою спасіння: зо страхом і тремтінням виконуйте своє спасіння. Бо то Бог викликає в вас і хотіння, і чин за доброю волею Своєю. (Фил.2:12-13)
А що таке благодать Ісуса та як саме вона веде вас дорогою спасіння.??




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
34135
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2011, 00:29 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
21 грудня 2011, 16:55
Написано: 1
Віровизнання: баптист
Я думаю, що кожна людина має на це надію,і я в тому числі :) .Проте це дуже важлива тема, і актуальна в на сьогодні


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
34137
UNREAD_POSTДодано: 17 грудня 2011, 00:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
sss написав:
Так навіщо тоді у церкві вчителі??
Ісус Христос сказав: А ви вчителями не звіться, бо один вам Учитель, а ви всі брати. (Матв.23:8)
І Яків застерігає: Не багато-хто ставайте, брати мої, учителями, знавши, що більший осуд приймемо. (Як.3:1)
Тому й учителів у Церкві немає, а є лише посудини, через яких навчає Христос. І кожному дається виявлення Духа на користь. Одному бо Духом дається слово мудрости, а другому слово знання тим же Духом... (1Кор.12:7-8)

А те що хтось сам стає вчителем у церкві - то це лжевчителі, про яких написано: і будуть між вас учителі неправдиві, що впровадять згубні єресі, відречуться від Владики, що викупив їх, і стягнуть на себе самі скору погибіль. (2Петр.2:1)
Настане бо час, коли здорової науки не будуть триматись, але за своїми пожадливостями виберуть собі вчителів, щоб вони їхні вуха влещували. Вони слух свій від правди відвернуть та до байок нахиляться. (2Тим.4:3)

sss написав:
А що таке благодать Ісуса та як саме вона веде вас дорогою спасіння.??

Що таке Божа благодать?
Власне Благодать - це і є те Помазання, яке навчає слідувати за Христом. Без Помазання Духом Святим людина не може йти дорогою спасіння. Вона лише може думати, що вже спасенна, але насправді хто не водиться Духом Божим - не може догодити Богові, бо коли хто немає Христового Духа, той і не Його.
Верная написав:
Я думаю, що кожна людина має на це надію,і я в тому числі :)
Це вже добре, що маєш надію, але більшість з тих, хто лише надіється, ніколи не зможуть стати на дорогу спасіння. Бо надіятися - це мало. Потрібно ще повірити і реалізувати це спасіння, яке Господь приготував для нас. Христос нам вказав чіткий шлях, і лише хто реалізує Його Слова у своєму житті - матиме спасіння і вічність проводитиме в раю, а не в пеклі.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+2
(2-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасений!?
34170
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2011, 17:53 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 березня 2016, 14:53
Написано: 3916
Віровизнання: свідок Єгови
Сонячник написав:
sss написав:
Так навіщо тоді у церкві вчителі??
Ісус Христос сказав: А ви вчителями не звіться, бо один вам Учитель, а ви всі брати. (Матв.23:8)
Сонячнику,тобі не личить так маніпулювати з Писанням.Не звати себе вчителем не означає не бути вчителем.Адже як ти мабуть знаєш Павло каже що сам Христос -" настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів,".Тож очевидно, вчителі були у церкві так само як і були апостоли,пророки,пастирі.Чи ти ці слова заперечуєш??))) ;-D

Цитата:
І Яків застерігає: Не багато-хто ставайте, брати мої, учителями, знавши, що більший осуд приймемо. (Як.3:1)
Знову ж таки слово "не багато-хто" не виключає вчителів,а навпаки підтверджує їх наявність,проте невелику.При цьому тут мова йде про вчителів у церкві.Нашо так лукавити Сонячнику???
Цитата:
Тому й учителів у Церкві немає, а є лише посудини, через яких навчає Христос. І кожному дається виявлення Духа на користь. Одному бо Духом дається слово мудрости, а другому слово знання тим же Духом... (1Кор.12:7-8)
Так хто навчає,помазання чи Христос?? :lol: Чому він використовує такі немічні посудини для такого процесу??Чому сам безпосередньо не вчить??Тай оте твоє помазання яке вас навчає,начебто не передбачає тих посудин,а песпосередньо вас вчит.Щось ти явно суперечиш тому про що писав вище.Ти це помічаєш??
Цитата:
Тому й учителів у Церкві немає
Цими словами ти явно показуєш своє ставлення до Божих слів,зоокрема до промовленних Павлом-"він, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів,".Тож очевидною є твоя лукавість Сонячнику.Дивно що тобі за неї щей плюсики ставлять.Хоча таке було передреченно-"люди полюбили темряву" та "вибиратимуть собі вчителів,які б їм вуха влещували".Ну що ж,твоя справа,але ти дуже ризикуєш з цим)))

Цитата:
А те що хтось сам стає вчителем у церкві - то це лжевчителі, про яких написано: і будуть між вас учителі неправдиві, що впровадять згубні єресі, відречуться від Владики, що викупив їх, і стягнуть на себе самі скору погибіль. (2Петр.2:1)
і знову маніпуляції ;-D .Яка ганьба)))При чому тут лжевчителі.Яке вони мають відношення до вчителів яких у церкві настановив Ісус???.Яке вони мають відношення до тих вчителів які сповняють наказ Христа-"тож ідіть та навчіть усі народи"??.Тож ,той хто навчає,той і є вчителем.Тому кожен хто себе зве християнином очевидно повинен бути(не називати себе) вчителем і навчати людей з усіх народів про Христа та усе що повязанне з ним.І це ще раз красномовно доводить явний факт того що ні ти,ні ті хто тобі ставить плюсики християнами не є,бо ви не вторуєте цьому наказу.Ні самі себе ні інших людей ви не вчите))) ;-D

Цитата:
Настане бо час, коли здорової науки не будуть триматись, але за своїми пожадливостями виберуть собі вчителів, щоб вони їхні вуха влещували. Вони слух свій від правди відвернуть та до байок нахиляться. (2Тим.4:3)
Яскаві приклади тут свідчать як люди тут вибирають твою науку,яка їм лишень вуха влещує,а спільного з правдою нічого немає.
sss написав:
А що таке благодать Ісуса та як саме вона веде вас дорогою спасіння.??

Що таке Божа благодать?
Цитата:
Власне Благодать - це і є те Помазання, яке навчає слідувати за Христом.
Стоп,стоп.Ти писав вище ,що Христос навчає через посудини,а зараз знеову пишеш що то помазання :shock: .як з тобою далі бесідувати,коли ти так путаєшся??
Цитата:
Без Помазання Духом Святим людина не може йти дорогою спасіння. Вона лише може думати, що вже спасенна, але насправді хто не водиться Духом Божим - не може догодити Богові, бо коли хто немає Христового Духа, той і не Його.

Так хіба ці слова виключають поцес навчання який існував колись і зараз у церкві Христовій та поза нею??Звісно що св дух відіграє важливу роль у наверненні та подальшій діяльності християнина у своєму житі.Проте християнин повинен вчитись від настановленних Христом вчителів(посудин через яких Христос навчає),та й сам повинен бути вчителем і навчати інших того чого сам навчений.Така природа правдивого християнина.Ну і очевидно що вона вам чужа.Робіть висновки панове.З повагою ваш друг ССС)))Чекаю відповіді і вірю що ти Сонячнику не забаришся з нею))))))) :)




«Vat shrift,blifft»
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 240 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 1 гість


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>