Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 16 квітня 2024, 23:11




Створити нову тему Відповісти  [ 240 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Далі


Чи готовий ти заявити "Я - спасений"!?
Так, бо я - спасений! 71%  71%  [ 17 ]
Я маю спасіння, але так заявляти не хочу. 25%  25%  [ 6 ]
Ні, бо я не маю спасіння. 4%  4%  [ 1 ]
Всього голосів : 24
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
17192
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2009, 07:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
"І прибув Він до Назарету, де був вихований. І звичаєм Своїм Він прийшов дня суботнього до синагоги, і встав, щоб читати. І подали Йому книгу пророка Ісаї. Розгорнувши ж Він книгу, знайшов місце, де було так написано: На Мені Дух Господній, бо Мене Він помазав, щоб Добру Новину звіщати вбогим. Послав Він Мене проповідувати полоненим визволення, а незрячим прозріння, відпустити на волю помучених, " (Лук.4:16-18)
Що зробило нас бідними, полоненими, змученими ... ?
Гріх!
Але приходить Христос, Який є нашою надією і приносить нам не зиму, а літо ("щоб проповідувати рік Господнього змилування." (Лук.4:19))
Дуже яксравий приклад вздоровлення можна прочитати в 11 Івана (історія про Лазаря). І це вздоровлення може дати тільки Ісус.
Тобто ми бачимо що Ісус - Спаситель, і Ісус - Цілитель (вздоровляє)
І це не дивно, так як Вздоровлення і Спасіння - це одне і те ж слово (Содзс)
Спасений описаний як вздоровлений, пробуджений.
Взагалі, план спасіння - це не який випадковий план, комусь повезло, комусь ні.
Християнське вчення про спасіння - це інформація про Спасителя, про Ісуса Христа, і хто Він такий.
Тому дуже важливе моє відношення до цієї іформації, в іншому випадку - це буде просто інформація.
Сонячник написав:
Я не здогадуюся до якої думки Ви хочете підвести, і не розумію, що Ви хочете тим сказати.

Тепер те, для чого я наводив приклади про Манасію і згадував Саула:
Мова йде про час, ось що говорить ап. Павло:
"Бо каже: Приємного часу почув Я тебе, і поміг Я тобі в день спасіння! Ось тепер час приємний, ось тепер день спасіння! "(2Кор.6:2)
Спасіння - це час!
Якщо я в даний момен живу з Богом, то я можу сказати, що я спасений.
І для кожної окремої людини вір різний. Для розбійника на хресті (кілька годин кінця життя). Для Давида - все життя (він вмів каятися, хоч і падав). Юда - 3,5 роки (але це не принесло йому спасіння). Савло - ревний гонитель, по дорозі в Дамаск (хвилини).
Будь-який момент в нашому житті може бути останнім, найголовнішим. Тому спасіння - благоприємний час.




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
17200
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2009, 19:51 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Дуже складне пояснення і важко дається зрозуміти. Принаймні я так і не зрозумів до чого тут Манасія і Саул.
Я зрозумів, що Ви вважаєте, що спасіння - це стан душі людини, тобто людина може перебувати у спасінні, а може його й позбутися. Якщо так, то я з цим згоден, адже Христос є спасіння, і поки ми перебуваємо у Христі, то маємо спасіння. Так?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
17202
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2009, 21:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
03 жовтня 2016, 20:05
Написано: 213
Звідки: Івано-Франківськ
Віровизнання: адвентист
Можливо трішки і заскладно. Минулого року я чув проповідь: "Чи спасений ти?" і вирішив собі її записати, можливо я якусь дрібничку і втратив, яка є немаловажною.
А щодо Манасії і Саула, це протилежні приклади, коли людина в різний період свого життя, може змінити ставлення до Бога, і відповідно або набути, або втратити спасіння.
Тому в нашому володінні тільки сьогоднішнє:
"Тому то, як каже Дух Святий: Сьогодні, як голос Його ви почуєте,не робіть затверділими ваших сердець, як під час нарікань, за дня випробовування на пустині," (Євр.3:7-8)
Сонячник написав:
Я зрозумів, що Ви вважаєте, що спасіння - це стан душі людини, тобто людина може перебувати у спасінні, а може його й позбутися. Якщо так, то я з цим згоден, адже Христос є спасіння, і поки ми перебуваємо у Христі, то маємо спасіння. Так?
Так! Але, можливо, я б не казав стан душі, тому що ми самі по собі не можемо заслужити спасіння, але можемо радіти з того, що Бог нас в минулому спас:
"А Бог доводить Свою любов до нас тим, що Христос умер за нас, коли ми були ще грішниками." (Рим.5:8)




"І зробив Господь Бог Адамові та жінці його одежу шкуряну і зодягнув їх." (Бут.3:21)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
17204
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2009, 22:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Якщо так, то я згоден. Справді, ми християни, коли сповнені благодаттю Духа Святого, радіємо в Господі, бо в цей час ми вільні від гріха. Але ніхто з нас не може знати, чи не втратимо ми цього спасіння. Тому ми в страху Божому повинні проводити наше життя, покладаючи надію на милість Ісуса Христа.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
17220
UNREAD_POSTДодано: 14 травня 2009, 07:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник, а ти взагалі Новий Завіт читав? :)




Хай благословить тебе Господь!
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
18923
UNREAD_POSTДодано: 06 грудня 2009, 20:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
14 жовтня 2010, 13:33
Написано: 462
Звідки: Ukraine
Сонячник написав:
Так само і тут: людина, яка має спасіння, ніколи не буде хвалитися собою. Лише хто йде шляхом заблудження, і не відчуває присутності Божої, може сам себе заспокоювати думкою "Я - спасенний"! Причому чим більше ця людина віддаляється від Бога, тим більше буде кричати: "Я спасенний!". Як кажуть "дурень думкою багатіє". :)

Читав анекдот- Харизмат в пеклі промовляє ЕТО РАЙ, Ето РАЙ


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
19467
UNREAD_POSTДодано: 06 січня 2010, 07:59 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник, чим тобі моє питання не сподобалось, що ти поставив мені негативну оцінку?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
20111
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2010, 01:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Сонячник, чим тобі моє питання не сподобалось, що ти поставив мені негативну оцінку?
Бо я не зрозумів до чого твій сарказм... :? Хоча б пояснив, що ти хотів тим сказати.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
20118
UNREAD_POSTДодано: 29 січня 2010, 07:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
До чого ти написав останнє речення:
Цитата:
Тому ми в страху Божому повинні проводити наше життя, покладаючи надію на милість Ісуса Христа.
?
Це є умова спасіння?? Якби я не знав, що це ти написав, я б подумав, що то написала якась православна бабуся, яка ніколи не читала Нового Завіту.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
20340
UNREAD_POSTДодано: 02 лютого 2010, 23:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
До чого ти написав останнє речення:
Цитата:
Тому ми в страху Божому повинні проводити наше життя, покладаючи надію на милість Ісуса Христа.
?
Це є умова спасіння??

Ну, написано ж ...зо страхом і тремтінням виконуйте своє спасіння. (Фил.2:12)
А також ап.Павло говорить: Надією бо ми спаслися (рос. Ибо мы спасены в надежде.). Надія ж, коли бачить, не є надія, бо хто що бачить, чому б того й надіявся? А коли сподіваємось, чого не бачимо, то очікуємо того з терпеливістю.(Рим.8:24-25)
А ми, що належимо дневі, будьмо тверезі, зодягнувшися в броню віри й любови, та в шолом надії спасіння, бо Бог нас не призначив на гнів, але щоб спасіння одержали Господом нашим Ісусом Христом... (1Сол.5:8-9)
Тому ми повинні звершувати наше спасіння зі страхом та тремтінням, покладаючи надію на Ісуса Христа. Бо спасіння лише через благодать, яку ми отримуємо від Ісуса Христа.
Також ап.Петро писав так (цитую скорочено):
Тому то... майте досконалу надію на благодать, що приноситься вам в з'явленні Ісуса Христа. Як слухняні,... будьте й самі святі в усім вашім поводженні, бо написано: Будьте святі, Я бо святий! І коли ви Отцем звете Того, Хто кожного, не зважаючи на особу, судить за вчинок, то в страху провадьте час вашого тимчасового замешкання. (1Петра 1:13-17)

Тобто умова спасіння - це святість! А святим можна стати лише по благодаті через віру та надію на Ісуса Христа.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Сонячник | 03 лютого 2010, 00:01.
Причина: повтор
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
20347
UNREAD_POSTДодано: 03 лютого 2010, 07:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Якщо умова спасіння - святість, то як її виміряти? Святість - це абсолютне, чи відносне поняття? Просто надіятися на Христа, що Він добрий та милостивий і там впишеться за мене - це надія номінальних християн, а ми, спасенні, повинні мати живу і тверду віру.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21290
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 01:42 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
23 січня 2013, 13:46
Написано: 142
Братик написав:
Святість - це абсолютне, чи відносне поняття?
Це поняття яке має початок, але не має кінця, бо "святий хай освячується ще".
Братик написав:
а ми, спасенні, повинні мати живу і тверду віру.
Обовязково! Хто не має твердої віри, що він спасенний, тому треба народження згори.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21306
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 03:38 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
A.M.S написав:
Братик написав:
а ми, спасенні, повинні мати живу і тверду віру.
Обовязково! Хто не має твердої віри, що він спасенний, тому треба народження згори.

Мені здається що народження з гори і мати тверду віру - різні речі. Він тебе запитав щоб мати тверду віру у спасіні що треба зробити?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Я - спасенний!?
21309
UNREAD_POSTДодано: 20 березня 2010, 09:39 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
Та як шо? Певно треба йти до харизматів чи ше там до кого, а тоди за ними повторяти: я спасенний, я спасенний, я спасенний... :lol:

prostak написав:
Читав анекдот- Харизмат в пеклі промовляє ЕТО РАЙ, Ето РАЙ



0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 240 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>