Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:37




Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Чи віриш ти що не зазнаєш смерті (вознесешся)?
Вірю, і думаю що так воно і станеться 60%  60%  [ 12 ]
Такий варіант можливий, але малоймовірний 35%  35%  [ 7 ]
Ні, не вірю 5%  5%  [ 1 ]
Всього голосів : 20
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
17242
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2009, 15:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Лері, а де тут пише про підхоплення Церкви? Бог сказав, що збереже, це не означає "забере". Але це дуже підбадьоруючий вірш для нас усіх, що живемо в останній час перед приходом антихриста.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
17243
UNREAD_POSTДодано: 15 травня 2009, 16:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А що ти зберіг слово терпіння Мого, то й Я тебе збережу від години випробовування, що має прийти на ввесь всесвіт, щоб випробувати мешканців землі.(Об.3:10)

Ці слова говорять про те, що ми повинні приготуватися до зустрічі з Богом, перш ніж прийдуть важкі випробовування на землю. Тобто, якщо я буду готовий перейти у вічність, то Господь по великій милості Своїй забере мій дух раніше, ніж почнеться година скорботи.

Бо скорбота велика настане тоді, якої не було з первопочину світу аж досі й не буде. І коли б не вкоротились ті дні, не спаслася б ніяка людина; але через вибраних дні ті вкоротяться... Бо постануть христи неправдиві, і неправдиві пророки, і будуть чинити великі ознаки та чуда, що звели б, коли б можна, і вибраних. (Матв.24:21-24)

Отож, ми повинні вже молитися і просити в Бога милості, щоб жоден з нас не зостався на ці скорботні дні. Моліться ж, щоб ваша втеча не сталась зимою, ані в суботу.(Матв.24:20) Бо горе тим, хто залишиться на ці випробування.

29 І зараз, по скорботі тих днів, сонце затьмиться, і місяць не дасть свого світла, і зорі попадають з неба, і сили небесні порушаться. 30 І того часу на небі з'явиться знак Сина Людського, і тоді заголосять всі земні племена, і побачать вони Сина Людського, що йтиме на хмарах небесних із великою потугою й славою.
31 І пошле Анголів Своїх Він із голосним сурмовим гуком, і зберуть Його вибраних від вітрів чотирьох, від кінців неба аж до кінців його.
(Матв.24)
...раптом, як оком змигнути, при останній сурмі: бо засурмить вона і мертві воскреснуть, а ми перемінимось!... (1Кор.15:52)
16 Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангола та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі, 17 потім ми, що живемо й зостались, будемо схоплені разом із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі, і так завсіди будемо з Господом. 18 Отож, потішайте один одного цими словами! (1Сол.4)

Тому не зазнають смерті фізичної лише ті віруючі, які перетерплять важкі випробування, і мало хто з вибраних пройде до кінця. Тому для всіх нас краще, щоб ми зазнали смерті в Господі перш ніж настане година скорботна.
Блаженні ті мертві, хто з цього часу вмирає в Господі! (Об.14:13)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
17248
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2009, 13:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
23 Візьміть це до ушей і почуйте мій голос, послухайте пильно й почуйте мій голос!
24 Чи кожного дня оре ратай на посів, ралить землю свою й боронує?
25 Чи ж, як рівною зробить поверхню її, він не сіє чорнуху й не кидає кмин, не розсіває пшеницю та просо й ячмінь на означенім місці, а жито в межах її?
26 І за правом напутив його, його Бог його вивчив цього:
27 Бож не бороною чорнуха молотиться, і коло возове не ходить по кмині, а палицею б'ють чорнуху та києм той кмин.
28 Розтирається збіжжя? Ні, бо його не назавжди молотиться конче, і підганяють коло возове та коні на нього, а не розтирають його.
29 І це вийшло від Господа Саваота, чудова порада Його, і велика премудрість Його!
Ісая 28.23-29

Одразу після мого навернення до Бога ,Господь дарував мені віру (беззастережну) в Його Слово, що Його Слово не тільки Святе, Живе, Правдиве, а й Повне,що в Ньому немає жодного зайвого слова, а от розуміння багатьох місць в Писанні до мене приходило згодом. Так і ці сім віршів мені відкрились неодразу, я неміг зрозуміти чому,чи скоріше для чого Господь велів Ісаї записати їх. Та якось слухаючи християнські радіопередачі про підхоплення Церкви, я почув єресь яка лунала з уст деяких проповідників про предскорбное восхищение (рус.).Тоді я зрозумів, що Господь віддавна бачив яким буде Його "збіжжя" в останні дні,"збіжжям" для якого "молотіння" це процес занадто тяжкий, ато й взагалі неприйнятний (правда недлявсіх, дякувати Богові ). Деякий час мене турбувала (з ревністю в серці ) ця єресь, та відколи мені відкрилось ось це місце з Писання:
27 І Він зміцнить заповіта для багатьох за один тиждень...
Дан.9.27
то я зрозумів,що напередодні жнив Господь зробить, що хоч і небуде всесвітнього пробудження, та в Його народі буде не одна "мудра діва" з десяти, як це є зараз , а пять,тоді й щезнуть якщо й не всі єресі, то ця наука про "розтирання збіжжя" точно.

Слава Богу!




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
17254
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2009, 23:35 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 червня 2009, 02:26
Написано: 9
Я на сам перед задаюся питанням чому антихрист ще не прийшов? Він не прийде поки є Той що держе його тобто Дух Святий на землі? Церква Божа чим буде піднята на небо? Звичайно Духом Святим! Я думаю що частина людей які хрещоних Духом буде піднята а які ні то будуть проходити скорб.


+3
(3-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
17256
UNREAD_POSTДодано: 17 травня 2009, 00:56 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Leonid написав:
Церква Божа чим буде піднята на небо? Звичайно Духом Святим! Я думаю що частина людей які хрещоних Духом буде піднята а які ні то будуть проходити скорб.

А на якій підстави Ви так думаєте? Чи можете Ви привести хоча б якусь цитату з Біблії, на чому Ви будуєте свою думку?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
17265
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2009, 00:03 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
15 червня 2009, 02:26
Написано: 9
2-е до Солунян 2:7
Бо вже діється таємниця беззаконня; тільки той, хто тримає тепер, буде тримати, аж поки не буде усунений він із середини.
Це говориця про Дух Святий
1-ше до Солунян 4:16-17
16 Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангола та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі,
17 потім ми, що живемо й зостались, будемо схоплені разом із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі, і так завсіди будемо з Господом.
Це про перше воскресіння
Обявлення 7:13-16
13 І відповів один із старців, і до мене сказав: Оці, що зодягнені в білу одежу, хто вони й звідкіля поприходили?
14 І сказав я йому: Мій пане, ти знаєш! Він же мені відказав: Це ті, що прийшли від великого горя, і випрали одіж свою, та вибілили її в крові Агнця...
15 Тому то вони перед Божим престолом, і в храмі Його день і ніч Йому служать. А Той, Хто сидить на престолі, розтягне намета над ними.
16 Вони голоду й спраги терпіти не будуть уже, і не буде палити їх сонце, ані спека яка.
Це про це що Боже Церква буде забрана від великої скробі

Це моя особиста думка і я її нікому ненавязую. Я знаю що є багато розумніших і братів і ті що дослідили писання. І якщо я неправий то можуть поправити мене. Може я і заблуждаюся то поправте мене.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
17266
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2009, 00:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Леоніде, дякую за біблійні цитати.

Leonid написав:
2-е до Солунян 2:7
Бо вже діється таємниця беззаконня; тільки той, хто тримає тепер, буде тримати, аж поки не буде усунений він із середини.
Це говориця про Дух Святий

Ну, не знаю... Можливо... Однак з чого Ви взяли, що мова йде про Дух Святий? Тут можуть бути різні версії. Я би не став однозначно стверджувати.

Leonid написав:
1-ше до Солунян 4:16-17
16 Сам бо Господь із наказом, при голосі Архангола та при Божій сурмі зійде з неба, і перше воскреснуть умерлі в Христі,
17 потім ми, що живемо й зостались, будемо схоплені разом із ними на хмарах на зустріч Господню на повітрі, і так завсіди будемо з Господом.
Це про перше воскресіння

Ну, тут також я б не став стверджувати, що то про перше воскресіння. Я щодо першого воскресіння маю дещо іншу думку.

Leonid написав:
Обявлення 7:13-16
13 І відповів один із старців, і до мене сказав: Оці, що зодягнені в білу одежу, хто вони й звідкіля поприходили?
14 І сказав я йому: Мій пане, ти знаєш! Він же мені відказав: Це ті, що прийшли від великого горя, і випрали одіж свою, та вибілили її в крові Агнця...
15 Тому то вони перед Божим престолом, і в храмі Його день і ніч Йому служать. А Той, Хто сидить на престолі, розтягне намета над ними.
16 Вони голоду й спраги терпіти не будуть уже, і не буде палити їх сонце, ані спека яка.
Це про це що Боже Церква буде забрана від великої скробі

Це зовсім не вказує на вознесіння Церкви... Адже ті люди можуть переходити у вічність через фізичну смерть.

Leonid написав:
Це моя особиста думка і я її нікому ненавязую. Я знаю що є багато розумніших і братів і ті що дослідили писання. І якщо я неправий то можуть поправити мене. Може я і заблуждаюся то поправте мене.

Леоніде, ніхто з нас не є розумніший і ніхто ще не дослідив Писання як належить, але на мій погляд, Ваші особисті думки не мають твердої основи, принаймні наведені Вами місця не підтверджують Вашу думку.
Погодьтеся, що якщо ми будуватимемо на догадках чи на оповідках, то можна легко заплутатися і заблукати.
Звісно, досліджуючи Писання ми можемо допускати певні гіпотези, але на цих гіпотезах не можна будувати інші гіпотези. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re:
23971
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2010, 08:56 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 серпня 2010, 14:29
Написано: 9
Братик написав:
Існує 3 основних підхода у питанні вознесіння Церкви:

1) Претрибуляціонисти вважають що вознесення відбудеться перед Великою Скорботою;
2) Посттрибуляціоністи стверджують що вознесення відбудеть ПІСЛЯ Великої Скорботи зсилаючись на те що в Новому Завіті немає обіцянки віруючим уникнути страждань та випробувань;
3) Мідтрибуляціоністи - вважають що вознесення Церкви відбудеться посередині Великої Скорботи.
Який підхід на вашу думку найвірогідніший?


Найменше напруження в собі мае теорія претрибуляціоністів...Ця теорія сама досконала в тлумаченні Біблії...




Я люблю Ісуса...
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
23978
UNREAD_POSTДодано: 10 липня 2010, 21:50 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 січня 2022, 13:55
Написано: 98
Звідки: Україна. Київщина.
luka2 написав:
Найменше напруження в собі мае теорія претрибуляціоністів..

Цікаво, про яке напруження ти говориш?
luka2 написав:
Ця теорія сама досконала в тлумаченні Біблії...

Чим же вона досконала? Будьласка, поясни якщо можеш.




Спогадай мене, Господи, коли прийдеш у Царство Своє!
(Лк 23:42)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
34515
UNREAD_POSTДодано: 16 січня 2012, 21:46 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 червня 2012, 14:07
Написано: 192
Звідки: Україна
Віровизнання: п'ятидесятник
Найкраще візьміть і перечитайте в Біблії Євангелія від св.Луки 17:20-37.
Я думаю, що Вознесіння церкви-це те ж саме що другий прихід Ісуса Христа на землю, і цей прихід буде за наших часів, вже багато пророчиств було що ми живем в останній час...Але ніхто не вгадає точної дати, тільки Бог один єдиний знає!!!Вознесіння Церкви буде так, наприклад, " Удвох будуть ночі тієї на одному ліжкові: один візьметься, а другий полишиться.
Дві молотитимуть разом,- одна візьметься, а друга полишиться. Двоє будуть на полі,- один візьметься, а другий полишиться!" Єв від свю. Луки 17:34-36 Це і є вознесіння церкви і другий прихід Христа :? :? )))Я так вважаю, якщо то виправте)))




Ісус - моя скеля, Він опора мого життя))
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
34590
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2012, 16:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Промінчик написав:
Я думаю, що Вознесіння церкви-це те ж саме що другий прихід Ісуса Христа на землю...

Вознесіння Церкви і Другий Прихід Христа це різне.

Другий прихід буде із Церквою і ангелами на землю коли всі народи повстануть на Ізраїль, після цього буде 1000 царство.
Пошукайте у церковній бібліотеці книжку «Что будет с этим миром?»




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
34592
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2012, 16:33 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Промінчик написав:
Я думаю, що Вознесіння церкви-це те ж саме що другий прихід Ісуса Христа на землю...

Вознесіння Церкви і Другий Прихід Христа це різне.

Другий прихід буде із Церквою і ангелами на землю коли всі народи повстануть на Ізраїль, після цього буде 1000 царство.
Пошукайте у церковній бібліотеці книжку «Что будет с этим миром?»


Які у форумчан до цього логічні питання виникають? (Свої писати не буду, бо в католиків інакше вчення..., хоча 2 Прихід лише один буде ,а перший вже був при ЙОго народженні. А от Елен Уайт зовсі інакше вважала: що буде 1 Прихід за Церкво, а потім ІІ прихід, 1000 царство... ТО ЙОго народження ів неї виходить Нульовий прихід... http://www.adventistla.com/pages/maranafa_01/index.htm) А от протестантські запитання хотів би почитати).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
34593
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2012, 16:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 грудня 2023, 14:33
Написано: 3325
Звідки: м. Тернопіль
Віровизнання: п'ятидесятник
Michail написав:
Свої писати не буду, бо в католиків інакше вчення..., хоча 2 Прихід лише один буде ,а перший вже був при ЙОго народженні.

Чому це тільки католики так вчать, п’ятидесятники так само, думаю інші протестанти теж....


Michail написав:
А от Елен Уайт зовсі інакше вважала: що буде 1 Прихід за Церкво, а потім ІІ прихід, 1000 царство... ТО ЙОго народження ів неї виходить Нульовий прихід...

1 Прихід за Церкво------- це не перший прихід і не другий, це зустріч відбудеться на небесах, аж ніяк не на землі?




Sola Scriptura– “Библия и только Библия”.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
34721
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2012, 18:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
28 серпня 2022, 19:07
Написано: 1337
Звідки: Ужгород, Закарпаття
Віровизнання: греко-католик
Протестант написав:
Michail написав:
Свої писати не буду, бо в католиків інакше вчення..., хоча 2 Прихід лише один буде ,а перший вже був при ЙОго народженні.

Чому це тільки католики так вчать, п’ятидесятники так само, думаю інші протестанти теж....


Michail написав:
А от Елен Уайт зовсі інакше вважала: що буде 1 Прихід за Церкво, а потім ІІ прихід, 1000 царство... ТО ЙОго народження ів неї виходить Нульовий прихід...

1 Прихід за Церкво------- це не перший прихід і не другий, це зустріч відбудеться на небесах, аж ніяк не на землі?


Це питаєш мене, чи це вчення євангельських християн?


"Вірю, і думаю що так воно і станеться 53%"

Тобто більшість вірить що це станеться в наш час?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Вознесіння Церкви
37124
UNREAD_POSTДодано: 27 серпня 2012, 13:23 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
15 листопада 2023, 22:17
Написано: 478
Звідки: Тернопіль
Віровизнання: християнин
"І їй дано провадити війну зо святими, та їх перемогти..." Об. 13:7
Тут йдеться про звірину, що їй дано провадити війну зі святими і їх перемогти. Про яких святих тут йдеться? І як це так станеться, що їх переможе звірина?..




«... може змилується Господь...» (Ам.5:15)
«А коли хто не має Христового Духа, той не Його.» (Рим.8:9)
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 51 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>