Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 13:40




Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки Вавілону...
45457
UNREAD_POSTДодано: 14 вересня 2013, 15:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Продовжимо роздумувати про Вавилон – жінку блудницю і ознаки які будуть супроводити цю подію.
(Об.17:9) Тут розум, що має він мудрість. Сім голів це сім гір, що на них сидить жінка. І сім царів,
(Об.17:10) п'ять їх упало, один є, другий іще не прийшов, а як прийде, то мусить він трохи пробути.
Сім голів,сім гір - це сім складових богозневижних доктрин змія (сатани) якими буде зводити жінку (церкву блудницю, Вавилон) звірина (антихрист), що вийшла з моря (душевне людство). Сім царів то сім років Великої скорботи, п’ять років пройшло (упало), шостий рік є, в якому жінка (церква блудниця, Вавилон) сяде на доктрину звірини з моря (антихриста). Так як час скорботи призначений для увірування народу Ізраїля в Месію, для більшого переконання буде використовуватися десять заповідей – десять рогів.
Про сьомий рік скорботи говориться - іще не прийшов, а як прийде, то мусить він трохи пробути.
(Об.17:3) І в дусі повів він мене на пустиню. І побачив я жінку, що сиділа на червоній звірині, переповненій іменами богозневажними, яка мала сім голів і десять рогів.
У звірини (антихриста) на перше місце стало сім голів, а на друге десять рогів, після того, як змій (сатана) дав їй силу, престола і владу.
(Об.13:2) А звірина, що я (я в грецькому немає) її побачив (змій доб.мною), подібна до рися була, а ноги її як ведмежі, а паща її немов лев'яча паща. І змій дав їй свою силу, і престола свого, і владу велику.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки Вавілону...
45458
UNREAD_POSTДодано: 14 вересня 2013, 20:26 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Дивне розяснення, а головне, необгрунтоване




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Ознаки Вавілону...
45463
UNREAD_POSTДодано: 15 вересня 2013, 11:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
Вчора, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Дивне розяснення, а головне, необгрунтоване

(Пс.23:3) Хто зійде на гору Господню, і хто буде стояти на місці святому Його?
(Пс.23:4) У кого чисті руки та щиреє серце, і хто не нахиляв на марноту своєї душі, і хто не присягав на обману,
(Пс.23:5) нехай носить він благословення від Господа, а праведність від Бога спасіння свого!
Думаю, що тут гора Господня не кам’яна чи з землі, а наука Господня – наука духовна. А чистота рук – не чистота гігієнічна.
І тому, щоб зрозуміти науку Господню, необхідно водитися Духом Святим.
(Об.2:11) Хто має вухо, хай чує, що Дух промовляє Церквам: переможець не буде пошкоджений від другої смерти (смерти духовної доб.мною).
(Об.2:17) Хто має вухо, хай чує, що Дух промовляє Церквам: переможцеві дам їсти приховану манну, і дам йому білого каменя, а на камені написане ймення нове, якого не знає ніхто, тільки той, хто приймає його.
Прихавана манна – пожива духовна.
Звичайний камінь – камінь закону, його ім’я суд:
(Ів.8:5) Мойсей же в Законі звелів нам таких побивати камінням…
Білий камінь і нове ім’я – милість:
(Ів.8:11) А вона відказала: Ніхто, Господи... І сказав їй Ісус: Не засуджую й Я тебе. Іди собі, але більш не гріши!




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 3, 4, 5, 6, 7


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>