Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 02:46




Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8923
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2007, 19:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ще додам, це що Путін заборонив парад геїв у Москві, чи це говорить про це що в Росії висока мораль? Це говорить про те, що в Росії нестерпно ставляться до інакомислячих, як, до речі, і до національних меншин. Але то зовсім не означає що в Росії менше гоміків ніж в США.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8924
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2007, 21:03 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Братик написав:
Тарасе, щодо Америки, то твоє уявлення про цю країну, мяко кажучи, неправильне. І не тільки твоє, але й більшості людей котрі ніколи не були у США.

Братик написав:
Ще додам, це що Путін заборонив парад геїв у Москві, чи це говорить про це що в Росії висока мораль? Це говорить про те, що в Росії нестерпно ставляться до інакомислячих, як, до речі, і до національних меншин. Але то зовсім не означає що в Росії менше гоміків ніж в США.

А чи означаюють ці дві цитати що ти провів достатньо часу у Росії щоб її судити і що ти особисто знаєш Путініа? Поки все виглядає до невитерпки наівно і непереконливо. Просто як маленький кулик хвале своє маленьке болото. :wink:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8925
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2007, 21:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Щодо фільму, як ти кажеш згвалтування Європи, то на мій погляд, якщо є істина, то не потрібно використовувати "підгонки" і "підтягувати факти за вуха". На мій погляд, якщо я хочу просто представити факти для роздумів, чи навіть висловити свою думку, стосовно чогось, то треба це робити якомога більше безсторонньо і об’єктивно.
На мій погляд майже всі факти приведені стосовно бика-мусульман можуть запросто застосовуватись до Америки.
Теж мені зовсім не очевидно, чому Вавилон перемістився саме в Європу. Я знаю, що елементи вавілонізму є як в США, так і в Європі так і в Іраці. І думаю, що ще є місця, де його достатньо.
Я згідний з тим, що в мене може бути викривлене представлення про США, та як і про Європу і про Росію. Але цікаво ось що: Аналізуючи повідомлення, які ти писав, я побачив деяку цікаву річ. Виглядає поки-що так: якщо якась негативна річ стосується Америки, то вона не така вже й погана, це просто недолік того чи іншого, а коли аналогічні речі стосуються Європи, то це БЕЗСУМНІВНО ознаки Вавилону.
Я не відкидаю остаточно думку, що Вавилоном може бути Європа, але давайте будемо більш безсторонніми і об’єктивними.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8933
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2007, 06:48 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Добре, давайте. Які саме ознаки Америки відповідають ознакам Вавілону? Про розпусту ми вже говорили. Хоча Америка одна з найбільш пуританських країн світу, але чомусь про Америку міцно склався стереотип країни розпутниці. Може фільмів менше потрібно дивитись? Адже більшість людей котрі ніколи не були в Америці судять про Америку саме з фільмів. Пам"ятаю питання один лбвів"янин задав американцям-туристам: а правда що у вас в Америці так стріляють часто? А правда така, що в Америці навіть вночі ходити по вулицях абсолютно безпечно (за винятком "чорних" районів у Нью-Йорку та інших великих міст де живуть чорні). Але облишмо цю тему.
Які ще ознаки Вавілона притаманні Америці?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8942
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2007, 12:17 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Братик написав:
Які ще ознаки Вавілона притаманні Америці?

1. Скупчення народів. Всі люблять готове і смачненьке...
2. Прагнення володіти всім світом. (Відображено у різноманітних
доктринах).
3. Прагнення використати церкву як інструмент ідеологічного і
політичного впливу і тиску. Ідея всесвітньої церкви, екуменизм,
різноманітні сектантські вчання, релігія нового світу ("Нью ейдж") -
все це народжується у пуритантській і богобоязненній Америці.
4. Намагання ставити американський образ життя за приклад для всіх.
5. Політичне і військове втручання у всіх куточках світу.
6. Виховання патриатизму у дусі "Америка понад усе"
7. Ставлення стяжательства матеріального вище стяжательства Духа.
8. Відсутність помітних успіхів в американській культурі і мистецтві. Всі
досягнення просто імпортуються та купуються за гроші.
9. Культ доллара. Навіть надпис "у Бозі наша сила" існує поряд з
кабалистичними знаками.
10.Ідолопоклонство: ідоли у попмистецтві, ідоли політики, ідоли
голлівуда, культ супермена і т.д. і т.п.

І це при тому, що рядові американці у маленьких містечках, з яких і складається Америка, досить патриархальні і справді приємні люди.
Але Біблія і історія показує нам, що там де хазяйнують євреї, після них залишається крах. Будь це давній Єгипет, будь це недавній СРСР, і США не стане винятком. Всьому свій час.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8943
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2007, 12:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Що ви все про політику і політику? Ознаки Вавілону притаманні будь-якій державі. Світ є світ! А Біблія пише пише не про світ!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8944
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2007, 16:50 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Сонячник написав:
Що ви все про політику і політику? Ознаки Вавілону притаманні будь-якій державі. Світ є світ! А Біблія пише пише не про світ!

Тільки з однією метою. Щоб до братиків дойшло що немає хороших і поганих держав. І його перебування у США не рівнозначне перебуванню у ковчезі.
Тим, хто любить цитати: "Чого то племена бунтують, а народи задумують марне? Земні царі повстають і князі нараджуються разом на Господа ...."


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8965
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2007, 22:40 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Юра, я просив навести ознаки Вавілону, які притаманні Америці, а не навпаки. Де ти в Біблії читав про ці всі ознаки? Опис Вавілону-блудниці знаходиться в 17 розділі Книги Відкриття. Тож перш ніж писати щось, раджу прочитати хоча б цей розділ.
1. Там ясно написано, що вона прийме владу на короткий час. Америка ж існує вже більше 200 років.
2. Вона спяніла від "крови святих і від крови мучеників Ісусових", - коли в Америці вбивали християн?
3. Тварина мала 7 голів, що символізує 7 гір (імперій) і 7 царів які правили у різний час: "п'ять їх упало, один є, другий іще не прийшов, а як прийде, то мусить він трохи пробути". Про Америку??
4. Тварина мала 10 рогів, що символізує 10 царів: "А десять тих рогів, що бачив ти їх, то десять царів, що ще не прийняли царства, але приймуть владу царську із звіриною на одну годину." Ось і робіть висновок. А на Америку виливайте свою злість у іншому розділі.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8967
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2007, 22:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
До речі, скупчення народів якраз і є лише в одному місці - це в Європі (подивіться на карту світу). В Америці один народ - американський, хоча і складається з різних етносів.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8969
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2007, 23:01 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Братик написав:
Юра, я просив навести ознаки Вавілону, які притаманні Америці, а не навпаки. ... А на Америку виливайте свою злість у іншому розділі.

Звиняй, я туво помиливсі ся. Попутав тебе з однією дуже розумною людиною. Надалі таке не повториться. Путати вже не буду.
І перед другом своїм теж ся перепрошуюсь


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8975
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2007, 18:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик, добре, тоді Вавилон в Європі.

Питання: що це? Може Ватикан, як залишки релігії Римської імперії?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8985
UNREAD_POSTДодано: 13 травня 2007, 19:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
До речі, Ватикан - це, мабуть, версія імовірна. Адже саме папство занадто сильно обожествляють в народах, і фактично Папа має неабиякий авторитет у Європі.
А жінка, яку ти бачив, то місто велике, що панує над царями земними. (Об.17:18)
Хоча це теж політична версія. :)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9053
UNREAD_POSTДодано: 16 травня 2007, 07:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сонячник написав:
А жінка, яку ти бачив, то місто велике, що панує над царями земними. (Об.17:18)
Хоча це теж політична версія. :)

А як, цікаво, ти підтасуєш якусь іншу версію під це місце? Тут Біблія прямо і конкретно вказує що ця жінка (місто) матиме політичну владу.

Ватікан буде відігравати центр світової обєднаної релігії (скоріш за все християнської, іслама та іюдеїзма). Але влада буде політичною. Ватикан це навіть не місто, не кажучи вже воно має бути велике.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9098
UNREAD_POSTДодано: 18 травня 2007, 05:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
А хто знає де знаходився древній Вавілон? На фотографії руїни Вавілона, який знаходився на території сучасного Ірака. Зображення
На передньому плані - ріка Єфрат, а на холмі - місці де стояла Вавілонська вежа, зараз стоїть президетський палац Саддама Хусейна.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9127
UNREAD_POSTДодано: 19 травня 2007, 11:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Братик написав:
Юра, я просив навести ознаки Вавілону, які притаманні Америці, а не навпаки. Де ти в Біблії читав про ці всі ознаки? Опис Вавілону-блудниці знаходиться в 17 розділі Книги Відкриття. Тож перш ніж писати щось, раджу прочитати хоча б цей розділ.
1. Там ясно написано, що вона прийме владу на короткий час. Америка ж існує вже більше 200 років.
2. Вона спяніла від "крови святих і від крови мучеників Ісусових", - коли в Америці вбивали християн?
3. Тварина мала 7 голів, що символізує 7 гір (імперій) і 7 царів які правили у різний час: "п'ять їх упало, один є, другий іще не прийшов, а як прийде, то мусить він трохи пробути". Про Америку??
4. Тварина мала 10 рогів, що символізує 10 царів: "А десять тих рогів, що бачив ти їх, то десять царів, що ще не прийняли царства, але приймуть владу царську із звіриною на одну годину." Ось і робіть висновок. А на Америку виливайте свою злість у іншому розділі.


Як на мене, то ти досить хитро перескакуєш з одного на інше. То ти стверджуєш що Вавилон це Європа, то що Америка не Вавилон. Припустимо (бо остаточного висновку ми ще не маємо), що Америка не Вавилон, але з того, ще не випливає, що Вавилон - це Європа.

Щодо ознак:
1)"Сидить над багатьма водами"
2) Розпусту з нею чинили всі земні царі.
3) Саме слово Вавилон означає помішання.
4) Це вже я тільки чув і до кінця не знаю, що Вашингтон є на семи горах

Я згідний що є ще речі, які поки-шо не можна віднести до Америки, тому я і не стверджую остаточно, що Вавилон це Америка.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>