Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 07:04




Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Ознаки Вавілону...
8646
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2007, 20:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Братик написав:
Про блудницю Європу існує окрема тема

А про блудницю Америку немає :P :D :lol:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8647
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2007, 20:30 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Я так розумію, що вже є - Україна vs США :)
Саме про цю блудницю і пишуть.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8650
UNREAD_POSTДодано: 27 квітня 2007, 22:16 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 грудня 2010, 21:29
Написано: 1290
Звідки: м. Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Шось мені здається, що ЗНОВУ замість обговорення теми починається піддьоргування один одного.
Хоча я частково згідний з Ромою в тому, що якщо ми щось обговорюємо, то не варто писати щось так категорично, або писати тоді з повним обгргрунтуванням своєї думки. Давайте обгрунтовувати свої думки, а не просто кидатися фразами.
Якщо ми при обговоренні хочемо сказати, що існує така думка з такими то аргументами, то так треба і писати, і не робити передчасних висновків.




Бо Господь дає мудрість, з Його уст - знання й розум! Господи дай нам мудрості!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8715
UNREAD_POSTДодано: 01 травня 2007, 09:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Велика блудниця Вавилону: http://www.heresy.ru/Wc40ce8802afcb.htm


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8726
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2007, 07:28 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Дійсно, Якщо ти, Тай, маєш якісь аргументи того що блудниця - це Америка то так і прямо скажи і обгрунтуй чому. Я думаю, обгрунтовувати, чому саме Європа та сама блудниця про яку йдеться у Книзі Відкриття, не має потреби бо це очевидно, принаймні таке офіційне тлумачення богословів (а не моє власне твердження). Тому якщо хтось має свої думки, то прошу викладайте.
ЛМакс, прошу викладати свої думки а не наводити ссилки, таких ссилків є сотні, всіх не прочитаєш і взагалі форум існує для того щоб спілкуватися. До того ж стаття велика - читати немає часу.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8727
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2007, 07:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Все ж таки я поверхово проглянув статтю, мушу сказати що її автор не стільки займається питанням Великої Блудниці та вивченням пророцтв Богослова, скільки "наїзжає" на євреїв та звинувачує всесвітній іудаїзм у всіх бідах. До речі, теж цікава версія: автор під блудницею розуміє саме Ізраїль. А під 10 рогами - 10 царів, які правили в різний час (тут неувязочка, до 10 рогів більше підходить 10 європейських царів). Вином її розпусти упивались живущі на землі. Автор наводить програму керування світу юдеями і щоб нібито розложити мораль неєвреїв і тим самим підкорити їх собі, вони розповсюдили по світу розпусту. Теж досить суперечливе твердження. Найбільша розпуста у світі зараз саме в Європі. Чи роблять це євреї? Нема підстав так сказати. Далі, блудниця була спяніла від крові свідків Христа. Найбільші погроми та найбільші вбивста християн відбувалося саме в Європі. Наймасовіші вбивства християн було, мабуть, в часи інквізиції та панування комуністичного режиму в СССР. Автор наводить цікаву версію, що саме євреї влаштували полювання за християнами у СССР. Може й так, але християн вбивали не лише євреї і не лише в СССР (згадаймо хоча б навали татар). Будемо вважати, що це чергова версія. Чому саме блудниця - це Європа, я говорив у іншій темі.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8741
UNREAD_POSTДодано: 02 травня 2007, 23:10 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
ЛМакс, прошу викладати свої думки а не наводити ссилки, таких ссилків є сотні, всіх не прочитаєш і взагалі форум існує для того щоб спілкуватися. До того ж стаття велика - читати немає часу.

я би тобі рекомендував виділити на це якомога більше часу, поки він взагалі ще існує, той час, як такий...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8742
UNREAD_POSTДодано: 03 травня 2007, 00:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Ще така версія Вавилонської блудниці: http://www.apocalypsetime.com/harlorus.html
Мені вона наразі імпонує найбільше.

Доречі про СССР - цілком можливо що це і є звір 666 http://www.apocalypsetime.com/666rus.html
http://www.apocalypsetime.com/2beastaporus.html


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8744
UNREAD_POSTДодано: 03 травня 2007, 07:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Скажу зразу, я не дочитав статті до кінця через брак часу, але мені не сподобався дух написання статті. Автор дуже багато переливає з пустого в порожнє, тупцюючи на місці і не пояснюючи конкретно що це чи інше означає, крім того, автор є дуже пихатою особою і він з деяким глузуванням пише про всіх інших тлумачів Відкриття, ніби він найрозумніший від усіх. Перше, з чим я не згідний, це те що автор слова пророцтв застусовує до всіх часів: мовляв з нею блудили ВСІ царі земні за всю історію. Так помилково вважати, пророцтво має відношення до конкретно періоду часу. Наскільки я зрозумів, автор під блудницею Вавілона розуміє СССР. Але СССР - це вже історія, а блудниця ще не прийшла до влади, крім того з опису блудниці до СССР підходить лише факт розправи над християнами. Все решта, до СССР не підходить. Але на рахунок ведіння Навуходоносора, цілком можливо, і я в даний момент погоджуюся, що глиняно-желізні ноги, це дійсно є СССР, і так вважає багато дослідників Біблії. Але ці ноги і блудниця - це різні речі. Вавілон ще не настав. І Вавілон - це місто. Дослідники Біблії вважають що це Берлін. В майбутньому. Як столиця обєднаної Європи.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8745
UNREAD_POSTДодано: 03 травня 2007, 08:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
LMax написав:
Доречі про СССР - цілком можливо що це і є звір 666 http://www.apocalypsetime.com/666rus.html
http://www.apocalypsetime.com/2beastaporus.html


Ну це взагалі смішно співставляти 666 до СССР тільки із-зі подібності абревіатури. 666 - це число, яке вираховується, а не просто якийсь символ чи абревіатура.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8746
UNREAD_POSTДодано: 03 травня 2007, 09:47 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
я його отак вираховую:

6 - матеріальний світ
+
6 - матеріальне тіло людини
+
6 - матеріальні думки: свідомість (дух) сатани (змія) в людині з нескиненою прийнятої від народження печаті звіра.
=
666 - число звіра й антихриста.

Це принципи комунізму (першого звіра) та капіталізму (другого звіра).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8749
UNREAD_POSTДодано: 03 травня 2007, 10:18 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Братик написав:
не пояснюючи конкретно що це чи інше означає

Пояснюючи - для того той цілий сайт з сотнею статтей.

Цитата:
крім того, автор є дуже пихатою особою і він з деяким глузуванням пише про всіх інших тлумачів Відкриття, ніби він найрозумніший від усіх.
Не знаю, не берусь судити...

Цитата:
Перше, з чим я не згідний, це те що автор слова пророцтв застусовує до всіх часів: мовляв з нею блудили ВСІ царі земні за всю історію.
Блудницею він там вважає гордість - причину всіх бід від початку людства.

Цитата:
Так помилково вважати, пророцтво має відношення до конкретно періоду часу. Наскільки я зрозумів, автор під блудницею Вавілона розуміє СССР. Але СССР - це вже історія, а блудниця ще не прийшла до влади, крім того з опису блудниці до СССР підходить лише факт розправи над християнами. Все решта, до СССР не підходить.

СССР це результат звіру з моря (море - народи).
А треба з'ясувати що є тим могутнім Вавилоном. На нього схоже щось могутнє по владі, що стоїть довго, наприклад Ватикан або єврейський Сіон. Ще варто взяти до уваги факт таємного світового правління і те що папа є обізнаний в цьому хранитель тайни беззаконня, тобто таким чином даючий згоду на це...

Цитата:
що це Берлін. В майбутньому. Як столиця обєднаної Європи.
Фантазери. Не бачать явного що є вже...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8750
UNREAD_POSTДодано: 03 травня 2007, 10:33 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Шановні! А те що ви хочете через усілякі сайти, статейки, вислови і праці різноманітних "дослідників" взнати те, що вам особисто Бог не відкрив, це часом не є та сама гордість, яку ви так одностайно і палко засуджуєте? :wink:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8755
UNREAD_POSTДодано: 03 травня 2007, 19:14 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
шось не бачу зв'язку з гордістю. Розтолкуй.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8759
UNREAD_POSTДодано: 04 травня 2007, 00:33 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
LMax написав:
шось не бачу зв'язку з гордістю. Розтолкуй.

А у будівництві народами вавілонської башні ти бачиш зв"язок з гордістю?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 93 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5 ... 7  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 6 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>