Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 12:19




Створити нову тему Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Для чого живуть християни ?
8908
UNREAD_POSTДодано: 10 травня 2007, 22:28 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Навіщо взагалі жити християнину, якщо все, до чого він прагне, перебуває за гранню життя?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8909
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2007, 09:35 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
Щоб максимально звільнитись від своїх гріхів та карми родової в процесі цього життя.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8911
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2007, 10:20 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
LMax написав:
Щоб максимально звільнитись від своїх гріхів та карми родової в процесі цього життя.

Ти не віриш у благодать? Адже благодать якимось чином спонукає пірнути під час хрещення і можна топитися, бо вже будеш у раю? :wink:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8912
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2007, 13:45 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 лютого 2011, 10:23
Написано: 445
Звідки: Львів
Віровизнання: просто вірю в Бога
не знаю, не чув такого про те що можна топитися...
Це не "благодать", а дурня якась...

А як жеш близькі, які тебе ще люблять земною любов'ю?
Про них ще слід потурбуватися, а не за себе і свій рай, щоб вони пізнали ближче яка то є Божа Любов і яка людська (та прив'язанність, що її путають з Любов'ю істинною).


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8917
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2007, 15:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
ЮРА написав:
Адже благодать якимось чином спонукає пірнути під час хрещення і можна топитися, бо вже будеш у раю? :wink:

Водне хрещення не гарантує тобі місце у раю.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8918
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2007, 16:33 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Братик написав:
Водне хрещення не гарантує тобі місце у раю.

Правельні християни займуть місце в раю, неправильні не займуть. Я це чув. Для чого живуть направильні, я ще можу допустити.
Правильні для чого живуть? Вони ж вже можуть вмирати щоб зайняти місце, в яке прагнуть? :wink:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8920
UNREAD_POSTДодано: 11 травня 2007, 18:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Головна ціль християн на землі - це звіщати Слово Боже спасаючи інших людей.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
8938
UNREAD_POSTДодано: 12 травня 2007, 11:31 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
02 вересня 2007, 12:49
Написано: 368
Братик написав:
Головна ціль християн на землі - це звіщати Слово Боже спасаючи інших людей.

Прошу наступні роздуми не вважати закликом до суїцидів, а полемікою яка не претендує на істину!
Все, до чого прагне християнин, знаходиться за гранню життя! Чи не значить це, що істинно віруючий християнин головною метою свого життя повинен поставити… досягнення смерті? Чому так? По-перше, життя для християнина не представляє ніякої цінності і саме головне, не приносить нічого, крім страждань. Звідси – природне бажання якнайшвидше потрапити в рай. Але двері в рай знаходяться за гранню життя, там, на тому боці, при цьому «та сторона» не має ніяких зримих зв'язків з «цією стороною» і єдине, що нас зв'язує воєдино - це врата смерті. Те, що на нашій стороні виглядає, як кінець, на тій стороні виглядає як початок. Померлий проходить крізь ці врата, і от отут вже, на думку багатьох людей, у нього й починається справжнє райське життя. Удачі!
І дійсно, навіщо жити далі? Прийняв Ісус – і ти вже досконалий!!! Які би злочини й мерзенності ти не творів раніше, відразу після відпущення гріхів ти стаєш невинним, як дитина, у значенні, як дитина, що уже пройшла обряд хрещення.
На щастя, християнство вигадали люди недурні. Батьки-Засновники давним-давно зрозуміли, що якщо залишити навчання Ісуса в чистому вигляді, ті ,що вірують будуть топитися, вішатися й убивати себе всіма доступними способами відразу ж після хрещення. Тому заборона самогубства проходить червоною ниткою крізь все християнське віровчення. Християнина з малого років лякають тим, що самогубець у рай не попадає. Щонайменше, це дивно: невже той, хто вбиває інших заради своєї вигоди краще людини, що вбиває себе заради майбутньої вигоди у вигляді райського життя? Як би там не було, але з пісні слова не викинеш - споконвіків християни, особливо «блаженні» відповідно до Нагорної проповіді, всіма доступними засобами прискорювали і продовжують прискорювати своє життя. А що? Адже Ісус знав, що його вб'ють? Знав. Пішов на смерть добровільно? Пішов. Так що - досить нагрубити найближчому амбалу в підворітті - і ти вже на небесах. Особливо радісно вмерти за віру або за друзів своїх, втім, «за царя й батьківщину» теж умерти непогано. Головне - умерти якнайшвидше, не порушуючи при цьому заборони на самогубство. Та й сама заборона ця, скажемо так, липова. Хіба добровільна смерть Ісуса не є в якімсь значенні самогубством?
:lol: :cry:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Для чого живуть християни ?
9356
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2007, 14:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
ЮРА написав:
Навіщо взагалі жити християнину, якщо все, до чого він прагне, перебуває за гранню життя?

З цим я не згідний, що усе чого прагне християнин є на тому світі. Це скоріше прагнення егоїста ніж християнина. Як же наприклад наші неспасені рідні, яких ми любимо і хочем, щоб вони були з Богом. За них потрібно молитись, щоб вони спаслись. Мене наприклад страшить думка, що хтось з моїх рідних буде в аду. Та що казати за рідних, як подумаєш про любу людину, що її чекає пекло, то хочеться хоч щось зробити для її спасіння. Павло казав що він хотів би у небеса, але те що він буде в тілі послужить користю для людей.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9360
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2007, 16:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Юро, написано що Царство Небесне всередині вас. Тобто, навіть живучи на землі, віруючі люди уже перебувають у раю. Чи тут чи у вічності ми з Богом і це чудово. І хоча тут на землі ми обтяжені гріховним тілом та різними проблемами, проте з Богом і в земних стражданнях добре.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9480
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2007, 23:51 

Стать: Він
Востаннє тут були:
22 січня 2013, 22:42
Написано: 84
Звідки: м. Львів
Братик написав:
Тобто, навіть живучи на землі, віруючі люди уже перебувають у раю.

Я так не думаю. Хоч Бог нас навідує і потішає, але я думаю, що це не порівняється з тим, що буде в раю, коли ми будемо у присутності Бога видимо, тілесно.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9483
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2007, 07:13 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Так, я просто неправильно виразився: не ми живемо в раю, а рай - у нас. Але зміст той самий. Тобто, коли рай у нас, то й у вязниці радісно жити.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9520
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 15:24 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Християнин, як і не-християнин, повинен мати якусь мету в житті. Реалізувати себе в якійсь сфері. Чогось досягти. Багато прикладів можна привести.

Якщо сказати, що без мети життя не має сенсу, це буде неправильно, мені заперечать, скажуть, що "наша головна ціль - Бог, спасіння і вічне життя!!!" Але, думаю, не варто поспішати на небеса, якщо ми ще живемо на цій землі, то ДЛЯ ЧОГОСЬ. Або ДЛЯ КОГОСЬ. Якщо ти впевнений, що знайшов своє покликання - значить, вже живеш недарма.




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9524
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 16:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Все таки, життя - це великий чудовий дар від Бога. Відмовлятися від нього, або зменшувати його значення, є великим гріхом. Недаремно гріх самогубства вважається найбільшим гріхом.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9610
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2007, 19:10 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 липня 2007, 19:51
Написано: 314
Кожна людина спочатку живе для себе, а потім для інших


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 34 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>