Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 19 березня 2024, 13:22




Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3408
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2006, 06:56 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
13 лютого 2013, 05:45
Написано: 169
Звідки: USA
А шо таке реальнисть?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3415
UNREAD_POSTДодано: 03 липня 2006, 10:19 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Тому віртуальне кохання слід розуміти як психічну хворобу

Ну чого так суворо?(( А чи можна віртуальне кохання розцінювати як недолік у спілкуванні в реалі?




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3437
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2006, 11:57 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Тут, я думаю, Сонячник трохи перегнув. Але все ж віртуальне кохання безумовно є наслідком нестачі спілкування в реалі. Але що тут поганого (маю на увазі нестачу спілкування в реалі)? Кожному з нас щось бракує, чогось не вистарчає, кожен щось шукає...




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3531
UNREAD_POSTДодано: 07 липня 2006, 17:50 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я мав на увазі, що закоханність у створений нами образ - це ненормально... Якщо ми створили такий образ - то треба його якнайшвидше зруйнувати, зустрівшись з "коханим" в реалі. ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4950
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2006, 01:03 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 січня 2010, 22:54
Написано: 446
Звідки: Kyiv, Ukraine
Taj написав:
Тут, я думаю, Сонячник трохи перегнув. Але все ж віртуальне кохання безумовно є наслідком нестачі спілкування в реалі. Але що тут поганого (маю на увазі нестачу спілкування в реалі)? Кожному з нас щось бракує, чогось не вистарчає, кожен щось шукає...

Необов"язково це є наслідком нестачі спілкування. Можна точно сказати що це є наслідком нестачі (як і будь-яка альтернатива або заміна є наслідком нестачі чогось у основному варіанті), але нестачі не обов"язково спілкування. Реального спілкування може бути вдосталь, але якихось аспектів може в ньому бракувати. Для прикладу - для тих хто перебуває поза рідною країною - це спілкування з Батьівщиною. Для тих хто у своїй - з людьми у інших країнах. Або наприклад брак розуміння, або брак можливості висловити те, що не можеш висловити віч-на-віч. Абощо.
Щодо віртуального кохання - не знаю, тут багато що може бути причиною, і невдачі у пошуку в реалі, і сором"язливість, і якісь зовсім негідні причини. :(
А ще є в цьому може бути щось таке романтичне, прагнення до чогось незвичного, нестандартного, неординарного, оригінального :)

І справді серед християн є дуже багато прикладів справді щасливих віртуальних кохань, що призводять до щасливих шлюбів. Слава Богу за них! :)
Щоправда як і невдалих...
Єдине - дійсно не треба шукати і малювати собі таку "принцессу/принца", і зважати що людина може виявитися зовсім іншою ніж уявлялася або вдавала з себе.
Але те саме стосується і невіртуальних кохань :wink: Різниця лише у більшій можливості собі намалювати і удати.
У будь якому випадку головне - шукати найперше Царства Божого, стояти правильно перед Господом, шукати Його волі і багато молитися за це. І Господь благословить, і кохання буде справжнім і щасливим, як реальне, так і те, що було спочатку віртуальне :)




Аж доки ви маєте світло, то віруйте у світло, щоб синами світла ви стали
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4952
UNREAD_POSTДодано: 19 серпня 2006, 06:37 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
09 серпня 2007, 20:15
Написано: 236
Звідки: Волинь-Київ
Амінь! :)
Щоправда я за реальне спілкування... ;)
А в інтернеті справжня можливість знайти багато справжніх друзів. І говориш з ними по суті, а не відь про що... І Слово розібрати можна, послухавши думку багатьох. У цьому й переваги інтернет-спілкування. Ти ні за що не турбуєшся - просто спілкуєшся та й все.
А от щодо віртуального кохання, то як на мене це дикість якась. Взагалі, я відстоюю думку, що кохання, як таке, приходить у шлюбі. Адже як Бог веде, то веде на нормальну голову, а не на затьмарену коханням. От симпатія то є. І в інтернеті до когось може виникнути симпатія.Але ніколи не кохання.Це омана якась буде.. :(




"Тож хай засяє ваше світло для людей, щоб побачили ваші добрі діла й прославили Батька вашого, Який на небі." - Матвія 5:16
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7602
UNREAD_POSTДодано: 27 лютого 2007, 17:31 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 березня 2007, 17:37
Написано: 171
Звідки: Чернівці
Я вважаю, що в питаннях кохання (яке дає Бог) не слід обмежувати Бога інтернетом, адже Його шляхи - не наші шляхи. А кохання - це також річ "частоково віртуальна", бо існує на підсвідомому рівні. Тому й через спілкування по інтернету воно може виникнути, хоча не слід "фантазувати" щодо того, в кого закохався. :)




Праведник цвістиме, як пальма. Пс.92:13
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7651
UNREAD_POSTДодано: 01 березня 2007, 11:22 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 грудня 2019, 11:37
Написано: 1116
Звідки: Ukraine
Віровизнання: п'ятидесятник
Так-так... фантазувати і будувати ілюзії. Адже у людини, з якою спілкуємося, може бути хтось в реалі, про що ми і не здогадуємось :(




Я бачив усі справи, що чинились під сонцем: й ось усе це марнота та ловлення вітру!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
7677
UNREAD_POSTДодано: 03 березня 2007, 08:20 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
14 січня 2010, 13:07
Написано: 47
Звідки: Donets'k
Виникає слушне, на мою думку, запитання:
Чи кохання суб"єктивна річ???
Я маю на увазі і в реалі.

Бог є любов. Любов --- істина.
Усяке кохання, як почуття, може бути віртуальним!!!
На рахунок ілюзії, то я вважаю, що вона виникає лише там де
насправді немає любові, а є страх і невпевненість.

Особисто я проаналізував свої невдачі і можу сказати,
що викривлені думки призводять до поразки.
Насам перед, на рівні особистості.
Обожнення людини може виникати,
як наслідок непрощенного серця.
Серця, яке шукає Бога, а не людину.
Ми завжди можемо знайти собі боввана.
Зіпсутість шляхів призводить до такого собі ідолянства.

Я маю гідність у ПОМАЗАННІ!!!




Я знайшов іншу мову, не забуваючи своєї!!!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віртуальне кохання
17578
UNREAD_POSTДодано: 14 липня 2009, 15:48 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
10 грудня 2009, 13:09
Написано: 8
Віртуальне кохання до добра не доведе...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віртуальне кохання
17587
UNREAD_POSTДодано: 15 липня 2009, 09:46 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
18 серпня 2010, 22:32
Написано: 14
Можна знайомитися і спілкуватися в інтернеті, а потім знайомитися і в реальному житті.




Пастор панi Агнєшка
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віртуальне кохання
17833
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2009, 20:47 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Віртуальний світ придумав диявол, щоб відвернути людей від реального.




Хай благословить тебе Господь!
-1
(0-1)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віртуальне кохання
24004
UNREAD_POSTДодано: 13 липня 2010, 18:17 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
11 лютого 2015, 12:52
Написано: 134
Віровизнання: протестант
Байка це все про вiртуальну любов, можна спiлкуватися по iнтернету, але кохати нi, бо ти не бачиш справжньоi людини, а лише частину. Щоб покохати треба зустрiтися в реалi, тодi всi iлюзii розвiються i зрозумiеш чи треба тобi воно таке кохання




Очі Господні на цьому місці, позирають на злих та на добрих.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віртуальне кохання
24143
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2010, 15:51 
Аватар учасника

Стать: Вона
Востаннє тут були:
10 вересня 2016, 17:27
Написано: 875
Звідки: Буковина
Віровизнання: християнин
Assol написав:
Байка це все про вiртуальну любов, можна спiлкуватися по iнтернету, але кохати нi, бо ти не бачиш справжньоi людини, а лише частину. Щоб покохати треба зустрiтися в реалi, тодi всi iлюзii розвiються i зрозумiеш чи треба тобi воно таке кохання

Assol, як бачу ти мала гіркий досвід у спілкуванні через інтернет. Але ж спілкування є всюди, де є люди. А де є люди там є ризик бути розчарованими в них. Моя думка така: Бог наглядає за кроками людини, тим паче Своєї дитини. (Прип.20:24). І Він може дати почуття людям при спілкуванні по інтернету, бо Він є суверенний Бог і діє так, як вважає найкращим. Він діє і через інтернет. Інша справа, що наш супротивник диявол теж ходить за нами, розставляючи нам пастки. І в інтернеті теж він зловив не одного непильнуючого християнина. Тому тут слід шукати керівництва Божого.




Я раба Господня, хай буде мені за словом Твоїм. Лук.1:38
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віртуальне кохання
24331
UNREAD_POSTДодано: 06 серпня 2010, 21:46 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
01 жовтня 2012, 19:24
Написано: 98
Віровизнання: греко-католик
Зустрів через інтернет свою другу половинку, хоча, якщо чесно, спеціально не шукав :D Та й взагалі відносини стали в основному розвиватись тільки після зустрічі, але результат перевершив усі сподівання :) З Божою поміччю і інтернет може допомогти...




"Мій Бог - моя скеля, сховаюсь я в ній, Він щит мій, і ріг Він спасіння мого" (Пс. 18, 3)
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 46 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 0 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>