Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 01:24




Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі

Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Івана
45513
UNREAD_POSTДодано: 26 вересня 2013, 11:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.5:9) І нову пісню співають вони, промовляючи: Ти достойний узяти цю книгу, і розкрити печатки її, бо Ти був заколений, і кров'ю Своєю (в оригіналі в крові Своїй ) Ти викупив людей Богові з усякого племени, і язика, і народу, і люду.
Для того, щоб викупити людей Богові, живе і діюче Слово (духовне) мусіло прийти на Землю, народитися в тілі (стати тілесним), покропитися кров’ю (стати душевним), щоб людина змогла Його зрозуміти і прийняти.
(Ів.3:12) Коли Я говорив вам про земне, та не вірите ви, то як же повірите ви, коли Я говоритиму вам про небесне?
А Дух Святий прийшовши до цього Слова, яке сталося тілесним і душевним, і зробив Його цілою правдою (духовним).
(Ів.16:13) А коли прийде Він, Той Дух правди, Він вас попровадить до цілої правди,…
(Ів.16:14) Він прославить Мене, бо Він візьме з Мого та й вам сповістить.
Стара пісня, пророцтво про прихід Месії:
(Пов.18:18) Поставлю Пророка для них з-поміж їхніх братів, Такого, як ти, і дам Я слова Свої в уста Його, і Він їм говоритиме все, що Я накажу.
(Пов.18:19) І станеться, кожен, хто не слухатиме слів Моїх, що Той Пророк говоритиме Моїм Ім'ям, Я покараю того.
(Об.5:10) І Ти їх зробив для нашого Бога царями (в оригіналі царством), і священниками, і вони на землі царюватимуть!
Ісус Христос (Слово) викупив людей Богові, зробив їх священниками (відділеними), зробив їх царством, в якому разом з ними буде царювати тисячу років.
(Об.5:14) А чотири тварині казали: Амінь! І двадцять чотири старці попадали та поклонились Тому, Хто живе повік віку!
Цей вірш говорить про завершення земного буття, чотири живі істоти (чотири Євангелії) казали: Амінь (кінець)! Двадцять чотири старці (час) впали і поклонились Богові.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Івана
45558
UNREAD_POSTДодано: 30 вересня 2013, 09:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Роздуми над печатками, сурмами і чашами гніву, бажано проводити комплексно – перша печатка, перша сурма і перша чаша гніву, бо вони говорять про одну подію. (В дописі прикріплені файли для ознайомлення)
Блискавка – печатка; голос – голос сурми; грім – чаша гніву. Зняття печатки відкриває духовний зміст певної події, голос сурми дає ознаки, які будуть супроводити дану подію, а чаша гніву вказує на характер покарання за неприйняття духовного відкриття в даній події.
Вияснення буде проводитись послідовно по віршах, щоб не збились ті, хто буде знайомитись з дописами.
(Об.6:1) І я бачив, що Агнець розкрив одну з семи печаток, і почув я одну з чотирьох тих тварин, яка говорила, як голосом грому: Підійди!
Для живучих в часі скорботи, при розкритті першої печатки, жива істота (Євангелія від Матвія) говорить як голосом грому, тобто голосом із застереженням, про духовну місію Царя Царства Небесного в цьому часі.
(Об.6:2) І я глянув, і ось кінь білий, а той, хто на ньому сидів, мав лука. І вінця йому дано, і він вийшов, немов переможець (в оригіналі перемагаючий), і щоб перемогти.
На початку періоду благодаті Ісус Христос в’їжджав в Єрусалим на ослі, як миротворець, в часі скорботи – їде на білому коні, як воїн, завжди перемагаючий. Білий колір коня, колір чистоти, перемоги.
(Пл.2:4) натягнув лук Свій, як неприятель, спрямував правицю Свою, як ворог, і убив усе, жадане для очей; на скинію дочки Сіону вилив лють Свою, як вогонь.
Жадане для очей – тілесне, і ті хто сповідують Закон, прикриваються ним як шкірою, лють Господа на них.
(Бут.3:21) І зробив Господь Бог Адаму і дружині його одяг шкіряний і одягнув їх.
Де взялася шкіра? Перший елемент Закону – за гріх мусить бути принесена жертва.
(Дії 10:5) Отже, пошли людей до Йопiї i поклич Симона, званого Петром.
(Дії 10:6) Вiн гостює в одного шкіряника Симона, дiм якого бiля моря…
Один Симон (слухання від Христа) став Петром (каменем), другий Симон (слухання від Закону) став шкіряником, дім якого біля моря, (біля душевного).
Симон Петро, прийшов засвідчити Симону шкірянику, про спасіння душі в Ісусі Христі.
(Мт.5:27) Ви чули, що сказано: Не чини перелюбу.
Якщо реального тілесного перелюбу не було, значить згідно Закону – невинний.
(Мт.5:28) А Я вам кажу, що кожен, хто на жінку подивиться із пожадливістю, той уже вчинив із нею перелюб у серці своїм.
Коли подивився на жінку з пожадливістю, згідно заповіді Христа, вчинив перелюб у серці своєму. Стріла випущена з лука сидячого на білому коні пробила шкіру, або захист від Закону.


У вас недостатньо прав для перегляду приєднаних до цього повідомлення файлів.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Івана
45574
UNREAD_POSTДодано: 03 жовтня 2013, 09:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.6:3) І коли другу печатку розкрив, я другу тварину почув, що казала: Підійди!
(Об.6:4) І вийшов кінь другий, червоний. А тому, хто на ньому сидів, було дано взяти мир із землі та щоб убивали один одного. І меч великий був даний йому.
Цей вірш визиває в нас думку про війну тілесну, про вбивання тіл людей, про меч, як про тілесну зброю.
Червоний колір коня – колір крови, колір війни.
Друга жива істота (Євангелія від Марка) говорить про Ісуса Христа, як про Священника, як про Слугу.
(Мт.10:34) Не думайте, що Я прийшов, щоб мир на землю принести, Я не мир принести прийшов, а меча.
(Мт.10:35) Я ж прийшов порізнити чоловіка з батьком його, дочку з її матір'ю, і невістку з свекрухою її.
(Мт.10:36) І: вороги чоловікові домашні його!
(Мт.10:37) Хто більш, як Мене, любить батька чи матір, той Мене недостойний. І хто більш, як Мене, любить сина чи дочку, той Мене недостойний.
Згідно приведених віршів, Ісус Христос приніс на землю меч – Слово і Слово забрало душевний мир, принесло релігійні і конфесійні поділення, не тільки в глобальних масштабах, а в родинах, сім’ях.
(Єв.4:12) Бо Боже Слово живе та діяльне, гостріше від усякого меча обосічного, проходить воно аж до поділу душі й духа, суглобів та мозків, і спосібне судити думки та наміри серця.
(Єв.4:13) І немає створіння, щоб сховалось перед Ним, але все наге та відкрите перед очима Його, Йому дамо звіт!
Це Слово здібне робити поділи в середині людини на тілесне, на душевне і на духовне, а звітувати душа буде перед духовним Словом. У вічності, в духовному світі, нас з вами, як збережемо віру до кінця, буде зустрічати Ісус Христос як Слово, і кожна душа буде просвічена цим Словом, коли в цій душі не буде Його Слова, то місце такої душі – зовнішня темрява.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Івана
45599
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2013, 21:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.6:5) І коли третю печатку розкрив, я третю тварину почув, що казала:Підійди! І я глянув, і ось кінь вороний. А той, хто на ньому сидів, мав вагу в своїй руці.
Третя жива істота (Євангелія від Луки), говорить про Ісуса Христа, як про людину. Чорний (вороний) колір коня – колір смерті, смутку, голоду.
Час скорботи відкриє Ізраїлю і іншим людям, існування духовної смерті, вони переймуться смутком, через неспасенність їхньої душі і відчують голод за духовною поживою. Вага в руці, говорить про важливість поживи і вагу людської душі.
(Дан.5:27) Текел ти зважений на вазі, і знайдений легеньким.
(Об.6:6) І я ніби голос почув посеред чотирьох тих тварин, що казав: Ківш пшениці за динарія, і три ковші ячменю за динарія, а оливи й вина не марнуй!
Чотири Євангелії говорять про велику милість Бога до людини, про бажання дати спасіння для її душі.
(Ів.3:16) Так бо Бог полюбив світ, що дав Сина Свого Однородженого, щоб кожен, хто вірує в Нього, не загинув, але мав життя вічне.
Є духовна пожива для світу, на період благодаті – «Ківш пшениці за динарія». У винограднику (Мт.20:1-16) всі робітники одержали одинакову заплату, за різний об’єм роботи – динарій, так і спасіння кожній душі, через віру в Євангелію, віру в Ісуса Христа.
(Мр.16:15) І казав Він до них: Ідіть по цілому світові, та всьому створінню Євангелію проповідуйте!
(Мр.16:16) Хто увірує й охриститься, буде спасений, а хто не ввірує засуджений буде.
Аналогічно, є духовна пожива для Ізраїля, на час скорботи – «три ковші ячменю за динарія».
(Лук.24:44) … Потрібно, щоб виконалось усе, що про Мене в Законі Мойсеєвім, та в Пророків, і в Псалмах написане.
Ячмінний хліб вказує на духовну поживу для Ізраїля:
(Суд.7:13) Гедеон прийшов. І ось, один розповідає іншому сон і говорить: снилося мені, начебто круглий ячмінний хліб котився по стану мадіамському і, прикотившись до намету, вдарив у нього так, що він упав, перекинув його, і намет розпався.
(Суд.7:14) Інший сказав у відповідь йому: це не що інше, як меч Гедеона, сина Йоашового, ізраїльтянина; віддав Бог у руки його мадіанитян і весь стан.
Ізраїль буде надавати більшої ваги відображенню Месії в Слові і душевному виясненню написаному, та буде умаляти відкриття Духа, тому написано: оливи й вина не марнуй
(Йоіл 2:19) І відповість Господь, і скаже народу Своєму: ось, Я пошлю вам хліб і вино і оливу, і будете насичуватися ними, і більше не віддам вас на наругу народам.
(Пс.103:15) І вино веселить серце людини, і олива намащує лице її, і хліб - під¬кріпляє серце людини.
Згідно цих віршів, Господь подасть Ізраїлю хліб –
духовну поживу, бо Він Дух, пошле вино – звеселить серце, відчуттям спасіння душі, намастить оливою –
одіне силою з гори.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Івана
45619
UNREAD_POSTДодано: 10 жовтня 2013, 09:02 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.6:7) А коли Він четверту печатку розкрив, я четверту тварину почув, що казала: Підійди!
Четверта жива істота (Євангелія від Івана) говорить про Ісуса Христа, про Сина Божого, як про духовну особу.
(Ів.10:30) Я й Отець Ми одне!
(Рим.9:5) від них же тілом Христос, що Він над усіма Бог, благословенний, навіки, амінь.
(Об.6:8) І я глянув, і ось кінь чалий (блідий доб.мною). А той, хто на ньому сидів, на ім'я йому Смерть, за ним же слідом (в оригіналі з ним) ішов Ад. І дана їм влада була на четвертій частині землі забивати мечем, і голодом, і мором, і земними звірми. (Смерть духовна!)
Колір коня – блідий, невизначений, духовна боротьба невидима, її тілесна людина не видить.
(Ів.3:8) Дух дихає, де хоче, і його голос ти чуєш, та не відаєш, звідкіля він приходить, і куди він іде …
Єгипет, Асирія, Ізраїль і Халдея, це чотири краї, які в основному згадуються в Писанню. Ізраїль і є однією з чотирьох тих частин землі.
(Іс.19:24) Того дня буде Ізраїль третім краєм побіч Єгипту й Асирії, благословенням серед землі,
(Єр.51:24) І воздам Вавилону і усім жителям Халдеї за усе те зло, яке вони робили на Сіоні в очах ваших, – говорить Господь.
Час скорботи завершує період благодаті, період спасіння душі людини. І Слово прийде спасати Ізраїля.
(Мт.15:24) Я посланий тільки до овечок загинулих дому Ізраїлевого...
Овечки дому Ізраїлевого, які приймуть Христа (Слово), здобудуть спасіння для своїх душ, а котрі не приймуть, то це Слово буде для них смерть, і буде їх забивати (не тілесно) мечем, голодом, мором і земними звірами.
Присутність аду застерігає від легковажності.
Мечем(Ів.12:48) Хто цурається Мене, і Моїх слів не приймає, той має для себе суддю: те слово, що Я говорив, останнього дня воно буде судити його!
Голодом(Ам.8:11) Ось настають дні, – говорить Господь Бог, – коли Я пошлю на землю голод, – не голод хліба, не спрагу води, але спрагу слухання слів Господніх (духовних доб.мною).
Мором (тілісні і душевні доктрини)– (Ез.14:19)…якби Я послав на ту землю моровицю і вилив на неї лють Мою у кровопролитті, щоб знищити на ній людей і худобу:
Земними звірами(Дан.7:4) Передній був, як лев
(Дан.7:5) … другий, подібний до ведмедя
(Дан.7:6) … ось звір інший, мов пантера
(Дія земних звірів описана в темі «Антихрист, малий ріг і звір з моря - що це за влада?»)
Хто не прийме Слово життя, прийме слово звірини на смерть.
(Ез.14:21) Бо так говорить Господь Бог: якщо і чотири тяжкі кари Мої: меч, і голод, і лютих звірів, і моровицю пошлю на Єрусалим, щоб знищити у ньому людей і худобу,
(Ез.14:22) і тоді залишиться в ньому залишок, сини і дочки, які будуть виведені звідти; ось, вони вийдуть до вас, і ви побачите поведінку їхню і діла їхні, і будете потішені за ту біду, яку Я навів на Єрусалим, у всьому, що Я навів на нього.
Коли Ізраїль увірує в Ісуса Христа, і люди побачать його поведінку, то будуть безмежно вдячні Богові, що Він закрив у непослух їх, щоб помилувати нас – поган.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Івана
45640
UNREAD_POSTДодано: 13 жовтня 2013, 15:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.6:9) І коли п'яту печатку розкрив, я побачив під жертівником душі побитих за Боже Слово, і за свідчення, яке вони мали.
Розкриття печатки, дало можливість побачити духовний жертівник, яким є Божий план спасіння людства, на який була покладена досконала жертва – Син Божий.
(Пс.49:4) Він закликає з висоти небо і зем¬лю — судити народ Свій:
(Пс.49:5) "Зберіть до Мене святих Моїх, що вступили в завіт зі Мною при жертві!"
(Пс.49:7) "Слухай, народе Мій, Я буду говорити. Ізраїлю! Я буду свідчити проти тебе. Я — Бог, твій Бог.
Через цю досконалу жертву, до спасіння своїх душ і повинен прийти народ Божий, Ізраїль.
(Пр.29:18) Без відкриття з гори народ неприборканий, коли ж стереже він Закона блаженний.
Під цим жертівником знаходяться душі побиті за Боже Слово, за духовне слово, а духовне слово – пророче слово. Бо свідчення, яке вони мали, то дух пророцтва.
(Об.19:10) Я впав до ніг його, щоб поклонитися йому; але він сказав мені: дивись, не роби цього; я співслуга тобі і братам твоїм, які мають засвідчення Ісусове; Богу поклонись; бо засвідчення Ісусове є дух пророцтва
Покарані будуть не тільки ті, які фізично вбивали віруючих в Ісуса Христа, віруючих в Слово Боже, а й ті, хто в серцях своїх зневажали і насміхалися над водимими Духом Святим, над тими, які звіщали пророче слово від Господа.
(Об.6:10) І кликнули вони гучним голосом, кажучи: Аж доки, Владико святий та правдивий, не будеш судити, і не мститимеш тим, хто живе на землі, за кров нашу?
(Мт.23:50) Хай же буде покараний рід цей за кров усіх пророків, пролиту від створення світу,
(Мт.23:51) від крови Авеля до крови Захарії, вбитого між жертівником і храмом. Так, кажу вам, стягнеться з роду цього.
Незгода між тілесними, душевними і духовними, була від початку людства, і ця боротьба продовжується.
(Об.6:11) І кожному з них дано білу одежу, і сказано їм іще трохи спочити, аж поки доповнять число їхні співслуги, і брати їхні, що будуть побиті, як і вони.
Біла одежа – одежа праведності, чистоти, перемоги.
А доповнять їхнє число ті, які зазнають знущань, зневаги і яких побють в часі скорботи. Вислів «іще трохи спочити» говорить про те, що після смерті, душі знаходяться в місцях очікування суду, місце радості –лоно Авраамове і місце смутку – ад.
(Мт.23:52) Горе вам, законникам, що ви взяли ключ розуміння: самі не ввійшли і тим, хто хотів увійти, боронили.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Івана
45644
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2013, 09:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.6:12) І коли шосту печатку розкрив, я поглянув, і ось сталось велике трясіння землі, і сонце зчорніло, як міх волосяний, і ввесь місяць зробився, як кров...
З відкриттям шостої печатки, став видимий і зрозумілий, духовний зміст шостої події, описаної в середині книги, яка в руці Сидячого на престолі.
Роздуми над печатками, сурмами і чашами гніву, бажано проводити комплексно, для повнішого розуміння. (В дописі за 30.09.2013р. приєднані файли)
Трясіння землі, це не змлетрус, бо землетруси були є і будуть, а трясіння людей з тілесним розумінням Слова Божого. Ознаки, які супроводили відкриття п’яти попередніх печаток, дадуть зрозуміти помилковість розуміння Слова, що призведе до страху і трепету. Сонце зробиться чорним, як міх волосяний:
(Пс.83:12) Бо Бог є сонце й захист
Слово Старого Заповіту, буде для тілесних людей вже не світлом, а темрявою, бо стане зрозуміло, що Бог від початку говорив про кінець, про час скорботи. Весь місяць зробився як кров, Церква світить світлом Христовим, а доктрини церков, які не водились Духом Святим, виявляться тілесними, душевними – помилковими.
(Ів.9: 5) Доки Я в світі, Я Світло для світу.
(Мт.5:16) Отак ваше світло нехай світить перед людьми…
(Об.6:13) І на землю попадали зорі небесні, як фігове дерево ронить свої недозрілі плоди, коли потрясе сильний вітер...
(Дан.12:3) А розумні будуть сяяти, як світила небозводу, а ті, хто привів багатьох до праведности, немов зорі, навіки віків.
(Іс.29:6) Господь Саваот відвідає тебе громом і землетрусом, і сильним голосом, бурею і вихром, і полум’ям всепоїдаючого вогню.
З приходом часу скорботи, прийде сильний вітер і буря перемін, фігове дерево і його плоди, символізують час поган, а коли їхній час закінчиться, то і зорі часу поган попадають на землю.
(Об.6:14) І небо сховалось, згорнувшись, немов той сувій пергамену, і кожна гора, і кожен острів порушилися з своїх місць...
Небо сховалось - закриється духовне вияснення Слова:
(Ам.8:11) Ось настають дні, – говорить Господь Бог, – коли Я пошлю на землю голод, – не голод хліба, не спрагу води, але спрагу слухання слів Господніх (духовних доб.мною).
В душевному, людському морі, знаходяться домінаційні острови із своїми горами, з своїми науками, законами, правилами, всі ці догми порушаться при відкритті п’яти попередніх печаток.
(Об.6:15) І земні царі, і вельможі та тисячники, і багаті та сильні, і кожен раб та кожен вільний, поховались у печери та в скелі гірські,
(Об.6:16) та й кажуть до гір та до скель: Поспадайте на нас, і позакривайте ви нас від лиця Того, Хто сидить на престолі, і від гніву Агнця!... (Пс.23:3-6)
Земні – тілесні: царі, вельможі, тисячники, багаті, сильні, кожен раб, кожен вільний (члени домініційних спільнот) почнуть ховатись в печери і скелі, домінаційних наук та законів. Вони захочуть сховатись від лиця Сидячого на престолі, а Він Дух, від гніву Агня, а Він Ісус Христос – Слово Бога Живого.
(Об.6:17) Бо прийшов це великий день гніву Його (в оригіналі Їх), і хто встояти може?




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Івана
45650
UNREAD_POSTДодано: 20 жовтня 2013, 15:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Після відкриття шести печаток, сталось трясіння людей з тілесним розумінням Слова Божого, коли відкрилась ціла правда (правда в дусі).
(Об.7:1) І після цього бачив я чотирьох ангелів, які стоять на чотирьох кутах землі, тримаючи чотири вітри землі, щоб не дув вітер ні на землю, ні на море, ні на яке дерево.
Чотири ангели, чотири духовні особи тримали не західний, північний, східний і південний вітри, а тримали чотири вітри Євангелій, які говорять про Ісуса Христа, як про Царя, Священника, Людину і як про Сина Божого, про духовну особу.
(Ів.3:8) Дух дихає, де хоче, і його голос ти чуєш, та не відаєш, звідкіля він приходить, і куди він іде …
Ангели стримували дію цих духовних вітрів на тілесну і душевну доктрини, а також на людину.
(Мк.8:24) І, зиркнувши, сказав той: Я бачу людей, які ходять, немов би дерева...
(Об.7:2) І бачив я іншого ангела, який сходив від сходу сонця, і мав печатку Бога Живого. І викликнув він гучним голосом до чотирьох ангелів, яким дано шкодити землі і морю, кажучи:
(Об.7:3) не робіть шкоди ні землі, ні морю, ні деревам, доки не покладемо печатки на чолах рабів Бога нашого.
Ангел вийшов від сходу, а вхід в храм знаходився теж зі сходу, щоб попечатати рабів Бога. Тілесний і душевний чоловік, це раби, вони не розуміють Бога, бо Він Дух, а бувши попечатаними духовними печатками, будуть не тільки знати Бога, а й розуміти Його.
(Ів.15:15) Я вже більше не буду рабами вас звати, бо не відає раб, що пан його чинить. А вас назвав друзями Я, бо Я вам об'явив усе те, що почув від Мого Отця.
(Об.7:4) І я чув кількість пропечатаних: пропечатаних було сто сорок чотири тисячі від усіх колін синів Ізраїлевих.
Попечатано по дванадцять тисяч з кожного коліна,
12 000 розкладаємо на (5+7)*1000*12 = 144 000
Ізраїль в час скорботи ввійшов з Законом, з п’ятьма книгами Мойсея, попечатаний духовною печаткою, а це сім духів Божих.
(2Кор.3:6) Вiн дав нам здiбнiсть бути служителями Hового Завiту, не букви, але духу, тому що буква вбиває, а дух животворить.
Тисяча, символізує величність Божої милості:
(Вих.20:6) і що чинить милість тисячам поколінь тих, хто любить Мене, і хто держиться Моїх заповідей.
(Пс.104:8) Він пам'ятає навіки Свого заповіта, те слово, яке наказав був на тисячу родів,




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Івана
45658
UNREAD_POSTДодано: 24 жовтня 2013, 08:56 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
Важливий порядок попечатання, та значення їх імен:
1.Коліно Юдине – хваліть Господа.
Бувши попечатаними духовними печатками, Ізраїль відчує руку Бога і він буде славити та хвалити Творця.
2. Коліно Рувимове – видіти.
Щоб побачити невидиме, їм необхідно народитись з гори, народитись від води і духа, після чого вони побачать у всіх книгах Писання Ісуса Христа.
3. Коліно Гадове – щастя.
Радість і щастя прийде до кожної спасенної душі.
4. Коліно Асирове – блаженство.
А спасіння великої кількості народу, спасіння рідних і близьких, приведе до блаженства.
5. Коліно Наффалимове – боротьба.
Боротьба з самим собою, поділення в сім’ях, боротьба в середині народу, з батьківськими переданнями і т.д.
6. Коліно Манасіїне – заставляючий забути.
В тій боротьбі, Ізраїлю прийдеться забути релігію Закону, бо вони зрозуміють, що Закон був провідником до Ісуса Христа.
7. Коліно Симеонове – слухання.
Коли в тій боротьбі вони одержать перемогу над самими собою, над батьківськими переданнями, то почнуть слухати Духа Святого.
8. Коліно Левіїне – прив’язаність.
Народ прив’яжеться до Ісуса Христа, до свого Месії.
9. Коліно Іссахарове – нагорода.
І одержить нагороду – спасіння душі.
10. Коліно Завулонове – замешкати.
Замешкають під покровом Всевишнього.
11. Коліно Йосифове – додати, прибавити.
Бог додасть віруючим в Ісуса Христа духовні дари.
12. Коліно Веніяминове – син правиці.
При одержанні духовних дарів, вони станусь синами правиці, духовними синами.
Відсутність двох колін:
13. Коліно Дана – суддя.
В часі скорботи, Ізраїль увірує в свого Месію і Бог простить їм їх беззаконня, тому і відсутнє коліно Дана.
(Єр.31:34) І вже не будуть учити один одного, брат брата, і говорити: “пізнайте Господа”, бо усі самі будуть знати Мене, від малого до великого, – говорить Господь, – тому що Я прощу беззаконня їхні і гріхів їхніх уже не пом’яну більше.
14. Коліно Єфрема – плодоношення.
В попечатаних коліна є Йосиф і один його син Манасія, а відсутній другий син Єфрем. В час скорботи виноградник вродив плід, тобто Ізраїль увірував в Ісуса Христа, і плодоношення уже непотрібне.
Церква є тіло Ісуса Христа – виноградина, а галузки виросли в часі скорботи і вродили виноград.
(Ів15:5) Я Виноградина, ви галуззя! Хто в Мені перебуває, а Я в ньому, той рясно зароджує, бо без Мене нічого чинити не можете ви.
(Ів15:8) Отець Мій прославиться в тому, якщо рясно зародите й будете учні Мої.
(Ос.10:1) Ізраїль – гіллястий виноград, примножує для себе плід…




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Івана
45666
UNREAD_POSTДодано: 27 жовтня 2013, 19:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.7:9) Після цього глянув я, і ось, велика кількість людей, яких ніхто не міг перелічити, з усіх племен і колін, і народів і людей, стояли перед престолом і перед Агнцем у білому одязі і з пальмовими віттями в руках своїх.
(Об.7:10) І викликували гучним голосом, кажучи: спасіння Богові нашому, що сидить на престолі, і Агнцеві!
(Ів.4:22) Ви вклоняєтесь тому, чого ви не знаєте, ми вклоняємось тому, що знаємо, бо спасіння від юдеїв.
В духовному світі, всі з нетерпінням очікують на покаяння Ізраїля і прийняття ним Ісуса Христа своїм Месією, і коли це станеться, то прийде спасіння Богові і Агнцеві. Те, що Бог обіцяв черес Слово Своє, здійснилось, сатана потерпів поразку.
(Об.7:13) І, почавши говорити, один із старців запитав мене: хто ці, одягнені у білий одяг, і звідки прийшли?
(Об.7:14) Я сказав йому: ти знаєш, пане мій. І він сказав мені: це ті, які прийшли від великої скорботи; вони омили одяг свій і вибілили одяг свій кров’ю Агнця.
Час скорботи довершить Божий план спасіння людства, в цьому часі не тільки Ізраїль спасеться, а й велика кількість людей, які відкликнулись на призив Господа, для праці в часі скорботи, та свою праведність омили і вибілили кров’ю Ісуса Христа.
(Об.7:15) За це вони перебувають нині перед престолом Бога і служать Йому день і ніч у храмі Його, і Той, Хто сидить на престолі, розкине намет на них.
(Об.7:16) Вони вже не будуть мати ні голоду, ні спраги, і не буде палити їх сонце і ніяка спека:
Згідно цього вірша, в часі скорботи не все було відкрито, багато чого треба було приймати вірою, а у вічності не буде голоду на духовну поживу, ні спраги за живим словом.
(Пс.83:12) Бо сонце та щит Господь, Бог!
Слово Господа не буде їх палити і не будуть відчувати спеки докорів Духа Святого.
(Об.7:17) бо Агнець, Який посеред престолу, буде пасти їх і водити їх до живих джерел вод; і витре Бог усяку сльозу з очей їхніх.
Ісус Христос як Слово, посередині науки Бога, буде подавати духовну поживу і живе слово тим, які прийшли від великої скорботи.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Івана
45674
UNREAD_POSTДодано: 31 жовтня 2013, 09:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.8:1) І коли сьому печатку розкрив, німа тиша настала на небі десь на півгодини.
(Об.8:2) І я бачив сімох Анголів, що стояли перед Богом. І дано було їм сім сурем.
Коли відкрита остання, сьома печатка, розкривається духовний зміст книги, що в руці Сидячого на престолі, і настає тиша в духовному світі. Кожна духовна подій, потребує пояснення процесів, що будуть проходити, тому кожний з сімох Анголів, сурмовим голосом, застережливим голосом, буде звіщати живучим на Землі про ті процеси. Сприйняття повідомлень Анголів, даних Апостолу Івану, здійснюється на трьох рівнях, на тілесному, душевному і на духовному, в залежності від стану душі.
(Об.8:3) І прийшов другий Ангол, та й став перед жертівником із золотою кадильницею. І було йому дано багато кадила, щоб до молитов усіх святих додав на золотого жертівника, що перед престолом.
Золотий жертівник, перед престолом, це Божий план спасіння людства, на який покладена досконала жертва і покладались молитви святих, за всі часи їхньої мандрівки, «долиною смутку і плачу», або тим тимчасовим земним буттям. До цих молитов, Ангол додав багато духовного, кадильного фіміаму, тобто передбачених Богом духовних процесів, що будуть відбуватись в часі скорботи.
(Об.8:4) І знявся дим кадильний з молитвами святих від руки Ангола перед Бога.
(Об.8:5) А Ангол кадильницю взяв, і наповнив її огнем із жертівника, та й кинув на землю. І зчинилися громи, і голоси, і блискавки та зелетрус.
Огонь, взятий з золотого жертівника, перед престолом, і положений в золоту кадильницю, це духовний зміст, духовного жертівника. Кинений на землю не огонь, а золота кадильниця з огнем, яка буде виділяти дим, тобто душевний зміст, духовних процесів, більш зрозумілий домінуючій, тілесній і душевній доктринам.
(Іс.29:6) Господь Саваот відвідає тебе громом і землетрусом, і сильним голосом, бурею і вихром, і полум’ям усепоїдаючого вогню.
В результаті чого, блискавки з громами міняються місцями (Об.4:5), на перше місце виходить грім, або покарання, а наявність покарання приводить до землетрусу, тілесного трепету.
(Об.8:6) І сім Анголів, що мали сім сурем, приготувалися, щоб сурмити.
Після духовних застережень посланих Анголом з духовного світу на Землю, лунають сурмові голоси, деталізуючи духовні процеси, які пройшли в результаті відкриття семи печаток.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Івана
45678
UNREAD_POSTДодано: 03 листопада 2013, 19:55 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.8:7) І засурмив перший Ангол, і вчинилися град та огонь, перемішані з кров'ю (в оригіналі в крові), і впали (в оригіналі кинені) на землю. І спалилась третина землі, і згоріла третина дерев, і всіляка зелена трава погоріла...
З відкриттям першої печатки, стріла випущена з лука, сидячого на білому коні, пробила захист від Закону. Хто подивився на жінку з пожадливістю, згідно заповіді Христа, вчинив перелюб у серці своєму, хоча згідно Закону, тілесний перелюб відсутній..
Голос першої сурми говорить, що град (заморожена вода в небі), або Слово старого заповіту, духовно закрите, з огнем Духа Святого, перемішані в крові (в душі), кинені на землю, в тілесну доктрину.
Огонь Духа Святого, розтопить град, духовно закрите Слово старого заповіту і душа в тій воді (в Слові) побачить Месію, спасіння, і для цієї душі, потече вода у життя вічне.
(Бут.2:7) І створив Господь Бог людину з пороху земного. І дихання життя вдихнув у ніздрі її, і стала людина живою душею.
«І спалилась тратина землі», третя частина сповідуючих тілесну доктрину, прийнявши град перемішаний з огнем в свою душу, згорить для тілесних.
(Мк.8:24) І, зиркнувши, сказав той: Я бачу людей, які ходять, немов би дерева...
«і згоріла третина дерев», подібне відбудеться і з людьми, третя частина людей прийме вияснення старого заповіту Духом Святим, і буде втрачена для душевних і тілесних.
(Іс.42:14) Довго мовчав Я, терпів, стримувався; тепер буду кричати, як та, що народжує, буду руйнувати і поглинати усе;
(Іс.42:15) спустошу гори і пагорби, і всю траву їх висушу; і ріки зроблю островами, й висушу озера;
(Іс.42:16) і поведу сліпих дорогою, якої вони не знають, невідомими шляхами буду вести їх; морок зроблю світлом перед ними, і криві шляхи – прямими: ось що Я зроблю для них і не залишу їх.
«і всіляка зелена трава погоріла», зелена трава, тобто Писання в тілесному і душевному розумінні, було поживою для тілесних і для душевних, при відкритті Писання Духом Святим, тілесна і душевна пожива втратять свою актуальність, зелена трава згорить.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Івана
45693
UNREAD_POSTДодано: 07 листопада 2013, 19:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.8:8) І засурмив другий Ангол, і немов би велика гора, розпалена (в оригіналі палаюча) огнем, була вкинена в море. І третина моря зробилася кров'ю,
При відкритті другої печатки, забрався мир з землі, Слово забрало душевний мир, принесло релігійні і конфесійні поділення, не тільки в глобальних масштабах, а в родинах, сім’ях.
(Пс.23:3) Хто зійде на гору Господню, і хто буде стояти на місці святому Його?
Велика гора, це гора Господня, це наука Господня, палаюча огнем Духа Святого, кинена в душевну доктрину і третина душевного моря (людства) зробилась здатною прийняти науку Господню, палаючу огнем Духа Святого.
(Об.8:9) і померла третина морського створіння, що мають життя (в оригіналі душі), і загинула третина кораблів...
(Ав.1:14) Ти ж маєш людей, як у морі тих риб, немов плазунів, що пана немають.
Від падіння палаючої гори в людське море, третина людей зробилась здатною прийняти науку Бога і вони померли, були втраченими для світу, але зробились живими для Бога. Кораблі в душевному морі, це релігійні общини і спільноти людей, третя частина яких, від впалої гори, зробились духовно живими для Бога, але загинули, були втраченими для світу.
(Пс.106:23) Ті, що на кораблях плавають по морю і виконують роботу свою на водах великих,
(Пс.106:24) вони бачать діла Господні і чудеса Його на глибині:




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Івана
45698
UNREAD_POSTДодано: 10 листопада 2013, 15:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.8:10) І засурмив третій Ангол, і велика зоря спала з неба, палаючи, як смолоскип (в оригіналі світильник). І спала вона на третину річок та на водні джерела.
Третя печатка – ківш пшениці за динарій, проповідь Євангелії для світу, три ковші ячменю за динарій, проповідь про Ісуса Христа в Законі Мойсеєвім, в Пророках і в Псалмах, для Ізраїля.
Велика зоря, палаючи як світильник, це посланець з духовного світу з духовним виясненням Слова. Слово сприймається тілесно, душевно і духовно, тому спала на третину (на духовне вияснення).
(Об.1:20) Таємниця семи зір, що бачив ти їх на правиці Моїй, і семи свічників золотих: сім зір, то Анголи семи Церков, а сім свічників, що ти бачив, то сім Церков.
(Об.8:11) А ймення зорі тій Полин. І стала третина води, як полин, і багато з людей повмирали з води, бо згіркла вона...
(Ів.3:5) Ісус відповів: Поправді, поправді кажу Я тобі: Коли хто не родиться з води й Духа, той не може ввійти в Царство Боже.
Ім’я духовного посланця – Полин (гіркота), тілесне і душевне вияснення Слова буде прийматись тими, хто має знамено звірини, а духовне вияснення Слова, для багатьох людей в часі скорботи, буде гіркотою і вони духовно помруть для Бога. Не багатьом, живучим в останньому часі, буде приємно чути, що другий прихід Ісуса Христа буде до «загинулих овечок дому Ізраїля».
(Об.8:12) І засурмив Ангол четвертий, і вдарено (в оригіналі уражено) третину сонця, і третину місяця, і третину зір, щоб затьмилася їхня третина, щоб третина дня не світила, так само ж і ніч (освітленість дня і ночі зменшилась на 1/3 добавлено мною)...
Коли була відкрита четверта печатка, то на коні сиділа духовна смерть. При голосі четвертої сурми, стало поражене духовне вияснення Старого заповіту, духовне вияснення Нового заповіту Церквою, духовні проповіді благовісників. Є ясність тілесна – букви, ясність душевна і ясність духовна, то духовна ясність дня і ночі затьмиться. День – благодать, ніч – скорбота.
(Об.8:13) І бачив, і чув я одного орла, що летів серед неба і кликав гучним голосом: Горе, горе, горе тим, хто живе на землі, від голосів сурмових позосталих трьох Анголів, що мають сурмити!...
Дух Господній звіщає, в час голосів трьох сурем на землі буде тільки душевне і тілесне рузуміння Слова і подій, які будуть відбуватись у цей час.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Об'явлення Івана
45709
UNREAD_POSTДодано: 14 листопада 2013, 10:00 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 березня 2024, 11:23
Написано: 239
Звідки: Львів
Віровизнання: п'ятидесятник
(Об.9:1) І засурмив п'ятий Ангол, і я бачив зорю, що спала із неба на землю. І їй даний був ключ від криниці безодньої.
При відкритті п’ятої печатки, душам під жертівником, побитим за Боже Слово, і за свідчення яке вони мали, а це дух пророцтва, сказано ще трохи спочити, аж поки доповнять число їхні співслуги, і брати їхні, що будуть побиті, як і вони.
(Об.9:2) І вона відімкнула криницю безодню, і дим повалив із криниці, мов дим із великої печі. І затьмилося сонце й повітря від криничного диму...
(Бут.29:8) А вони відказали: Не можемо, аж поки не будуть зігнані всі стада, і не відкотять каменя з отвору криниці, тоді понапуваємо отару.
Криниця безодня, це слово Старого заповіту, з якого необхідно зняти камінь закону, привести до нього всі стада і станеться «град та огонь, перемішані в крові».
(Ів.10:16) Також маю Я інших овець, які не з цієї кошари, Я повинен і їх припровадити. І Мій голос почують вони, і буде отара одна й Один Пастир!
(Бут.29:10) І сталося, коли Яків побачив Рахіль, дочку Лавана, брата своєї матері, то підійшов Яків і відкотив каменя з отвору криниці, і напоїв отару Лавана, брата матері своєї.
В размові Ісуса Христа з самарянкою, згадується криниця Якова і її вода.
(Ів.4:12) Чи Ти більший за нашого отця Якова, що нам дав цю криницю, і він сам із неї пив, і сини його, і худоба його?
(Ів.4:13) Ісус відповів і сказав їй: Кожен, хто воду цю п'є, буде прагнути знову.
Духовний посланець відкриває Слово Старого заповіту, але їдка душевність в розумінні Писання, затьмила і сонце і повітря. (Пс.83:12)
(Еф.2:1) І вас, що мертві були через ваші провини й гріхи,
(Еф.2:2) в яких ви колись проживали за звичаєм віку цього, за волею князя, що панує в повітрі, духа, що працює тепер у неслухняних,
Орел з (Об.8:13) застеріг жителів землі про горе від трьох сурмових голосів, бо духовного вияснення Слова вже не буде, не буде і живої води, що тече у життя вічне.




А ми перебуватимемо завжди в молитві та в служінні Слову. (Дiї 6:4)
Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 71 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>