Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:19




Створити нову тему Відповісти  [ 72 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Ви бажаєте стати багатшим?
Так, для цього я багато працюю 25%  25%  [ 7 ]
Ні, бо я вже достатньо багатий 18%  18%  [ 5 ]
Ні, бо хоч я не багатий, але на життя вистачає 57%  57%  [ 16 ]
Всього голосів : 28
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Багатство і розкіш
3850
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2006, 10:19 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
21 квітня 2016, 01:27
Написано: 343
Як ви гадаєте? Чи гоже християнину бути багатим та стремитися до життєвих розкошів?

Що про це каже Писання?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3852
UNREAD_POSTДодано: 21 липня 2006, 15:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Матв.19:21-24 Ісус каже йому: Коли хочеш бути досконалим, піди, продай добра свої та й убогим роздай, і матимеш скарб ти на небі. Потому приходь та й іди вслід за Мною. Почувши ж юнак таке слово, відійшов, зажурившись, бо великі маєтки він мав.
Ісус же сказав Своїм учням: Поправді кажу вам, що багатому трудно ввійти в Царство Небесне. Іще вам кажу: Верблюдові легше пройти через голчине вушко, ніж багатому в Боже Царство ввійти!

Отже, багатий може увійти у Царство Небесне лише у тому випадку, якщо зречеться свого багатства. Але це дуже важко... ;)




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
3937
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2006, 08:59 
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
НЕСЛУХНЯНИЙ (заблоковано)
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 серпня 2006, 11:28
Написано: 135
Сонячник написав:
Отже, багатий може увійти у Царство Небесне лише у тому випадку, якщо зречеться свого багатства. Але це дуже важко... ;)


Хочу багатства і розкоші! А потім зріктися на користь Сонячника!
І подивитися, що Він тоді буде цитувати і як буде викручувався!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4157
UNREAD_POSTДодано: 30 липня 2006, 05:39 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Християнин тоді багатий, коли не стримиться до багацтва, і Господь дає в такому випадку багатство. Чи гріх бути багатим? Абсолютно ні! Чи добре бути багатим? Звичайно, так! Чи потрібно стримитися бути багатим? Абсолютно ні!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4171
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2006, 07:07 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Перше, думаю, треба вияснити, що таке багатство. Бо для однієї людини - автомобіль є недосяжним багатством, а інша вважає володіння кількома будинками бідністю. Все ж пізнається у порівнянні.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4353
UNREAD_POSTДодано: 05 серпня 2006, 09:32 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
01 квітня 2010, 14:28
Написано: 411
Звідки: село Настасів, Тернопільщина
Людині певно тяжко зізнатися, шо такі хочеться десь там в душі якогось багатства. Але тілько на колінах перед Господом стає зрозуміло, яке то всьо марнота і непотріб. Бо все, шо нам треба, вже дав Господь, за що Його хвала і велика дяка.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4501
UNREAD_POSTДодано: 09 серпня 2006, 23:00 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Братик написав:
Чи гріх бути багатим? Абсолютно ні! Чи добре бути багатим? Звичайно, так!

Братику, абсолютно не можу з тобою погодитися!
Чи гріх бути багатим? Цілком можливо! Адже якщо ти багатий, а твій ближній бідний, але ти не ділишся з ним, то тобі гріх!
Чи добре бути багатим? Не завжди! щоб я не переситився та й не відрікся, і не сказав: Хто Господь? Прит.30:9




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4537
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 14:05 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
20 листопада 2008, 15:57
Написано: 292
Звідки: Київ
Сонячник написав:
Чи гріх бути багатим? Цілком можливо! Адже якщо ти багатий, а твій ближній бідний, але ти не ділишся з ним, то тобі гріх!

У цьому разі гріх не в тому, що ти багатий, а в тому, що ти не ділишся з ближнім. А це зовсім інше. Тут гріх у твоїй жадобі, а не в наявності у тебе певних матеріальних благ.
ого, як закрутила...




http://allga.com.ua
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4549
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 16:06 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 травня 2009, 19:53
Написано: 31
Звідки: Київ
2jerelo:
А що у Вашому розумінні є багатством?

Чи є багатством власне житло, засіб для пересування, можливість сплатити за освіту дітей? Можливість відпочити з дружиною від важкої роботи 1 чи 2 рази на рік?

2Сонячник:
Скажіть, а Вам Ісус теж каже ТЕ САМЕ зробити, що й тому багатому юнакові (з Вашої цитати)?? То Ви вважаєте, що каже, чи я Вас вірно зрозумів?




========================
Professional Ukrainian Translators
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4555
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 16:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
BikeDude написав:
Скажіть, а Вам Ісус теж каже ТЕ САМЕ зробити, що й тому багатому юнакові (з Вашої цитати)?? То Ви вважаєте, що каже, чи я Вас вірно зрозумів?
:) Ну, я не є багатим... але я розумію, що Ісус каже й мені, що все що ти маєш - не твоє! Тому я нічого не маю, хоча користуюся земними благами, але не вважаю їх своїми.
Справді, так легше жити... Я не хочу збагачуватися (не прикладаю до цього серця). А якщо Господь допустить, що щось хтось поцупить, то легко переносити втрату (Бог дав, Бог забрав).
Я думаю, саме про це Ісус говорив юнакові, бо він, очевидно, покладав надію на своє багатство (бо засмутився).
Ольг@ написав:
Тут гріх у твоїй жадобі, а не в наявності у тебе певних матеріальних благ
Саме через те багатому важко ввійти у Царство Боже, бо серце зайняте багатством.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4556
UNREAD_POSTДодано: 10 серпня 2006, 16:42 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 травня 2009, 19:53
Написано: 31
Звідки: Київ
:D А ви десь бачили багатого, який би дійсно вважав себе багатим? :D :D :D Розвеселили Ви мене! (ну то це жарт, не ображайтеся).

Отже, Ви тлумачите ці слова Христа у переносному сенсі, адже в іншому випадку нам би всім необхідно було ВСЕ продати та приєднатися до францисканців ;)

Але ось тепер і до Вас питяннячко:
Цитата:
Чи є багатством власне житло, засіб для пересування, можливість сплатити за освіту дітей? Можливість відпочити з дружиною від важкої роботи 1 чи 2 рази на рік?
Я продовжу: чи є багатством можливість допомогати батькам та забезпечити їхню старість, а не залишати їх вправлятися у виживанні на жебрацьку державну пенсію)?

Це є багатством чи ні?




========================
Professional Ukrainian Translators
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4603
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 12:22 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Ольг@ написав:
Сонячник написав:
Чи гріх бути багатим? Цілком можливо! Адже якщо ти багатий, а твій ближній бідний, але ти не ділишся з ним, то тобі гріх!

У цьому разі гріх не в тому, що ти багатий, а в тому, що ти не ділишся з ближнім. А це зовсім інше. Тут гріх у твоїй жадобі, а не в наявності у тебе певних матеріальних благ.
ого, як закрутила...

Згідний з тим. Але суть навіть не в тому, щоби ділитися, чи не ділитися з ближнім. Згадайте вдову, яка зуміла пожертвувати найбільше. А суть у тому, чого людина прагне: чи Царства Божого, чи мамони.
А ці речі НЕСУМІСНІ!!!!




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4626
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 17:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Цитата:
Я продовжу: чи є багатством можливість допомогати батькам та забезпечити їхню старість, а не залишати їх вправлятися у виживанні на жебрацьку державну пенсію)?
Це є багатством чи ні?

Піклуватися про батьків - це наш обов'язок. Ми повинні працювати, заробляючи, щоб мати з чого уділити ближньому.

Згоден з Taj! Багатий не той, хто має на землі, а той хто має скарби на небі! Якщо ми нашу останню лепту віддали нужденним, то ми багатші за тих, хто половину своїх маєтків віддав убогим!




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
4646
UNREAD_POSTДодано: 11 серпня 2006, 23:55 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
30 травня 2009, 19:53
Написано: 31
Звідки: Київ
...хмм... деколи останні десять гривень набагато легше віддати, ніж пожертвувати істотну суму, коли є ресурсів набагато більше....

ти правий, Сонячник: треба постійно пам'ятати, хто тобі подарував, все, що маєш.

ті питання, що я написав двома постами вище, я задавав собі сам багато разів. і думаю, що в усіх тих річах нічого поганого немає.
погано, коли ті вимірюєш власну значимість, вагу цими речами. статусом... погано, коли це є твоїм способом самореалізації...
погано, коли ти прагнеш, пнешся й женешся за цим понад усе інше, коли Ісус каже шукати перш Божої правди.....

ось такі справи ;)




========================
Professional Ukrainian Translators
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Ця людина ще не багата
4726
UNREAD_POSTДодано: 14 серпня 2006, 11:59 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
12 вересня 2006, 18:42
Написано: 85
Звідки: Чернівці
1. Має свій дім
2. Має машину
3. Діти навчаються на платному стаціонарі відомого вузу
4. Зимою віддихають на Буковелі(або Египті) літом Крим(або Турція)
5. Оплачує життя батьків

Ну це якщо не бути професійним спортсменом, або бізнесменом, не потягнешь.... І ці всі слова коли пишуться як лозунги, залишаються просто словами, які б ми зачастую хотіли би щоб воно так було :cry:
нам потрібно....ми повинні...а якщо не зробишь...

Я не рахую що багатство то гріх, особливо якщо воно зароблене тобою не за один рік.... В моєму життя ніколи не жалів гроші для діла Господнього, а вони ніколи незакінчувались, ніколи не будував плани де можна заробити більше, все сам Господь посилав, і що тепер мені сказати що то є гріхом?




Робіть добро поки можна його робити
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 72 повідомлень ]  На сторінку 1, 2, 3, 4, 5  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 7 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>