Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 29 березня 2024, 10:41




Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 34  Далі


Чи маєш бажання відвідати США?
Я проживаю в США 10%  10%  [ 11 ]
Я маю(мав) гостьову візу в США 7%  7%  [ 8 ]
Мені відмовили у видачі гостьової візи в США 9%  9%  [ 10 ]
Я хочу поїхати у гості в США, але ще не пробував отримати візу 55%  55%  [ 59 ]
Я хочу емігрувати в США (а не просто в гості) 7%  7%  [ 8 ]
Я не маю бажання відвідувати США 11%  11%  [ 12 ]
Всього голосів : 108
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
46685
UNREAD_POSTДодано: 29 травня 2014, 16:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
29 травня 2014, 16:55
Написано: 4
Віровизнання: християнин
Мені 14 років.Маю запрошення від тітки.Ось записався на співбесіду!Їду сам без батьків,навчаюсь в україні,батьки тут залишаються.В мене є шанси на відкриття візи?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
46723
UNREAD_POSTДодано: 12 червня 2014, 19:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
20 серпня 2014, 13:40
Написано: 2
Для співбесіди вона взяла мій закордонний паспорт і номер заповненої анкети. Подивилась мої шенген візи.
1.запитання. Кім Ви працюєте?
-підприємець
-чим торгуєте ?
-продаю карнізі, а також інтернет торгівля ноутбуками.
-Ви маєте бізнес з польщею?
-так. (бо у паспорті чотири польськи шенген, відкриті як бізнес з поляком.)
2.запитяння. Ви одружений?
-так дружина і син.
3. запитання. Хто Вас запросив до Америки?
-брат.
4.останнє.Як він виїхав до Америки?
-по грін карті, вісім років назад.
Вам відмовлено у візі.
Ніяких документів не дивилась, навіть запрошення. Що думати не знаю. Усе розклав на три полички.
1. події на сході, невідомо як усе скінчиться. Не випускають чоловіків. Будуть бажаючи просити статус біженнця по приїзду в США. ну і ще можливі якісь причини.
2. невідповідно заповнена анкета, не набрала відповідну кількість балів, але могла б запитати якісь уточнюючи документи. про систему балів, це я сам придумав. Але думаю, що вона є.
3. не знаю чи вплинуло запитання, як він виїхав до Америки.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
46748
UNREAD_POSTДодано: 15 червня 2014, 12:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
я хотів би зрозуміти а на скільки це можливо і скільки це буде коштувати поїхати в США .....
дуже б хотілося і там де зупиниться....
просто скільки це і скільки затрат для цього потрібно може хтось підсказати, так хочеться поїхати життя то йде....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
46760
UNREAD_POSTДодано: 18 червня 2014, 14:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
тартак написав:
Ніяких документів не дивилась, навіть запрошення. Що думати не знаю. Усе розклав на три полички.
1. події на сході, невідомо як усе скінчиться. Не випускають чоловіків. Будуть бажаючи просити статус біженнця по приїзду в США. ну і ще можливі якісь причини.
2. невідповідно заповнена анкета, не набрала відповідну кількість балів, але могла б запитати якісь уточнюючи документи. про систему балів, це я сам придумав. Але думаю, що вона є.
3. не знаю чи вплинуло запитання, як він виїхав до Америки.
Так, ці три пункти могли вплинути на рішення щодо відмови. В мене також склалось таке враження, що рішення вони приймають ще до співбесіди виходячи з даних анкети. І потім лише дещо уточняють. Той факт, що брат захотів емігрувати в США - також свідчить проти вас, бо у вас також може бути така мета.
Але все ж це їх суб'єктивна думка.

А яка мета подорожі?




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
46763
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2014, 23:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 червня 2014, 00:55
Написано: 2
Віровизнання: християнин
Усім привіт!У мене є декілька питань щодо співбесіду у посольстві сша!У сша проживають 11 років мої близькі родичі,два брата і дядько,вони зробили мені і рідному брату виклик!Брат офіційно працює,дохід стабільний,я навчаюсь!Що саме хотів запитатись!Чи потрібно мені внести до списку документів довідку про навчання?Хоча читаючи інформацію щодо документів на різних форумах то про довідку нічого нейдеться.Ще одне запитання!У мене та у брата по окремо назначена співбесіда,у брата 9:45,у мене 10:00!Чи можна разом у двох проходити співбесіду?
Заздалегіть дякую за увагу :)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
46764
UNREAD_POSTДодано: 19 червня 2014, 23:19 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Скіба написав:
Чи потрібно мені внести до списку документів довідку про навчання?

Фактично жодних документів не потрібно - вони вірять на слово. Можна мати з собою, але їм це не цікаво.
Скіба написав:
и можна разом у двох проходити співбесіду?

Звичайно, ви разом зайдете, просто до вікна можуть покликати окремо.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
46779
UNREAD_POSTДодано: 22 червня 2014, 17:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
20 серпня 2014, 13:40
Написано: 2
Сонячник написав:
А яка мета подорожі?

Провідати брата, подивитись як він влаштувавсь на новому місці, в якому будинку мешкає, на якому авто їздить, де працює. З"їздити на риболовлю, провести час разом.

Зараз я знаю, який потрібно мати пакет документів, для того, що б візу відкрили.
1. Запрошення рідні з США тільки ускладнює вашу ситуацію. Ви потенційний мігрант і Вам є де зупинитись. Краще їхати як турист, по якомусь туристичному маршруту, або на якесь дійство.
2.Ваша місячна заробітна плата, має бути 20 000 тисяч гривень. :oops: Ну там чуть менше, або більше.
3.Декілька поїздок за кордон, на відпочинок. Ви ж турист. Віза буде туристична.
4.Наявність житла, авто.
5.Сімейний стан, одружений.
При наявності усіх пунктів, віза у вас в кишені.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
46792
UNREAD_POSTДодано: 26 червня 2014, 10:12 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
26 червня 2014, 15:20
Написано: 1
Віровизнання: греко-католик
Доброго дня.
Підкажіть мені будь-ласка. Я працюю в Європі на посаді наукового співробітника на діючому гранті.
Планую їхати на конференцію в Мексику, авіаперельоти туди здійснюються через аеропорти США, де мені потрібна діюча віза. Планувала подати на транзитну візу США, але зара задумалась, що можливо варто подати на туристичну чи гостьову візу (планую відвідати конференцію в США в кінці року). Як ви думаєте чи варто подавати на гостьову і чи вистрарчить аргументів (що беру участь у конференції в Мексиці, куди добиратись треба через Штати, що планую відвідати США з науковим візитом, всі витрати здійснюються за рахунок мого гранту) для отримання візи? Наперед дякую за відповідь.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
46813
UNREAD_POSTДодано: 28 червня 2014, 17:11 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 липня 2014, 08:42
Написано: 3
Всім доброго дня. Мій тато громадянин Америки, вже 15 років там проживає, подав на возєднання сімї, нам чекати ще 2-3 роки. Хочу спробувати гостьову візу. Хто заповнював онлайн-анкету DS-160, підкажіть будь-ласка, коли заповняти на дитину анкету який документ дитини вказувати (вона має лише свідоцтво про народження і вписана в мій закордонний паспорт) свідоцтво про народження? Дуже вдячна за відповідь.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
46827
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2014, 14:30 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
читаю й самому так хочеться поїхати, але читаючі розумію як потрібно богато заповнити документів скількі треба потратити часу та коштів....
пташки собі літають без перешкод, чому розумні люди наробили собі стількі труднощів, та головне що незрозуміло навіщо все так запутано де взнавати кого питати, вже й компьютери є і толку.....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
46828
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2014, 15:20 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 липня 2014, 08:42
Написано: 3
Dmitro написав:
читаю й самому так хочеться поїхати, але читаючі розумію як потрібно богато заповнити документів скількі треба потратити часу та коштів....
пташки собі літають без перешкод, чому розумні люди наробили собі стількі труднощів, та головне що незрозуміло навіщо все так запутано де взнавати кого питати, вже й компьютери є і толку.....

А ви питайте. Що саме вас цікавить?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
46829
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2014, 16:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
12 жовтня 2014, 08:28
Написано: 222
В мене є тількі мрія поїхати


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
46830
UNREAD_POSTДодано: 30 червня 2014, 16:37 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
05 липня 2014, 08:42
Написано: 3
Dmitro написав:
В мене є тількі мрія поїхати

памятайте, що мрії збуваються


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
46859
UNREAD_POSTДодано: 04 липня 2014, 20:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
тартак написав:
Зараз я знаю, який потрібно мати пакет документів, для того, що б візу відкрили.
При наявності усіх пунктів, віза у вас в кишені.
Не зовсім так, але хоча б декілька пунктів мусить бути)
Nataliya04 написав:
Планувала подати на транзитну візу США, але зара задумалась, що можливо варто подати на туристичну чи гостьову візу (планую відвідати конференцію в США в кінці року). Як ви думаєте чи варто подавати на гостьову і чи вистрарчить аргументів (що беру участь у конференції в Мексиці, куди добиратись треба через Штати, що планую відвідати США з науковим візитом, всі витрати здійснюються за рахунок мого гранту) для отримання візи?
Ну звичайно, що подавайте на гостьову візу - її зараз дають на 10 років. Документів ніяких не потрібно, просто впевнено скажіть все як є, врешті ви ж можете спланувати поїздку в Мексику й так, щоб по дорозі щось відвідати в США. Тим більше якщо у вас в планах наукова конференція - теж можете про це сказати.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
46955
UNREAD_POSTДодано: 11 липня 2014, 19:28 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
19 липня 2014, 07:31
Написано: 1
Віровизнання: греко-католик
Моя бабуся виїхала по Green Card, отримала статус citizen, на даний час вона перебуває в Україні, чи можу взяти її з собою, щоб вона зробила усне запрошення і взяла мене як супроводжуючу, оскільки після операції, лікарі заборонили їй довготривалі перельоти. Мені 24, неодружена, працюю, маю відкритий банківський рахунок та нерухоме майно.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 24, 25, 26, 27, 28, 29, 30 ... 34  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>