Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 25 квітня 2024, 14:52




Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Далі


Чи маєш бажання відвідати США?
Я проживаю в США 10%  10%  [ 11 ]
Я маю(мав) гостьову візу в США 7%  7%  [ 8 ]
Мені відмовили у видачі гостьової візи в США 9%  9%  [ 10 ]
Я хочу поїхати у гості в США, але ще не пробував отримати візу 55%  55%  [ 59 ]
Я хочу емігрувати в США (а не просто в гості) 7%  7%  [ 8 ]
Я не маю бажання відвідувати США 11%  11%  [ 12 ]
Всього голосів : 108
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11008
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2007, 17:29 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Поїхати в гості чи назавжди?
Юро, новий спосіб запису на співбесіду ввели щоб здерти побільше грошей: чому б не використати чергову можливість отримати додатковий дохід?




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11052
UNREAD_POSTДодано: 30 липня 2007, 08:44 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Назавжди. Я ніколи нехтіла в Америку, мені і тут було добре, допоки тато непоїхав і непочав розказувати як там класнючо. В нашій країні мене найбільше дратує безкультур"я.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11077
UNREAD_POSTДодано: 30 липня 2007, 18:27 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Це, власне, і була одна з головних причин чому я виїхав в Америку. А ще мене гнітило безбожжя нашого народу.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11095
UNREAD_POSTДодано: 31 липня 2007, 08:53 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
І давно ти там?




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11708
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2007, 12:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
А от одному з пресвітерів церкви, вже чоловік старшого віку, дали візу без проблем.
У нього майже чистий (але старий) паспорт (лише старі польські печатки є), перший раз просив візу, правда мав запрошення від церков США.
Його майже нічого не питали, і дали мультивізу, з правом відвідувати США протягом п'яти років.

Звичайно, що якби він не був церковним служителем, то візу так просто би не дали.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11722
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2007, 14:55 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
візу дають любому незалежно чи ти пресвітер або "галімий" депутат але треба довести що вернешся!!!! (збирай бумажки і т.д. - бо без бумажки ти букашка, а з бумажками - ти ...)

Зараз такі часи що США не мають бажання пускати весь світ на свою територію навіть в гості - і то так правильно - нема чого нам нелегалів збирати...

to Соняшник:

Я перечитав вашу історію в посольстві - немає фактів чи ви показували папери і т.д. Мали запрошення від друзів, родичів з США? Як я знаю - українське посольство мало хто дає візи людям без запрошень і ще є різні чинники можуть слугувати для підстави відмовити у візі. Але то розкажу пізніше якщо цікавить вас.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11730
UNREAD_POSTДодано: 29 серпня 2007, 19:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Запрошення безумовно було. Мав і докази, як мені здавалося, що я дійсно не маю намірів у США залишитися. Але чомусь тоді мені не повірили. Я думаю, що причиною було те, що я молодий віком і що у мене був чистий (новенький) паспорт, може просто чимось не сподобався.

Але ж зі мною стояли у черзі навіть жінка, яка хотіла приїхати до свого сина в гості на весілля, і їй відмовили.
А ще знаю, що був випадок, що потрібно було терміново їхати, бо родич в США присмерті, а він не має нікого рідних, і то не пустили.

Тому, як я бачу, все залежить від субєктивного бажання американського чиновника: кого хочу - того пускаю, а кого не хочу - того не пускаю.

Ще одна версія: більше шансів отримати візу, якщо показати прихильність до євреїв чи Ізраїлю, оскільки, у Консульстві здебільшого працюють американські євреї. Я вже знаю таких зо два факти: наприклад, коли одна жінка сказала, що син проживає в Ізраїлі, візу дали відразу.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11801
UNREAD_POSTДодано: 30 серпня 2007, 19:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
сумно що не дали при наявності запрошення. Всякі люди працюють в посольствах - от мені дали інший статус замість потрібного.

Треба було молитися Богу перед інтервю щоб ліпше було бо все є в руках Божих.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11877
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2007, 09:16 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Цитата:
сумно що не дали при наявності запрошення. Всякі люди працюють в посольствах - от мені дали інший статус замість потрібного.

YuraLviv, ти - невиправний романтик, або занадто ідеалізуєш США. При наявності запрошення???? Та на запрошення там взагалі ніхто уваги не звертає.
Треба би було довести???? - це офіційна причина більшості відмов у візі. Але жодні "бумажки" там не допоможуть - взагалі немає жодних критеріїв чи офіційних "доказів", з домогою яких можна було би довести, що ти збираєшся повернутися в Україну.
Візова політика США - це пряме порушення прав людини. Приклад?
Будь ласка.
Один мій знайомий - Микола - 7 разів платив по 100$, намагаючись отримати гостьову візу. Безрезультатно!!! Скажете, не мав запрошення?
У нього в США є декілька рідних братів, які вислали не лише запрошення, а зобовязалися повністю утримувати його, оплатити медичну страховку тощо. Причому, один з його братів задекларував дохід у 2006р понад мільйон доларів (трохи менше). Подав фінансову гарантію. Не допомогло!!!
Може, не було вагомої причини? Крім братів, у нього в США проживає батько (чи тесть - незручно було уточняти), який потрапив у реанімацію. Микола зібрав і медичні довідки, намагаючись довести, що йому вкрай необхідно провідати батька. Ви думаєте, допомогло йому це щось довести у посольстві? Аж ніяк!!!
Відповідь одна - ви не змогли довести, що повернетеся назад. А яким чином це можна довести???
Кажуть, треба мати серйозну нерухомість в Україні. В Миколи є щойнозбудований трьохповерховий особняк поблизу Львова.
Кажуть, треба мати сімю, дітей. Микола є батьком восьми дітей. Дружина і діти залишаються в Україні, але для американського посольтва - це не є аргументом, що він має намір повернутися.
Як ще можна довести, що ти не збираєшся залишатися в США, а хочеш просто провідати родину, пробути там місяць-два???
В Миколи був ще один аргумент - він декілька років тому вже мав дозвіл на постійне проживання у США, але відмовився емігрувати у цю країну. Якби він хотів би залишитися у США, то скористався би цією можливістю.
Але для працівників американського посольтва і це не є аргументом.
А тепер скажіть, які ще можна навести "докази"?
Чи не порушення це прав людини?
Хіба винним є батько Миколи, що став громадянином США і потрапив у тюрму (ситуація подібна на тюрму народів СССР), втративши право побачитися з сином? Бо самому поїхати в Україну він вже не може, а сина не пускають?




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11899
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2007, 13:13 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
я нічого не ідеалізую - я живу з реальністю.

А історія - я можу написати хоч сто таких історій - але який з того толк...

Візова політика США спрямована на все - починаючи від біженців до візиторів.
$200 за візу? то порахуй скільки буде за шенгенську візу в Європу в доларах.

Про відмови - то хто кому повезе не потрапити під каток відмов. Я вже спостреігав за цим в Московському Посольстві де давали відмови не менше ніж в Києві.

То все не залежить від країн де посольства США розташовані - всюди є то саме - а чому відмовляють - є одна причина - всім кортить стати нелегалом пізніше. То є факт.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11900
UNREAD_POSTДодано: 01 вересня 2007, 13:29 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Цитата:
Хіба винним є батько Миколи, що став громадянином США і потрапив у тюрму (ситуація подібна на тюрму народів СССР), втративши право побачитися з сином? Бо самому поїхати в Україну він вже не може, а сина не пускають?


А що заважає Батькові Миколи зустрітися з сином на нейтральній країні - наприклад Польша або Росія?

Тут не обовязково в США іхати. А відмовляють у візі - все так і зрозуміло - є прояв імміграційних намірів - то означає потенційний нелегал якщо видати йому візу. Де він раніше мав голову коли мав дозвіл на еміграцію в США? Аргументи аргументами можна наводити але на жаль подати на імміграцію і потім відмовитися і потім подати на гостьову візу - то вже в голові не вкладається така логіка.

Порушення прав людини? Не сміши мене - в україні більше порушень прав ніж у нас. Наприклад чому я не можу подати в суд на Львівводоканал який не подає цілодобово воду а по графіку при тому що послуги заплачено на цілодобову і безперебійну подачу води... і т.д. Ну наприклад я виграв суд але є якась гарантія що Львівводоканал виконає розпорядження суду? Я не вірю в такі речі на жаль.

Я був в німецькому посольстві в Києві сім років тому за гостьовою візою - і там деяким тоже відмовляли в візам і грошей не вертали. Щодо мене - вони отримали лист по факсу від брата з поясненням чому запрошує мене і тому вони знали і не питали мене коли я дав аплікацію - просто сказали прийти на другий день за паспортом з візою. До оечі в мене паспорт був перший і новий.

Завжди всюди будуть відмови і суперечки в любих посольствах країн. Нікуди від цього де дінешся :lol:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
12069
UNREAD_POSTДодано: 07 вересня 2007, 18:20 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Сабна, у США я вже живу (страшно подумати) шість з половиною років.
Звинувачувати США у порушенні прав людини - улюблена тема росіян та українців. :) Насправді це викликає посмішку. Юра вже пояснив чому.
Посольство США керується не своїми субєктивними бажаннями кого пустити а кого ні, а правилами.

Чому Миколу не пустили? Тут можуть бути причини які ти не навів. Напевне, той Микола підпадав під якийсь фільтр: або навіть та причина що він відмовився від статусу біженця. або викликало підозру що він так завзято добивається візи. А фінансова гарантія братів - тут ніпричому - це не доводить що він повернеться, скоріше навпаки.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
14112
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2007, 23:17 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Щойно почув у новинах, що з Нового року послуги Консульства США дорожчають на 30%. Причиною підвищення вартості візи американці називають знецінення долара. :(

Ось витяг з офіційного сайту: Починаючи з 1 січня 2008 року оплата за розгляд заяв на отримання не-імміграційної візи США зросте на 31 долар (до 131 долара)... Востаннє цей візовий збір підвищувався у 2002 році. З того часу витрати, пов’язані із заходами безпеки, запровадженням систем, заснованих на нових інформаційних технологіях, а також інфляція підняли видатки до нинішніх 131 долара.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Віза в США
14913
UNREAD_POSTДодано: 13 березня 2008, 22:45 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
17 березня 2008, 18:04
Написано: 1
Всім привіт! Я тут новенький.Я дуже хочу отримати гостьову візу в США.Бачу у вас багато інформації про те.Допоможіть хто може.Наперед вдячний


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США
14926
UNREAD_POSTДодано: 17 березня 2008, 15:40 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Roman84 написав:
Всім привіт! Я тут новенький.Я дуже хочу отримати гостьову візу в США.Бачу у вас багато інформації про те.Допоможіть хто може.Наперед вдячний


цей форум не для візових послуг. Ви звернулися не за тою адресою.
:D


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 34  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 2 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>