Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 20 квітня 2024, 01:47




Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Далі


Чи маєш бажання відвідати США?
Я проживаю в США 10%  10%  [ 11 ]
Я маю(мав) гостьову візу в США 7%  7%  [ 8 ]
Мені відмовили у видачі гостьової візи в США 9%  9%  [ 10 ]
Я хочу поїхати у гості в США, але ще не пробував отримати візу 55%  55%  [ 59 ]
Я хочу емігрувати в США (а не просто в гості) 7%  7%  [ 8 ]
Я не маю бажання відвідувати США 11%  11%  [ 12 ]
Всього голосів : 108
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9373
UNREAD_POSTДодано: 04 червня 2007, 23:27 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Я згоден і також чув, що якщо у паспорті нема жодної візи, то швидше за все відмовлять, хоча не обов'язково.
Якщо один раз відмовили, то на другий раз імовірність видачі візи зростає (тобто перший раз відмовлять майже 99%, на другий - 80%).

А щодо оплати $200 за розгляд документів, то не є справедливим, бо по-українським законам це вважається монопольним ціноутворенням (раз у мене нема вибору - змушений платити), а відтак, якби Консульство керувалося нашими законами, то заплатили б чималий штраф. Зрештою, це вина нашої держави, що не змогли домовитися з Консульством США про безкоштовний розгляд документів. Правда Ющенко намагався добитися від них щоб хоча б говорили про причину відмови (раніше відмовляли з посмішкою і без коментарів, як тепер - не знаю).




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9384
UNREAD_POSTДодано: 05 червня 2007, 07:53 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Цитата:
Зрештою, це вина нашої держави, що не змогли домовитися з Консульством США про безкоштовний розгляд документів.

Цікаво, а українське консульство бере з американців гроші для видачі візи? Хай також введе такий порядок, та ще й відмови через одного дає, тоді може легше буде домовитись Зображення




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9391
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2007, 04:42 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
в цілому світі безкоштовно ніхто не робить з видачами візи!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9392
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2007, 08:35 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Питання до Юри. А чи мають шанс отримати візу пенсіонери? Я хочу викликати в гості тата, він ніде не працює і не є забеспеченим. Чи маєш ти якість відомості про таку категорію людей? А ще він нікуди не їздив, і відмовився від статуса біженця. Єдиний плюс: жінка залишається дома.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9406
UNREAD_POSTДодано: 06 червня 2007, 18:41 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Є шанси для батьків але не 100%. Тобі треба написати лист-запрошення (я маю бланк такого листа) з поясненням і гарантію що не останеться в США для офіцера в Києві на англ мові і можна ще завірити печаткою в банку (не укр. а американського). Має бути причина чому батько має відвідати тебе. Те що відмовився від статусу - то є імміграційні наміри але я не знаю чи дають візи для тих людей які проявили імміграційні наміри через лотерею, біженців і т.д. Можна спробувати але звяжись з Святославом за додатковою інформацією.

Якщо дадуть візу то на 5 років для рідних.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9489
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2007, 12:08 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
YuraLviv написав:
в цілому світі безкоштовно ніхто не робить з видачами візи!!!

В Україну візи Ющенко зробив безплатними для європейців і, мабуть, для американців.
Але за видачу візи нехай би брали гроші - як не як, а якусь роботу проводять з документацією. Але організувати такий лохотрон, щоб збирати гроші, а тоді відмовляти - це вже занадто.
Оце і є один з прикладів американського шовінізму, про який я вже згадував раніше.
Справді, хто дуже хоче потрапити до Америки - то готує відповідні документи (як правило, фальшиві), говорить те, що їм подобається (переважно, неправду) і тоді візу відкривають. Як наслідок, така людина, яка неправдою отримала візу, там нелегально залишається. А тоді кажуть, що ось які українці - обманюють, тому візи відкривати їм не треба - досить гроші збирати за бажання відвідати США :P :D

Але хто у цій ситуації насправді винний? США, що створила систему, яка заохочує обманювати, чи люди, що звикли такі перешкоди оминати. Якщо чесно отримати візу неможливо, то закономірно люди будуть шукати обхідні шляхи. Це - обєктивний закон - закон Ома.
Я не оправдую цих людей - для мене це неприйнятно - але це є закономірністю і наслідком візової політики США.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9493
UNREAD_POSTДодано: 13 червня 2007, 16:17 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
Ніякий це не лохотрон. Гроші беруть як плату за оформлення документів, а не за те що пускають. Якщо людина не має шансів отримати візи - навіщо завдавати їм роботи? Якби відмовникам повертали гроші, то виходить, офісери б для 90% людей працювали безкоштовно? Все одно і для перших і для других виконується одинаковий об"єм роботи. Так що брати гроші від усіх - цілком виправдано. А говорити що то США бізнес такий робить то взагалі смішно. Оформлення документів у США коштує приблизно так само: людина яка подає на громадянство, наприклад, наперед платить 400 доларів і теж немає жодних гарантій що отримають громадянство. Так що радуйтесь що для вас так дешево. :) А на скільки кваліфіковно офісери роблять відбір - це вже інше питання, і не нам про це судити.




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9522
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 16:38 

Стать: Він
Востаннє тут були:
13 жовтня 2017, 04:39
Написано: 4006
Звідки: MA-USA
До речі, з 30 липня піднімаються тарифи на послуги в бюро натуралізації та еміграції майже вдвічі. Наприклад, щоб подати заяву на громадянство, від 30 липня треба буде заплатити вже 700 доларів. Можливо, ці підвищення цін стосуються також консульських бюро, так що хто збирався в гості, або стати громадянином, поспішайте!!!




Хай благословить тебе Господь!
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9531
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 17:04 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
675 а не 700.
читай оф. сайт а не онлайн пресу!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
9532
UNREAD_POSTДодано: 14 червня 2007, 17:06 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
в консульств я не знаю але правила в києві помінялися дещо. Я не знаю які. підвищення в зборах стосується для тих хто живе в США.

http://www.uscis.gov/files/pressrelease/FinalFeeRulePressRelease052907.pdf

http://www.uscis.gov/files/nativedocuments/FinalUSCISFeeSchedule052907.pdf


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10877
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2007, 08:38 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
А для мого тата відкрили візу з першого разу і на 5 років. Всі були шоковані. Вже був в США, два тижні як приїхав і в вересні знову збирається назад. Просто я думаю якщо тобі треба бути в США то ти там будеш. Все в Божих руках.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
10886
UNREAD_POSTДодано: 25 липня 2007, 21:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Тепер змінилися Правила запису на співбесіду:
якщо раніше це робилося безкоштовно через інтернет в автоматичному режимі, то тепер слід лише за сам запис заплатити 12 дол., бо тепер "для зручності" слід купити код у спеціальному банку (ProCredytbank), який дає можливість зателефонувати службовцю і записатися у телефонному режимі.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11002
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2007, 15:59 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Сабна написав:
А для мого тата відкрили візу з першого разу і на 5 років. Всі були шоковані. Вже був в США, два тижні як приїхав і в вересні знову збирається назад. Просто я думаю якщо тобі треба бути в США то ти там будеш. Все в Божих руках.


ви що живете в США? то чому у вас написано що ви з Рівненської області?
В якому статусі? на 5 років дають але то не завжди - дивляться на ситуації і причини...


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11003
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2007, 16:02 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
08 лютого 2011, 13:51
Написано: 371
Звідки: Lviv, Ukraine - Florida, USA
Сонячник написав:
Тепер змінилися Правила запису на співбесіду:
якщо раніше це робилося безкоштовно через інтернет в автоматичному режимі, то тепер слід лише за сам запис заплатити 12 дол., бо тепер "для зручності" слід купити код у спеціальному банку (ProCredytbank), який дає можливість зателефонувати службовцю і записатися у телефонному режимі.


я не знаю для чого ті нововедення але видно що люди завалили аплікаціями посольство і хочуть попасти в США яким-небудь способом хоч чучелом хоч тушкою... :roll:

Роблять дієві методи зупинити навалу.......


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення:
11005
UNREAD_POSTДодано: 27 липня 2007, 17:12 
Аватар учасника

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
04 листопада 2008, 16:00
Написано: 326
Звідки: Україна
Ми живемо на Україні. Тільки тату в квітні відкрили візу, то це от приїхав і в вересні знову назад поїхав. Він як їхав в посольство то ми навіть і недумали, що його пустять, а говорили якщо Бог хоче щоб він там був то буде, і поміж іншим в паспорті в нього жодної візи, нового тільки зробив бо старий закінчився. Йому там дуже сподобалося хоча він і консервативний, то тепер хоче щоб нам всім поїхати.




Бог любить кожного так, як ніби нікого крім нього на світі немає.
0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1, 2, 3, 4, 5 ... 34  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>