Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 19:28




Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Далі


Чи маєш бажання відвідати США?
Я проживаю в США 10%  10%  [ 11 ]
Я маю(мав) гостьову візу в США 7%  7%  [ 8 ]
Мені відмовили у видачі гостьової візи в США 9%  9%  [ 10 ]
Я хочу поїхати у гості в США, але ще не пробував отримати візу 55%  55%  [ 59 ]
Я хочу емігрувати в США (а не просто в гості) 7%  7%  [ 8 ]
Я не маю бажання відвідувати США 11%  11%  [ 12 ]
Всього голосів : 108
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Туристична віза США.
47402
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2015, 02:10 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 лютого 2015, 05:57
Написано: 3
Віровизнання: православний
Скажіть будь-ласка, коли знаходишся в США по туристичній візі місяць, потім повернувся на Україну, чи потрібно перебувати вже в Україні 6 місяців, чи можна поїхати знову? Чи це будуть проблеми в аеропорту з офіцером?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47403
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2015, 02:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 лютого 2015, 05:57
Написано: 3
Віровизнання: православний
Скажіть будь-ласка, коли знаходишся в США по туристичній візі місяць, потім повернувся на Україну, чи потрібно перебувати вже в Україні 6 місяців, чи можна поїхати знову? Чи це будуть проблеми в аеропорту з офіцером?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47404
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2015, 16:25 

Стать: Не знати хто
Востаннє тут були:
25 лютого 2015, 11:11
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Доброго дня! допоможіть, будь-ласка, хочу з чоловіком попробувати відкрити туристичну візу до США, при заповненні анкети є пункт в якому потрібно вказати де будемо перебувати на території США, якщо попередньої броні готелей посольство не вимагає, що потрібно вказувати в цьому пункті???програму які міста хотіли б відвідати ми склали.
дякую)


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47410
UNREAD_POSTДодано: 24 лютого 2015, 20:03 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 лютого 2015, 17:35
Написано: 1
Віровизнання: греко-католик
> Доброго дня в мене така ситуація мені 23 роки і я одружений, дітей немає, відслужив в армії, 2 роки працював в мвс. Моя дружина закінчила університет і ми поїхали закордон, в даний момент в моєму закордоному паспорті 2 шенген візи в жінки паспорті тоже 2 шенгени. На даний час ми не працюєм, але ми готові відкрити ПП мені і дружині, а також відкрити 2 рахунки в банку по 100 000 грн. На кожному. Ми являємся власниками нерухомості, землі і авто. А тепер проблема в наших паспортах 2 лівих печатки я думаю мені не потрібно пояснювати що це. І так що ви мені можете порадити? А ТЕПЕР ХТО КОМПЕТЕНТНИЙ ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ НА ЗАПИТАННЯ-
1) Мені попробувати виїхати разом з дружиною чи самому, а потім щоб вона попробувала?
2) Потрібно мені міняти паспорт так чи ні ?
3)Потрібно відкривати приватного підприємця та чи ні, можливо достатньо буде карточки ВестернЮніон з 7-10 тис. доларів на ній а також виписка з банку про наявність грошей.
4) В мене 2 рідна сестра з чоловіком в США по зеленій картці вони можуть організувати мені запрошення від коріного американця, питання чи воно мені потрібне?
5) Яку візу мені пробувати відкрити, щоб можна було б в штатах легалізуватися вертатися я не збираюсь ??? Це все дайте будьласка змістовну відповідь. Дякую.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47411
UNREAD_POSTДодано: 02 березня 2015, 09:16 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
02 березня 2015, 10:31
Написано: 1
Віровизнання: п'ятидесятник
Доброго дня. Маю гостьове запрошення від бабусі і виникли труднощі в заповнені анкети ds-160. У мене не проста ситуація,так як маю цілу колекцію відмов: 2-по гостьовій і одна по іміграції. Так на питання чи хтось подавав на вас іміграційну петицію потрібне пояснення. Що писати в це пояснення??? Я навіть толком не знаю хто його подавав...моя справа була відкрита ще у 2006-2007 році. Потім десь загубили мої документи і діло дійшло до співбесіди аж в 2013 році. Я до того часу встигла вже одружитися і ми їздили разом з чоловіком. Він у мене був дуже проти,але поїхав. Але зараз мене цікавить як правильно заповнити цю анкету.Потрібна консультація юриста. Будьласочка допоможіть.Це мій останій шанс обійняти мою бабусю. Дякую наперед. Божих усім благословінь.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47417
UNREAD_POSTДодано: 05 березня 2015, 17:41 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 березня 2015, 12:11
Написано: 1
Віровизнання: православний
добрий день
будь ласка оцініть мої шанси на отримання гостьової в сша
- чоловік 32, не одружений
- запрошення від дядька з паспортом сша (проживає все життя в штатах) в якому вказано що він готовий забезпечити житлом (свій будинок) і мед обсл при потребі
- паспорт з польскою візою, литовська віза, маю карту пмж польші, польоти з україни в італію (по карті пмж польші)
- маю магазин (не житлове приміщення) який здаю в оренду
- більше офіційних доходів не маю

підскажіть будь ласка чи є шанс отримання гостьової ? ?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47426
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2015, 09:54 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
To maker:
Мені здається, що досить високі шанси: ви навели достатні аргументи про зв'язок з Україною. Єдиний мінус - відсутність сім'ї, але сподіваюся, аргументи за переважать ).
Бажаю успіху.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47427
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2015, 10:12 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Now-or-Never написав:
> Доброго дня в мене така ситуація мені 23 роки і я одружений, дітей немає, відслужив в армії, 2 роки працював в мвс. Моя дружина закінчила університет і ми поїхали закордон, в даний момент в моєму закордоному паспорті 2 шенген візи в жінки паспорті тоже 2 шенгени. На даний час ми не працюєм, але ми готові відкрити ПП мені і дружині, а також відкрити 2 рахунки в банку по 100 000 грн. На кожному. Ми являємся власниками нерухомості, землі і авто. А тепер проблема в наших паспортах 2 лівих печатки я думаю мені не потрібно пояснювати що це. І так що ви мені можете порадити? А ТЕПЕР ХТО КОМПЕТЕНТНИЙ ДАЙТЕ ВІДПОВІДЬ НА ЗАПИТАННЯ-
1) Мені попробувати виїхати разом з дружиною чи самому, а потім щоб вона попробувала?
2) Потрібно мені міняти паспорт так чи ні ?
3)Потрібно відкривати приватного підприємця та чи ні, можливо достатньо буде карточки ВестернЮніон з 7-10 тис. доларів на ній а також виписка з банку про наявність грошей.
4) В мене 2 рідна сестра з чоловіком в США по зеленій картці вони можуть організувати мені запрошення від коріного американця, питання чи воно мені потрібне?
5) Яку візу мені пробувати відкрити, щоб можна було б в штатах легалізуватися вертатися я не збираюсь ??? Це все дайте будьласка змістовну відповідь. Дякую.

Мені здається, що ви все ж не за адресом звернулися: тут християнський форум, ми не можемо давати поради, як обманути американське консультво. Тут багато людей звертаються за порадами з протилежною проблемою: як довести американцям, що я чесна людина і не збираюся нікого обманювати. Дуже багато людей зустрічаються з такою проблемою, бо ще більше обмануло американських консулів і вони з великою недовірою ставляться до наших громадян.
Скажу вам головне, про яке тут вже неодноразово говорилося: потрібно бути максимально чесним. Інформацію вони мають усю, тому "лівими" печатками там нікого не здурите. Якщо спеціально відкриєте рахунок "під візу" (це на ура проходить для шенгену) - це надто очевидні факти, що це все штучно і зроблено під візу. Отже, цього робити не варто.
Відкрити підприємця? Ви думаєте, там зацікавляться свідоцтвом? Вам потрібно розказати про реальний бізнес в Україні, який не дасть змоги вам надовго його залишити.
Все, що проходить для шенгену - там просто не має сенсу. В нас людей привчили до створення купи нікому не потрібних документів, щоб отримати шенген - американці не такі наївні.
Вибачте, що не на всі відповіді дав питання. Не ображайтесь, я чудово Вас розумію.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47428
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2015, 10:21 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Martina написав:
Доброго дня. Маю гостьове запрошення від бабусі і виникли труднощі в заповнені анкети ds-160. У мене не проста ситуація,так як маю цілу колекцію відмов: 2-по гостьовій і одна по іміграції. Так на питання чи хтось подавав на вас іміграційну петицію потрібне пояснення. Що писати в це пояснення??? Я навіть толком не знаю хто його подавав...моя справа була відкрита ще у 2006-2007 році. Потім десь загубили мої документи і діло дійшло до співбесіди аж в 2013 році. Я до того часу встигла вже одружитися і ми їздили разом з чоловіком. Він у мене був дуже проти,але поїхав. Але зараз мене цікавить як правильно заповнити цю анкету.Потрібна консультація юриста. Будьласочка допоможіть.Це мій останій шанс обійняти мою бабусю. Дякую наперед. Божих усім благословінь.


У вас дуже складне становище, але напишіть все так, як є насправді - саме так, як написали у цьому пості. У ньому відчувається щирість - обійняти бабусю. Тут не юрист потрібен - просто помоліться до Бога - Він бачить Ваше щире серце і зможе розположити серце консула.
У вас є деякі невідповідності - ви не знаєте, хто подавав (а виглядає, що приховуєте, не хочете сказати), але при цьому їздили на співбесіду і намагалися отримати іміграційний статус.
Після цього дуже важко отримати гостьову візу. Один мій знайомий 11 разів!!! подавав на гостьову візу - його не пустили навіть тоді, коли рідний батько був присмерті в США. Дуже важко зрозуміти таку жорстоку візову політику. А все через те, що він виявив намір колись імігрувати (((.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47429
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2015, 10:25 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
миша написав:
Доброго дня! допоможіть, будь-ласка, хочу з чоловіком попробувати відкрити туристичну візу до США, при заповненні анкети є пункт в якому потрібно вказати де будемо перебувати на території США, якщо попередньої броні готелей посольство не вимагає, що потрібно вказувати в цьому пункті???програму які міста хотіли б відвідати ми склали.
дякую)


Обов'язково скласти так звану маршрутну карту, де вказати весь маршрут і приблизні терміни перебування. Спробуйте деталізувати цю програму - не просто перелік міст, а порядок їхнього навідання, які туристичні об'єкти хочете навідати. Додайте можливо, не лише міста, а суто туристичні об'єкти: водопади, національні парки тощо.

Бажаю успіху




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47430
UNREAD_POSTДодано: 09 березня 2015, 10:28 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 вересня 2019, 21:50
Написано: 896
Звідки: Україна
Sergiy написав:
Скажіть будь-ласка, коли знаходишся в США по туристичній візі місяць, потім повернувся на Україну, чи потрібно перебувати вже в Україні 6 місяців, чи можна поїхати знову? Чи це будуть проблеми в аеропорту з офіцером?

Справді можуть бути проблеми в аеропорту. Вам потрібно навести дуже переконливі аргументи, що друга поїздка стала терміновою і невідкладною, і звісно короткочасною.
Якщо таких аргументів немає, то краще перечекати.




ЛіТай, моя пташко, угору зліТай,
Спіткнутись, упасти нікому не дай
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47435
UNREAD_POSTДодано: 16 березня 2015, 12:04 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 09:36
Написано: 2
Віровизнання: греко-католик
Добро дня! Порадьте мені будь-ласка! Я одружений 1982р.н., дружині 26 років і син 2 роки хочемо разом поїхати в США на відпочинок по туристичній візі. Маю офіційну роботу, зарплата 5 тис. грн., а також дохід від оренди нежитлових приміщень, достатньо нерухомості у власності. Наявність віз: Австрійська, Словацька, Чеська, Польська діюча на рік, Турецька, Єгипетська. Краще подавати документи на всіх трьох? чи краще відкривати туристичні візи тільки собі і дружині? Які в моєї сім'ї шанси щоб відкрити туристичні візи в США ? та як краще поступити? Дуже дякую за відповідь!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47436
UNREAD_POSTДодано: 18 березня 2015, 00:22 

Стать: Він
Востаннє тут були:
18 березня 2015, 00:22
Написано: 1
Віровизнання: християнин
У мене таке питання: чи впливає наявність подвійного громадянства на отримання туристичної візи в США ? Також я вже їздив в Америку по Work and Travel та маю Шенгенську візу. Чи є "плюсом" подвійне громадянство при заповнення анкети DS-160? Буду вдячний за відповідь.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47437
UNREAD_POSTДодано: 19 березня 2015, 09:34 

Стать: Він
Востаннє тут були:
19 березня 2015, 09:36
Написано: 2
Віровизнання: греко-католик
Добрий День! Скажіть будь-ласка чи потрібно перекладати документи на англійську мову і завіряти нотаріально при подачі на туристичну візу в США. Я якщо так то які саме? Дякую


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47442
UNREAD_POSTДодано: 26 березня 2015, 14:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
26 березня 2015, 14:59
Написано: 1
Віровизнання: п'ятидесятник
Вчора були з дружиною в посольстві подавали на трьох з дитиною ---відказ!
був чоловік на 5 раз вчора відкрили візу до 12 годин було більше 300 чоловік це по 160 доларів виходить 50тис!!! за півдня
ця лавочка ще з двухтисячних років працює я так розумію по схемі лотереї от випаде комусь *щасливий номерок* а інший попробує ще раз а може й два а то й одинаддцять хтось писав.Я зробив висновок люди Американське посольство це лохотрон і здирство грошей .
я був записаний на співбесіду на 10-00 а проходив в 11-40 цей час спостерігав і зрозумів це цирк самі подумайте з вас буруть гроші і тикають всім одну й туж білу бумажку(за яку ви заплатили хмару грошей) так ще люди прлатять шалені гроші в агенства які супер вірно заповнять DS-160.
В нас консул запитав яка ваша цель поездки ми відпровіли.в гості до родичів.нажаль сьогодні ми вам неможемо видати візу- відповідь
і що тут кримінального?або підозрілого?
я тільки подозреваю цю лавочку як контору яка дурить і так небагатих людей.

був чоловік У вишиванці з прапорцем україни на грудях менш як за хвилину залишився він на своїй Україні.
якщо в кого є конкретні питання задавайте відповім.глупих питань незадавати


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 4 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>