Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 17:56




Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Далі


Чи маєш бажання відвідати США?
Я проживаю в США 10%  10%  [ 11 ]
Я маю(мав) гостьову візу в США 7%  7%  [ 8 ]
Мені відмовили у видачі гостьової візи в США 9%  9%  [ 10 ]
Я хочу поїхати у гості в США, але ще не пробував отримати візу 55%  55%  [ 59 ]
Я хочу емігрувати в США (а не просто в гості) 7%  7%  [ 8 ]
Я не маю бажання відвідувати США 11%  11%  [ 12 ]
Всього голосів : 108
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47316
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2014, 08:22 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
30 грудня 2014, 16:32
Написано: 6
Віровизнання: християнин
:yes:


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47317
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2014, 16:52 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 грудня 2014, 16:03
Написано: 2
спасибо за информацию.буду думать


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47318
UNREAD_POSTДодано: 18 грудня 2014, 03:07 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
18 грудня 2014, 03:10
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Доброго дня! Мій чоловік проживає в США 8 років по Green Card. Минулого року подав документи на возєднання сім'ї (я живу в Україні ) поки що результатів немає. Зараз він зробив мені запрошення щоб я відвідала його на Різдво. Чи є в мене шанси відкрити госцьову візу. Дякую!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47323
UNREAD_POSTДодано: 30 грудня 2014, 12:06 

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 грудня 2014, 12:06
Написано: 1
Привіт усім.
Проконсультуйте, будь-ласка - чи є у мене шанси на отримання гостьової або туристичної візи в США?
При наявності:
поданих документів в 2010 році до еміграційної служби США (категорія F4 брат і сестра). Документи подані рідною сестрою, громадянкою США.
(одружений, є син, працевлаштований, майном забезбечений)
Дякую.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47333
UNREAD_POSTДодано: 07 січня 2015, 05:14 

Стать: Він
Востаннє тут були:
07 січня 2015, 05:16
Написано: 1
Привіт! в мене зелена карта, проживаю в сша пів року. Хочу подати запрошення для роидичів але в них кримська приписака, підкажіть будь ласка через яке посольство оформляти документи в Україні чи росії? і чи в загалі є сенс подавати запрошення?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47343
UNREAD_POSTДодано: 11 січня 2015, 10:05 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Брат написав:
Хочу подати запрошення для роидичів але в них кримська приписака, підкажіть будь ласка через яке посольство оформляти документи в Україні чи росії? і чи в загалі є сенс подавати запрошення?

Причому тут Росія? Юридично Крим належить Україні. Хоча документи можна подавати в будь-якій країні, хоть у Польщі.
Але подумайте добре чи варто подавати - шансів отримати візу дуже мало.




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47360
UNREAD_POSTДодано: 18 січня 2015, 01:44 

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 січня 2015, 15:40
Написано: 1
Віровизнання: православний
Доброго дня. Цікавить така інформація. Мені 26 років у мене сім`я та мала дитина 1,4 роки. Мені зробили запрошення з США ,в документах вказано що я їду як консультант по відеозйомці, я дійсно займаюсь відео зйомкою, я платник податків,але зареєструвався місяць тому (на єдиному податку) у паспорті є 2 візи польські добре прокатані по європі та одна віза Туристична в Турцію. Житла свого не маю, є лише автомобіль. Яка ймовірність що мені відкриють візу і які документи мені потрібно підготувати для співбесіди, дякую.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47368
UNREAD_POSTДодано: 20 січня 2015, 11:32 

Стать: Він
Востаннє тут були:
20 січня 2015, 11:32
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Доброго дня скажіть будь ласка у мене туристична віза на пять років я виіжджав один раз по ній але продовжив термін перебування тобто в америці я був майже рік після того поіхав до дому, віза в мене ще дійсна три роки скажіть будь ласка які шанси в мене що на кордоні мене не завернуть назад і який мінімум термін потрібно перебувати на Украіні.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47373
UNREAD_POSTДодано: 25 січня 2015, 22:42 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 січня 2015, 13:18
Написано: 2
Віровизнання: православний
Доброго дня! Порадьте будь ласка. Якщо я працюю в Росії і офіційно не влаштований, то чи писати в анкеті реквізити з роботи і чи писати адресу проживання російську, а поштову адресу, мою в Україні?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47375
UNREAD_POSTДодано: 27 січня 2015, 13:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
27 січня 2015, 13:18
Написано: 2
Віровизнання: православний
і взагалі чи варто вказувати, що працюю закордоном, в Росії, хоч там наразі вся моя родина, окрім мами. Як це може вплинути на рішення по В2. Віддавна хотів побачити видатні місця планети і історії рїзних країн. А зараз, маючи змогу, не знаю, чи вдасться побувати і побачити їх в Америці (
Завчасно всім дякую за допомогу!!!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47378
UNREAD_POSTДодано: 31 січня 2015, 12:56 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
07 лютого 2015, 17:52
Написано: 1
Віровизнання: греко-католик
доброго дня, підкажіть будь-ласка, в мене така ситуація, маю 2 візи американських, іздила по студ програмі не прострочила, зараз маю 3 шенген і 1 поїздку в єгипет, хочу подавати на туристичну візу і в анкеті буду вказувати коліжанку в якої вже є віза зроблена мин року теж туристична, маю хорошу роботу, але сама розведена. Які у мене шанси?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47392
UNREAD_POSTДодано: 11 лютого 2015, 16:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
25 лютого 2015, 05:57
Написано: 3
Віровизнання: православний
Скажіть будь-ласка, коли є туристична віза в США. Чи вимагають офіцери показати в аеропорту. іменну банківську картку, чи кеш? Як взагалі проходить контроль, чи щось запитують?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47394
UNREAD_POSTДодано: 14 лютого 2015, 01:25 

Стать: Він
Востаннє тут були:
24 лютого 2015, 22:21
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Слава Богу! Мене звати Роман. 36 років. Одружений, двоє діток. Хотів би отримати деяку консультацію щодо поїздки в США. Основна ціль поїздки є туризм(точніше фототуризм). Являюсь напівпрофесійним фотографом(нехватає часу на розвиток до класу профі). Основним видом моєї діяльності і основним джерелом доходу в сім'ї є робота в сфері продаж на посаді супервайзера в одній з провідних кондитерських компаній України. Зарплата влаштовує на всі 200%, так як за короткий термін часу(близько двох років), Бог благословив заощадити на власне житло, яке плануємо придбати до 01.04, завдаток заплатили, про що є відповідний договір. В США проживає мій племінник, який 5 років назад виїхав по Зеленій карті. Він відправив мені запрошення, але я не знаю, чи вартує його взагалі використовувати при співбесіді. На цей рік у мене є замовлення на декілька весіль, починаючи з середини червня. Маю власний автомобіль і службовий автомобіль. Закордонний папорт зробив в 2012-му році. Не використовував для поїздок, бо графік дуже стислий. Дружина і діти залишаються дома. Чи є хоть якісь шанси на отримання візи? Буду дуже вдячний за відповіді! Всім рясних Божих благословінь!


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47395
UNREAD_POSTДодано: 15 лютого 2015, 00:58 
Аватар учасника

Стать: Він
Востаннє тут були:
30 листопада 2023, 06:16
Написано: 4652
Звідки: Україна
Віровизнання: християнин
Sergiy написав:
Скажіть будь-ласка, коли є туристична віза в США. Чи вимагають офіцери показати в аеропорту. іменну банківську картку, чи кеш? Як взагалі проходить контроль, чи щось запитують?
Ні, не вимагають... але у випадку підозри можуть поцікавитись. Я чув про такі випадки, коли зовсім без грошей приїжджали, то повертали назад.

Завжди запитують коли плануєте їхати назад. Можуть попросити показати зворотній квиток. Бажано, щоб назад повертатися не пізніше ніж через 2-3 місяці, а то й раніше. У мене був квиток через 3 місяці назад, то казали, що надто довго планую бути. Хоч вони дозволяють бути до 6 місяців, але кажуть, що то в разі надзвичайних ситуацій, а так не бажано.
rboretskyj написав:
Основна ціль поїздки є туризм(точніше фототуризм).
Можуть прийняти за шпіона :-) (жарт)
rboretskyj написав:
Чи є хоть якісь шанси на отримання візи?
Шансів дуже мало... Якщо туризм, то чому починаєте з США - в це просто можуть не повірити. Я б радив для початку поїхати в якусь подорож в інші країни, а вже через рік можете спробувати в США. А якщо їхати по запрошенню племінника - то теж має бути дуже вагома причина (а саме запрошення чи просто бажання не є причиною).
Я б не радив зараз витрачати кошти на розгляд документів, хоча можете спробувати заради цікавості (багато залежить від того чи повірить вам офіцер, дивлячись в очі).




Трава засихає, а квітка зів'яне, Слово ж нашого Бога повіки стоятиме! (Іс.40:8 )
0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47401
UNREAD_POSTДодано: 17 лютого 2015, 01:46 

Стать: Він
Востаннє тут були:
04 березня 2015, 23:42
Написано: 1
Допоможіть визначитись на яку краще візу подаватись. Був у штатах двічі по Work&Travel в різних місцях, зараз маю 30 років, числюсь на роботі, але офіційна зарплата там дуже маленька. Працедавець у якого я колись працював може вислати запрошення, але от сумніваюсь, можливо краще робити туристичну візу? По Європі не їздив, обидва рази безпроблемно повертався на навчання.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33, 34  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 3 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>