Джерело Християнський форум «Джерело»
Праведний, як пальмове дерево, розпустить гіллє своє...
(Пс.92:12)
Джерело Поезія Рейтинг Форум
Сьогодні: 28 березня 2024, 14:21




Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  Далі


Чи маєш бажання відвідати США?
Я проживаю в США 10%  10%  [ 11 ]
Я маю(мав) гостьову візу в США 7%  7%  [ 8 ]
Мені відмовили у видачі гостьової візи в США 9%  9%  [ 10 ]
Я хочу поїхати у гості в США, але ще не пробував отримати візу 55%  55%  [ 59 ]
Я хочу емігрувати в США (а не просто в гості) 7%  7%  [ 8 ]
Я не маю бажання відвідувати США 11%  11%  [ 12 ]
Всього голосів : 108
Автор Повідомлення
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47173
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2014, 06:17 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
31 серпня 2014, 06:18
Написано: 1
доброго дня. мене звати Катя, була б дуже вдячна якщо б оцінили мою ситуацію.
Мій хлопець вилетів до Америки з родиною по грін карті літом 2012. Громадянства ще не має.
Мені 18 років, хтіла б поїхати до нього на літо в наступному році, коли його друг( громадянин Америки) вишле мені запрошення.
Які шанси отримати туристичну візу, зважаючи не те що я навчаюсь в польщі, маю карту поляка, і скоро буду мати карту сталого побуту у польщі.
Знаю що краще спробувати через програми і так далі. але невпевнена що встигну вивчити мову, до подання документів на різні програми :(
Дякую за увагу :)


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47176
UNREAD_POSTДодано: 31 серпня 2014, 19:37 

Стать: Він
Востаннє тут були:
31 серпня 2014, 19:41
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Доброго дня! Підкажіть мою ситуацію, у мене 2 тижні тому відкрита віза до Великобританії вилітаю з метою туризму 12 жовтня на тиждень і мені в голову впало об'єднати тур і з Британії полетіти ще в США на днів 10. Розумію що процес відкриття віз в цих країн різний, в Британії подав документи через візовий центр співбесіди як такої небуло, правда за тиждень дзвінок на фірму і допит зробили мені по тел на хвилин 20. Тим не менше: мені 25 років маю своє туристичне агентство, люблю подорожувати, є дружина і дитина 4 місяці. Підкажіть будь ласка враховуючи нинішню політичну ситуацію в країні варто пробувати подаватися на візу в США? не виникне у них підозр, що я сам хочу поїхати, а то планую на цьому тижні все вирішити.? Дуже дякую, чекаю коментарі.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47181
UNREAD_POSTДодано: 05 вересня 2014, 01:49 

Стать: Він
Востаннє тут були:
05 вересня 2014, 01:49
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Добрий день!Таких як я на форумі дуже багато,але буду дуже вдячний якщо ви мені допоможете!
Я хлопець,23 роки,неодружений.Освіта професійно-технічна.Працюю неофіційно в сімейному бізнесі,гроші є,заробляю непогано.Дуже сильно хочу поїхати в США в гості до свого друга,він там працює вже 3 роки,виїхав по Ворк ен Тревел і залишився там.
Закордонний паспорт в мене є вже давно,але я ніде по ньому не їздив,мову я знаю поганенько...(Але я читав що незнання мови підказує те,що ти не збираєшся там залишатись)
Так от,чи є в мене взагалі шанс потрапити туди?і який він у %? і що можливо для цього треба ще зробити (можливо влаштуватись на оф. роботу,переоформити на себе квартиру,щоб на мені була нерухомість, і тд і тп,щоб зрозуміли що я повернусь)???
Можливо групою виїхати легше?Чи можна мені якось підстроятись до когось?Чи можливо сказати що я їду на якусь важливу подію,дати докази?
Взагалі давали комусь тур. візу з ситуацією як у мене?
неймовірно сильно хочу туди з"їздити,є фірми які допомогають оформити документи,але вони ж не дають ніяких гарантій?
Друзі,допоможіть будь ласка якоюсь порадою,чи можливо є якийсь ще спосіб?ЩО МЕНІ РОБИТИ?
буду Вам неймовірно сильно вдячний!


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47185
UNREAD_POSTДодано: 08 вересня 2014, 07:42 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
22 вересня 2014, 10:37
Написано: 1
Віровизнання: греко-католик
Привіт,мені 21 рік,я студентка на 5 курсі держзамовлення,у мене є степендія повишена оскільки я пільговик,я хотіла б поїхати в США до подруги та її батьків щоб подивитись на цю країну,звичайно по туристичній візі,в мене є у співласності житло,я не одружена та не маю дітей,але в мене є бабуся за якою і повинна доглядати і по закінченню навчання за мною вже закріплене місце роботи, чи є в мене шанси на отримання візи? і як мені краще показати що я не хочу втекти з України?


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47195
UNREAD_POSTДодано: 17 вересня 2014, 01:18 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 вересня 2014, 01:20
Написано: 3
Віровизнання: греко-католик
Emociia написав:
yuraS написав:

До речі про сімейний стан та зарплату. Двом людям з якими я там познайомився, відмовили відразу ж після першого запитання "ви одружені?", -"ні", -"вибачте ми не можемо схвалити вашу візу".

і я так розумію то були молоді люди? а хлопці чи дівчата?


Хлопець - 30р.
Дівчина - 27р.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47203
UNREAD_POSTДодано: 20 вересня 2014, 19:04 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
20 вересня 2014, 19:52
Написано: 1
Привіт, в мого двоюрідного брата весілля,і він хоче вислати мені запрошення , я працюю,маю рахунок в банку,мені 20 років, не заміжня
Чи є взагалі якісь шанси шо мені відкриють гостьову візу?
Буду вдячна за допомогу


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47205
UNREAD_POSTДодано: 21 вересня 2014, 15:12 

Стать: Він
Востаннє тут були:
21 вересня 2014, 17:26
Написано: 1
Віровизнання: католик
Доброго дня . Хотів би отримати пораду з приводу відкриття гостьової візи до США . Моя рідна сестра є громадянкою США , працює лікарем в одному із госпіталів на півдні Нью Джерсі . Вона запрошує мене з дружиною в гості до себе , хоче прислати запрошення . Ось інформація про мене : мені 40 років , працюю лікарем у міській лікарні Тернополя , дружина працює в страховій компанії , у нас двоє дітей 12 і 7 років . У 2003 році ми з дружиною були в США на мед. конференції в Маямі та трохи перестрочили візи . Відбитків пальців ні при в"їзді , ні при виїзді із штатів у нас не брали . Як ви вважаєте , чи зможемо ми отримати гостьові візи до США , чи потрібно вказувати , що ми вже були у Америці . Зараз у нас нові паспорти , тому що термін дії старих скінчився і ми їх обміняли.


+1
(1-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47256
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2014, 09:46 

Востаннє редаговано Софія_Кучер 06 жовтня 2014, 09:55 (всього 1 раз).

Стать: Вона
Востаннє тут були:
30 грудня 2014, 16:32
Написано: 6
Віровизнання: християнин
Доброго дня усім форумчанам! Прошу у вас допомоги.
Я хочу поїхати в гості відвідати свого кузена (брата двоюрідного) він хоче запросити мене в гості на різдвяні свята. Про нього: він одружений живе там із сімєю у нього троє дітей двоє останіх з яких народились в США, він проживає там 13 років виїхав по зеленій карті. Запрошував в гості тільки свого батька якому відкрили візу на півроку і він нічого не порушив побув в гостях пів року і повернувся. Тепер хоче зробити запрошення мені на один місяць. За усі 13 років в США він жодного разу не приїжав на Україну все ніяк не получалось. Зараз він уже громадянин США хоч паспорта ще не виготовив, каже все не було як)))
Про себе мені 28 років я одружена два роки, дітей у нас немає. Чоловік працює в правоохороних органах точніше сказати в СБУ.Чоловік в гості мене відпускає так як зі мною йому важко виїхати із того що і роботи багато і робота досить спеціифічна у ці не спокійні для країни часи. Я сама працюю в обласній державній адміністрації зарплату маю високу, рахунок в банку відкритий.На роботі мене відпускають тільки на місяць що і буду зазначати в довідці при подані документів в конусультво. Брат говорить що житлом, харчуванням забезпечить і всі витрати невідклані під час перебування там в США він покриє тобто я маю купити тільки білети (звісно якщо відкриють візу...).На рахунок віз у мене їх три усі шенген з офіційними візитами до країн Європи так як я працюю в управлінні міжнародних відносин. Поїздки були усі по роботі то і візи відкриті усі на офіційні запрошення певних організацій. Є ще візи дві туристичні Туреччина і Єгипет. На даний момент в мене є одна діюча шенген-віза так як відкрита була на 5 років до кінця закінчення паспорта тобто до січня 2016 року. В США не була ніколи і не подавала на візу.Паралельно в мене є зроблений новий паспорт тобто я маю два закордонних паспорти тепер так як це допускається законодавчо якщо є відкрита і діюча віза.
Скажіть будь ласка, що в моїй ситуації допоможе а що навпаки може не переконати офіцера поставити мені візу.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47257
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2014, 09:52 

Востаннє редаговано Софія_Кучер 06 жовтня 2014, 09:59 (всього 1 раз).

Стать: Вона
Востаннє тут були:
30 грудня 2014, 16:32
Написано: 6
Віровизнання: християнин
чекатиму відповіді


0
(0-0)
 
 URL Догори
ДописДопис був видалений | видалив: Софія_Кучер | 06 жовтня 2014, 09:57.
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47259
UNREAD_POSTДодано: 06 жовтня 2014, 09:58 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
30 грудня 2014, 16:32
Написано: 6
Віровизнання: християнин
oood написав:
Доброго дня . Хотів би отримати пораду з приводу відкриття гостьової візи до США . Моя рідна сестра є громадянкою США , працює лікарем в одному із госпіталів на півдні Нью Джерсі . Вона запрошує мене з дружиною в гості до себе , хоче прислати запрошення . Ось інформація про мене : мені 40 років , працюю лікарем у міській лікарні Тернополя , дружина працює в страховій компанії , у нас двоє дітей 12 і 7 років . У 2003 році ми з дружиною були в США на мед. конференції в Маямі та трохи перестрочили візи . Відбитків пальців ні при в"їзді , ні при виїзді із штатів у нас не брали . Як ви вважаєте , чи зможемо ми отримати гостьові візи до США , чи потрібно вказувати , що ми вже були у Америці . Зараз у нас нові паспорти , тому що термін дії старих скінчився і ми їх обміняли.

у мене знайомий просрочив візу ..і йому відмовили...яким вже чином він не пробував виїхати і працював там і американці корінні висилали запрошення усе марно....


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47284
UNREAD_POSTДодано: 17 жовтня 2014, 15:46 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
27 жовтня 2014, 16:23
Написано: 1
Доброго дня.я була в США 3 роки тому по студентській програмі,але наступного разу отримала відмову.
Чи можливо,що мені відмовлять і в туристичній візі?


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47289
UNREAD_POSTДодано: 26 жовтня 2014, 19:36 

Стать: Він
Востаннє тут були:
16 грудня 2014, 08:51
Написано: 1
Віровизнання: християнин
Доброго вечора підкажіть будь-ласка чи дадуть мені туристичну візу . Мені 27 років одружений моїй кохані 24 р. та синочку 2 роки . Хочу поїхати в США як туристом на два- три місяця подивитись на США відвідати архітектурні місця та підовчити мову . Не планую емігрувати туда з сімєю так як там нікого в мене немає там . А просто щоб була відмітка в паспорті ( віза) . А емігрувати в КАНАДУ якщо получиться . ОТЖЕ ОЦІНІТЬ ШАНСИ буду дуже вдячний
працюю -ПП. СТЕЛІВАМ - директор ( співласник ) можу приставити договора замовників тощо.
освіта - ВИЩА ( АРХІТЕКТОР) працював на цій посаді офіційно півроку ( ДО КРИЗИ)
майно- автомобіль ( Є ВЛАСНИКОМ)
зарплата - сплачую єдиний податок та пенсійний фонд
рахунки в банку вже немаю - є рахунки про сплату матеріалів
закордоний паспорт маю вже 2шт один закінчується 2016 р ( другий почався з 2014р)
ВІЗИ- Польша національна 2 шт : НІМЕЧИНА ШЕНГЕНСЬКА.- робоча студенська 1шт : Польша ШЕНГЕН 2шт ( бізнес. закупи)
Єгипет- туристична 1 шт
ТА все напевно наперід всім дякую


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47314
UNREAD_POSTДодано: 15 грудня 2014, 23:24 

Стать: Він
Востаннє тут були:
17 грудня 2014, 16:03
Написано: 2
добрый вечер.хочу спросить может кто-то подскажет стоит подавать документы на визу в сша.я офицыально неработал.жена в декрете с вторым ребенком.ребенку 2.3года младшему .старшему 14лет.жена до декрета работала офицыально вбольшом супермаркете касиром.зарплата небольшая.есть дом большое хозяйство.с\х техника.поля.есть шенген визы.


0
(0-0)
 
 URL Догори
Відсутній
 
 Тема повідомлення: Re: Віза в США (гостьова)
47315
UNREAD_POSTДодано: 16 грудня 2014, 08:18 

Стать: Вона
Востаннє тут були:
30 грудня 2014, 16:32
Написано: 6
Віровизнання: християнин
рексоксана написав:
добрый вечер.хочу спросить может кто-то подскажет стоит подавать документы на визу в сша.я офицыально неработал.жена в декрете с вторым ребенком.ребенку 2.3года младшему .старшему 14лет.жена до декрета работала офицыально вбольшом супермаркете касиром.зарплата небольшая.есть дом большое хозяйство.с\х техника.поля.есть шенген визы.

Вам відмовлять у візі 99%, не тратьте на вітер гроші на консульський збір


0
(0-0)
 
 URL Догори
Поділитися: 
Відображати повідомлення за:  Сортувати за   
Вперед:  
Створити нову тему Відповісти  [ 505 повідомлень ]  На сторінку Поперед.  1 ... 26, 27, 28, 29, 30, 31, 32 ... 34  Далі


Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: - і 5 гостей


cron ©2006-2024 "Джерело"
Джерело
Каталог християнських ресурсiв <Для ТЕБЯ>